μανια καταδιωξης ή πραγματικα αιτια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262

    μανια καταδιωξης ή πραγματικα αιτια

    σημερα μετα απο 2 τηλεφωνηματα αρχισαν να μου μπαινουν υποψιες οτι καποιος παρακολουθει το κινητο μου.Και στις 2 συνομιλιες που ειχα το πρωι αρχισαν να κανουν διακοπες και σαν να παρεμβαλλοταν κατι αλλο ενδιαμεσα,μετα ακουσα εναν γειτονα να λεει κατι σαν απαντηση σε αυτα που ελεγα αλλα μπορει να ηταν και ιδεες μου μακαρι βεβαια..και τωρα σκεφτομαι και φοβαμαι μηπως στην πολυκατοικια παρακολουθουν και το υπολογιστη μου η δεν ξερω και εγω τι αλλο,ειχα μια σοβαρη συζητηση στο κινητο και θειγαμε και τριτους και λεγαμε πολυ προσωπικα πραγματα τι θα κανω αν ολα αυτα βγουνε στη φορα...
    προς το παρον με εχει φαει το αγχος εχω βγαλει και την μπαταρια απο το κινητο μου
    αλλα και παλι γιατι να το κανει καποιος αυτο αν δεν εχει κατι προσωπικο μαζι μου η δεν τον ξερω καν..ετσι πληρωνει προγραμματα για να παρακολουθει εμενα τι να πω
    ποιος ειναι σχετικος με αυτα ας με φωτισει

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Δεν σ παρακολουθεί κανένας,,,,,Εσύ το νομίζεις..
    Δεν υπάρχει λόγος να σ παρακολουθουν.
    ¨Αμα δεν είσαι εγκληματίας δεν μπορούν να σ παρακολούθησουν ,θέλουν ένταλμα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    μια φιλη μου μου ειπε οτι οταν η γραμμη εχει διακοπες και ακουγεται κατι σαν μπιμπ σημαινει οτι παρακολουθουν την συνομιλια. προσωπικα δεν την πιστεψα, αλλα ετσι μου ειπε αυτη.
    κι θορυβηθηκε κι αυτη
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    μια φιλη μου μου ειπε οτι οταν η γραμμη εχει διακοπες και ακουγεται κατι σαν μπιμπ σημαινει οτι παρακολουθουν την συνομιλια. προσωπικα δεν την πιστεψα, αλλα ετσι μου ειπε αυτη.
    κι θορυβηθηκε κι αυτη
    ναι αλλα πληρωνει κανεις γι αυτο το προγραμμα//δεν μπορει να ειναι δωρεαν//ετσι νομιζω τουλαχιστον//ας πουμε ενα ατομο μπορει να το αγορασει και μετα να παρακολουθει οποιο κινητο θελει//δεν ειμαι και πολυ σχετικη//κανεις που να ξερει κατι παραπανω//πλειζζ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Δεν γίνεται να σ παρακολουθεί κανείς,είναι ποινικό αδίκημα.Εχουν το δικαίωμα μόνο άμα είσαι εμπλέκομενη κάπου ,δολοφονία ,τρομοκρ οργ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    δεν το κανουν αυτο για να πιασουν ντιλαραδες κλπ?
    γι αυτο πολλοι που εχουν "δουλειες" με τα ναρκωτικα αγοραζουν σιμ απο πακιστανους για να μην εχουν δηλωμενο το ονομα τους..

    δεν ξερω . μπορει να λεω και βλακειες, δεν ειχα ποτε να κρυψω κατι, αλλα ετσι εχω ακουσει.

    δεν ξερω παντως αν συνεχιστει ετσι η συζητηση βλεπω το θεμα να κλειδωνεται :P
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Αύτο ισχύει ,αλλά δεν νομίζω η κοπέλα να είναι ντιλέρι :P

Similar Threads

  1. Διπολικη και μανια
    By jojo in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-08-2011, 04:05
  2. ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗΣ
    By O Frikoubikos in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 45
    Last Post: 13-07-2011, 01:38
  3. Μανία είναι;
    By Betty- in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 04-03-2011, 13:03
  4. Εξουσιαστική... μανία?
    By missing_mile in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 02-06-2010, 16:10
  5. Μανια
    By deleted_member in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 28-12-2007, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •