Eνδειξεις για αιμομιξια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21

    Eνδειξεις για αιμομιξια

    Καλημερα στη παρεα.
    Δεν ηξερα που να αναρτησω το θεμα εδω η στη κακοποιηση.
    Αν καποιος μοντερειτορ νομιζει οτι θα πρεπει να ειναι εκει ας το μεταφερει.
    Λοιπον.
    Ειμαι 50ρης,μεχρι προσφατα ειχα σχεση με μια κοπελλα πολλη μικροτερη σε ηλικια (23 ετων).
    Στην αρχη ηταν μονο σεξ,οσο πιο σκληρο,αγριο,βρωμικο γινεται.
    Μου εκανε εντυπωση το νεαρο της ηλικιας και οι εμπειριες που ελεγε οτι ειχε ζησει καθως και η συμπεριφορα της σχετικα με τη σεξουαλικοτητα (περιεργεια για οτι πιο απαγορευμενο γινεται,διαθεση για καθε ειδους πειραματισμους,συχνη επισκεψιμοητα σε σαιτ σεξουαλικου-bdsm περιεχομενου με αναλογη δρασηριοτητα-αναρτηση φωτο,λεκτικα παιχνιδια με αλλους χρηστες κλπ).
    Καποια στιγμη καταφερα να τη κανω να αισθανθει πιο ανετα,να ανοιχτει,να εμπιστευτει,να συζητησει και αλλα θεματα.
    Ολο αυτο καταλαγιασε καπως ,καταφερα να την ελεγχω,να την ηρεμησω αν και λογω αποστασης και διαφορας ηλικιας ηξερα οτι ψαχνετε και απλα ζητησα την αληθεια και να μου πει οτιδηποτε θελει.
    Βεβαια η προβληματικοτητα στη συμπεριφορα φαινοταν,απλα ειχε καταλαγιασει.
    Αυτο λειτουργησε για καποιο καιρο.Αισθανοταν δεμενη,ειχε ησυχασει,ωσπου ολο αυτο τελειωσε.
    Ξαφνικα αλλαγη συμπεριφορας,ψεμματα,το παλεψα λιγο,φαινοταν μπερδεμενη,εχω τα προβληματα μου,καταλαβε με κλπ
    Εδω να πω οτι ολο αυτο αρχισε οταν συνειδητοποησε οτι δε παει παραπανω μεταξυ μας (διαφορα ηλικιας-ειμαι σε διασταση και υπηρχε περιπτωση επαναπροσεγγισης με τη συζυγο)
    Τελικα βλεποντας οτι ηταν αλλου και μη μπορωντας να ανεχτω αλλο τη συμπεριφορα αυτη επειχειρησα να το τελειωσω.
    Γυρισε παρακαλωντας,μπηκα στη διαδικασια να συνεχισω αλλα τελικα δεν ηταν δυνατο,τα ψεμματα συνεχιζονταν.
    Το τελειωσα οριστικα και καταλαβα οτι τη βολεψε.Εγιναν κι αλλα και τελειωσε ασχημα.
    Την αφησα,δε την εχω ενοχλησει,συνεχιζει και λειτουργει με προτεραιοτητα το σεξ.Ολο της το ενδιαφερον ειναι εκει.
    Λειτουργει με μονο γμωμονα αυτο.
    Σκεφτομενος αυτο,και διαφορα που ειχε πει αλλα και της εμπειριες που εχει περιγραψει,αρχισα και το εψαχνα περισσοτερο.
    Επεσα σε ενα αρθρο για την αιμομιξια σε παιδικη-εφηβικη ηλικια.
    Χωρις πολλα πολλα στις συνεπειες και αποτελεσματα στη συμπεριφορα των θυματων ηταν σα να λειπει μονο η φωτογραφια της.
    Διαβαζοντας το αρθρο και συνδιαζοντας διαφορα που ελεγε η εκανε ειναι σα να εχει γραφτει για εκεινη.
    Πραγματικα δε ξερω τι να κανω,θελει βοηθεια και δε ξερει να τη ζητησει.Λειτουργει σα να τιμωρει τον εαυτο της και ψαχνει τη λυτρωση μεσα απο το οσο πιο βρωμικο,αγριο και απαγορευμενο σεξ γινεται.
    Εμενα με εχει βαλει σιγουρα σα μερος του προβληματος επειδη στο μυαλλο της προδωσα την εμπιστοσυνη της.
    Βαδιζει μαθηματικα στη καταστροφη και δε θελει να δει το προβλημα.
    Θελω να τη βοηθησω αλλα πλεον δε ξερω πως να τη πλησιασω για να παει σε καποιον ψυχολογο.
    Θα ηθελα τη γνωμη σας...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by nk5050 View Post
    ....
    Ειμαι 50ρης,μεχρι προσφατα ειχα σχεση με μια κοπελλα πολλη μικροτερη σε ηλικια (23 ετων).
    Στην αρχη ηταν μονο σεξ,οσο πιο σκληρο,αγριο,βρωμικο γινεται.
    Μου εκανε εντυπωση το νεαρο της ηλικιας και οι εμπειριες που ελεγε οτι ειχε ζησει καθως και η συμπεριφορα της σχετικα με τη σεξουαλικοτητα (περιεργεια για οτι πιο απαγορευμενο γινεται,διαθεση για καθε ειδους πειραματισμους,συχνη επισκεψιμοητα σε σαιτ σεξουαλικου-bdsm περιεχομενου με αναλογη δρασηριοτητα-αναρτηση φωτο,λεκτικα παιχνιδια με αλλους χρηστες κλπ).
    Καποια στιγμη καταφερα να τη κανω να αισθανθει πιο ανετα,να ανοιχτει,να εμπιστευτει,να συζητησει και αλλα θεματα.
    Ολο αυτο καταλαγιασε καπως ,καταφερα να την ελεγχω,να την ηρεμησω αν και λογω αποστασης και διαφορας ηλικιας ηξερα οτι ψαχνετε και απλα ζητησα την αληθεια και να μου πει οτιδηποτε θελει.
    Βεβαια η προβληματικοτητα στη συμπεριφορα φαινοταν,απλα ειχε καταλαγιασει.
    Αυτο λειτουργησε για καποιο καιρο.Αισθανοταν δεμενη,ειχε ησυχασει,ωσπου ολο αυτο τελειωσε.
    Ξαφνικα αλλαγη συμπεριφορας,ψεμματα,το παλεψα λιγο,φαινοταν μπερδεμενη,εχω τα προβληματα μου,καταλαβε με κλπ
    Εδω να πω οτι ολο αυτο αρχισε οταν συνειδητοποησε οτι δε παει παραπανω μεταξυ μας (διαφορα ηλικιας-ειμαι σε διασταση και υπηρχε περιπτωση επαναπροσεγγισης με τη συζυγο)
    Τελικα βλεποντας οτι ηταν αλλου
    και μη μπορωντας να ανεχτω αλλο τη συμπεριφορα αυτη επειχειρησα να το τελειωσω.
    Γυρισε παρακαλωντας,μπηκα στη διαδικασια να συνεχισω αλλα τελικα δεν ηταν δυνατο,τα ψεμματα συνεχιζονταν.
    Το τελειωσα οριστικα και καταλαβα οτι τη βολεψε.Εγιναν κι αλλα και τελειωσε ασχημα.
    Την αφησα,δε την εχω ενοχλησει,συνεχιζει και λειτουργει με προτεραιοτητα το σεξ.Ολο της το ενδιαφερον ειναι εκει.
    Λειτουργει με μονο γμωμονα αυτο.
    Σκεφτομενος αυτο,και διαφορα που ειχε πει αλλα και της εμπειριες που εχει περιγραψει,αρχισα και το εψαχνα περισσοτερο.
    Επεσα σε ενα αρθρο για την αιμομιξια
    σε παιδικη-εφηβικη ηλικια.
    ,,,,,,
    Εμενα με εχει βαλει σιγουρα σα μερος του προβληματος επειδη στο μυαλλο της προδωσα την εμπιστοσυνη της.
    Βαδιζει μαθηματικα στη καταστροφη και δε θελει να δει το προβλημα.
    Θελω να τη βοηθησω
    αλλα πλεον δε ξερω πως να τη πλησιασω για να παει σε καποιον ψυχολογο.
    Θα ηθελα τη γνωμη σας...
    μας τα μπερδευεις λιγο...
    τελικα αυτη ηταν αλλου, η εσυ ησουν αλλου, η και οι δυο εισασταν αλλου?

    η γνωμη μου ειναι οτι δεν θελεις να την βοηθησεις, αλλα να την ελεγξεις κι ας εχετε χωρισει, γιατι σου το εσκασε.:rolleyes:

    κατα τα αλλα, δεν βγαζεις συμπερασμα για το τι συνεβη στην ζωη καποιου, αν δεν σε εμπιστευθει, απλα διαβαζοντας ιστοριες στο ιντερνετ.. μπορει να ισχυει κατι απο αυτα που διαβασες, η αλλα 100 που δεν διαβασες.
    το θεμα ειναι, οτι η κοπελα αν και μικρη, ειναι ενηλικη. αυτο που μπορουσες να κανεις οσο σχετιζοσασταν, ηταν να της φερθεις με σεβασμο και αγαπη.
    δεν σου ζητησε βοηθεια για τα ψυχολογικα της, πιθανον να μην σε εμπιστευεται καν.
    δεν εχεις λοιπον καν το δικαιωμα να ασχολεισαι με αυτα, ακομα κι αν η προθεση σου ειναι ειλικρινης.

    ΑΝ καποτε σου ζητησει βοηθεια, τοτε μπορεις να ασχοληθεις.
    μεχρι τοτε, αλλες προθεσεις σου δουλευουν υπογειως και ξεγελιεσαι;)
    ασχολησου με τα δικα σου προβληματα καλυτερα. ολο και κατι θα υπαρχει (λεει η αλανθαστη διαισθηση μου):rolleyes:

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μας τα μπερδευεις λιγο...
    τελικα αυτη ηταν αλλου, η εσυ ησουν αλλου, η και οι δυο εισασταν αλλου?

    η γνωμη μου ειναι οτι δεν θελεις να την βοηθησεις, αλλα να την ελεγξεις κι ας εχετε χωρισει, γιατι σου το εσκασε.:rolleyes:

    κατα τα αλλα, δεν βγαζεις συμπερασμα για το τι συνεβη στην ζωη καποιου, αν δεν σε εμπιστευθει, απλα διαβαζοντας ιστοριες στο ιντερνετ.. μπορει να ισχυει κατι απο αυτα που διαβασες, η αλλα 100 που δεν διαβασες.
    το θεμα ειναι, οτι η κοπελα αν και μικρη, ειναι ενηλικη. αυτο που μπορουσες να κανεις οσο σχετιζοσασταν, ηταν να της φερθεις με σεβασμο και αγαπη.
    δεν σου ζητησε βοηθεια για τα ψυχολογικα της, πιθανον να μην σε εμπιστευεται καν.

    δεν εχεις λοιπον καν το δικαιωμα να ασχολεισαι με αυτα, ακομα κι αν η προθεση σου ειναι ειλικρινης.

    ΑΝ καποτε σου ζητησει βοηθεια, τοτε μπορεις να ασχοληθεις.
    μεχρι τοτε, αλλες προθεσεις σου δουλευουν υπογειως και ξεγελιεσαι;)
    ασχολησου με τα δικα σου προβληματα καλυτερα. ολο και κατι θα υπαρχει (λεει η αλανθαστη διαισθηση μου):rolleyes:

    οχι πραγματικα,αν ηθελα να κρατησω επαφη για να την ελεγχω θα το εκανα.
    Μπορουσα να το κανω.
    Αντιθετα την εχω αφησει ησυχη.
    Για καποιο διαστημα εγραψα ολα ηταν μια χαρα,απο ενα σημειο και μετα εκεινη ηταν αλλου.
    Οσο για το συμπερασμα που λες δεν ειναι μονο διαβαζοντας στο νετ,ειναι και το τι εχει πει για τις εμπειριες της η τις φαντασιωσεις της.
    Για το μπολνταρισμενο αυτο ακριβως εκανα,σεβασμο αγαπη και οσο μπορουσε ζητησε βοηθεια.
    Γι αυτο ασχολουμαι τωρα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by nk5050 View Post
    οχι πραγματικα,αν ηθελα να κρατησω επαφη για να την ελεγχω θα το εκανα.
    Μπορουσα να το κανω.
    Αντιθετα την εχω αφησει ησυχη.
    Για καποιο διαστημα εγραψα ολα ηταν μια χαρα,απο ενα σημειο και μετα εκεινη ηταν αλλου.
    Οσο για το συμπερασμα που λες δεν ειναι μονο διαβαζοντας στο νετ,ειναι και το τι εχει πει για τις εμπειριες της η τις φαντασιωσεις της.
    Για το μπολνταρισμενο αυτο ακριβως εκανα,σεβασμο αγαπη και οσο μπορουσε ζητησε βοηθεια.
    Γι αυτο ασχολουμαι τωρα
    σε καθε περιπτωση, δεν μπορεις να βοηθησεις κανεναν που δεν σου ζηταει βοηθεια η δεν σε εμπιστευεται, ειδικα αν εχεις/ειχες αλλα μπλεξιματα μαζι του.
    καλυτερα θα βοηθηθει απο καποιον φιλο της και βεβαια αν το θελησει η ιδια. κανεις δεν μπορει να την "συρει" να βοηθηθει.
    φυσικα, αν σου ζητησει βοηθεια, καλο ειναι να την προτρεψεις να δει ψυχολογο. κατι αλλο δεν βλεπω να μπορεις να κανεις.
    και βεβαια, ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ δεν μπορεις να της βγαλεις διαγνωση...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σε καθε περιπτωση, δεν μπορεις να βοηθησεις κανεναν που δεν σου ζηταει βοηθεια η δεν σε εμπιστευεται, ειδικα αν εχεις/ειχες αλλα μπλεξιματα μαζι του.
    καλυτερα θα βοηθηθει απο καποιον φιλο της και βεβαια αν το θελησει η ιδια. κανεις δεν μπορει να την "συρει" να βοηθηθει.
    φυσικα, αν σου ζητησει βοηθεια, καλο ειναι να την προτρεψεις να δει ψυχολογο. κατι αλλο δεν βλεπω να μπορεις να κανεις.
    και βεβαια, ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ δεν μπορεις να της βγαλεις διαγνωση...
    αυτο ειναι το προβλημα φιλε.
    Δεν εχει φιλους.Σεξουαλικοποιει οποιαδηποτε σχεση της.
    Ενα τροπο να τη πλησιασω και να τη πεισω να παει σε ψυχολογο ψαχνω.
    Βεβαια εχεις δικιο,αν δε θελει η ιδια δε θα γινει τπτ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by nk5050 View Post
    αυτο ειναι το προβλημα φιλε.
    Δεν εχει φιλους.Σεξουαλικοποιει οποιαδηποτε σχεση της.
    Ενα τροπο να τη πλησιασω και να τη πεισω να παει σε ψυχολογο ψαχνω.
    Βεβαια εχεις δικιο,αν δε θελει η ιδια δε θα γινει τπτ
    μηπως απλα ψαχνεις εναν τροπο να την πλησιασεις (και τελεία)?
    φυσικα και πρεπει οχι απλα να το θελει, αλλα να το αναζητησει η ιδια.
    οταν κολλησει στα αδιεξοδα, πιστευω θα το αναζητησει. εσυ, μην χωνεσαι με το ζορι...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μηπως απλα ψαχνεις εναν τροπο να την πλησιασεις (και τελεία)?
    φυσικα και πρεπει οχι απλα να το θελει, αλλα να το αναζητησει η ιδια.
    οταν κολλησει στα αδιεξοδα, πιστευω θα το αναζητησει. εσυ, μην χωνεσαι με το ζορι...
    σου ξαναειπα,την εχω αφησει ησυχη τοσο καιρο.
    Αν ηθελα να τη πλησιασω για οποιοδηποτε αλλο λογο θα το εκανα.
    Δεν ειμαι ειδικος να ξερω πως να χειριστω τετοια λεπτη κατασταση,γιατι και το προβλημα που ανεφερα να μην υπαρχει,οπωσδηποτε εχει καποιο αλλο.
    Πιστεψε με δεν ειναι φυσιολογικη για την ηλικια της η συμπεριφορα αυτη.
    Μακαρι να το αναζητησει οπως ειπες η ιδια.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    μα δεν σε αφορα, εφοσον χωρισατε!
    αυτο προσπαθω να σου πω..
    ασε να ασχοληθουν οι δικοι της και η ιδια.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Εγώ θα σου πω ενα μεγάλο μπράβο για το πραγματικό ενδιαφέρον σου για την κοπέλα.. Απο οτι κατάλαβα απο το κείμενο σου , αν ήθελες να την εκμεταλλευτεις θα μπορούσες να το κάνεις άνετα . εσυ την εδιωξες όμως.
    Σίγουρα αυτή η υπερσεξουαλικοτητα δείχνει προβληματικό ψυχολογικό υπόβαθρο άλλα δεν ξέρω κατα πόσο παίζει να ισχύει αυτό που λες , πέρι αιμομικτικης κακοποίησης (;) .
    Φαντάζομαι θα είναι αγρίμι οπότε ειλικρινά δεν ξέρω να σου πώ πως να την προσεγγίσεις ώστε να την πεισεις να ζητήσει βοήθεια.. Εσυ όμως που την εζησες κάτι παραπανω θα ξέρεις..
    Μήπως με λίγη στοργικοτητα;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Ρε τι ωραια που περνανε οι παντρεμενοι. Θα παω να παντρευτω!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μα δεν καταλαβαινω γιατι να ναι προβλημα η σεξουαλικοτητα της? Θεωρεις το bdsm κακο?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μα δεν καταλαβαινω γιατι να ναι προβλημα η σεξουαλικοτητα της? Θεωρεις το bdsm κακο?
    οχι καθε αλλο.Ετσι γνωριστηκαμε αλλωστε.
    Το προβλημα ειναι οτι αυτο ειναι το μονο της ενδιαφερον.
    Τιποτε μα τιποτε αλλο δε κανει στη ζωη της.
    Ουτε σχολη,ουτε δουλεια,τιποτα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Με τους γονεις της τι γινεται? Μηπως εχει περασει διαφορα?

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Εγώ θα σου πω ενα μεγάλο μπράβο για το πραγματικό ενδιαφέρον σου για την κοπέλα.. Απο οτι κατάλαβα απο το κείμενο σου , αν ήθελες να την εκμεταλλευτεις θα μπορούσες να το κάνεις άνετα . εσυ την εδιωξες όμως.
    Σίγουρα αυτή η υπερσεξουαλικοτητα δείχνει προβληματικό ψυχολογικό υπόβαθρο άλλα δεν ξέρω κατα πόσο παίζει να ισχύει αυτό που λες , πέρι αιμομικτικης κακοποίησης (;) .
    Φαντάζομαι θα είναι αγρίμι οπότε ειλικρινά δεν ξέρω να σου πώ πως να την προσεγγίσεις ώστε να την πεισεις να ζητήσει βοήθεια.. Εσυ όμως που την εζησες κάτι παραπανω θα ξέρεις..
    Μήπως με λίγη στοργικοτητα;
    Κοιτα ορισμενα πραγματα που ειπε και καποια σημεια της συμπεριφορας της ειναι τετοιες ενδειξεις.
    Στοργικοτητα εδειχνα τοσο καιρο απλα λογω της συμπεριφορας της δε μπορεσα να το κρατησω μεχρι τελος.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Με τους γονεις της τι γινεται? Μηπως εχει περασει διαφορα?
    ε εκει παει το μυαλλο μου.
    Δε μπορω να ξερω ακριβως ενδειξεις εχω.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αιμομιξια....
    By Viviana in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 28-09-2011, 16:28
  2. Συναισθηματική αιμομιξία
    By RainAndWind in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 56
    Last Post: 20-12-2010, 13:24
  3. Διεκδικούν το δικαίωμα τους ....στην αιμομιξία!
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 15-10-2010, 12:03
  4. Αιμομιξία
    By vill_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 240
    Last Post: 19-09-2010, 16:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •