ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    2

    ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΗ

    ΘΕΛΩ Κ ΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ....ΕΙΜΑΙ 33ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ 2ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΧΑΣΑΜΕ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ 13ΧΡΟΝΩΝ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΣΤΟΡΓΗ..Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΗΘΟΣ ΑΞΙΕΣ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΡΕΥΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΕΘΗΚΕ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΜΑΓΑΛΩΣΕΙ....ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΒΡΑΧΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΗΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΙΜΑΣΤΑΝ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΔΩΣΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ...ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ...ΩΣΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 9ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΕ ΜΕ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ...ΕΚΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΩ..Κ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΜΕ ΛΑΤΡΕΙΑ...Κ ΘΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ...ΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΥΙΟΘΕΤΗΜΕΝΗ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΕΠΤΑΣΦΡΑΓΙΣΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ...ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ(ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ)Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΟΥ ΗΠΙΑ ΛΕΣ Κ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΠΑΝΤΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ....ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΗΣ....Η ΕΝΣΤΙΚΤΟ..ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΦΩΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ Η ΕΛΠΙΔΑ...ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΑΓΧΟΣ ΜΗΝ ΜΕ ΧΑΣΟΥΝ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΗΜΟΥΝ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ Κ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΓΕΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ,ΠΟΙΟΣ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ Κ ΠΟΙΟΣ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Κ ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΨΕΜΑ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΛΑΤΡΕΨΑΝ Κ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΨΑ...ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΙΖΕΣ ΜΟΥ Κ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by dora81 View Post
    ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΓΕΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ,ΠΟΙΟΣ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ Κ ΠΟΙΟΣ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Κ ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΨΕΜΑ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΛΑΤΡΕΨΑΝ Κ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΨΑ...
    αυτο ακριβως!τιποτα αλλο!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αν θελεις να ψαξεις παντως υπαρχει το παμε πακετο που εχει βρει πολλα περιστατικα. Εγω την βλεπω την εκπομπη καθε βδομαδα.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αν θελεις να ψαξεις παντως υπαρχει το παμε πακετο που εχει βρει πολλα περιστατικα. Εγω την βλεπω την εκπομπη καθε βδομαδα.
    Αυτό που αναφέρεις είναι η έσχατη λύση των διακαώς απογοητευμένων ανθρώπων που λυσσομανούν να βρούν τους βιολογικούς γονείς τους. Σε μένα δεν ισχύει κατι τέτοιο, οι γονείς μου ηταν , είναι και θα είναι οι θετοί μου και δεν πρόκειται να αλλάξει αυτό με τίποτα. Δεν με ενδιαφέρει να ψάξω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ναι απλα στο ειπα μηπως πεθανει η μαμα σου και αφου ο πατερας σου δε ζει, δεν θα μπορεις μετα να βρεις την ακρη. Το να εχεις την απορια ποιοι ειναι οι βιολογικοι γονεις, τι ειχε γινει κλπ δεν σημαινει οτι δεν θελεις τους θετους. Μπορει να σου ρθει η απορια στο μελλον.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    δεν υπαρχει λογος να ψαξει και να βρει,ποιοι ανθρωποι δεν την θελανε και την δωσανε.ποιος ο λογος?οι γονεις της ειναι αυτοι που την μεγαλωσαν και δοξα τον θεο,βρηκε την αγαπη και την στοργη που επρεπε.ολα τα αλλα ειναι περριτα!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    μπραβο σου που το βλεπεις ετσι!
    πολυ σωστο σκεπτικο!! μπραβο!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα σου μελος,εισαι ακρως ισσοροποιημενη κ δικαιη απεναντι στην μητερα που σε μεγαλωσε συνεχισε να την στηριζεις με καθε τροπο!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αν θελεις να ψαξεις παντως υπαρχει το παμε πακετο που εχει βρει πολλα περιστατικα. Εγω την βλεπω την εκπομπη καθε βδομαδα.
    αχ,εσύ κερασάκι....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Τι να κανω ντιανα? Αφου ολο τετοια βλεπω στο πακετο. Η μανα σου το βλεπει? Kανονισε αμα δεις το δημητρακη στη γειτονια σου με πακετο απ τη μαμα!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τι να κανω ντιανα? Αφου ολο τετοια βλεπω στο πακετο. Η μανα σου δε το βλεπει?
    Οχι,η μάνα μου προσπαθεί να εκποιήσει την περιουσία της.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ηθελα να ξερα τι θα τα κανει τοσα λεφτα γρια γυναικα! Νομιζει θα της βαλουνε κοντα? Κοιτα εκει μη τα κακαρωσει κ πανε ολα στα ιδρυματα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Οχι,η μάνα μου προσπαθεί να εκποιήσει την περιουσία της.
    μηπως τις βρισκετε κανα γκαραζακι????? :D
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

Similar Threads

  1. ΤΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΨΔ
    By stefanos14587 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 23-03-2013, 05:51
  2. Τι έμαθα από τα χάλια μου...
    By Dimitris78 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-2011, 11:20
  3. ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ
    By jackieli2 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 06-01-2011, 23:45
  4. τι εμαθα σημερα
    By what_is_now in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-10-2010, 17:51
  5. Τι εμαθα μετα απο αρκετα χρονια προσπαθειας αλλα και φαγουρας
    By Pou_Zoume in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 12-10-2010, 22:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •