εσείς τι ναρκωτικά έχετε δοκιμάσει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    4

    εσείς τι ναρκωτικά έχετε δοκιμάσει?

    εγω προσωπικα τιποτα... απλα θα ηθελα να μαθω εμπειριες απο αλους ανθρωπους. Εσεις τι ναρκωτικα εχετε παρει? σε ποια ηλικια και ποια ηταν η εμπειρία σας?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    τα παντα κυριολεκτικα, μαυρο ,σπιντ, εξτασι, μδμα, κοκαινη, ηρωινη, στα 16 ξεκινησα και τωρα ειμαι σε αποχη γτ ειχα εθιστει στην ηρωινη η εμπειρια μου δεν ειν απ τις καλυτερες διοτι ειχα μεινει μεχρι και στον δρομο


    Υ.Γ καλα εισαι που δεν εχεις δοκιμασει μην το κυνηγας, και το αλκοολ ναρκωτικο ειναι
    Last edited by betelgeuse; 08-03-2015 at 19:09.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κοκα.............................κολα , για χωνεψη .

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ενα δυο τσιγάρα γύρω στα 21 .. Και χαλαστηκα τα μάλα!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    μην εισαι περιεργος ολοι κατι εχουμε κανει

    εντιτ: μαλακια που απαντησα
    Last edited by εσωτερική_σήψη; 07-03-2015 at 23:58.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Μαυρο και κάνα διο άλλα γιατί ρωτάς?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Μονο χορτο...
    Και μη βαλεις στο στομα σου τιποτε αλλο αν σε ενδιαφερει το υπολοιπο της ζωης σου...
    Το χορτο η θα σε φτιαξει η θα σε χαλασει...Δεν υπαρχει μεση κατασταση...Επισης καλο ειναι να ξερεις οτι ενα μικρο ποσοστο μπορει να εχει προδιαθεση για ψυχωση με αποτελεσμα πανω στη χρηση χορτου να εχεις καποιο ψυχωτικο επεισοδειο η ακομα και μονιμο κουσουρι...Παντα με παρεα την πρωτη φορα....

    Εγω με το χορτο ειχα καταπολεμησει την καταθλιψη μια περιοδο...Οχι οτι εστρωσε τιποτα στη ζωη μου απλα εκανε αυτο που δεν εκαναν τα αντικαταθλιπτικα...Μου εδωσε χρονο....
    Να ξερεις οτι η κανναβη δεν εχει ψυχοδραστικη ικανοτητα μονο την στιγμη που εισαι μαστουρωμενος αλλα οταν κανεις χρηση ας πουμε επι ενα μηνα καθημερινα 1-2 τσιγαρα τη μερα τοτε η διαθεση σου λογικα πρεπει να ειναι γενικα πιο ανεβασμενη...Τουλαχιστον ετσι συνεβαινε με εμενα...
    Τωρα εκοψα...Εκοψα μαχαιρι και δεν ειχα το παραμικρο συμπτωμα εξαρτησης...
    Μακαρι να εκοβα το καπνισμα ετσι ευκολα...Η τον καφε τον πρωινο...


    Οπως και να χει γουστα ειναι αυτα και για να ρωτας ετσι κατι λαθος επιλογη ετοιμαζεσαι να κανεις οποτε αν ειναι κατι εκτος χορτου μην το κανεις........Αν μιλας για χορτο,παρεα με φιλους σου δοκιμασε μια φορα...Και αν αποφασισεις να το βαλεις στην ζωη σου να εχεις παντα μετρο...



    Edit:Ξεχασα να πω οτι (επειδη ολοι λιγο πολυ του εχουμε δωσει να καταλαβει ειτε με ποτα ειτε με τσιγαρα) οσες φορες ειχα ελευθερη ολη τη μερα μου και δε δουλευα και δεν εβγαινα απτο σπιτι οποτε ειχα χρονο να αραξω ολη μερα,οταν λοιπον εκανα πανω απο 4-5 τσιγαρα αρχιζα και κουραζα το μυαλο μου παρα πολυ,δηλαδη μου εδωσε την εντυπωση οτι αν το εκανα αυτο το πραγμα επι 1 χρονο σε καθημερινη βαση 5-6 τσιγαρα τη μερα θα αρχιζα να καιγομαι...Δεν ξερω ομως αν ειναι απτην κανναβη η επειδη εισαι ζαντα και δεν ασχολεισαι με τιποτα οποτε τεμπελιαζει το μυαλο σου οπως οι μυς στο κορμι σου οταν εισαι αγυμναστος...
    Εν αντιθεση οταν εκανα 1 το πολυ 2 τη μερα....Ακομα και οταν εφευγε το φτιαξιμο ενιωθα το μυαλο μου πολυ πιο συγκεντρωμενο απο οτι πριν...Κατα καποιο τροπο εδιωχνε το αγχος..
    Προσοχη μονο γιατι παιζει ΠΟΛΥ σαβουρα....

  8. #8
    το μήνυμα τροποποιήθηκε απο τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    Μόνο κανονικό τσιγάρο έχω δοκιμάσει μια τζούρα και δε μου άρεσε και δε ξαναδοκίμασα και απο αλκοολ την περίοδο 2000-2004 κάθε παρασκευή και σάββατο βράδυ γινόμουν λιώμα με κρασί ή μπύρες.Και ήμουν με ένα τεράστιο χαμόγελο όση ώρα δρούσε το αλκοόλ.Μετά πήρα δικό μου αμάξι και συναισθανόμενος ότι δε γίνεται να κάνω και οδήγηση και να πίνω,έκοψα το ποτό
    Last edited by betelgeuse; 08-03-2015 at 19:05.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Quote Originally Posted by george20 View Post
    εγω προσωπικα τιποτα... απλα θα ηθελα να μαθω εμπειριες απο αλους ανθρωπους. Εσεις τι ναρκωτικα εχετε παρει? σε ποια ηλικια και ποια ηταν η εμπειρία σας?
    Μου χει χαλασει και το πληκτρολόγιο κ χρησιμοποιω το χειροκίνητο.....αλλα τώρα αυτό δεν είναι κ θέμα της προκοπής-μεταξύ μας!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    λοιπον κυρια/δεσποινις Diana για ακουμπα λιγο το χερακι σου πανω στο πληκτρολογιο μηπως (λεω) μηπως καει για να βαλεις πανω κανενα μπρικι κ να ψησεις αυγα?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    γκαλοπ κανεις μαν?ασχολιαστα οτι εχετε γραψει οι υπολιποι απο κατω

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    γκαλοπ κανεις μαν?ασχολιαστα οτι εχετε γραψει οι υπολιποι απο κατω
    Ναι μην ερθει η ασφαλεια σπιτι σου..
    Ποιος ειναι αρκετα χαζος να πιστεψει κατι τετοιο;;Θα κοθοτανε να ασχοληθει η διωξη ηλεκτρονικου εγκλειματος να εντοπισει την τοποθεσια να δωσει στιγμα στην ασφαλεια να βγει ενταλμα να ερθουν να ψαξουν σπιτι σου να βρουνε ποσο;;
    Ποιος θα καθοτανε να κανει αυτη τη διαδικασια και ποιος σου ειπε οτι αξιζει;;;;
    Με καθαρο ποινικο μητρωο και μικροποσοτητες μονο αναστολη τρως...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    1
    το μήνυμα τροποποιήθηκε απο τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by betelgeuse; 08-03-2015 at 19:04.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Nocash εχεις ξεφυγει πραγματικα.που κολανε αυτα που λες με το μηνυμα που εγραψα?..

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    τίποτα μην δοκιμάσεις και το μαύρο ακόμα μπορεί να έχει καταστροφικές συνέπειες σ χρόνια χρήση..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Εχετε δοκιμασει τον χυμο ΝΟΝΙ??
    By Adzik in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 4
    Last Post: 07-07-2014, 10:45
  2. Το εχει δοκιμασει κανεις?
    By mihalis in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 10-02-2013, 13:35
  3. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 01:37
  4. Έχετε δοκιμάσει έστω και κάποια από δαύτα;
    By alavastros in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 53
    Last Post: 26-09-2009, 21:16
  5. GeoDon... εσείς το έχετε δοκιμάσει?
    By georgef1 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 16
    Last Post: 02-08-2009, 07:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •