Εφηβικο αγχος-Στρες και κολλημα οταν βρισκόμαστε κοντά στο αντίθετο φύλο - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε χρειαζεται εμπειρια απλα αυτο ειναι ενα κολημα που εχουν οι γυναικες να νομιζουν οτι ο πιο καλος ειναι ο πιο εμπειρος

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε χρειαζεται εμπειρια απλα αυτο ειναι ενα κολημα που εχουν οι γυναικες να νομιζουν οτι ο πιο καλος ειναι ο πιο εμπειρος
    δεν συμβαινει παντα ετσι!
    μην σου πω οτι καποιες το βρισκουν γλυκο και τρυφερο που καποιος ειναι λιγοτερο εμπειρος απο εκεινες
    αυτα για το επιπεδο σχεσης..
    τωρα στο σεξουλικο ναι εκει οκ... δεν θα φανει πολυ καλο στην αλλη, αλλα και παλι το παιδι ειναι μικρο σε ηλικια.. δεν ειναι παραξενο σε τετοια ηλικια ενα αγορι να μην....
    (δεν μιλαω για το συγκεκριμενο παιδι που ανεβασε το ποστ, αλλα γενικα- μην παρεξηγηθω κιολας)
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω δε το πιστευω οτι υπαρχουν καπιες που το βρισκουν γλυκο κ τρυφερο να μην εχει εμπειρεια καπιος εκτος αν δε σκοπευουν να κανουν σχεση μαζι του οποτε μπορουν να λενε το δουλεμα ανετα εγω θυμαμαι καποτε πριν απο πολα χρονια στα 18 που ειχα συναντησει το σωσια μου τυχαια καπου κ οταν της ειπα οτι δεν εχω ξανακανει σεξ με αφησε μπουκαλα χωρις να σκεφτει απολυτως τιποτα κ μετα νομιζε οτι δε θα το καταλαβαινα επειδη μου ελεγε μετα ασχετες δικαιολογιες ετσι στην επομενη ειχα πει οτι πριν απο αυτη ειχα σχεση με τρεις προηγουμενες κ με δεχτηκε κ οταν το καταλαβε μετα το προσπερασε ενω ειχαμε κοιμηθει ειδη μαζι (τι μου θυμιζεις τωρα......)

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω δε το πιστευω οτι υπαρχουν καπιες που το βρισκουν γλυκο κ τρυφερο να μην εχει εμπειρεια καπιος εκτος αν δε σκοπευουν να κανουν σχεση μαζι του οποτε μπορουν να λενε το δουλεμα ανετα εγω θυμαμαι καποτε πριν απο πολα χρονια στα 18 που ειχα συναντησει το σωσια μου τυχαια καπου κ οταν της ειπα οτι δεν εχω ξανακανει σεξ με αφησε μπουκαλα χωρις να σκεφτει απολυτως τιποτα κ μετα νομιζε οτι δε θα το καταλαβαινα επειδη μου ελεγε μετα ασχετες δικαιολογιες ετσι στην επομενη ειχα πει οτι πριν απο αυτη ειχα σχεση με τρεις προηγουμενες κ με δεχτηκε κ οταν το καταλαβε μετα το προσπερασε ενω ειχαμε κοιμηθει ειδη μαζι (τι μου θυμιζεις τωρα......)
    χαχαχα αρχισε τις αναπολησεις!!
    κοιτα αναλογως την κοπελα...
    προσωπικα δεν θεωρω την παρθενια λογο για να χωρισει κανεις..
    εν τελει κανεις δεν διδαχτηκε το σεξ..ειναι φυσικο κ ερχεται απο μονο του
    τωρα τι να πω. υπαρχουν και κολλημενες
    ασε που στην εποχη μας πλεον τα κοριτσια ειναι σεξουαλικα ενεργα απο τα 15 (μην πω και πιο κατω), οποτε πλεον αλλαζουν τα δεδομενα.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εχει μεινει ταξη εννοεις?
    oxi einai 18 ennow

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by alexandross View Post
    Καλησπέρα θα ήθελα να κανω αρκετές ερωτήσεις πάνω σε αυτά τα θέματα αλλα αυτό που με ενδιαφέρει ειναι (κοληματα οταν βρισκόμαστε κοντά στο αντίθετο φύλο).
    Έιμαι 17 χρονων (αγορι) πιστευω οτι ειμαι σχετικα μετριος εμφανισιακα και πως δυσκολευομαι να βρω το λεγομενο αλλο μου μισο(αν και ειμαι πιστευω μικρος).
    Εχω μακροπροθεσμα εσθηματα για μια κοπελα αλλα οταν βρισκομαι κοντα της κολαω και δεν ξερω τι να κανω και πως να συμπεριφερθω.
    Αν υπαρχει κανεις που να ειχε το ιδιο προβλημα και μπορει να βοηθησει παρακαλω και αν μπορει να μου δωσει κανα tip για το πως να αρχισω μια συζητηση μαζι της.
    Ευχαριστω....
    αν εχεις χρηματα θα σου προτεινα να πας σε ενα πορνειο γιατι η κατασταση με το σεξ στην ελλαδα ειναι λιγο μπερδεμενη.

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τιποτα πιο ακυρο δε μπορουσες να γραψεις? τι να το κανει το πορνειο? εδω αυτος λεει οτι θελει να κανει σχεση

    πια κατασταση στην Ελλαδα μας δουλευεις τωρα?

    πες αυτο που σκεφτεσαι οτι δεν εισαι των σχεσεων κ ασε τις δικαιολογιες...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    τιποτα πιο ακυρο δε μπορουσες να γραψεις? τι να το κανει το πορνειο? εδω αυτος λεει οτι θελει να κανει σχεση

    πια κατασταση στην Ελλαδα μας δουλευεις τωρα?

    πες αυτο που σκεφτεσαι οτι δεν εισαι των σχεσεων κ ασε τις δικαιολογιες...
    εμμ αντε μας εχει καψει
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Το θεμα ειναι το ζουμι της υποθεσης.στην ηλικια που βρισκεται το παιδι εχει παρα πολυ αναγκη το σεξ.το αιμα του βραζει και δεν το βρισκω σωστο να καταφευγει παντα στον αυνανισμο.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οταν καπιος δε βρισκει απολυτως τιποτα να απαντησει απαντα παντα με κατι ασχετο

    εσυ για παραδειγμα μπορει να μην εχεις καμια ορεξη να ασχολυθεις βαθυτερα με απολυτως τιποτα κ να βρισκεις για ολα κ απο μια καλη δικαιολογια για να μη το κανεις αν ομως αποφασιζεις να μινεις πισω μετα καπια μερα θα βλεπεις αλλους να σε προσπερνανε.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Το θεμα ειναι το ζουμι της υποθεσης.στην ηλικια που βρισκεται το παιδι εχει παρα πολυ αναγκη το σεξ.το αιμα του βραζει και δεν το βρισκω σωστο να καταφευγει παντα στον αυνανισμο.
    αν καπιος θελει να κανει σεξ χωρις να τον ενδιαφερει τιποτε αλλο οπως εσυ δε χρειαζεται να συζητισει απολυτως τιποτα

    επισης το οτι εσυ τραβας καπιο ζορι με τον αυνανισμο αυτο ειναι θεμα δικο σου κ δεν αφορα κανενα αλλο.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Εγω απλα προσπαθω να δω πισω απο τις λεξεις του νηματοθετη.και πισω απο τις λεξεις του ειναι σχεδον σιγουρο οτι κρυβεται ερωτικη απογνωση.ας κανει πρωτα ερωτα με μια ***** να νιωσει τι θα πει γυναικα και μετα βλεπει.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    τιποτα πιο ακυρο δε μπορουσες να γραψεις? τι να το κανει το πορνειο? εδω αυτος λεει οτι θελει να κανει σχεση

    πια κατασταση στην Ελλαδα μας δουλευεις τωρα?

    πες αυτο που σκεφτεσαι οτι δεν εισαι των σχεσεων κ ασε τις δικαιολογιες...
    ειμαι υπερ τον σχεσεων ειδικα οταν γινονται με καθαρο μυαλο

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Εγω απλα προσπαθω να δω πισω απο τις λεξεις του νηματοθετη.και πισω απο τις λεξεις του ειναι σχεδον σιγουρο οτι κρυβεται ερωτικη απογνωση.ας κανει πρωτα ερωτα με μια ***** να νιωσει τι θα πει γυναικα και μετα βλεπει.
    εγω ειμαι σιγουρος οτι οσοι διαβαζουν το φορουμ για αυτα που λες περι αυνανισμου θα αναρωτιουνται τι λεει αυτος κ απο που εμφανιστηκε...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω ειμαι σιγουρος οτι οσοι διαβαζουν το φορουμ για αυτα που λες περι αυνανισμου θα αναρωτιουνται τι λεει αυτος κ απο που εμφανιστηκε...
    οσοι εχουν εμπειρια βλεπουν. οι περισσοτεροι ανθρωποι που δεν εχουν ερωτικο συντροφο καταφευγουν στον αυνανισμο για να ηρεμησουν τις ορμες τους.αλλα ο αυνανισμος δεν ειναι ποτε αρκετος.σε αφηνει παντα αδειο.θελεις να νιωσεις ενα γυναικειο κορμι για να ολοκληρωθεις ερωτικα:D

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. 7 γρηγοροι τροποι για να φαει κολημα μαζι σου...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 19-05-2019, 05:18
  2. Προβλημα με το αντιθετο φυλο
    By tsak88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 15-03-2014, 05:03
  3. εφηβικο απωθημενο
    By ψύχο in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 18-07-2012, 00:36
  4. αγχος οταν ειμαι σε παρεα
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 24-01-2012, 11:32
  5. Άγχος, στρες και καταπολέμηση αυτών
    By vagi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 20-05-2010, 14:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •