Μου αρέσουν οι γυναίκες από ξένες χώρες είναι κακό; - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 106 to 120 of 124
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    το πρωτο, ειμαι χαλιας!
    πως να το κανουμε, δεν αρεσω!
    ομως δεν φταιω εγω , ετσι γενηθηκα
    ε κι ο αλλος μπορει να ειναι χαλιας. τι να τα κανει τα αμαξια και τα σουβλακια τοτε;

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε κι ο αλλος μπορει να ειναι χαλιας. τι να τα κανει τα αμαξια και τα σουβλακια τοτε;
    α χαχα! να περιμενουμε να δουμε τι θα μας πει, μπορει να μην ειναι

  3. #108
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Για αυτό μεταναστεύουν οι νέοι από την Αλβανία για μια καλύτερη ζωή και γνωρίζουν με Αγγλίδες και Γερμανίδες
    Last edited by ΧρήστοςΜπ94; 12-10-2022 at 03:11.

  4. #109
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Ξέχασες κάτι; Ότι δεν είναι η Αλβανία στην ΕΕ προς το παρόν, εύχομαι να είναι στην Ενωμένη Ευρώπη μπας και θα αλλάξει κάτι

  5. #110
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Μια χαρά είμαι απλώς είμαι σε λάθος χώρα για γνωριμίες και σχέσεις.

  6. #111
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    α χαχα! να περιμενουμε να δουμε τι θα μας πει, μπορει να μην ειναι
    Είμαι μια χαρά. Αλλά εδώ που ζω το παίζουν δύσκολες οι κοπέλες.

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by ΧρήστοςΜπ94 View Post
    Είμαι μια χαρά. Αλλά εδώ που ζω το παίζουν δύσκολες οι κοπέλες.
    ολες το παιζουν δυσκολες ως που να βρουνε καποιον που να ικανοποιει τις προσδοκιες τους .
    σημερα που οι καιροι ειναι δυσκολοι πρεπει να εχει αρκετα λεφτα να εχει αυτοκινητο, να του περισσεουν λεφτα για να τις παει για μπανιο καφε φαγητο με ζωντανη μουσικη....σινεμα......τετοια πραματα.

    τωρα ειδικα για την αλβανια μιας και που εχω αρκετους γνωστους συμπατριωτες σου ξερω καλα οτι πολλες θελουν καποιον για να φυγουν μαζι του στο εξωτερικο. αν και οι κοπελες θελουν να καθονται κοντα στους γονεις τους και κυριως στην μαμα τους ωστοσο οταν βλεπουν τις φιλες και γνωστες τους να ανεβαζουν φωτογραφιες στο φειςμπουκ απο ιταλια γερμανια αγγλια ακομα και απο ελλαδα σε παραλιες και αλλα τετοια οπως καταλαβαινεις τις πιανει το παραπονο και λενε γιατι αυτη βρηκε καλο παροχο και οχι εγω

  8. #113
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ολες το παιζουν δυσκολες ως που να βρουνε καποιον που να ικανοποιει τις προσδοκιες τους .
    σημερα που οι καιροι ειναι δυσκολοι πρεπει να εχει αρκετα λεφτα να εχει αυτοκινητο, να του περισσεουν λεφτα για να τις παει για μπανιο καφε φαγητο με ζωντανη μουσικη....σινεμα......τετοια πραματα.

    τωρα ειδικα για την αλβανια μιας και που εχω αρκετους γνωστους συμπατριωτες σου ξερω καλα οτι πολλες θελουν καποιον για να φυγουν μαζι του στο εξωτερικο. αν και οι κοπελες θελουν να καθονται κοντα στους γονεις τους και κυριως στην μαμα τους ωστοσο οταν βλεπουν τις φιλες και γνωστες τους να ανεβαζουν φωτογραφιες στο φειςμπουκ απο ιταλια γερμανια αγγλια ακομα και απο ελλαδα σε παραλιες και αλλα τετοια οπως καταλαβαινεις τις πιανει το παραπονο και λενε γιατι αυτη βρηκε καλο παροχο και οχι εγω
    Εννοείται φίλε μου Νίκο. Αυτό έχει να κάνει με την φτώχεια που βίωνε ο λαός για αιώνες και μετά λένε γιατί φεύγουν τα περισσότερα αγόρια εξωτερικό κυρίως Αγγλία, Ιταλία, Ελλάδα, ΗΠΑ και Γερμανία. Ένας παραπάνω λόγος γιατί είναι καλύτερα να είναι η Αλβανία στην ΕΕ από χτες μπας και θα αλλάξει κάτι.
    Last edited by ΧρήστοςΜπ94; 18-10-2022 at 00:21.

  9. #114
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Μη σου πω και Αμερική

  10. #115
    Member
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    30
    Ακριβώς, επειδή η Αλβανία ως κοινωνία είναι φτωχή, οπισθοδρομική, σεξιστική και πατριαρχική μιας και ο άνδρας στην εκάστοτε σχέση πρέπει να έχει το πάνω χέρι και η γυναίκα να είναι υποταγμένη σε αυτόν. Άλλωστε δεν είναι τυχαίο που οι περισσότερες γυναίκες και κοπέλες κοιτούν το χρήμα εξαιτίας αυτής της κατάστασης στην Αλβανία

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οσοι δεν εχουν τα χαλια τους, απ εξω κι απο μεσα, βρισκουν ομορφες κι αξιολογες σε ολες τις χωρες.
    συνηθως αυτοι που βριζουν τις ελληνιδες, ειναι αυτοι που δεν γυρναει να τους κοταξει καμια της προκοπης ...:rolleyes:
    http://s29.postimg.org/imrhzp3tj/troll.png

    .δεν ανοιγει το λινκ , remedy, παντως θα συμφωνησω απολυτα μαζισου, οι ξενες που ερχνοται εδω , μεγαλωμενες εξω , ειναι τυχοδιωκτριες , και ψαχουν για τον ΄καλο ΄γαμπρο ΄με οτι συνεπαγεται αυτο .......εχω δυο πολυ καλους φιλους , που παντρευτηκαν ανατολικομπλοκιτισες , εμφανισημες μεν γι αυτους , αλλα το θεωρουν κακο γαμο ( εκ των υστερων ) αμφοτεροι λογω την απαιτησεων των αλλοδαπων νυμφων , τωρα ομως ειναι αργα , πολυ , ..........θα κοιταζα μια Αλβανιδα , αν ηταν μεγαλωμεμη στην Ελλαδα , μιλουσε αψογα Ελληνικα , ειχε βγαλει ολο το σχολειο εδω , σπουδαγμενη εδω ( ξερεις σε ποιαν αναφερομαι )
    και μορφωμενη εδω , τιποτα που να μαρτυρουσε την Αλβανικη καταγωγη της .......ξενη τυχοδιωκτρια δεν θα κοιταγα ποτέ ας ηταν η τελευταια γυναικα στον κοσμο, και κουκλάρα .........και εχω να προσθεσω οτι με κοιτουν Ελληνιδες , και καλες...............εχω ακομη επιτυχιες ,,,,,,ναι, ειμαι ρατσιστης , την καλοπεραση μου θα κοιταξω , η το να παντρευτω καποια που ειναι βεβαιον οτι θα μου δημιουργησει προβληματα μετα γαμον ?

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    .
    και μορφωμενη εδω , τιποτα που να μαρτυρουσε την Αλβανικη καταγωγη της .......
    μακ, οι αλβανιδες και οι ελληνιδες δεν εχουν καμμια διαφορα μεταξυ τους κυριως λογω της γειτνιασης τους επι χιλιαδες χρονια. το μονο που αλλαζει ουσιαστικα ειναι οτι αρκετες ειναι μουσουλμανες.
    θα ελεγα οτι οι περισσοτερες ειναι και καλλιτερες για γαμο απο πολλες ελληνιδες γιατι προσεχουν το σπιτι το εχουν καθαρο κτλ κτλ αλλα τα τελευταια χρονια χαλα και αυτο γιατι περνουν μαθηματα απο τις φιλες τους τις ελληνιδες..

    εχω γνωστη αλβανιδα παντρεμενη που πολυ συχνα ανοιγει φυλλο για σπανακοπιττα τυροπιττα κτλ και ζει στην πολη οταν αλλες δεν ξερουν καν τι ειναι αυτο. βεβαια εχει αρχισει να περνει μαθηματα και αυτη απο το φεισμπουκ......

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μακ, οι αλβανιδες και οι ελληνιδες δεν εχουν καμμια διαφορα μεταξυ τους κυριως λογω της γειτνιασης τους επι χιλιαδες χρονια. το μονο που αλλαζει ουσιαστικα ειναι οτι αρκετες ειναι μουσουλμανες.
    θα ελεγα οτι οι περισσοτερες ειναι και καλλιτερες για γαμο απο πολλες ελληνιδες γιατι προσεχουν το σπιτι το εχουν καθαρο κτλ κτλ αλλα τα τελευταια χρονια χαλα και αυτο γιατι περνουν μαθηματα απο τις φιλες τους τις ελληνιδες βεβαια εχει αρχισει να περνει μαθηματα και αυτη απο το φεισμπουκ......
    η συγκεκριμενη ουτε ειχε fb , ουτε MME και εχει μια ευχαριστη προσωπικοτητα ,γενικα μου αρεσει που .....γιατη να με ενδιαφερει που γεννηθηκε ? ουτε η θρησκεια τους μενδιαφερει ..........βγαζει και στην Μυκονο 3,000/μηνα ........hotel manager einai ...ειναι και νοικοκυρα ............... ......

  14. #119
    Όχι δεν είναι κακό. Και οι Ελληνίδες αλλοδαπές είναι για κάποιους άλλους. Αν μπορούσες να γίνεις πιο συγκεκριμένος θα βοηθούσε περισσότερο. Γενικότερα καλές και κακές ,τρελλές και λογικές ,υπαρχουν παντού στον πλανήτη ανεξαρτήτως καταγωγής και κουλτούρας .

  15. #120
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    ο καθενας οπως βολεύετε μα ο πιο πανω μου πολυ σωστο το ειπε ευγε .
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast

Similar Threads

  1. ειναι κακο να φαντατιζομαστε με την μουσικη?
    By hlias1988 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 07-12-2014, 22:37
  2. είναι τόσο κακό;
    By κόκκινη πεταλούδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 22-11-2013, 14:14
  3. είναι κακό να τρώμε κρέας;
    By birdhed in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 32
    Last Post: 13-12-2011, 19:29
  4. Tι είναι καλό και τί είναι κακό?
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 57
    Last Post: 08-07-2010, 04:20
  5. Γυναίκες Ελληνίδες και Ξένες
    By erwtokritos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 08-06-2006, 02:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •