Ομοφυλοφιλική σχέση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Ομοφυλοφιλική σχέση

Καλησπέρα σας με λένε Σπύρο είμαι 22 χρονών
    τελευταία με απασχολεί μία ερωτική μου περειπέτεια που δεν λέει να βάλει τέλος στο μέσα μου
    και δεν μπορώ να τη χειριστώ
    γνωρίστικα πριν ένα χρόνο με ένα παλικάρι 28 χρονών και ήτανε για εμένα το ιδανικό
    ταιριάζαμε απόλυτα στο ερωτικό κομμάτι τουλάχιστον και ο ένας συμπλήρωνε τον άλλον
    συναντηθήκαμε γύρω στις 7-9 φορές αλλα κάθε φορά μας συνέπερνε ερωτικά η κατάσταση
    αφού υπήρχε ασυγκράτητο πάθος
    στη συνέχεια αυτός απομακρύνθηκε χωρίς αίτια λόγους και εγω απλά έστελνα μηνύματα κλήσεις
    και καμία ανταπόκριση ως που κάποια στιγμή απαντάει λέγοντας πως επέστρεψε απο παλιά κάτι ερωτικό του
    αλλα ξανα έφυγε και οτι γνωρίζει πως έκανε λάθος που απομακρύνθηκε
    το τελευταίο καιρό πήγε φαντάρος και ξαφνικά η επικοινωνοία μας ενυσχίθηκε και έδειχνε πως ήθελε να τα ξαναπούμε
    και οτι με σκέφτεται γενικά και είμαι στις σκέψεις του και περιμένει την άδεια του πως και πως για να με συναντήσει
    εγώ ποιο κρύα ξεκαθάρισα πως δεν θέλω αλλου ίδιου τύπου στεναχώρια να περάσω και εκείνος έδειξε να με
    καταλαβαίνει και να αναγνωρίζει το λάθος του λέγοντας πως αυτή τη φορά δε θα φύγει
    και οτι θέλει να κάνουμε πράγματα μαζί να περάσουμε ώρες μαζί να κοιμηθούμε
    μέχρι και να κάνουμε μπάνιο και τέτοια τότε μου είχε πει πως με είχε ερωτευτεί και του απαντάω τώρα και δε μου έδωσε εξηγήσεις
    εγώ νοιώθω μία κρύο μια ζέστη απο πλευράς του
    και δεν θέλω να ξαναπληγωθώ και δε ξέρω αν αξίζει
    νοιώθω σα βόβμβα που αμα σκάσει και πεί τι νοιώθει νομίζει θα τα χάσει όλα
    και σαν πονηριά να τον κρατήσω σε αμφιβολίες για να έχει μυστήριο
    δεν θέλω να έρθει να τα πούμε μια φορά και μετά πάλι άφαντος γιατι θα πληγωθώ πάλι
    και θα μείνω εγώ με ερωτηματικά για ακόμη μια φορά
    εγώ δέθηκα εκείνος; τι γινετε;

ευχαριστώ και συγνώμη εάν έγεινα κουραστικός η ενοχλητικός σε κάποιους περι του θέματος ομοφυλοφυλίας

Banned
    μια σχεση ανεξαρτητα απο τα χαρακτηριστικα της θα πρεπει να εχει βαθος για να κρατησει κ να εισαστε κ φιλοι συγχρωνως πριν απο αυτη. μπορει να εχει κ σχεση με γυναικα γιατι μπορει να του φαινεται περιεργο να ακολουθησει αυτο το δρομο.. συνηθως οταν καπιος εχει τετιες τασεις τις εχει μια ζωη ανεξαρτητα αν το παραδεχεται η οχι κ ειναι κ σχεδον σιγουρο οτι αν αποφασισει να κανει δεσμο με γυναικα θα ειναι κ αυτη το ιδιο εφοσον τον ελκει ανεξαρτητα αν το ξερει η οχι εγω ειμαι της γνωμης οτι θα ηταν καλυτερα να κανει κ τα δυο παντως αυτο που λες με συμπληρωνε το καταλαβαινω απολυτως ετσι οπως το περιγραφεις απλα ο ενας μπορει να εχει αισθηματα για καπιον αλλα ο αλλος να μη ξερει η να μην εμαθε να αγαπα κ ετσι να περιμενει κ αυτος να τον αγαπησει αλλα τελικα να η συμβαινει αυτο οπιος αγαπα κατι δενεται με αυτο αλλα δεν ειναισε ολους ευκολο να αγαπησουν.

Επέστρεψε από παλιά κάτι ερωτικό του; Κι εσύ δηλαδή τί ήσουν και τί είσαι; Η λύση όταν δεν βρίσκει κάτι καλύτερο;

Senior Member
    Ε αφού λέει ότι είναι ερωτευμένος μαζί σου θα είναι μάλλον.

Junior Member
    Αρχικά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας αλλα τελικά δεν ξέρω η απλά δεν μπορεί να με ερωτευτεί αυτό που θέλω η απλά μερικές φορές πιστεύω πως αυτός ο κύκλος έχει μεγάλο ποσοστό ανθρώπων που μένουνε στη σαρκική επαφή και μόνο....
    ναι ίσως ήτανε γυναίκα διότι και εκείνος είναι αμφίφυλος απο οτι έχουμε πεί είναι καλός χαρακτήρας και πολύ γλυκός και δίνει αρκετή αγάπη
    μου χε πει πως οτι λόγια είχε πει ακόμα τα θυμάται
    ίσως φοβάται αλλα πως μπορώ εγώ να διαχειριστώ το φόβο του; δείχνωντας κι'αλλη προσοχή;

Banned
    οι περισσοτεροι ΔΕΝ εχουν κατανοησει καθολου την ενια της ομοφυλιας επειδη το εχω ψαξει το θεμα μπορει καπιος να γενηθικε ψηλος κοντος χοντρος η αδυνατος με τον ιδιο τροπο μπορει να γενηθηκε εχοντας γυναικεια χαρακτηριστικα η αντρικα ξερω ανθρωπους που χωρις να το εχουν επιδιωξει ΚΑΘΟΛΟΥ η εμφανιση τους ενω ειναι αντρες γυναικοφερνει απο τα 10 τους χρονια στη παργματικοτητα αυτο αποτελει ενα παραδοξο φαινομενο της φυσης οπως ακριβως θα μπορουσε να γενηθει καπιος με το συνδρομο του λυκανθρωπου κ να εχει τριχες παντου κ να θυμιζει αρκουδα μαλιαρη.. σε αυτη τη χωρα υπαρχουν τοσα ταμπου κ τοσα κομπλεξ που αυτο κανει τη ζωη των γκει πολυ δυσκολη γιατι αυτοι που θα βρουν τη δυναμη να το περαδεχτουν θα ειναι λιγοι αλλα καπιες φορες οταν παραδεχεσε κατι κ λες στα αυτο ειμαι σε οπιον αρεσω ετσι σταματουν κ να σου τη λενε γιατι τους αποστομωνεις. μαλον εκει ειναι το θεμα οτι μενουν στη σαρκικη επαφη μονο κ αυτο δε φτανει πρεπει να εχει κανεις ουσιαστικοτερες επαφες με τον αλλος για να διατηρισει οτιδηποτε μαζι του.
    το σιγουρο ειναι παντως οτι αν σχεση με γυναικα δε θα πρεπει να δεις ανταγωνιστικα το θεμα αλλα να το αποδεχτεις γιατι ειναι σιγουρο οτι θα ειναι κ αυτη το ιδιο ΑΝ τον ελκει