Άνθρωποι μονάχοι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    Άνθρωποι μονάχοι

    Άνθρωποι μονάχοι σαν ξερόκλαδα σπασμένα
    σαν ξωκλήσια ερημωμένα, ξεχασμένα
    άνθρωποι μονάχοι σαν ξερόκλαδα σπασμένα
    σαν ξωκλήσια ερημωμένα, σαν εσένα, σαν εμένα....

    Η μοναξια που νιωθω είναι αβασταχτη. δεν υπάρχει απλα... είναι σαν να ζω άλλη ζωη πλεον. εχω χασει την παλια και ζω καινουρια τωρα. είμαι μονο 19 χρονων και νιωθω τοσο κουρασμενη...κουραστηκα..θε� �ω να σταματησει για λιγο η ζωη να βρω γαληνη να ηρεμησει το μεσα μου να αναπαυτεί η ψυχη μου.. κι ενώ θελω να φυγω να παω αλλου καθομαι εδώ και απλα επιβιωνω. δεν ζω. ζωη δεν εχω. δεν πειραζει όμως..αφου ετσι ηταν της μοιρας μου... αλλα σκέφτομαι ότι δεν γινεται, δεν γινεται να είναι τοσο χαλια η ζωη μου..κατι καλο θα με περιμενει οπου να ναι..απλα δεν γινεται δεν είναι εφικτο.. γιατι όμως ; γιατι σε μενα ; γιατι όχι σε αλλους που κανανε τοσα κακα ; γιατι σε μενα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;δεν μπορω άλλο..

  2. #2
    Quote Originally Posted by makedreams View Post
    Άνθρωποι μονάχοι σαν ξερόκλαδα σπασμένα
    σαν ξωκλήσια ερημωμένα, ξεχασμένα
    άνθρωποι μονάχοι σαν ξερόκλαδα σπασμένα
    σαν ξωκλήσια ερημωμένα, σαν εσένα, σαν εμένα....

    Η μοναξια που νιωθω είναι αβασταχτη. δεν υπάρχει απλα... είναι σαν να ζω άλλη ζωη πλεον. εχω χασει την παλια και ζω καινουρια τωρα. Είμαι μονο 19 χρονων και νιωθω τοσο κουρασμενη...κουραστηκα.. θελω να σταματησει για λιγο η ζωη να βρω γαληνη να ηρεμησει το μεσα μου να αναπαυτεί η ψυχη μου.. Κι ενώ θελω να φυγω να παω αλλου καθομαι εδώ και απλα επιβιωνω. Δεν ζω. Ζωη δεν εχω. Δεν πειραζει όμως..Αφου ετσι ηταν της μοιρας μου... αλλα σκέφτομαι ότι δεν γινεται, δεν γινεται να είναι τοσο χαλια η ζωη μου.. κατι καλο θα με περιμενει οπου να ναι.. απλα δεν γινεται δεν είναι εφικτο.. γιατι όμως ; Γιατι σε μενα ; Γιατι όχι σε αλλους που κανανε τοσα κακα ; Γιατι σε μενα ; Δεν μπορω άλλο..

    Μετά την τελεία αρχίζουμε με Κεφαλάιο, γιατι αλλιώς κόβεται το μήνυμα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by καθρεπτης View Post
    Μετά την τελεία αρχίζουμε με Κεφαλάιο, γιατι αλλιώς κόβεται το μήνυμα

    Το προβλημα ειναι στις μεγαλες λεξεις και οταν λεω μεγαλες το να γραψεις μια λεξη ... μετα τελιτσες κολλητα χωρις κενο μετα να συνεχισεις με αλλη λεξη κλπ , ο υπολογιστης σαν χαζος που ειναι το εκλαμβανει σαν μια λεξη. Θελει κενο ενδιαμεσα.

    Να τεσταρω στα ποσα γραμματα το κανει αυτο ... μισο...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    12345678901234567890123456789012345678901234567890 12345689012345678901234567890
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κηπμηνβαζειςκεναρεθαστοβγ αζειολοκληρο.......................... ............11111111111111111111111111111αααα� �αααααααααααααααααααααααα� �ααααααααα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Μετρα ποσους χαρηκτηρες βλεπεις στο απο πανω , μου το εχει κοψει.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Στους 50 χαρακτηρες βαζει κενο αυτοματα απο οτι βλεπω .... αλλα μαλλον με τις τελειες μπερδευεται.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τεσπα δεν ειμαι σιγουρος για τα ορια , αλλα ειναι θεμα "μεγαλης λεξης" για το χαζουπολογιστη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Make dreams μην μπαινεις στην διαδικασια να σκεφτεσε "γιατι σε εμενα?" , σε εσενα ετυχε.Το θεμα ειναι τι κανεις απο εδω και περα για να το αντιμετωπισεις.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Συγγνωμη Makedreams για το κατεβατο με τις ασυναρτησιες και το εκτος θεματος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,771

Similar Threads

  1. Ανθρωποι που δεν σε γεμιζουν
    By mr bubbles in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 10-08-2012, 13:19
  2. ανθρωποι
    By Kortha in forum Κακοποίηση
    Replies: 1
    Last Post: 14-07-2012, 15:30
  3. ΖΩΑ-ΑΝΘΡΩΠΟΙ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 14-06-2012, 16:02
  4. Δουλειά και άνθρωποι...
    By mariafil in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 20-12-2011, 23:03
  5. ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΟΝΑΧΟΙ
    By La_ViTa in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 02-01-2008, 13:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •