δεν νιωθω καλα...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46
  1. #1

    τι μου συμβαινει...?

    Ειμαι αντρας 42 ετων και διαβαζω εδω και περιπου 3 μηνες περιπου το φορουμ σας χωρις ωστοσο να κανω εγγραφη, τελικα σημερα αποφασισα να γραψω.Αφορμη σταθηκε ενα περιστατικο που μου εχει αλλαξει εντελως την καθημερινοτητα μου, τη ζωη μου.
    Θα γραψω οσο πιο περιεκτικα γινεται τι συνεβη και θα ηθελα να ακουσω αποψεις απο ατομα που μπορουν ελπιζω να καταλαβουν τι περναω...
    Ολα ξεκινησαν αρχες Οκτωβριου, ειχα παει βολτα στην πολη με τη γυναικα μου, ξαφνικα και χωρις προειδοποιηση ενιωσα εντονη αδιαθεσια, ζαλαδα, σαν να σβηνει ο διακοπτης, ταση λιποθυμιας, αδυναμια, εκανα μερικα βηματα χωρις να πω τιποτα στην γυναικα μου, καθησαμε σε ενα εστιατοριο και πηγα αμεσως στην τουαλετα να ριξω νερο στο προσωπο μου, τιποτα, ενιωθα χειροτερα, λεω θα λιποθυμισω μαλλον εδω μεσα, γρηγορα βγαινω εξω και λεω στην γυναικα μου να καλεσουμε ασθενοφορο, ερχεται σε 10 λεπτα μεσα (βρισκομουν στο εξωτερικο, οχι Ελλαδα) ο γιατρος μου παιρνει την πιεση, οξυγονο αιματος καθοδον προς το νοσοκομειο, ολα κανονικα! στο νοσοκομειο ουτε αιμα δεν μου πηραν για εξεταση, μου εκανα καρδιογραφημα το οποιο ηταν κανονικο και μετα απο καποια ωρα με αφησαν να φυγω αφου μου συνεστησαν να κοιταξω το θυροειδη μου (εχω Hashimoto εδω και χρονια)
    Απο εκεινη την ημερα στην πολη αρχισε η κατω βολτα, τις πρωτες ημερες δεν ειχα καποιο προβλημα ομως γρηγορα μια δευτερη ζαλη ηταν αρκετη ωστε να με κανει να ψαχνω στο google, τα συμπτωματα αρχικα με εκαναν να φοβαμαι για ογκο στον εγκεφαλο, ΣΚΠ και μερικες αλλες σοβαρες ασθενειες, πηγα σε επειγοντα νευρολογικης και για να τους αναγκασω να μου κανουν MRI τους τα "φουσκωσα" λιγο, δεν πειστηκαν, μου εκαναν ενα τριπλεξ καρωτιδων Doppler, καθαρο.Τελικα μετα απο ενα μηνα και ενω συνεχιζα να μην νιωθω καλα γενικα καταφερα και εκανα την μαγνητικη, η νευρολογος και ο ΩΡΛ που επισκευθηκα μου ειπαν ειναι ευτυχως καθαρη (ελαφρια ιγμοριτιδα μονο), ησυχασα για μολις δυο 24ωρα! Μετα ειχα δυσπνοια, αισθημα ανησυχιας και παλι ταση λιποθυμιας, πλεον φοβομουν πως κατι συμβαινει με την καρδια μου! Μετρουσα σφυγμους, μια ειχα βραδυκαρδια μια ταχυκαρδια, νεες επισκεψεις στα Επειγοντα νοσοκομειων, εξετασεις αιματος, καρδιογραφηματα, μαλιστα στην προτελευταια επισκεψη με κρατησαν και ενα διημερο, μου εκανα παλι εξετασεις, καρδιογραφηματα και ηχοκαρδιογραφημα, ολα θετικα ! μου ειπαν αν θελω οταν επιστρεψω Ελλαδα να κανω κι ενα τεστ Κοπωσεως, το οποιο το εκανα μολις χτες, το αποτελεσμα? ολα καλα!ο καρδιολογος μου ειπε δεν εχεις προβλημα με την καρδια σου. Στην ουσια εδω και 3 μηνες εχω παει πανω απο 5 φορες σε επειγοντα νοσοκομειων, 3-4 φορες σε γιατρους εξω ενω εχω κανει πολλες εξετασεις οι οποιες ειναι καλες! Ομως ενω θα επρεπε να χαιρομαι δυστυχως νιωθω ακομα χαλια! εχω αρκετα επεισοδια αυτης της περιεργης ζαλαδας (οχι ιλιγγος), ατονια, εντονο πλεον αισθημα ανησυχιας, καθε μερα σκεφτομαι πλεον μονο αυτο!
    Να σημειωσω πως εδω και 2-3 βδομαδες μετα απο παροτρυνση φιλων πηγα και σε ενα ψυχιατρο ο οποιος απλως μου εδωσε ζαναξ μεχρι να σταθεροποιηθει ο θυροειδης μου λεει, (ξεχασα να αναφερω πως για μηνες οσο βρισκομουν στο εξωτερικο επαιρνα μικροτερη και τελικα λαθος δοση θυροξινης με αποτελεσμα να εχει θεμα και ο θυροειδης)
    Το ζητημα ειναι πως αν και λαμβανω τα ζαναξ οπως μου εδωσε οδηγιες δεν ειμαι καλα, αρχιζω να μην θελω να παω πουθενα, βλεπω κοσμο και ζαλιζομαι καποιες φορες, φυσικα μονιμως αναρωτιεμαι τι μου συμβαινει, γιατι να μου συμβαινει, ακομα δεν ξερω αν εχω τελικα κατι παθολογικο η οχι! ειλικρινα εχω φτασει σε σημειο που φοβαμαι αν μου περασει...
    Ελπιζω να μην κουρασα και οποιος θελει ας γραψει την αποψη του

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by P73 View Post
    Ειμαι αντρας 42 ετων και διαβαζω εδω και περιπου 3 μηνες περιπου το φορουμ σας χωρις ωστοσο να κανω εγγραφη, τελικα σημερα αποφασισα να γραψω.Αφορμη σταθηκε ενα περιστατικο που μου εχει αλλαξει εντελως την καθημερινοτητα μου, τη ζωη μου.
    Θα γραψω οσο πιο περιεκτικα γινεται τι συνεβη και θα ηθελα να ακουσω αποψεις απο ατομα που μπορουν ελπιζω να καταλαβουν τι περναω...
    Ολα ξεκινησαν αρχες Οκτωβριου, ειχα παει βολτα στην πολη με τη γυναικα μου, ξαφνικα και χωρις προειδοποιηση ενιωσα εντονη αδιαθεσια, ζαλαδα, σαν να σβηνει ο διακοπτης, ταση λιποθυμιας, αδυναμια, εκανα μερικα βηματα χωρις να πω τιποτα στην γυναικα μου, καθησαμε σε ενα εστιατοριο και πηγα αμεσως στην τουαλετα να ριξω νερο στο προσωπο μου, τιποτα, ενιωθα χειροτερα, λεω θα λιποθυμισω μαλλον εδω μεσα, γρηγορα βγαινω εξω και λεω στην γυναικα μου να καλεσουμε ασθενοφορο, ερχεται σε 10 λεπτα μεσα (βρισκομουν στο εξωτερικο, οχι Ελλαδα) ο γιατρος μου παιρνει την πιεση, οξυγονο αιματος καθοδον προς το νοσοκομειο, ολα κανονικα! στο νοσοκομειο ουτε αιμα δεν μου πηραν για εξεταση, μου εκανα καρδιογραφημα το οποιο ηταν κανονικο και μετα απο καποια ωρα με αφησαν να φυγω αφου μου συνεστησαν να κοιταξω το θυροειδη μου (εχω Hashimoto εδω και χρονια)
    Απο εκεινη την ημερα στην πολη αρχισε η κατω βολτα, τις πρωτες ημερες δεν ειχα καποιο προβλημα ομως γρηγορα μια δευτερη ζαλη ηταν αρκετη ωστε να με κανει να ψαχνω στο google, τα συμπτωματα αρχικα με εκαναν να φοβαμαι για ογκο στον εγκεφαλο, ΣΚΠ και μερικες αλλες σοβαρες ασθενειες, πηγα σε επειγοντα νευρολογικης και για να τους αναγκασω να μου κανουν MRI τους τα "φουσκωσα" λιγο, δεν πειστηκαν, μου εκαναν ενα τριπλεξ καρωτιδων Doppler, καθαρο.Τελικα μετα απο ενα μηνα και ενω συνεχιζα να μην νιωθω καλα γενικα καταφερα και εκανα την μαγνητικη, η νευρολογος και ο ΩΡΛ που επισκευθηκα μου ειπαν ειναι ευτυχως καθαρη (ελαφρια ιγμοριτιδα μονο), ησυχασα για μολις δυο 24ωρα! Μετα ειχα δυσπνοια, αισθημα ανησυχιας και παλι ταση λιποθυμιας, πλεον φοβομουν πως κατι συμβαινει με την καρδια μου! Μετρουσα σφυγμους, μια ειχα βραδυκαρδια μια ταχυκαρδια, νεες επισκεψεις στα Επειγοντα νοσοκομειων, εξετασεις αιματος, καρδιογραφηματα, μαλιστα στην προτελευταια επισκεψη με κρατησαν και ενα διημερο, μου εκανα παλι εξετασεις, καρδιογραφηματα και ηχοκαρδιογραφημα, ολα θετικα ! μου ειπαν αν θελω οταν επιστρεψω Ελλαδα να κανω κι ενα τεστ Κοπωσεως, το οποιο το εκανα μολις χτες, το αποτελεσμα? ολα καλα!ο καρδιολογος μου ειπε δεν εχεις προβλημα με την καρδια σου. Στην ουσια εδω και 3 μηνες εχω παει πανω απο 5 φορες σε επειγοντα νοσοκομειων, 3-4 φορες σε γιατρους εξω ενω εχω κανει πολλες εξετασεις οι οποιες ειναι καλες! Ομως ενω θα επρεπε να χαιρομαι δυστυχως νιωθω ακομα χαλια! εχω αρκετα επεισοδια αυτης της περιεργης ζαλαδας (οχι ιλιγγος), ατονια, εντονο πλεον αισθημα ανησυχιας, καθε μερα σκεφτομαι πλεον μονο αυτο!
    Να σημειωσω πως εδω και 2-3 βδομαδες μετα απο παροτρυνση φιλων πηγα και σε ενα ψυχιατρο ο οποιος απλως μου εδωσε ζαναξ μεχρι να σταθεροποιηθει ο θυροειδης μου λεει, (ξεχασα να αναφερω πως για μηνες οσο βρισκομουν στο εξωτερικο επαιρνα μικροτερη και τελικα λαθος δοση θυροξινης με αποτελεσμα να εχει θεμα και ο θυροειδης)
    Το ζητημα ειναι πως αν και λαμβανω τα ζαναξ οπως μου εδωσε οδηγιες δεν ειμαι καλα, αρχιζω να μην θελω να παω πουθενα, βλεπω κοσμο και ζαλιζομαι καποιες φορες, φυσικα μονιμως αναρωτιεμαι τι μου συμβαινει, γιατι να μου συμβαινει, ακομα δεν ξερω αν εχω τελικα κατι παθολογικο η οχι! ειλικρινα εχω φτασει σε σημειο που φοβαμαι αν μου περασει...
    Ελπιζω να μην κουρασα και οποιος θελει ας γραψει την αποψη του
    Φιλε μου καταρχην περαστικα. Ξεκιναμε απο αυτο που εχεις διαγνωσθει. Ηashimoto. Οποτε δεν ξεκινας εντελως απο την αρχη. Το οτι εχεις λοιπον hashimoto ειναι μια αποδειξη , εχει διαγνωσθει. Επισης αποδειξη ειναι οτι εχεις μια ελαφρυα ιγμοριτιδα. Οποτε κοιτας να εχεις ρυθμισμενο τον θυροειδη σου σε πρωτη φαση.Ειπες οτι πηγες σε ψυχιατρο και σου εδωσε ζαναξ. Νομιζω οτι υπευθυνος για θυροειδη ειναι ο ενδοκρινολογος και οχι ο ψυχιατρος, οποτε σου προτεινω να το ψαξεις λιγο για να ρυθμισεις σωστα τον θυροειδη σου. Παει αυτο. Ειπαμε λοιπον οτι εχεις αποδεδειγμενα ενα θεματακι με τον θυροειδη και πας και το αντιμτωπιζεις. Ολα τα αλλα αδερφε ειναι απλα φαντασιες. Εκανες εξετασεις και οπως ειπες ειναι καθαρες. Οποτε στο ενα χερι εχεις τις αποδειξεις και στο αλλο την φαντασια. Εσενα τι σε συμφερει πιο πολυ να ασχοληθεις και να αντιμετωπισεις? Με την πραγματικοτιτα οτι δηλαδη εχεις hashimoto η με την φαντασια οτι δηλαδη δεν εχεις τιποτα ? Μην ψαχνεις στο ιντερνετ για το παραμικρο συμπτωμα που παθαινεις , μονο κακο θα σου κανει και θα τρεφει την αρρωστοφοβια σου.

  3. #3
    σε ευχαριστω για την απαντηση σου, η hashimoto που εχω αντιμετωπιζεται εδω και χρονια απο ενδοκρινολογο, δηλαδη εν ολιγεις ειμαι ρυθμισμενος, ομως οπως ανεφερα για περιπου 9 μηνες επειδη βρισκομουν εξωτερικο επαιρνα λανθασμενη δοση, φυσικα πλεον παιρνω παλι την σωστη.Ο δε ψυχιατρος το πρωτο πραγμα που με ρωτησε ηταν εαν εχω καποιο προβλημα με τον θυροειδη και εαν παιρνω ουσιες, τον ενημερωσα πως δεν παιρνω ουσιες και του ειπα σχετικα με τον θυροειδη, γι'αυτο ακριβως τον λογο μου ειπε οτι μου ειπε περι σταθεροποιησης θυροειδη!
    Ομως ειναι δυνατον να δικαιολογησω τα οσα δεκαδες περιεργα σωματικα συμπτωματα μου συμβαινουν μονο και μονο απο μια μικρη απορρυθμιση του θυροειδη? η μιας ελαφρας ιγμοριτιδας?
    Φαντασια το οτι νιωθω ταχυκαρδια, ανησυχια και ζαλαδα? εχω θορυβηθει γιατι ποτε πριν δεν ειχα νιωσει ετσι οπως νιωθω τωρα, εχω πελαγωσει...

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    9
    [QUOTE=P73;519934]σε ευχαριστω για την απαντηση σου, η hashimoto που εχω αντιμετωπιζεται εδω και χρονια απο ενδοκρινολογο, δηλαδη εν ολιγεις ειμαι ρυθμισμενος, ομως οπως ανεφερα για περιπου 9 μηνες επειδη βρισκομουν εξωτερικο επαιρνα λανθασμενη δοση, φυσικα πλεον παιρνω παλι την σωστη.Ο δε ψυχιατρος το πρωτο πραγμα που με ρωτησε ηταν εαν εχω καποιο προβλημα με τον θυροειδη και εαν παιρνω ουσιες, τον ενημερωσα πως δεν παιρνω ουσιες και του ειπα σχετικα με τον θυροειδη, γι'αυτο ακριβως τον λογο μου ειπε οτι μου ειπε περι σταθεροποιησης θυροειδη!
    Ομως ειναι δυνατον να δικαιολογησω τα οσα δεκαδες περιεργα σωματικα συμπτωματα μου συμβαινουν μονο και μονο απο μια μικρη απορρυθμιση του θυροειδη? η μιας ελαφρας ιγμοριτιδας?
    Φαντασια το οτι νιωθω ταχυκαρδια, ανησυχια και ζαλαδα? εχω θορυβηθει γιατι ποτε πριν δεν ειχα νιωσει ετσι οπως νιωθω τωρα, εχω πελαγωσει...[/QUO

    Οχι οχι φιλε μου δεν ειναι φαντασια η αισθηση της ταχυκαρδιας και η ζαλαδα. Ειναι πραγματικοτητα . Εγω λεω οτι φαντασια ειναι να νομιζεις οτι εχεις κατι παθολογικο εφοσον οι εξετασεις σου ειναι καθαρες. Και επειδη ψαχνεσαι πολυ με τα συμπτωματα σου τι ειναι αυτο τι ειναι το αλλο τρεφεις το αγχος σου. Αν δεις στο ιντερνετ π.χ για την ζαλαδα θα σου βγαλει 100 παθησεις και εσυ φυσικα θα παρεις την χειροτερη και θα πεις μηπως εχω αυτο? Η απορυθμιση του θυροειδη σου θελει και καποιον χρονο να ξαναρυθμιστει σωστα, οποτε κανε λιγο υπομονη να δεις αν φταιει αυτο. Γιατι ο θυροειδης ολα αυτα τα συμπτωματα που εχεις μπορει να τα προκαλεσει. Φιλε μου ακουσε με. Αυτο που προτεινω εγω ειναι να μιλησεις με καποιον ειδικο εναν ψυχολογο και να σε καθοδηγησει. Επισης κανε μια φορα τον χρονο ενα γενικο τσεκ απ αν σε κανει να νιωθεις καλυτερα. Σου μιλαει καποιος που εχει χαλασει χιλιαδες σε γιατρους ψαχνοντας να βρω τι εχω. Με το καθε τσιμπημα και ζαλαδα που ενιωθα εψαχνα το ιντερνετ και ετρεχα στα επειγοντα. Καταλαβαινω τι περνας. Αλλα μην το περνας μονος σου. Βρες εναν ψυχολογο και οσο πιο νωρις το αντιμετωπισεις να ξερεις τοσο πιο ευκολα και γρηγορα θα επανελθεις οπως ησουν

  5. #5
    αναρωτιεμαι εαν πρεπει να αποτανθω σε ψυχολογο η ψυχιατρο? οι αποψεις διιστανται!

  6. #6
    Εγώ απ όσα έγραψες και με κάθε επιφύλλαξη, θα σου έλεγα να ψάξεις το θέμα με τον ρυθμιστή του θυρεοειδή.
    Μήπως επειδή δεν έπαιρνες τη σωστή δόση σε επηρέασε?

  7. #7
    Θεοφανια κανονικα επαιρνα για χρονια απο 137mcg εως 150mcg, εκει σε αυτο το ευρος ηταν η σωστη δοση και εκει ενιωθα καλα αφου ποτε δεν ειχα αντιστοιχα προβληματα, για 8-9 μηνες επαιρνα 125mcg, δηλαδη λιγο παρακατω, σιγουρα απορρυθμιστηκε αλλα ειναι αποριας αξιο εαν αυτο το γεγονος καταφερε να μου κανει ολα αυτα τα πραγματα! εδω και ενα μηνα πλεον παιρνω την σωστη δοση, ο θυροειδης θα επανελθει, αργα αλλα σταθερα, εγω ομως δεν ξερω με αυτα που νιωθω ωρες ωρες αν θα καταφερω να ειμαι οπως πριν! Το αγχος (εαν δεν ειναι κατι αλλο) με εχει πλεον κυριευσει για τα καλα...

  8. #8
    Quote Originally Posted by P73 View Post
    Θεοφανια κανονικα επαιρνα για χρονια απο 137mcg εως 150mcg, εκει σε αυτο το ευρος ηταν η σωστη δοση και εκει ενιωθα καλα αφου ποτε δεν ειχα αντιστοιχα προβληματα, για 8-9 μηνες επαιρνα 125mcg, δηλαδη λιγο παρακατω, σιγουρα απορρυθμιστηκε αλλα ειναι αποριας αξιο εαν αυτο το γεγονος καταφερε να μου κανει ολα αυτα τα πραγματα! εδω και ενα μηνα πλεον παιρνω την σωστη δοση, ο θυροειδης θα επανελθει, αργα αλλα σταθερα, εγω ομως δεν ξερεω με αυτα που νιωθω ωρες ωρες αν θα καταφερω να ειμαι οπως πριν!
    ...απλά ξέρεις τι σου λέω?
    Ξεκίνα από εκεί γιατί είναι μια αντικειμενική αλλαγή που έγινε στον οργανισμό σου και αν ο γιατρός σε διαβεβαιώσει πως δεν έχει σχέση, τότε το ψάχνεις με ψυχολόγους και το χειρότερο, ψυχίατρους.
    Αν οφείλεται στον θυρεοειδή και πας σε ψυχολόγο, θα κάνεις και ένα καλό στον εαυτό σου. αν όμως πας σε ψυχίατρο και σε πλακώσει σε αγωγή χωρίς να έχεις αποκλείσει τον θυρεοειδή, κρίμα δεν είναι?

  9. #9
    συμφωνω και μεσα στις επομενες μερες θα δω και τον ενδοκρινολογο μου.Ετσι κι αλλιως, μου ειχε πει πως απο την μερα που ξεκινησα την σωστη δοση θα πρεπει να περασει ενα ευλογο διαστημα (μεγαλο) και να παω να τον δω τελη Ιανουαριου αλλα με προβληματιζει 1) πως το παλευω μεχρι να φτιαξει ο θυροειδης? και 2) αν παρολαυτα ηρθε για να μεινει αυτη η ιστορια!!

  10. #10
    Quote Originally Posted by P73 View Post
    συμφωνω και μεσα στις επομενες μερες θα δω και τον ενδοκρινολογο μου.Ετσι κι αλλιως, μου ειχε πει πως απο την μερα που ξεκινησα την σωστη δοση θα πρεπει να περασει ενα ευλογο διαστημα (μεγαλο) και να παω να τον δω τελη Ιανουαριου αλλα με προβληματιζει 1) πως το παλευω μεχρι να φτιαξει ο θυροειδης? και 2) αν παρολαυτα ηρθε για να μεινει αυτη η ιστορια!!
    ..καλά, αν το σκέφτεσαι συνέχεια, τόσο θα αγχώνεσαι.
    Επίσης κανείς δεν πρόκειται να σου απαντήσει σε αυτή την ερώτηση, πέρα από το γιατρό σου.
    Μέχρι να έρθει η στιγμή που θα στεθεροποιηθείς, μπορείς να δεις έναν ψυχολόγο να του πεις τον πόνο σου.
    Δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το πιο απλο πραγμα που θα μπορουσα να σκεφτω ειναι οτι δεν ειχες φαει τιποτα κ ζαλιστικες
    εισουν νηστικος?
    μου χε τυχει κ μενα μια μερα που ειμουν νηστικος ειχα την ατυχια να εμφανιστει μπροστα μου ενας που μυριζε κατι αιδιαστικο σαν ενα φυτο που μυριζει σαπιο ψαρι κ οσοι το μυριζουν κοντευουν να λιποθυμισουν κ τον μυρισα κ κοντεψα να ταυλιαστω κ θυμιθηκα το εργο της βλαχοπουλου που ελεγε κ δω με βρηκες γρουζουζη γι αυτο χανω...
    κ μετα τα ειδα ολα κολιομενα κ μπηκα σε ενα ταξι αλλα τελικα βγηκα γιατι μου περασε.

  12. #12
    Δεν ξερω ειλικρινά, παντως εξελίχθηκε σε πανικό και αυτο με τη σειρά του σε κατι μόνιμο!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εγω ενα θα σου πω.. γκουγκλαρε "χασιμοτο συζητησεις" θα σε παει σε φορουμ που γραφουν ομοιοπαθεις ! Πηγαινε διαβασε γλυκε μου να δεις τι τρελά προκαλει ο αρρυθμιστος θυρεοειδης! Και θα σου φυγει καθε απορια..Πολλοι ανακαλυψαν τις κρισεις πανικου υστερα απο παθησεις του θυρεοειδη και γι'αυτο σε παραπεμπουν οι γιατροι σε εξετασεις θυρεοειδη , οταν τρεχεις πανικοβλητος στα επειγοντα με "εμφραγμα"

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για να λες δε ξερω αυτο σημαινει οτι κατι παιζει κ μ αυτο αλλιως θα λεγες οχι.
    μαλον θα ντραπικες για αυτο εξελιχθικε σε πανικο δεν ειναι κ το πιο κολακευτικο πραγμα να ταυλιαζεσε....

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω παντως θυμαμαι που οταν πηγαμε στο εξωτερικο που δε κοιμηθικα καθολου μια νυχτα επιδη φευγαμε ξημεροματα (πρωτη φορα το χα κανει) κ σε ολη τη διαδρομη ετρωγα κ απο τις 10 μασελες κ στεκομουν ορθιος κ μετα στο ξενοδοχειο κοιμηθηκα απο τις 5 το απογεμα μεχρι τις 5 το αλλο πρωι απο τη κουραση
    χωρις καυσιμα το αμαξι δεν προχωραει
    τοσο απλα.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω καλά με τον ευατό μου γιατί.........
    By justme in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 22-06-2013, 10:50
  2. Δεν νιωθω καλα βοηθειστε με
    By ΣΟΝΙΑ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 41
    Last Post: 11-07-2011, 23:22
  3. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20
  4. Καλά παιδιά/καλά κορίτσια
    By Nora in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 15-12-2008, 11:57
  5. Δεν νιωθω καλα
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-08-2008, 23:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •