Ιδρώτας , κοκκίνισμα και ζέστα.........
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351

    Ιδρώτας , κοκκίνισμα και ζέστα.........

    Γεια σας είμαι καινούργιος στο forum.Δεν ξέρω αν πρέπει να βάλω εδώ το θέμα μου(οπότε sorry εκ των προτέρων).Καταρχάς είμαι κοντά στα 25.Κάπου στα 17 μου και ενώ πήγαινα βόλτα με κάτι φίλους μου ξαφνικά μούδιασα ολόκληρος και δεν μπορούσα να πάρω ανάσα το ξανάπα θα άλλες 3 φορές μέχρι να τελειώσω την γ' λυκείου.Δεν έδωσα πανελλήνιες και έτσι αποφάσισα να ξαναδώσω την αμέσως επόμενη.Και μέσα στον Ιούλιο ξαφνικά άρχισα να κωλοβαρίεμαι την ρουτίνα.Το μόνο που έκανα κάθε μέρα ήταν μπάνιο με τσ φίλους μ,μετά καφέ, μετά μαστουρώναμε ώσπου πηγαίναμε για ποτό το βράδυ και μόλις φύγαμε πάλι χ@σ1σ1. Κάπου εκεί στα τέλη ιουλίου άρχισα να νομίζω ότι όλοι με κοιτάγανε περίεργα και μ κατακρίναν. Επίσης νόμιζα πως μου πετάγανε σπόντες(γνωστοί οι άλλη φίλοι εκτός της παρέας ότι ήμουν πρεζάκιας και άλλα διάφορα).Εκείνοι την περίοδο άρχισα να απομακρύνομαι απο πολλούς ,δεν απαντούσα στα τηλέφωνα των άλλων και άμα έβλεπα έξω γνωστούς τούς απέφευγα, η έκανα πως δεν τους έβλεπα.Άρχισα να πέφτω σε μια ψηλόκατάθλιψη και να έχω υπερβολικό ανγχος για τι λένε οι άλλοι για μένα(χωρις να λένε ..) .Προς τα τέλη Αυγούστου ,τελικά γνώρισα μια κοπέλα η οποία ήταν η πρώτη μου ουσιαστικά σχέση και ενώ άρχισα να επανέρχομαι να μην σκέφτομαι τίποτα πλέον και να βγαίνω συνέχεια και να μου φεύγει η θλίψη η κατάθλιψη,πήγα Αθήνα για να πάω σε φροντιστήριο, γιατί έμενα σε μια κώμοπολλη και δεν μπορούσα να μείνω χειμώνα δεν άντεχα και είχαν φύγει πολλοί φίλοι μου πήγαν Αθήνα, έτσι πήγα και εγώ .Μετά Από 3 μήνες με χώρισε η κοπέλα ,έπαθε κάτι και ένα συγγενικό μου πρόσωπο(κάποια ψυχική διαταραχή) και άρχισα να στεναχωριέμαι πολλή.Μετά νόμιζα ότι μου λέγαν μαλακίες για ναρκωτικά και τέτοια κάτι φίλοι μου και ξαφνικά άρχισα να ακούω και φωνές όταν περπατούσα.Ρώτησα κάποιους άλλους φίλους μου αν συμβαίνει τπτ από αυτά και με λέγανε παρανοϊκό ,ότι σκαλώνω κ.τ.λπ. Μετά σταμάτησα να βγαίνω έξω και καθόμουν όλη μέρα στο κρεβάτι και κοιτούσα το ταβάνι.Δεν σήκωνα τηλέφωνα και γιατί δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεβάτι ,και γιατί κοίταζα ένα μέρος και κόλλαγα για κάνα δεκάλεπτο και γιατί φοβόμουνα μην με κοιτάνε περίεργα κτ.λπ. Ετσι άρχισα να πέφτω σε βαριά κατάθλιψη και άρχισα και την Αρρωστομανία φοβόμουνα τα πάντα και επί 5 μήνες ήμουνα άστα να πάνε. Ώσπου μια μέρα λέω ως εδώ ήτανε και αποφάσισα να πάω σε ψυχίατρο και μου έδωσε χάπια για την κατάθλιψη και για το άγχος να με βοηθήσουν και στο να κοίμαμαι και μπας και δώσω και τπτ στις πανελλήνιες(αυτά + το ότι άρχισα κολυμβητήριο και πήγαινα για κάνα καφέ με τον αδερφό μου την άνοιξη που είχε και καλές μέρες και κάνα δυο άλλες δραστηριότητες με βοήθησαν πολλή. Τελικά απέτυχα στις πανελλήνιες, δεν άνοιξα βιβλίο στην κατάστασή που ήμουν. Αλλά μόλις έφτασε το καλοκαίρι είχα αρχίσει να ξαναβγαίνω μ κάτι φίλους μου και να έχω γίνει λίγο καλύτερα.τελικά γνώρισα μια κοπέλα τέλη καλοκαιριού ,ήρθα στην Αθήνα κάναμε σχέση(δεν είχα ξανανιώση έτσι για άλλη), γράφτηκα σε ιδιωτική σχολή,γράφτηκα και αγγλικά ,πήγα γυμναστήριο, ξανα βρήκα όλους τους φίλους μου ,έκανα και καινούργιους και μετά απο δύο χρόνια άρχισα να ξαναέχω το αίσθημα χαράς ,δεν θυμόμουν καν πως ήταν πριν,ένιωθα τέλεια, φυσιολογικός άνθρωπος.Μετά από ένα χρόνο, όμως μετά απο διακοπές που πήγα μαζί με την κοπέλα μου γύρισα Αθήνα και μόλις μπαίνω στο Μετρο με έπιασαν ζαλάδες και σαν ψηλολιποθυμία. Μετά από μια εβδομάδα, βγήκα με κάποιους φίλους μου και ξαφνικά άρχισα να κοκκινίζω και να ιδρώνω ασταμάτητα(πάντα ήμουν ντροπαλός αλλά κοκκίνιζα μόνο με κοπέλες και όταν ήμουν πιο μικρός)..Δεν μπορούσα να εξηγήσω τι φταίει άρχισα να πιστεύω ότι έχω κρίσεις πανικού και κάποια φοβία με τον κόσμο.Τελικά σταμάτησα να πηγαίνω όπου με καλούσε η κοπέλα μου γιατί κοκκίνιζα ,ίδρωνα και ζεσταίνομουνα ιδιαίτερα αν υπήρχαν άτομα που δεν τα ήξερα καλά, αυτό άρχισα να το παθαίνω και με τους φίλους μου (μερικές μέρες μπορεί να ήμουνα και οι ψυχή της παρέας, αλλά άλλες δεν μπορούσα να μιλήσω ,και μόλις μου έλεγαν κάτι, κοκκίνιζα και ίδρωνα. Με τα πολλά μετά απο δυο χρόνια και κάτι παράτησα(σταμάτησα) την σχολή μου γιατί μόλις έμπαινα μέσα με έπιανε τόσο άγχος και ίδρωνα κ.λ.π σταμάτησα να μιλάω και στους φίλους μου απο εκεί,σταμάτησα το Γυμναστήριο γιατί ίδρωνα και δεν ένιωθα καλά να με βλέπουν οι άλλοι μονίμως μούσκεμα.Τελικά μετά απο 3 χρόνια σχέσεις η κοπέλα μου με χώρισε γιατί δεν βγαίναμε με άλλα άτομα επειδή δεν ήθελα εγώ(είχαμε ενάμιση χρόνο να βγούμε σαν ζευγάρι με άλλους, έβγαινα η με τους φίλους μου η με την κοπέλα μου και ούτε ήθελα να φέρνει τους φίλους της γτ ένιωθα άσχημα επειδή ,ίδρωνα,κοκκίνιζα κ..λ.π) Επίσης να αναφέρω ότι αυτά τα 3 χρόνια προσπάθησα να βρω δουλειά ,άλλα έκλεινα ραντεβού και μόλις έφτανα από κάτω το κτίριο για να με δούνε και να τους μιλήσω με έπιαναν λιποθυμικές τάσεις ,δύσπνοια και άλλα. τώρα φτάνω τα 25 και δεν έχω τελειώσει ούτε σχολή, ούτε στρατό,ούτε έχω δουλεία,έχασα και την κοπέλα μου.Θέλω άλλα δεν μπορώ γιατί ιδρώνω και αγχώνομαι όχι πάντα βέβαια.έχω κοντά ένα χρόνο που δεν κάνω τίποτα,ευτυχώς μου έχουν μείνει κάποιοι φίλοι που νομίζω ότι έχουν καταλάβει ότι κάτι έχω και με βοηθάνε με τον τρόπο τους .

    Είμαι σε μια απόγνωση θέλω να το αλλάξω ,θέλω να γίνω πάλι καλά, θέλω να μου πει κάποιος που είχε κάτι τέτοιο τι έκανε για να του περάσει(κοινωνιοφοβια,αγορ αφοβία και μαζί αγχώδεις διαταραχές η κρίσεις πανικού ότι είναι δεν ξέρω)
    Επίσης αν φταίει και το αλκοόλ γιατί πίνω πολλή τα τελευταία χρόνια,και το χασίσι που έπινα,η η καφεΐνη?..........
    Συγνώμη αν σας κούρασα η άν έβαλα λάθος το θέμα εδώ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Κάποιος που να έχει κάτι παρόμοιο(να ανχωνεται αφάνταστα,να ιδρώνει, να κοκκινίζει και σπανιότερα να τρέμει)???? να με βοηθήσει?......δεν μπορώ ούτε στο μετρό να μπω πλέον(όχι όλες τις μέρες πάντως)...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Κάποιος που να έχει κάτι παρόμοιο(να ανχωνεται αφάνταστα,να ιδρώνει, να κοκκινίζει και σπανιότερα να τρέμει)???? να με βοηθήσει?......δεν μπορώ ούτε στο μετρό να μπω πλέον(όχι όλες τις μέρες πάντως)...
    superboy13, βλέπεις η ζωη σου παει πισω εξαιτιας αυτου το θεματος.
    Αν εχεις κρίσεις πανικου (που με αυτο μοιαζει) πρεπει να πας σε ψυχολογο+ψυχιατρο.
    Εγω παντως δεν εχω, εχει το αγορι μου κ προς το παρον πηγαινει σε ψυχιατρο για τα χαπια. αλλα πιστευω οτι αυτα τα θεματα θελουν σιγουρα ψυχολογο.
    Πως και δεν απευθυνθηκες σε ειδικο τοσο καιρο-χρονια?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Είχα πάει σε ψυχίατρο πριν 4 χρόνια ,και μου είχε δώσει χάπια για ανχος και κατάθλιψη μετά από κάτι μήνες ήμουνα καλά ,αλλά μετά από δυο χρόνια με έπιασαν πολλή χειρότερα οι κρίσεις(εδώ και δύο χρόνια).
    Γενικά φοβάμαι λίγο τους ψυχιάτρους γιατί υπάρχουν πολλοί κλέφτες....τώρα για ψυχολόγο πιστεύεις 8α βοηθούσε?Στο αγόρι σου με τα χάπια του περάσανε?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Από αυτά που διάβασα πιστεύω πως είναι σημαντικό να αναζητήσεις βοήθεια από ειδικό. Λες ότι πριν 4 χρόνια πήρες για λίγο διάστημα χάπια κι έγινες καλά. Προσωπικά δεν νομίζω ότι έγινες καλά τότε, απλά βελτιώθηκε κάπως η κατάσταση, υποχώρησαν κάποια συμπτώματα και πήρες μια ανάσα. Ενώ χρειαζόσουν πολύ πιο συστηματική δουλειά με τον εαυτό σου και σταθερή συνεργασία με κάποιον ειδικό. Ο ψυχολόγος γενικώς βοηθάει, αλλά από την περιγραφή σου πιστεύω ότι θα σου έκανε καλό να συζητήσεις και με έναν ψυχίατρο. Όχι ότι είναι τραγικά όλα αυτά που λες, αλλά είναι πολλά μαζί, τα έχεις αφήσει πολλά χρόνια, έχεις θέματα με ουσίες, έχεις πάρει ξανά φαρμακευτική αγωγή, σου λείπει μια σωστή διάγνωση κι ενημέρωση. Έπειτα αν δυσκολεύεσαι να εμπιστευτείς έναν μόνο ψυχίατρο, πάρε και μια δεύτερη γνώμη. Γνώμη μου όμως είναι να μην αφήσεις τα πράγματα στην τύχη τους, ούτε να επαναπαυτείς σε τυχόν φαρμακευτική αγωγή. Να κάνεις μια συστηματική ψυχοθεραπεία να δεις αν μπορείς να αντιμετωπίσεις λίγο πιο ουσιαστικά όλα αυτά τα θέματα.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Δηλαδή μόνο έτσι θα δω βελτίωση? άμα πάω σε ψυχίατρο και πάρω αγωγή μαζί με συστηματική θεραπεία?πιστεύεις ότι χωρίς αυτά δεν γίνεται τίποτα(φοβάμαι τα χάπια γιατί έχω μάθει ότι πολλοί άνθρωποι δεν γίνεται να τα κόψουν και έχουν αλληλεξάρτηση ζωής και όταν τα κόβουν δεν μπορούν να συνέλθουν(φαντάσου εγώ που έπαιρνα 2 αντικαθλη και ενα μισι για το ανγχος και μόλις τα έκοψα ένα μήνα δεν μπορούσα εντάξει όμως μετά κομπλέ)....και επίσης και το οικονομικό είναι ένα θέμα....δεν έχω λεφτά και αυτό τον καιρό χλωμό βλέπω να παίζουν και από αλλού... ? δλδ άμα προσπαθήσω να πιέσω τον εαυτό μου ,να πηγαίνω από δω και από εκεί? κόψω ποτά,ουσίες τσιγάρο και προσπαθήσω να πάω γυμναστήριο(ένα ένα βήμα) κ.τ.λπ?πιστεύεις θα δω καθόλου βελτίωση, η τσάμπα η πίεση που θα τραβήξω?
    Ευχαριστώ για τις βοήθειες ως τώρα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Δεν εχεις καλη αυτοεικονα γι αυτο σε λουζει ιδρωτας οταν ειναι να συναναστραφεις με κοσμο ειτε γνωστο ειτε αγνωστους. Και γι αυτο σε πειραζει τι θα πουνε για σενα. Δε νομιζω οτι ειναι αγοραφοβια. Αυτο ειναι σαν συμπτωμα, η βασικη αιτια ειναι απο κει που σου λεω. Αλλα ενταξει μη νομιζεις αυτο δε χτιζεται κ σε μια μερα, μικρος εισαι ακομα.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση..αλλά να σου εξηγήσω...(1)το τι θα πούνε για μένα με έπιανε την περίοδο που έκανα πολλή χ@σ1σ1, μην νομίζουν ότι είμαι ναρκομανείς ας πούμε .Αυτοείκονα νταξει δεν έχω και την πιο τέλεια στον κόσμο αλλά θεωρώ τον εαυτό μου ας πούμε όμορφο,έξυπνο και τεμπέλη επειδή δεν έχω δουλέψει....δλδ πιστεύεις ότι δεν έχω κρίσεις?????ότι όλα αύτα σύμβαινουν λόγω αύτοείκονας?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Ακόμα κι αν η αιτία είναι στην αυτοεικόνα, το αποτέλεσμα είναι πραγματικό. Οπότε δεν μπορείς να πεις ‘δεν έχω κρίσεις’… αφού έχεις, εσύ το περιέγραψες. Μάλιστα είπες ότι όλα αυτά τα συμπτώματα έχουν επηρεάσει τα πάντα στη ζωή σου, την κοινωνική σου ζωή, τη σχέση με την κοπέλα που χωρίσατε, την υγεία σου, τη σχολή σου, τη δουλειά σου….

    Επειδή όλα αυτά (και προηγουμένως άλλα συμπτώματα) σε ταλαιπωρούν εδώ και χρόνια κι επειδή είσαι νέος και είναι κρίμα να περάσουν άλλα τόσα χρόνια με διάφορα συμπτώματα, σου είπα να πας σε κάποιον ειδικό. Καταλαβαίνω ότι το οικονομικό είναι πρόβλημα, σκέψου όμως πόσα χρήματα ήδη χάνεις (αν είχες τελειώσει τη σχολή, αν είχες μια δουλειά) και κυρίως πόσα άλλα πράγματα που είναι πολυτιμότερα από το χρήμα….αλλά και πόσα χρήματα μπορεί να χάσεις στο μέλλον σε γιατρούς και θεραπείες που πια δεν θα μπορείς να αποφύγεις. Στη σχολή σου δεν υπάρχει κάποιος ψυχολόγος που να μπορείς να ρωτήσεις, να μιλήσετε από κοντά και να σε κατευθύνει?

    Όσο για τα φάρμακα αν πας σε ψυχίατρο, καταρχάς δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι αν μιλάμε για κοινωνική φοβία και άλλες αγχώδεις καταστάσεις, θα σου χορηγήσει φάρμακα ή ότι τα φάρμακα αυτά θα τα χρειάζεσαι συνέχεια και θα σου δημιουργήσουν πρόβλημα. Προσωπικά είμαι ενάντια στην φαρμακευτική αγωγή σαν εύκολη λύση και σαν καταφύγιο. Αλλά μερικές φορές ίσως είναι αναγκαία για να σε διευκολύνει, να σου δώσει ένα σπρωξιματάκι να ασχοληθείς περισσότερο με τον εαυτό σου, ενώ θα είσαι πιο ήρεμος. Δεν είναι θεραπεία, αλλά ένα εργαλείο που θα διευκολύνει την θεραπεία, μια ενθάρρυνση. Μια πιο μόνιμη αλλαγή στη χημεία του εγκεφάλου δεν την πετυχαίνουμε με τα φάρμακα (είναι προσωρινή ανακούφιση και αλλαγή για όσο τα παίρνεις και μερικές φορές αναγκαία για να ξεκινήσεις, ή σε δύσκολες φάσεις).

    Δε λέω πως δεν θα σε βοηθήσει η γυμναστική και το να κόψεις τις ουσίες. Εννοείται πως θα βοηθήσει και θα κάνει πολύ καλό στον οργανισμό σου. Αλλά ούτε κι αυτό είναι από μόνο του ‘θεραπεία’. Καλό είναι να μπεις σε ένα πρόγραμμα με καθοδήγηση κι έτσι πράγματι βήμα βήμα θα καταφέρεις τους στόχους σου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    η καφεινη με μετρο.. αν θες μπορεις να την αντικαταστησεις με ντεκαφεινε... εμενα την ιδια γευση προσωπικα μου φαινεται οτι εχει με τον κανονικο καφε..
    το χασις... δεν θα το ελεγα αφου λες οτι το χεις κοψει.. και καλο ειναι το κρατησεις κομενο γιατι στους αγχωτικους πιστευω ειναι πολυ υπουλο... θα βαρεσεις καμια αποπραγματοποιηση και μετα θα ψαχνεσαι... αστο καλυτερα!!
    αλκοολ τωρα κατσε για τι ποσοτητα μιλαμε?
    παντως 1-2 ποτηρακια την μερα δεν νομιζω οτι ειναι θεμα..μην σου πω χαλαρωνει κιολας...

    εμ για καποιο ψυχιατρο εχεις σκεφτει?
    κακα τα ψεματα απο την στιγμη που ζητας προσωπικες γνωμες δεν θα σου αρχιζω τα "μεινε κλτρ μακρια απο χαπια και χημειες", γιατι εγω με χαπια μπορεσα και το ξεπερασα...
    με σωστη διαχειρηση δεν εχεις να φοβασαι πιστευω..... Τα αγχολυτικα βοηθουν πολυ...

    αν εχεις υπομονη και χρηματα καλυτερα να αρχισεις βεβαια ψυχοθεραπεια σε ψυχολογο χωρις χαπια... αλλα επειδη λες οτι αυτο σου συμβαινει τοσο καιρο καποιο αγχολυτικο πιστευω θα σε φερνε σε ισορροπια..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    66psy@ κοίτα καφεΐνη έχω δυο μέρες που έχω σταματήσει(έπινα δυο καφέδες την ημέρα) θα προσπαθήσω να την αλλάξω με σοκολάτα ι ντεκαφ. τώρα χασίς το πολύ 1 φορά την εβδομάδα πλέον(όταν λέω το χω κόψει εννοώ εκεί που έκανα 10 τσιγάρα την μέρα ,τώρα είναι σαν το έχω κόψει:P) .ΜΕ το αλκοόλ έχω ένα θέμα, κάθε 2 η 3 μέρες που βγαίνω μ τσ φίλους μου πίνω μέχρι να γίνω τάβλα(συνήθως),επίσης σχεδόν κάθε μέρα είτε πάω για καφέ σε σπίτι φίλου μου είτε μείνω σπίτι μου θα πίω και από 4 -5 μπυρίτσες. Άρχισα να πίνω πολλή επειδή με ψηλοχαλάρωνε άλλα τώρα νομίζω ότι έχω και μια ψηλοεξάρτηση. Επίσης το 70% της διατροφής μου είναι junk food(δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό).
    Marina38 @ όχι δεν είχε ψυχολόγο η σχολή μου.

    επίσης να σας ρωτήσω , ο ψυχολόγος έχει από 30Ε και ο ψυχίατρος απο 70ε? εγω όταν είχα πάει στο ψυχίατρο έδινα 70 χωρίς απόδειξη για 10 λεπτά που μου μίλαγε......έτσι γενικά είναι?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    !!!!!!!!!!!!!!!!!
    εγω στον ψυχιατρο μου δινω 5ο ευρω για σαραντα λεπτα (καποιες φορες μιση ωρα) ψυχοθεραπεια..
    και οι ψυχολογοι 50 παιρνουν...
    τουλαχιστον στις μεγαλες πολεις..
    στις μικρες ειναι ακομη πιο κατω..
    βεβεια ενταξει υπαρχουν και καποιοι ακομη πιο ακριβοι, αλλα πιστευω μπορεις σιγουρα να βρεις αξιολογο επιστημονα και με 50 ή 40 ευρω....
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    ενταξει 2 καφεδες δεν νομιζω οτι ειναι θεμα...
    ουτε οι 5-6 μπιρες επισης..
    ουτε μια φορα την βδομαδα χορτο.
    χαχαχα γενικα ξερω ατομα που τα κανουν ολα αυτα και ειναι μια χαρα...
    καλυτερα να το ψαξεις το θεμα με καποιον ειδικο.
    παντως αυτα που μου περιγραφεις δεν μου φαινονται υπερβολικα
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Ναι τώρα παλιά είχα φτάσει να είμαι σχεδόν όλη τη μέρα υπό την επήρεια αλκοολ η χασισ.
    Αθήνα μένω τώρα,δλδ άμα πάω και μ κρατήσει λιγότερο?να ψάχνω για άλλον?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Ναι τώρα παλιά είχα φτάσει να είμαι σχεδόν όλη τη μέρα υπό την επήρεια αλκοολ η χασισ.
    Αθήνα μένω τώρα,δλδ άμα πάω και μ κρατήσει λιγότερο?να ψάχνω για άλλον?
    70 ευρω για 10 λεπτα ειναι ξεφτυλα και απαιτεωνια κατα την γνωμη μου..
    σιγουρα υπαρχουν καποιοι που παιρνουν 70 και 80 και 100 μην σου πω αλλα τουλαχιστον κανουν ψυχοθεραπεια.. μεσα σε 10 λεπτα τι να προλαβεις να σου πει και να του πεις δλδ....

    εγω θα ελεγα να ψαξεις καποιον αλλον.
    αυτος ο ψυχιατρος που λες σου γραφει τιποτα..
    επισης, ηθελα αν σε ρωτησω εχεις φαει ποτε καμια φρικη απο το μαυρο|?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. φοβια - κοκκινισμα
    By rosemary in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 70
    Last Post: 08-11-2021, 18:18
  2. ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΤΡΟΠΗ!!! ΚΟΚΚΙΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΒΟΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ! ΔΩΣΤΕ ΜΟΤ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!
    By ΕΛΛΕΝΑ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 28-12-2011, 15:51
  3. Ζεστά Χέρια
    By Nantina in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 25-09-2011, 19:47
  4. στρες και ιδρώτας
    By argonaute in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 20-11-2007, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •