¨ατυχημα¨την ωρα του σεξ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220

    ¨ατυχημα¨την ωρα του σεξ

    γεια σας παιδια..αντιμετωπισα προσφατα μια περιεργη κατασταση και νιωθω παρα πολυ αβολα με το συντροφο μου.συγνωμη γ τς περιγραφες που θα κανω ..εχουμε ολοκληρωμενες σχεσεις φυσικα και ειπαμε να δοκιμασουμε τη πισω πορτα κατι που ηθελα και γω παρα πολυ.ειχα ακουσει βεβαια γ προβληματα που δημιουργουνται λογω του οτι δν ειναι καθαρη η πισω περιοχη και ειναι ευκολο να συμβουν ατυχηματα και αυτο που με ανησυχουσε και φοβομουν ηταν το θεμα της ακρατειας.δοκιμασαμε λοιπον για πρωτη φορα με πολυ προσοχη και ολα καλα.εγω βεβαια ειχα ενοχλησεις τις επομενες μερες εβγαζα λιγο αιμα καθω ειχε γινει μια μικρη πληγη και φοβουμουν να παω τουαλετα..υστερα απο περιπου μια βδομαδα θεωρησα οτι επανηλθε καθως δ ποναγα και δεν ειχα προβλημα..προσφατα προσπαθησαμε παλι αλλα πριν ξεκινησουμε ο συντροφοσ μου ασκησε πιεση πισω με αποτελεσμα να πονεσω παρα πολυ και να ανοιξει παλι η πληγη πριν καν γινει δεισδυση και ν βγει αιμα με οτι συνεπαγεται οτι βγαινει απο ενα τετοιο σημειο ..ενιωσα παρα πολυ ασχημα και ντροπιαστικα κ φυσικα δν ηξερα πως να αντιδρασω ουτε και εκεινος. καθαρισα τα αιματα και δν συνεχισαμε γενικοτερα αλλα ημουν γεματη με αμηχανια ανχος και δεν ηξερα πως να φερθω ενω το αγορι μου μου εξηγησε οτι αυτα συμβαινουν δεν πειραζει γ οτι εγινε να μη το σκεφτομαι κ ν μη στεναχωριεμαι.εγω ομως περαν αυτου θεωρησα οτι αηδιασε μαζι μου ξενερωσε και ισως πλεον δε με θελει οπως πρωτα.δεν μπορω να το βγαλω απο το κεφαλι μου και δεν ηθελα να το συζητησω μαζι του αλλα δεν ξερω πωσ νιωθει απεναντι μου και αν ειναι τοσο αξιο σημασιας γ αυτον οσο ειναι γ μενα ....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    να μην σε θελει εξαιτιας αυτου?δεν νομιζω ειναι πολυ υπερβολικο.μην σκεφτεσαι ετσι.εχεις καποιο θεμα με αιμοροιδες?ισως απο εκει να ηταν το αιμα.ισως πρεπει να δεις και καποιον γιατρο,αν και σιγουρα θα ντρεπεσαι αλλα ισως πρεπει.παντως να ξερεις και να πεις και στον συντροφο σου οτι η πισω πορτα θελει πολυ καλη λιπανση (λιπαντικο μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.που βρισκεις σε οποιοδηποτε σουπερ μαρκετ),θελει πρωτα διεγερση με αλλα μεσα(δαχτυλο πχ),θελει πολυ μαλακες κινησεις για να γινει η δειισδυση και γενικα στην αρχη(μετα μπορει να σου δωσει να καταλαβεις!!! :p )
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    να μην σε θελει εξαιτιας αυτου?δεν νομιζω ειναι πολυ υπερβολικο.μην σκεφτεσαι ετσι.εχεις καποιο θεμα με αιμοροιδες?ισως απο εκει να ηταν το αιμα.ισως πρεπει να δεις και καποιον γιατρο,αν και σιγουρα θα ντρεπεσαι αλλα ισως πρεπει.παντως να ξερεις και να πεις και στον συντροφο σου οτι η πισω πορτα θελει πολυ καλη λιπανση (λιπαντικο το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.πχ που βρισκεις σε οποιοδηποτε σουπερ μαρκετ),θελει πρωτα διεγερση με αλλα μεσα(δαχτυλο πχ),θελει πολυ μαλακες κινησεις για να γινει η δειισδυση και γενικα στην αρχη(μετα μπορει να σου δωσει να καταλαβεις!!! :p )
    ναι δε ξερω αυτο ηταν το πρωτο που σκεφτηκα γιατι ξενερωσα εγω η ιδια ποσο μαλλον αυτος !δε ξερω αν σου χει συμβει και πως θα ενιωθες απεναντι στη κοπελα σου !ειναι μια κακη εντυπωση οπως και να το κανουμε γ τ ατομο που εχεις απεναντι σου !ναι αν θελησει να ξαναδοκιμασουμε καποια στιγμη σιγουρα θα κανω ολα που ειπες ...προς το παρον εκλεισα ραντεβου σε γιατρο γιατι με ανησυχησε το ολο συμβαν !

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Μαγδαληνη , ατυχηματα στο σεξ συμβαινουν για πολλους λογους , δεν υπαρχει λογος να ντρεπεσαι.
    Αν πονας παντως καλυτερα να μην συνεχιζεις.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by magdalene View Post
    ναι δε ξερω αυτο ηταν το πρωτο που σκεφτηκα γιατι ξενερωσα εγω η ιδια ποσο μαλλον αυτος !δε ξερω αν σου χει συμβει και πως θα ενιωθες απεναντι στη κοπελα σου !ειναι μια κακη εντυπωση οπως και να το κανουμε γ τ ατομο που εχεις απεναντι σου !ναι αν θελησει να ξαναδοκιμασουμε καποια στιγμη σιγουρα θα κανω ολα που ειπες ...προς το παρον εκλεισα ραντεβου σε γιατρο γιατι με ανησυχησε το ολο συμβαν !
    αυτα,κακως μεν,αλλα μπορει να συμβουν.και στην τελικη μαλλον δεν φταις εσυ,καποιος αλλος ηταν αγαρμπος και εγινε,οποτε...απλα να του τονισεις την επομενη φορα οτι θελει υπομονη και με το μαλακο γιατι δεν ειναι ολες δουλεμενες εκει!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    δικιο εχετε στο θεμα οτι δεν υπαρχει λογος ντροπης αυτο μου ειπε και ο ιδιος οτι συμβαινει..και σιγουρα εκεινος πιεσε και καταληξαμε σ αυτο απλα σαν κοπελα που ειμαι δε θελω να τσαλακωνω την εικονα μου εκτος του οτι μου εφυγε οση αυτοπεποιθηση ειχα ....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by magdalene View Post
    δικιο εχετε στο θεμα οτι δεν υπαρχει λογος ντροπης αυτο μου ειπε και ο ιδιος οτι συμβαινει..και σιγουρα εκεινος πιεσε και καταληξαμε σ αυτο απλα σαν κοπελα που ειμαι δε θελω να τσαλακωνω την εικονα μου εκτος του οτι μου εφυγε οση αυτοπεποιθηση ειχα ....
    χαχαχαχ μαλλον τα εχεις μπερδεψει κοριτσι μου.ξεκολα!δεν τσαλακωνεις καμια εικονα!την εικονα σου θα την τσαλακωνες πιο πολυ αν ησουν "δουλεμενη" εκει και εμπαινε για πλακα!για σκεψου το!τι λεμε βραδυατικα!!! :)
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    χαχαχαχ μαλλον τα εχεις μπερδεψει κοριτσι μου.ξεκολα!δεν τσαλακωνεις καμια εικονα!την εικονα σου θα την τσαλακωνες πιο πολυ αν ησουν "δουλεμενη" εκει και εμπαινε για πλακα!για σκεψου το!τι λεμε βραδυατικα!!! :)
    ναι ετσι οπως το θετεις δε το σκεφτηκα...απλα το μεγαλοποιησα αρκετα στο κεφαλι μου και ανχωθηκα γιατι ειδα οτι και εκεινος απομακρυνθηκε για λιγο..το θεμα μου ειναι να μη χασουμε τ ενδιαφερον μας στο σεξουαλικο κομματι !!ειναι και σχεση αποστασης και βρισκομαστε ελαχιστα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    ετσι ειναι οπως στα λεω.απλα και αυτος τρομαξε λιγο ασχετα αν δεν στο λεει,πιστεψε με!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Το θέμα του αίματος είναι φυσιολογικό μιας και είναι πρώτες φορές. Για το άλλο θέμα να είσαι <καθαρή> από πριν αν θες να το κάνεις

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by nikiii View Post
    Το θέμα του αίματος είναι φυσιολογικό μιας και είναι πρώτες φορές. Για το άλλο θέμα να είσαι <καθαρή> από πριν αν θες να το κάνεις
    το θεμα αιματος δεν ειναι φυσιολογικο.εκτος αν εχει καποια αιμοροιδα που μπορει να πιεστηκε και να ανοιξε.φυσιολογικο θα ηταν αν μιλαγε για μπροστα και ηταν η πρωτη φορα
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by nikiii View Post
    Το θέμα του αίματος είναι φυσιολογικό μιας και είναι πρώτες φορές. Για το άλλο θέμα να είσαι <καθαρή> από πριν αν θες να το κάνεις
    πρωτη φορα ητανε ναι!απο θεμα καθαριοτητας ειμαι ενταξει εκτος απο αυτο που περιγραφω που δε μπορεσα ουτως η αλλως να το ελενξω δυστυχως.....και δν ξερω αν εχει συμβει μονο σε μενα η αν γενικα ειναι κ αυτο κατι αναμενομενο πανω στην πραξη ...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    το θεμα αιματος δεν ειναι φυσιολογικο.εκτος αν εχει καποια αιμοροιδα που μπορει να πιεστηκε και να ανοιξε.φυσιολογικο θα ηταν αν μιλαγε για μπροστα και ηταν η πρωτη φορα
    αιμοραιδες απο οσο ξερω δν εχω γιατι ειχα ψαχτει....!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    γενικα παντως μου ειχε ξανασυμβει να ματωσω πισω χωρις να γινει δεισδυση απο εκει και ειμαι πολυ ευαισθητη στ τοιχωματα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by magdalene View Post
    αιμοραιδες απο οσο ξερω δν εχω γιατι ειχα ψαχτει....!
    ισως κατι να υπαρχει αλλα να ειναι πολυ μικρη η εσωτερικη και να μην σε εχει ενοχλησει ποτε.αλλιως θα πρεπει να ηταν πολυ βιαιη η διεισδηση
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ατύχημα και ψυχολογία...
    By liakok in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 19-11-2012, 10:56
  2. Ψυχολογικη κατασταση μετα απο τροχαιο ατυχημα.
    By glykoula89 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 21-07-2012, 22:27
  3. το ατυχημα,το νοσοκομειο,και ο φοβος!
    By νιφάδα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 30-03-2012, 13:47
  4. Replies: 0
    Last Post: 02-07-2010, 00:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •