Λιποδιαλύτες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1

    Λιποδιαλύτες

    Καλησπέρα. Πριν από δύο βδομάδες ξεκίνησα δίαιτα με χαλαρο περπάτημα κάθε βράδυ και σκέφτομαι να πάρω παράλληλα έναν λιποδιαλύτη για να επισπεύσει τη διαδικασία της καύσης του λίπους. Έχετε κάποιο συγκεκριμένο προϊόν να μου προτείνετε ή/και έχετε δει αποτελέσματα μετά τη χρήση του?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Πω πω , νικνειμ τραινο !! γυμναζομαι 25 χρονια και εχω δοκιμασει διαφορα
    το πιο υγιεινο , πρασινο κινεζικο τσαι , χυμα σε κουτι , πωλειται στον Βασιλοπουλο , το κανεις οσο δυνατο θες
    Guarana , πολυ ισχυρο , δεν ξερω αν πωλειται μονο του , αλλα περιεχεται σε λιποδιαλυτες , φυτο ειναι , σε συνδυασμο με καφεινη γινεται ισχυροτερο
    , ενα μιγμα λιποδιαλυτων , δοκιμασμενο , ισχυρο . Και το ginseng , φυτικο , ισχυρο .
    Τα ανωτερω μπορει νσ σου φερουν καποια νευρικοτητα .

  3. #3
    Ευχαριστώ Macgyver. Μάλλον το CLA θα δοκιμάσω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Παρακαλω , neurobiologic !!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Παντως το περπατημα ειναι το καλυτερο για να χασεις βαρος.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    1,041
    γρηγορο περπατημα η τζοκινγκ,η μεγιστη καυαση λιπους πετυχαινεται με μετριας εντασης αεροβια και ειδικα αμα γινεται το πρωι με αδειο στομαχι

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    27
    Μην παίρνετε χάπια για αδυνάτισμα! Το τσάι ειναι υγιεινό, μην το παρακάνεις όμως. Γενικως ο κανόνας που ισχύει για το αδυνάτισμα, ειναι μην παίρνετε χημικά. Μονο σωστή διατροφή, πολύ νερό, άσκηση και πειθαρχία! Μιξ που φέρνει αποτελέσματα

  8. #8
    Ναι όντως η αερόβια γυμναστική είναι ότι καλύτερο για την καύση λίπους με φυσικό τρόπο παράλληλα με μικρά και τακτικά γεύματα λίγων θερμίδων. Σκεφτόμουν να δοκιμάσω το Xenical( δεν κάνω διαφήμιση λολ) με το οποίο κυριολεκτικά χάνεις πολλά κιλά κάθε εβδομάδα αλλά πρέπει να είμαι με pampers γιατί πας συνέχεια τουαλέτα και δεν ξέρω αν πλέον το συνταγογραφούν οι γιατροί.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    27
    Tα χαπια αυτά εχουν απίστευτες αντενδείξεις. Σκέψου πανω απ'ολα την υγεία σου! Ασκηση με τα μικρά και συχνά γεύματα που αναφέρεις, μαζί με βραχυπρόθεσμους στόχους, μπορούν να σε βοηθήσουν περισσότερο.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Greece
    Posts
    761
    Καλησπέρα, θα συμφωνήσω με όσους λένε καλύτερα να αποφύγεις χημικά σκευάσματα. Σημασία δεν έχει να χάσεις γρήγορα τα κιλά, αλλά σωστά. Ας είναι και με πιο αργό ρυθμό το χάσιμο κιλών, καλύτερα μην ταλαιπωρήσεις τον οργανισμό σου, την υγεία σου.
    Πράσινο τσάι κάθε μέρα σε συνδυασμό με έντονο περπάτημα, όσο αντέχεις, μπορεί να σε βοηθήσει πολύ. Επίσης αν αντέχεις τα καυτερά φαγητά και δεν σε πειράζουν σε κάτι, δοκίμασε να βάλεις λίγο κόκκινο τσίλι σκόνη σε φαγητά, πχ σάλτσα ντομάτας, όσπρια κλπ. Είναι φυσικό λιποδιαλυτικό, επιταχύνει τον μεταβολισμό. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις και πιπέρι καγιέν ή πάπρικα. Πάντως όλα με μέτρο και σταδιακά, πιστεύω θα τα καταφέρεις, προτείνω να μην καταφύγεις σε extreme λύσεις!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Σωστη breath , ξερεις γιατι οτιδηποτε καυτερο αδυνατιζει ? περιεχει καψαικινη , μια ουσια που αυτη ειναι που αδυνατιζει .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by NeurobiologicallyImpaired View Post
    Σκεφτόμουν να δοκιμάσω το Xenical( δεν κάνω διαφήμιση λολ) με το οποίο κυριολεκτικά χάνεις πολλά κιλά κάθε εβδομάδα αλλά πρέπει να είμαι με pampers γιατί πας συνέχεια τουαλέτα και δεν ξέρω αν πλέον το συνταγογραφούν οι γιατροί.


    Τοχα δοκιμασει προ , ποσο 20 ετων , και ετρεχε συνεχως λιπος με σκ........ απο τον πωπο μου !!!! αστο .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα σου μελος,προσωπικα δεν το συνιστω μιας κ εχω ακουσει πολλες φορες οτι ειναι πολυ ανθυγειινα αυτα τα σκευασματα επικεντρωσου καλυτερα στην γυμναστικη κ καλυτερευεσε την διατροφη σου μην σου προσθετει βαρος προτιμησε φυσικους τροπους για αδυνατισμα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by NeurobiologicallyImpaired View Post
    Καλησπέρα. Πριν από δύο βδομάδες ξεκίνησα δίαιτα με χαλαρο περπάτημα κάθε βράδυ και σκέφτομαι να πάρω παράλληλα έναν λιποδιαλύτη για να επισπεύσει τη διαδικασία της καύσης του λίπους. Έχετε κάποιο συγκεκριμένο προϊόν να μου προτείνετε ή/και έχετε δει αποτελέσματα μετά τη χρήση του?
    διατροφη με κρεας.τυρι.αυγα.απο υδατανθρακες λαχανικα.και λιγα φρουτα ειναι οι μονοι υδατανθακες που επιτρεπεται να τρως..δεν χρειαζεται να παρεις λιποδιαλυτες και αλλες μπουρδες.απλα να περπατας τουλαχιστον μιση ωρα καθε μερα με γρηγορο ρυθμο.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μετα τα μπ.. που ελεγες ολοι να πανε τωρα το εριξες στο τζοκιν τελειος συνδιασμος να κανει κ μερικα πουσαπς πες του

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχοφάρμακα και λιποδιαλύτες
    By newlife in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 7
    Last Post: 07-09-2014, 01:17
  2. λιποδιαλυτες
    By con in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 7
    Last Post: 30-06-2009, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •