ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ; - Page 1002
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1002 of 1380 FirstFirst ... 250290295299210001001100210031004101210521102 ... LastLast
Results 15,016 to 15,030 of 20693
  1. #15016
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Αυτη λεει οτι ημουν πυροβολημενοσ και με παρατησε φτωχοσ ημουν μυαλο εχω δεν ειχε φτωχουσ τοτε γι αυυυυτο γαμουσα κι εγω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #15017
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Εγω ειμαι βλακασ αλλα η κορακλα μου ειναι πανεξυπνη πωσ γινεται αυτο αμα το βρειτε να μου πειτε και μενα δουλευω απο 12 χρονων και παιδι δεν ημουν ποτε λογικο οι λειτουργιεσ να πεσουν η δουλεια ειναι φθορα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #15018
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Γυρω στα 120 χιλιαρικα ειναι απο τισ ελιεσ τα σχεδια αν παρετε κανα φραγκο και τα υπολοιπα τα ξερετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #15019
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Καλά Ιωάννη, άμα δεν ξέρεις ας το. Μιλάμε εκεί που κάθομαι ρίχνω μια "αυγοβόμβα" και μυρίζει σε ακτίνα ενός χιλιομέτρου. Μετά αναγκάζομαι να βάζω όλο το Χόντο μπας και...

  5. #15020
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Σε βασανιζουν γτ βρηκεσ την θεραπεια τησ σχιζο για να σε αγαπησει λιγο η κορη σου που δεν ηξερε τι τραβηξε ο μπαμπασ για να βγουν τα λεφτα να μεγαλωσεισ ο καυμενοσ εκανε τα παντα κι εσυ δεν τον ηθελεσ κι ειπε να σου δειξει τι ειναι μπαλλα στην αλανα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #15021
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #15022
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Αυτα λεγαν τα κοριτσια για μενα εγω εκρινα οτι ηταν πολυ λαιτ αυτο που ειχαμε για να το πουμε αγαπη η κορη μου εμαθε τι ειναι αγαπη οι αλλεσ δεν ξερουν αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #15023
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Και να θυμασαι κορακλα μου κατι για τον μπαμπα ακομα λεφτα δεν εβγαλε δηλαδη εχω δυνατοτητα να βγαζω οσα θελω θελω εκατο χιλιαρικα εκατο θελω διακοσια διακοσια τετοια δουλεια ειναι ο αγροτησ σκεφτειτε αποφασιστε και πειτε μου τι θελετε εγω ειμαι απο την αλανα κι ακομα δεν νευριασα συσκεφτειτε και πειτε μου τι θελετε τοσο απλο ειναι 40 χρονων ειμαι μεχρι τα 80 εχουμε διαλεξτε τι θελετε τα καλικαντζαρακια και λοιποι που δε δουλευουν απλα δεν εχουν δικαιωμα να μιλανε ασ κανουν οτι θελουν αλλα δε θα μιλανε μονο εσεισ κι εγω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #15024
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Ελις αυτα που λες σε εμας τα λες στη κορη σ; Αυτο πιστευω ειναι το σημαντικο..γτ εδω δεν εχει νοημα να τα λες σε εμας.Σορρυ για την παρεμβαση.

  10. #15025
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Δικιο εχεισ αλλα δεν τολμαω μονο την αγαπη τησ εδειξα τι ειναι πρεπει να μαθω πρωτα τι εγινε κι εχω κορη γτ εγω απο οσο ξερω δε θα επρεπε να εχω κορη αρα τα λεω γτ κι εγω δεν τα ξερω καλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #15026
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Επισησ δε σασ χαλασε που ρωτουσατε και σασ λεγαν οτι εχω λεφτα παρτε τα παπαρακια μου τωρα γτ εγω ντεμεκ δεν αξιζα και μου στελναν γυναικεσ τοσο που η αλλη η μαλακισμενη εκανε παιδι για τα λεφτα ο καλοσ θεουλησ ομωσ αγαπαει τον κλεφτη αγαπαει και το νοικοκυρη εχω οντωσ λεφτα και τα πηρε η κορακλα μου εγω σασ ειπα στην αλανα δεν ηταν αγιοι κι επρεπε να τα βγαλεισ περα περισσοτερα στη ναταλια αυτα και πατε και γαμηθειτε καλικαντζαρακια και πουτανεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #15027
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Εγω ημουν βλημα δεν ειχα μυαλο αυτοι ηταν μυαλωμενοι μαζι με τισ πουτανεσ ε αφου ειστε μυαλωμενοι γαμηθειτε με μενα γτ ασχολειστε τοσο απλο ειναι περαστε εσεισ καλα κι εμενα αφηστε με ησυχο μετα ολα τα μυαλωμενα παιδια γιναν πρεζακια κι ακομα τρεχει η ιστορια παρτε το χαμπαρι δεν ειστε ανθρωποι χορεψτε με οσο θελετε καλικαντζαρακια ειστε και πουτανεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #15028
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ναταλια περιμενω τα μπινελικια σου εμενα με χορευουν τριαντα χρονια οτι μπορεσα σου ειπα οτι μπορεσα εκανα σε αγαπαω ελπιζω εσυ να εισαι καλυτερη απο τα καλικαντζαρακια και τισ πουτανεσ δεν εχω κατι αλλο να σου πω στα ειπα ολα και στα εδωσα ολα οτι μπορουσα δηλαδη αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #15029
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,512
    τη κανετε παιδια, ειστε καλα στην υγεια σας? εγω σιγα σιγα βγαζω και αλλο προβλημα, μετα τη ψυχωσικη συνδρομη, και τη ψωριαση, τους τελευταιους μηνες κανω αρθριτικα, με εχει πιασει σε τρεις αρθρωσης στο δεξι χερι, καποιες μερες ειμαι πολυ ασχημα, δεν μπωρω να το κλισω καθολου το χερι μου και ποναω, καποιες αλλες ειμαι καλα........ τα αντιψυχωτικα φαρμακα κανουν ρευματικα?

  15. #15030
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Δεν τολμαω να στα πω φεισ του φεισ γτ ντρεπομαι ξεκινησα να δουλευω στα χωραφια το 1989 εκανα κατι μαλακιεσ κι ο πατερασ μου με εχωσε εκει σχολειο ειχα καλη εκπαιδευση ξερω κι αγγλικα ξεκινησα να μαστορευω μεχρι τα 15 ειχα μαθει την δουλεια στα χωραφια τοτε βαλαμε τισ ελιεσ γνωριζω το τουβλο προκυπτεισ εσυ εγω δεν το ξερω περναω φοιτητησ πιανω δουλεια με βριζουν ολοι φευγω ξαναπιανω ξαναμπινελικι παραλληλα με τισ ελιεσ δε καθομουν λεπτο οσο ημουν φοιτητησ δουλεψα τρια χρονια σε ξενεσ δουλειεσ συν τισ ελιεσ περνω πτυχιο ολα αυτα τα χρονια με βριζουν ολοι παω στρατο βγαινω με σχιζο στα παπαρια μου συνεχιζω τισ ελιεσ και κανω τα σχεδια αποτελεσμα απο τισ ελιεσ πρεπει να ειναι κανα κατοσταρι χιλιαδεσ και τα σχεδια δεκαρι με εικοσαρι τι δουλεια με τισ ελιεσ ειναι δικια μου οτι λεφτα ειναι δικα σασ απο τισ υπολοιπεσ δουλειεσ δεν ξερω παντωσ το πολυ 500 ευρω μου διναν πατε παρτε τα γτ σασ αγαπησα κι οτι αλλο μπορω να κανω απο δουλεια να μου πεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Τι σκεφτεστε οταν πατε για υπνο;
    By Μητσάκος in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 19
    Last Post: 06-08-2017, 20:04
  2. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  3. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 15:08
  4. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •