ΕΞΑΡΤΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 145 of 145
  1. #136
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    27
    Γειά σας, είμαι καινούργιο μέλος και είδα το θέμα της συζήτησης και μου φάνηκε ενδιαφέρον...Δεν θα επέμβω στην διαφωνία που υπάρχει εδώ..δεν με αφορά άλλωστε, απλά θέλω να εκφράσω την άποψη μου, στον ολα_ειναι_δανεικα....Το οτι μπορεί κάποιες φορές να κάνεις κακό στον εαυτό σου με αυτό το χαρακτηριστικό που έχεις είαι γεγονός...αλλά νομίζω πως είναι χαρακτηριστικό πολλών ανθρώπων που είναι πολύ δοτικοί και τους αρέσει αν προσφέρουν πράγματα στους ανθρώπους που αγαπούν...βρίσκω λοιπόν πως αν καταφέρεις λίγο να το εξισορροπήσεις μέσα σου ίσα ίσα για να μην ταλαιπωρείσαι πολύ, αυτο το χαρακτηριστικό δεν είναι τόσο κακό! Βιώνεις κάθε συνάισθημα στην απόλυτη έναση του και αυτό σε γεμίζει. Και πιστεύω πως είναι και τυχερή μιά γυναίκα που δέχεται τόση φροντίδα απο έναν άντρα...όλες έχουμε την ανάγκη να μας προσέχουν και να μας φροντίζουν απλά ώρες ώρες δεν ξέρω μπορεί να μας πιάνει και κλωτσάμε!! ;) Άν είσαι καλά και με τον εαυτό σου θα είσαι και με όλους τους άλλους και με την κοπέλα σου αν έχεις ή όταν θα αποκτήσεις και πάλι (το λέω έτσι γιατί δεν ξέρω σε τί φάση της ζωής σου είσαι). Απλά αποδέξου τον χαρακτήρα σου όπως είναι, αγάπα τον και να δείς που αυτό θα γυρίσει και υπέρ σου. Κάθε γυναίκα θέλει ΄δίπλα της κάποιον που να την προσέχει, είναι βασικό όμως να ξέρει πως αυτός αγαπάει και τον εαυτό του. Δεν το βρίσκω πάντως αρνητικό...αρκεί να το οριοθετείς έτσω λίγο για να μην σου κάνει κακό ή να μην πέσεις θύμα εκμετάλλευσής....γιατί οι γυναίκες δυστυχώς γινόμαστε κακές καμιά φορά!

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΓIA MENA TO ΠPOBΛHMA HTAN TO META. EXΩ ΣTENAXΩPEΘEI TOΣO META AΠO XΩPIΣMO ΠOY EKANA 3,5 MHNEΣ NA BΓΩ EΣTΩ ΓIA ENA KAΦE.
    AΠO THN ΣTIΓMH ΠOY EXEI AΛΛAΞEI AYTO NIΩΘΩ KAΛA KAI ΔEN ME ENOXΛEI TO NA ΔENOMAI ΠOΛY
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #138
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    27
    Νομίζω αυτό είναι ότι καλύτερο μπορούσες να κάνεις! Το να έχει θάρρος κάποιος να δείχνει τ συναισθήματα του χωρίς να φοβάται αν θα πονέσει πιστεύω πως είναι δύναμη και όχι πρόβλημα!!! :)

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    EYXAPIΣTΩ ΓIA TA KAΛA ΣOY ΛOΓIA
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    AN KAI EINAI ANTIΘETO ΣTIΣ TAKTIKEΣ TOY NIKOY ΘA EΠIΘYMOYΣA THN ΔIAΓPAΦH AYTOY TOY ΘEMATOΣ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    αστο να υπαρχει που ξερεις μπορει να χρειαζεται :(
    Dum spiro spero (?)

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    EINAI MIA IΣTOPIA ΠOY ΘEΛΩ NA THN ΞEXAΣΩ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  8. #143
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    24
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Originally posted by Ολα_ειναι_δανεικα
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Γιατι βρε Ολα?
    Ο ανθρωπος ξεθαψε ενα θεμα και ηθελε να πει κατι για τους ψυχολογους..
    Αμαν πια αυτη η γκρινια σου..
    Μασζ εκανες?:))))))

  10. #145
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    13
    το μήνυμα διαγράφηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Σε περίπτωση που συνεχιστεί η δημιουργία νεών προφίλ από το συγκεκριμένο πρόσωπο, οι συκοφαντικές δυσφημίσεις και οι προσβολές προς την προσωπικότητα διαχειριστών και μελών του φόρουμ, ενημερώνω πως θα απευθυνθω στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος και θα προχωρήσω σε μήνυση, ασκώντας κάθε νόμιμο δικαίωμα.

    ΝίκοςD.

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •