Μου αρέσουν οι γυναίκες από ξένες χώρες είναι κακό; - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 91 to 105 of 124
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καν και οταν κατι δε το χρειαζεσαι η δε το θες αυτο παντα σε κυνηγαει.
    ο αινσταιν πχ ειχε πει αυτη τη φραση ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΣΑ ΤΗΝ αυθεντια η ζωη με εκανε αυθεντια

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Ο δικός μου αγώνας ήταν κυρίως "κοινωνικός".
    Από δευτέρα γυμνασίου προσπαθούσα να βγω από το "καβούκι" μου και κάποιοι συμμαθητές, πιο "δυνατοί από μένα, κοιτούσαν να με παραγκωνίσουν, ώστε να χωθώ πάλι μέσα. Από την άλλη, είχα και τους "καλούς" καθηγητές, οι οποίοι μεταφέραν στους γονείς μου, οι οποίοι το μετέφεραν σε μένα, να λένε ότι είμαι δειλός (!) και να το εκφράζουν μ' ένα στυλ ανησυχίας! Δεν έχουν ξαναδεί 13 χρονών παιδί φαίνεται..... Σε μια κρίσιμη περίοδο σχηματισμού ταυτότητας καταλαβαίνεις τι επιπτώσεις μπορεί να' χουν όλα αυτά και τι σύγχυση προκαλούν! Περιττό να σου πω ότι το μάθημα της Παιδαγωγικής, ακόμα και σήμερα, είναι επιλογής στις Φυσικομαθηματικές σχολές, γι' αυτό και το αποτέλεσμα είναι να βγαίνουν περισσότεροι κάφροι από κει μέσα.......... όσον αφορά την αντιμετώπιση των μαθητών.
    Να' χω να παλέψω με το μέσα μου, να' χω κι αυτές τις "άστοχες" αξιολογήσεις.... Κι αυτό συνεχιζότανε! Όποτε πήγαινα να μπω μέσα, με "πετούσανε"....... Μέχρι που στο τέλος έμεινα μόνος μου. Και πολλά άλλα γίνανε που δεν είναι της παρούσης..........
    Για μένα το σχολείο ήταν η χειρότερη περίοδος της ζωής μου και η πιο χαμένη κατ' εμέ, από την πέμπτη δημοτικού και μετά!
    Και μεγαλώνοντας, τόσο πιο πολύ βλέπω το σχολείο ως κάτι το εντελώς περιττό και επιβλαβές για τη ζωή του παιδιού!
    παρομοια φαση με εμενα δηλαδη.στο δημοτικο εφαγα το μεγαλυτερο ρατσισμο που εφαγα στη ζωη μου.βγαζαν μισος απεναντη μου τα παιδια για κατι στο οποιο δεν εφτεγα καν.δεν μπορεις να φανταστης ποσο μισος ετρωγα και ποσο με απαξιωναν.αλλα αυτα τωρα περασανε μειναν στο κακοπαρελθον.η ζωη συνεχιζετε με το να τα θυμαμε δεν κερδιζω τιποτα και ουτε κακια τους κρατω τωρα που μεγαλωσαμε ολοι καμια φορα τυχαια στο δρομο τους βλεπω καιδεν θυμουνται τιποτα.εννοιτε οτι μιλαμε πολυ καλα και χεροντε πραγματικα που με βλεπουν.και εγω για ολα αυτα νομιζω με το μυαλο μου οτιμου εφτεγε το σχολειο.κυριως το μαθημα της ιστοριας τουλαχιστον τοτες 1990-94 που δεν διδασκοταν καθολου μα καθολου αντικειμενικα.αλλα δεν βαριεσε περασμενα ξεχασμενα.

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post

    Τις προάλλες, ο Γαβρόγλου ξέρεις τι είπε; Να καταργηθούν οι Πανελλήνιες για να μπορούν τα "καημένα" τα παιδιά να έχουν χρόνο να ερωτεύονται και να βγαίνουν για ποτάκι!!!!! Ναι καλά είδες.............. Εμείς δηλαδή ήμασταν οι "μαλάκες" της υπόθεσης που σκάσαμε, στην κυριολεξία, από την αγωνία και την -θα το πω- τρομοκρατία του "άμα δεν μπεις σε δημόσια σχολή, χάθηκες" και άλλες μαλακίες......
    Έτσι πως κάναν το Πανεπιστήμιο να μπαίνει η Σάρα, η Μάρα και το κακό συναπάντημα, τι επίπεδο να περιμένεις;
    Αφού αναγνωρίζεις πως εσύ έσκασες όπως λες για να μπεις στο πανεπιστήμιο και σε φλομώσανε και στο παραμύθι (ολόκληρες γενιές μεγάλωσαν με αυτό το παραμύθι) πως αν δεν μπεις θα είσαι χαμένος, γιατί δεν χαίρεσαι που δεν θα το περάσουν κι άλλοι αυτό; Δηλαδή το "βάσανο" που πέρασες εσύ θες να το περάσουν και οι άλλοι;

    Και τι λογική είναι αυτή για τους άλλους που τους ερχονται όλα εύκολα; Πώς ξέρεις τι περνάει ή τι έχει περάσει ο καθένας άσχετα από αυτό που δείχνει προς τα έξω;

    Όλοι έχουν δυσκολίες αγαπητέ, άλλοι μεγαλύτερες κι άλλοι μικρότερες κι αλλοι δεν παίρνουν ποτέ χαμπάρι πόσο τυχεροί υπήρξαν. Ο καθένας το παλεύει όπως μπορεί. Το σύνθημα είναι "σκάσε και κολύμπα".

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Αφού αναγνωρίζεις πως εσύ έσκασες όπως λες για να μπεις στο πανεπιστήμιο και σε φλομώσανε και στο παραμύθι (ολόκληρες γενιές μεγάλωσαν με αυτό το παραμύθι) πως αν δεν μπεις θα είσαι χαμένος, γιατί δεν χαίρεσαι που δεν θα το περάσουν κι άλλοι αυτό; Δηλαδή το "βάσανο" που πέρασες εσύ θες να το περάσουν και οι άλλοι;

    Και τι λογική είναι αυτή για τους άλλους που τους ερχονται όλα εύκολα; Πώς ξέρεις τι περνάει ή τι έχει περάσει ο καθένας άσχετα από αυτό που δείχνει προς τα έξω;

    Όλοι έχουν δυσκολίες αγαπητέ, άλλοι μεγαλύτερες κι άλλοι μικρότερες κι αλλοι δεν παίρνουν ποτέ χαμπάρι πόσο τυχεροί υπήρξαν. Ο καθένας το παλεύει όπως μπορεί. Το σύνθημα είναι "σκάσε και κολύμπα".
    Δεν τυγχάνει να με διακατέχει αλληλεγγύη απέναντι στην υπόλοιπη νεολαία.
    Εφόσον εκείνοι δεν έδειξαν τη δέουσα συμπεριφορά απέναντί μου, δε βρίσκω το λόγο γιατί να το κάνω εγώ.........

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699

    Angry

    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Και τι λογική είναι αυτή για τους άλλους που τους ερχονται όλα εύκολα;
    Τι θες να σου πω;
    Για το 14άρι στα Αρχαία που "κοσμεί" ακόμα το απολυτήριό μου, ενώ στις Πανελλαδικές έγραψα 18;
    Για την αυστηρότητα των καθηγητών;
    Και τι μαθαίνω;
    Ότι στις επόμενες τάξεις όχι μόνο αυστηροί δεν ήταν, αλλά βάζανε τα 19άρια αβέρτα και μόνο σφαλιάρες που δεν παίζανε με τους μαθητές;
    Κατάλαβες;
    Για να φανούν αυτοί ότι κάνουν καλά τη δουλειά τους ρίχνανε όλους τους υπόλοιπους, από όπου μπορούσανε!!!!!!
    Και σα να μην έφταναν αυτά, οι μαθηματικοφυσικοί -δεν ξέρω πώς την είχανε δει- είχαν κάνει εκεί πέρα μία κλίκα και παρακινούσαν με τον τρόπο τους, τους υπόλοιπους "θετικούς" και τεχνολογικούς" να πιάνουν στο δούλεμα εμάς τους "θεωρητικούς"! Ότι δήθεν επειδή δεν ξέρουμε μαθηματικά και φυσική ή βιολογία είμαστε παιδιά κατώτερου θεού και "χαζούληδες"........... Κατάλαβες υποτίμηση τα κωλόπαιδα;; Τόσο μαλάκες! Τη στιγμή που εμείς είχαμε την πιο αυστηρή βαθμολογία απ' όλους!
    Άκου 14 ενώ έγραψα 18... Με κόπο και αγωνία.....
    Άει σιχτήρ από κει!
    Ζώα όρθια...............

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Τι θες να σου πω;
    Για το 14άρι στα Αρχαία που "κοσμεί" ακόμα το απολυτήριό μου, ενώ στις Πανελλαδικές έγραψα 18;
    Για την αυστηρότητα των καθηγητών;
    Και τι μαθαίνω;
    Ότι στις επόμενες τάξεις όχι μόνο αυστηροί δεν ήταν, αλλά βάζανε τα 19άρια αβέρτα και μόνο σφαλιάρες που δεν παίζανε με τους μαθητές;
    Κατάλαβες;
    Για να φανούν αυτοί ότι κάνουν καλά τη δουλειά τους ρίχνανε όλους τους υπόλοιπους, από όπου μπορούσανε!!!!!!
    Και σα να μην έφταναν αυτά, οι μαθηματικοφυσικοί -δεν ξέρω πώς την είχανε δει- είχαν κάνει εκεί πέρα μία κλίκα και παρακινούσαν με τον τρόπο τους, τους υπόλοιπους "θετικούς" και τεχνολογικούς" να πιάνουν στο δούλεμα εμάς τους "θεωρητικούς"! Ότι δήθεν επειδή δεν ξέρουμε μαθηματικά και φυσική ή βιολογία είμαστε παιδιά κατώτερου θεού και "χαζούληδες"........... Κατάλαβες υποτίμηση τα κωλόπαιδα;; Τόσο μαλάκες! Τη στιγμή που εμείς είχαμε την πιο αυστηρή βαθμολογία απ' όλους!
    Άκου 14 ενώ έγραψα 18... Με κόπο και αγωνία.....
    Άει σιχτήρ από κει!
    Ζώα όρθια...............
    Τι λες βρε συ; Τέτοια ζημιά σου κάνανε;

    Βρε παιδιά συνέρθετε! Με συγχωρείς για την ειρωνεία, αλλά θέλω να σου δείξω οτι λες κάτι σχεδόν ανούσιο και το παρουσιάζεις ως το μεγάλο κακό που σε βρήκε! Ωραία σου βάζανε 14! Και; ωραία σε υποτιμούσαν οι της θετικής! Και;;; Και μένα υπήρξε καθηγητής στο σχολείο που μου έλεγε να μη πάω να δώσω εξετάσεις γιατί δεν θα γράψω πάνω από 3 και εγώ πήγα κι έγραψα 17, και τι έγινε;;; Καλό μου έκανε, με πείσμωσε κιόλας παραπάνω. Δηλαδή την κάθε βλακεία που λέει ο καθένας εγώ πρέπει να την παίρνω προσωπικά και να κλαίω την μοίρα μου; Η θα μου φταίει όλη η ανθρωπότητα μετά;
    Νομίζω οτι υπερβάλλεις και γενικεύεις επικίνδυνα. Δεν υποτιμούσαν εσένα γιατί είχαν προσωπικά μαζί σου, βασικά χέστηκαν για σένα να στο πω κι έτσι, απλά είναι άνθρωποι και κάνουν λάθη στην κρίση τους. Και μερικοί από αυτούς είναι και βλάκες. Οι περισσότεροι εχουμε να θυμόμαστε μια "αδικία" εις βάρος μας στο σχολείο, δεν είσαι ο μόνος και σιγά το πράγμα δηλαδή. Λες και καθορίζαν οι βαθμολογίες την ζωή μας.

    Εσύ αυτό που κάνεις είναι οτι παίρνεις μερικά περιστατικά από την ζωή σου που μπορεί όντως να σε υποτίμησαν κάποιοι και τα αναγάγεις σε κανόνα και μετά θεωρείς οτι όλοι σε υποτιμούν παραγνωρίζοντας το γεγονός οτι το ίδιο μπορεί να συμβαίνει στους περισσότερους κι όχι μόνο σε σένα. Και μάλιστα αυτό το κρατάς και τόσο πολύ μέσα σου, που μετά θες το ίδιο να το πάθουν και οι άλλοι, ακόμα κι αυτό που αναγνωρίζεις ως λάθος. Δεν είναι αλληλεγγύη να θες να μη συμβούν οι ίδιες αδικίες ή στραβά σε άλλους, είναι ένδειξη οτι το χεις αποδεχτεί και το χεις ξεπεράσει. Εσύ δείχνεις πως έχεις κολλήσει εκεί.
    Τις ζωές των άλλων τις βλέπεις με μια τρομερή ευκολία και τις κρίνεις ως "ανούσιες, απλές, χωρίς ζόρι κτλ" ενώ στην δική σου βλέπεις μόνο εμπόδια και κακούς. Με συγχωρείς αλλά δεν είναι έτσι. Μπορεί και οι άλλοι που εσυ κρίνεις με ευκολία ως τυχερούς να περνάνε ζόρια που ούτε καν φαντάζεσαι.

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    Είσαι δύσκολη περίπτωση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Είσαι δύσκολη περίπτωση
    Σε μένα πήγαινε αυτό elis?

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Τι θες να σου πω;
    Για το 14άρι στα Αρχαία που "κοσμεί" ακόμα το απολυτήριό μου, ενώ στις Πανελλαδικές έγραψα 18;
    Για την αυστηρότητα των καθηγητών;
    Και τι μαθαίνω;
    Ότι στις επόμενες τάξεις όχι μόνο αυστηροί δεν ήταν, αλλά βάζανε τα 19άρια αβέρτα και μόνο σφαλιάρες που δεν παίζανε με τους μαθητές;
    Κατάλαβες;
    Για να φανούν αυτοί ότι κάνουν καλά τη δουλειά τους ρίχνανε όλους τους υπόλοιπους, από όπου μπορούσανε!!!!!!
    Και σα να μην έφταναν αυτά, οι μαθηματικοφυσικοί -δεν ξέρω πώς την είχανε δει- είχαν κάνει εκεί πέρα μία κλίκα και παρακινούσαν με τον τρόπο τους, τους υπόλοιπους "θετικούς" και τεχνολογικούς" να πιάνουν στο δούλεμα εμάς τους "θεωρητικούς"! Ότι δήθεν επειδή δεν ξέρουμε μαθηματικά και φυσική ή βιολογία είμαστε παιδιά κατώτερου θεού και "χαζούληδες"........... Κατάλαβες υποτίμηση τα κωλόπαιδα;; Τόσο μαλάκες! Τη στιγμή που εμείς είχαμε την πιο αυστηρή βαθμολογία απ' όλους!
    Άκου 14 ενώ έγραψα 18... Με κόπο και αγωνία.....
    Άει σιχτήρ από κει!
    Ζώα όρθια...............
    συμφωνω με την ελισαβετ.
    αντε και καπιοι σε υποτιμησανη σε αδικησαν.θα το σερνης για ολη σου τη ζωη πια??και τι θα κερδισεις?πιοι απο μας δεν αδικιθηκαν??δεν υποτιμηθηκαν ??αν κολουσαμε εκει δεν θα προχωρουσαμε στη ζωη μας.κοιταμε μπροστα οχι πισω
    ολοι περασαμε δυσκολα δεν εισαι ο μονος και ακομα περναμε δυσκολα.η ζωη θελει να μαχεσε καθε μερα.σε κανεναν μας δεν χαριστηκε τιποτα.ακομα και σε αυτους που λες οτι τα βρηκανε ετοιμα.κατσε να δουμε τη εξεληξη θα εχουνε ομως αργοτερα.εσυ κοιτα τη δικη σου ζωη.ασε τους αλλους

  10. #100
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by thanos1994 View Post
    Καλησπέρα σας είμαι 21 ετών και όπως προαναφέρνει ο τίτλος μου αρέσουν και ίσως προτιμώ κοπέλες από χώρες της αλλοδαπής.Διευκρινίζω προς όλους δεν προέρχονται από την νύχτα είναι στην ηλικία μου και η γνωριμία έτυχε μέσω κοινών παρέων έπειτα έμαθα ότι είναι από αλλοδαπή.Ελληνικό όνομα όμως από ξένη χώρα συγκεκριμένα η πρώτη μου κοπέλα ήταν από Ιταλία στην ηλικία μου και στο ίδιο σχολείο έπειτα είχα συνάψει σχέση και με Ελληνίδες φυσικά. Πρίν 4 χρόνια γνώρισα πάλι μια κοπέλα από ρουμανία είχαμε σχέση για 3 χρόνια ταξιδεψαμε εκει κλπ κλπ την γνώρισα μέσα από τον κολλητό μου που ηταν ζευγαρι με την κολλητη της εκεινη Ελληνιδα (αα και εγω Ελληνας ειμαι) τώρα τυγχάνει να τα έχω με μία κοπέλα από Μαυροβούνιο μιλάει Σέρβικα και Αγγλικά συναντηθήκαμε και περάσαμε μαζί κάποιες μέρες σπουδάζει εκεί φυσικός και εγώ εδώ οπότε τώρα σχεδιάζω να πάω εγώ εκεί! Η συγκεκρίμένη έχει και Ελληνικές ρίζες καθώς ο μπαμπάς Έλληνας ιατρός που μετακόμισε μόνιμα εκεί. Όλοι οι φίλοι με πειράζουν χαριτολογώντας ότι είμαι του ανατολικού μπλόγκ και με έβαλαν σε σκέψεις είναι κακό που οι κοπέλες είναι όμορφες έχουν κουλτούρα διαφορετική ( εκτός απο τους Σέρβους που μοιάζει πολύ με την δική μας αν όχι ίδια σε πολλά θέματα) αυτά σας ευχαριστώ για τις απόψεις σας!! :) Α η κοπέλα απο την ρουμανία πήγε Αμερική για σπουδές για αυτό και χωρίσαμε λόγω δυσκολιών.
    Εγώ που είμαι Αλβανία για 12 χρόνια τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα όσον αφορά τις γνωριμίες και τις σχέσεις γιατί το μόνο που κοιτάνε οι περισσότερες γυναίκες και κοπέλες είναι το πόσα λεφτά έχει κάποιος κι ας έχει μπλέξει σε παράνομες δραστηριότητες όπως είναι η διακίνηση ναρκωτικών ουσιών και λευκής σαρκός, επειδή τον μορφωμένο άνθρωπο με κακοπληρωμένη δουλειά τον μισούν και προτιμούν τον διακίνηση ναρκωτικών ή αυτόν που έχει σχέσεις με το κυρβενόν κόμμα.
    Επίσης το παίζουν δύσκολες σε μένα και δεν είναι καθόλου ανοιχτές σε νέες γνωριμίες εκτός αν είμαι στον κοινωνικό τους κύκλο, για αυτό είμαι απογοητευμένος από τις αλβανίδες πλέον, μακάρι να μπει η Αλβανία στην ΕΕ, γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Ως εδώ και μην παρέκει!????????δεν αντέχω άλλο τις δύσκολες.

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Εγώ που είμαι Αλβανία για 12 χρόνια τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα όσον αφορά τις γνωριμίες και τις σχέσεις γιατί το μόνο που κοιτάνε οι περισσότερες γυναίκες και κοπέλες είναι το πόσα λεφτά έχει κάποιος κι ας έχει μπλέξει σε παράνομες δραστηριότητες όπως είναι η διακίνηση ναρκωτικών ουσιών και λευκής σαρκός, επειδή τον μορφωμένο άνθρωπο με κακοπληρωμένη δουλειά τον μισούν και προτιμούν τον διακίνηση ναρκωτικών ή αυτόν που έχει σχέσεις με το κυρβενόν κόμμα.
    Επίσης το παίζουν δύσκολες σε μένα και δεν είναι καθόλου ανοιχτές σε νέες γνωριμίες εκτός αν είμαι στον κοινωνικό τους κύκλο, για αυτό είμαι απογοητευμένος από τις αλβανίδες πλέον, μακάρι να μπει η Αλβανία στην ΕΕ, γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση. Ως εδώ και μην παρέκει!????????δεν αντέχω άλλο τις δύσκολες.
    πεστε με ρατσιστη, δεν με νοιαζει, ειμαι , αλλα οι φιλοι μου που ειναι παντρεμενοι με ανατολικομπλοκιτισσες , ειναι ολες συμφεροντολογες , τυχοδιωκτριες , κοιτανε μονο την παρτη τους , δεν θα παντρευομουν σε ΚΑΜΜΙΑ περιπτωση ανατολικομπλοκιτισσα , εκτος αν ειναι μεγαλωμενη απο μικρη ηλικια εδω ......ολες σ@ατα ειναι .......μονο αν εχεις λεφτα σε κοιτανε , ουτε κουκλα να ητανε , δεν την κοιταζα ....χεσε και την Αλβανια .....παπουτσι απ τον τοπο σου ..........

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Εγώ που είμαι Αλβανία για 12 χρόνια.
    τυπε εαν εισαι νεος και μενεις αλβανια κανεις μεγαλο λαθος εκτος εαν εχεις γινει κανας δημοσιος υπαλληλος. ελα στην ελλαδα εδω ειναι πολυ καλλιτερα βεβαια να ξερεις οτι οι αλβανιδες εδω εχουν παρει μαθηματα απο της ελληνιγδες και το μουν@@τους εχει φτασει πιο ψηλα και απο την μυτη τους αλλα πιστευω οτι με ενα μικρο αυτοκινητο για να κανεις τον ταξιτζι στα καλοκαιρινα τους μπανια και λιγα λεφτα για κανα σουβλακι στο μοναστηρακι και για φραπε το απογευμα στην παραλιακη μπορεις να κουτουπωσεις και ελληνιδες και αλβανιδες ευκολα

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    π ....χεσε και την Αλβανια .....παπουτσι απ τον τοπο σου ..........
    Μακ οσοι πηραν αλβανιδα δεν το μετανιωσαν εχουν παντα καθαρο σπιτι.

    ΥΓ ασε που απο οτι εχω καταλαβει οι διαφορες μας με τους αλβανους περιοριζονται στην θρησκεια.... ο Κολοκοτρωνης ηθελε να φτιαξει κρατος με την αλβανια βεβαια πριν 200 χρονια οι ομοιοτητες ηταν ακομα περισσοτερες

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    τυπε εαν εισαι νεος και μενεις αλβανια κανεις μεγαλο λαθος εκτος εαν εχεις γινει κανας δημοσιος υπαλληλος. ελα στην ελλαδα εδω ειναι πολυ καλλιτερα βεβαια να ξερεις οτι οι αλβανιδες εδω εχουν παρει μαθηματα απο της ελληνιγδες και το μουν@@τους εχει φτασει πιο ψηλα και απο την μυτη τους αλλα πιστευω οτι με ενα μικρο αυτοκινητο για να κανεις τον ταξιτζι στα καλοκαιρινα τους μπανια και λιγα λεφτα για κανα σουβλακι στο μοναστηρακι και για φραπε το απογευμα στην παραλιακη μπορεις να κουτουπωσεις και ελληνιδες και αλβανιδες ευκολα
    εσυ, γιατι δεν τις κουτουπωνεις; τοσο χαλιας εισαι, ή δενε χεις ουτε για σουβλακια;

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,751
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ, γιατι δεν τις κουτουπωνεις; τοσο χαλιας εισαι, ή δενε χεις ουτε για σουβλακια;
    το πρωτο, ειμαι χαλιας!
    πως να το κανουμε, δεν αρεσω!
    ομως δεν φταιω εγω , ετσι γενηθηκα

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast

Similar Threads

  1. ειναι κακο να φαντατιζομαστε με την μουσικη?
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 07-12-2014, 21:37
  2. είναι τόσο κακό;
    By κόκκινη πεταλούδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 22-11-2013, 13:14
  3. είναι κακό να τρώμε κρέας;
    By birdhed in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 32
    Last Post: 13-12-2011, 18:29
  4. Tι είναι καλό και τί είναι κακό?
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 57
    Last Post: 08-07-2010, 03:20
  5. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 01:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •