31 χρονων.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939

    31 χρονων.

    Νεος ειμαι απλα καποιες φορες τρωω φλασιες και νιωθω 100 χρονων.... πως εφτασα εδω ετσι γρηγορα? σαν χθες ημουν 26.... να σημειωσω πως ειμαι ανεργος (με προσοντα ευτυχως) και ακομα παλευω με την σεξουαλικη μου ταυτοτητα. Μαλλον ειμαι bi...αλλα τπτ δεν τολμω να παραδεχτω. Εχω κλειστει στον εαυτο μου και δεν κανω σχεσεις εδω και πααααρααααα πολυ καιρο....

    Σκεφτομαι απο δευτερα να παω σε γιατρο να μου γραψει τπτ να χαλαρωσω λιγο... Καποιες φορες κολαει το κεφαλι μου πολυ ασχημα γινομαι σαν καθυστερημενος :P Μενω και με γονεις και απ τη μια μου σπανε τα νευρα απ την αλλη εχω τυψεις. Ο πατερας μου ειναι αρκετα μεγαλος και φοβαμαι μην παθει τπτ γιατι μετα θα πεσω κι εγω απ το μπαλκονι σιγουρα. Με τρωνε τα αγχη..να τους μιλησω για την σεξουαλικοτητα μου? Καλα καλα ο ιδιος δεν ξερω τι μαρεσει. Η προοπτικη να ειμαι γκει δεν μαρεσει καθολου. Θα δουνε αραγε κανενα εγγονι? Εχουν κανει αλλα δυο παιδια πριν και μετα απο μενα που ηταν αποτυχημενες εγκυμοσυνες. Ειμαι ο survivor και παιζει να βγηκα τζουφιος. Θα μου πεις εγω τι φταιω.? Τιποτα αλλα ελα που νιωθω ολο το βαρος πανω μου. Και πλεον νιωθω να πιεζομαι πολυ να μιλησω. Νιωθω να μεγαλωνω και τον χρονο να με απειλει. Νομιζω θελω χαπια γιατι για ψυχαναλυση δεν παιζει φραγκο και δεν μου δινουν κιολας αυτοι.

    Ποια ειναι η λυση στο προβλημα μου? Σας παρακαλω μονο σοβαρες απαντησεις.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    Το θέμα της σεξουαλικότητας μόνο αν αφεθείς θα το βρεις.
    Με το να απελευθερωθείς και να αφεθείς ελεύθερος δεν θα αλλάξει κάτι στη σχέση με τους γονείς σου.
    Αν το μάθουν το μάθανε τελείωσε.
    Δε θα νιώθεις εσύ τύψεις αν είσαι πχ γκέι / μπαι για το ότι δε θα δουν εγγόνι.

    Οι γονείς σου κάποια στιγμή θα φύγουν από αυτόν τον κόσμο ΕΣΥ πρέπει να σταθείς στα πόδια σου.
    Και αν σε καταβάλει τόσο αυτό το θέμα τότε πρέπει να το λύσεις για να μπορείς να σταθείς στα πόδια σου γιατί κάποια στιγμή θα είσαι μόνος...

    Δεν χρειάζεται να τους το πεις αφού δεν ξέρεις ακόμα ούτε εσύ ο ίδιος.
    Και ακόμα και αν είσαι γιατι να το πεις;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στους γωνεις σου να τους μιλησεις για τη σεκξουαλικοτητα σου σε βολευει? δηλαδη νοωθειςε ανετα? ε αν δε θες να γινεις γκει απλα θα τα φτιαξεις στο τελος με καμια κοπελια αμφισεξουαλικη κ μετα να σου λεει οτι παει σε καμια θεια της για να ξεδωσει κ η θεια να ναι καμια φιλη της.
    θα σ αρεσει ομως
    βρες κοπελα.συνηθως αυτες εχουν προσοντα κ ξερουν πως να ευχαριστουν τους αλλους.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by panagiwtis23 View Post
    Το θέμα της σεξουαλικότητας μόνο αν αφεθείς θα το βρεις.
    Με το να απελευθερωθείς και να αφεθείς ελεύθερος δεν θα αλλάξει κάτι στη σχέση με τους γονείς σου.
    Αν το μάθουν το μάθανε τελείωσε.
    Δε θα νιώθεις εσύ τύψεις αν είσαι πχ γκέι / μπαι για το ότι δε θα δουν εγγόνι.

    Οι γονείς σου κάποια στιγμή θα φύγουν από αυτόν τον κόσμο ΕΣΥ πρέπει να σταθείς στα πόδια σου.
    Και αν σε καταβάλει τόσο αυτό το θέμα τότε πρέπει να το λύσεις για να μπορείς να σταθείς στα πόδια σου γιατί κάποια στιγμή θα είσαι μόνος...

    Δεν χρειάζεται να τους το πεις αφού δεν ξέρεις ακόμα ούτε εσύ ο ίδιος.
    Και ακόμα και αν είσαι γιατι να το πεις;
    Ευχαριστω για την απαντηση σου. Γιατι τρωω φλασιες οτι ολα αυτα τα χρονια ειμαι ανειλικρινης μαζι τους. ΜΕ βαζουν πολυ συχνα σε τρελα guilt trips... αθελα τους. Ειμαι ενοχικος. Γι αυτο λεω θελω χαπια. Δεν ειναι νορμαλ συμπεριφορα αυτη που εχω. Εχασα πολυ απ τα νιατα μου με κακη διαθεση. Δεν θελω αλλο να υποφερω. ΑΝΝ ειμαι ακομα νεος (πολυ αμφιβαλλω)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    στους γωνεις σου να τους μιλησεις για τη σεκξουαλικοτητα σου σε βολευει? δηλαδη νοωθειςε ανετα? ε αν δε θες να γινεις γκει απλα θα τα φτιαξεις στο τελος με καμια κοπελια αμφισεξουαλικη κ μετα να σου λεει οτι παει σε καμια θεια της για να ξεδωσει κ η θεια να ναι καμια φιλη της.
    θα σ αρεσει ομως
    βρες κοπελα.συνηθως αυτες εχουν προσοντα κ ξερουν πως να ευχαριστουν τους αλλους.
    Οχι δεν νιωθω καθολου ανετα. Αν και ειχα κοπελα η μανα μου μου εχει πεταξει υονοουμενα γιατι ειναι ηλιθια. Καλα ο πατερας ουτε καν κατι τετοιο να υπενιχθει. Ναι αλλα να παω κι εγω σε θειο μου (αν το εχω αναγκη χαχα) Τι να σου πω ρε φιλε. Αν και νεος αρα προοδευτικος μου φαινονται λιγο μυστηρια αυτα τα κολπα. Μαλλον φταιει που μαι τοσο καιρο εδω μεσα και με επηρεαζουν οι δικοι μου που χουν μυαλα αλλου αιωνα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Να σημειωσω πως εχω πειραματιστει με αρσενικο. Δεν ηταν ασχημα. Αλλα γκει να ειμαι ολοκληρωτικα ουτε νιωθω ετσι....ουτε στην κοινωνια μαρεσει πως τους αντιμετωπιζουν.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    319
    Δεν είσαι μεγάλος.Οι περισσότεροι από σένα είμαστε μεγαλύτεροι,ανύπαντροι και χωρίς παιδιά.Το γεγονός ότι είσαι bi πολλαπλασιάζει τις πιθανότητες να παντρευτείς και να κανεις παιδιά όπως όλοι οι άνθρωποι.Το να κάτσεις να εξηγήσεις στους δικούς σου ότι σε αρέσουν και οι άντρες και οι γυναίκες είναι ανούσιο.Συνέχισε την ζωή σου,σιγουρέψου αν σου αρέσουν και οι γυναίκες γιατί αυτό διαφοροποιεί πολύ τα πλανα σου.Οποιο και αν είναι το συμπέρασμα,ζήσε για σένα.Οι γονείς σου ζήσαν,κάναν οικογένεια,κάναν τις επιλογές σου.Σειρά σου να ζήσεις και να κανεις αυτά που εσύ θες για σένα.Επαναλαμβάνω μην μπερδεύεις τους γονείς σου με τις ερωτικές προτιμήσεις σου.Ανύπαντροι και άνεργοι σαν εσένα είναι μερικά εκατομμύρια άντρες εκεί έξω.
    real eyes realise real lies

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by white View Post
    Δεν είσαι μεγάλος.Οι περισσότεροι από σένα είμαστε μεγαλύτεροι,ανύπαντροι και χωρίς παιδιά.Το γεγονός ότι είσαι bi πολλαπλασιάζει τις πιθανότητες να παντρευτείς και να κανεις παιδιά όπως όλοι οι άνθρωποι.Το να κάτσεις να εξηγήσεις στους δικούς σου ότι σε αρέσουν και οι άντρες και οι γυναίκες είναι ανούσιο.Συνέχισε την ζωή σου,σιγουρέψου αν σου αρέσουν και οι γυναίκες γιατί αυτό διαφοροποιεί πολύ τα πλανα σου.Οποιο και αν είναι το συμπέρασμα,ζήσε για σένα.Οι γονείς σου ζήσαν,κάναν οικογένεια,κάναν τις επιλογές σου.Σειρά σου να ζήσεις και να κανεις αυτά που εσύ θες για σένα.Επαναλαμβάνω μην μπερδεύεις τους γονείς σου με τις ερωτικές προτιμήσεις σου.Ανύπαντροι και άνεργοι σαν εσένα είναι μερικά εκατομμύρια άντρες εκεί έξω.
    Ευχαριστω πολυ για αυτα που μου λες ειναι πολυ ελπιδοφορα. Αλλα γιατι το να ειμαι μπαι πολλαπλασιαζει τις πιθανοτητες να κανω οικογενεια??? Κατι που δεν θελω τωρα επ'ουδενι λογω. Εχω κανει πισω απο πολλεεεεες ωραιες κοπελες ακριβως γιατι ειμαι μπαι ή μπερδεμενος καλυτερα να το θεσω ή μπορει και σε denial

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε τοτε μη γινεις γκει τοτε βρες μια κοπελα που να ειναι αμφισεξουαλικη κ να μη θελει να γινει λεσβια (αυτη τη λεξη μη τη πεις σε γυναικα γιατι μπορει να τη παρει ως προσβολη) αν ειναι ηλικρινης θα της αρεσει που δε θα φερνεις εντελως σε αντρα. ακομα κ αν δε το παρεδεχτει.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ε τοτε μη γινεις γκει τοτε βρες μια κοπελα που να ειναι αμφισεξουαλικη κ να μη θελει να γινει λεσβια (αυτη τη λεξη μη τη πεις σε γυναικα γιατι μπορει να τη παρει ως προσβολη) αν ειναι ηλικρινης θα της αρεσει που δε θα φερνεις εντελως σε αντρα. ακομα κ αν δε το παρεδεχτει.
    Φερνω εντελως σε αντρα και αηδιαζω τις λεσβιες. Επισης πρωτον που να βρω τετοιο πραγμα και να μαρεσει κιολας? και δευτερον θελω ερωτα οχι να παντρευτω απο συμφωνια. Πολλη πιεση αδερφε μου..... θελω να ειμαι ευτυχισμενος. Με τις γυναικες ειμαι ευγενικος απο φυση. Οχι γιατι δεν τις θελω... το αντιθετο.... δεν τα εβρισκα με την πρωην μου γιατι με εβρισκε ψιλοπροστυχο και ηθελα διαφορα (που εχουμε δει ολοι στις τσοντες) (ηταν μικρη). Και προσφατα δεχτηκα σχολια απο φιλους...σε φαση... γιατι δεν χωνεσαι σαυτην που σε γουσταρει??? Κι εγω μεσα μου εβραζα....ωραια κοπελα και μου ειχε σηκωθει αλλα ειχα αμφιβολιες...γιατι αλλες φορες βασανιζομενος απο τετοιες σκεψεις δεν μπορουσα να τελειωσω με κοπελα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    Αυτή είναι μια καλή λύση και γινόταν ανέκαθεν.
    Αλληλοκάλυψη και λευκοί γάμοι για οικογένεια.

    Άσε τις τύψεις και τις ενοχές.
    Τα χάπια τι περιμένεις να σου κάνουν πέρα απο σεξουαλικές παρενέργειες;
    Να σε κάνουν λιγότερο ενοχικό; Οκ θα σε κάνουν δε λέω. Σε κάνουν λίγο αναίσθητο...

    Αλλά μετά δε θα έχεις ενοχές γιατί πολύ απλά θα σου γαμήσουν την σεξουαλικότητα καθώς πάντα μειώνουν την λίμπιντο και την ικανότητα επίτευξης οργασμού.

    Οι γονείς σπανίως καταλαβαίνουν και ξέροντας πως αντιδρά ο μέσος γονιός αν το παιδί του είναι γκει ενώ το παιδί δεν φταίει σε τίποτα μόνο ενοχές δε θα ένιωθα φίλε μου.
    Το να είσαι γκει / μπαι δεν είναι επιλογή.
    Ο μέσος γκει που το καταλαβαίνει συνήθως στα 6 ή στα 12 το βλέπει ως κατάρα. Και έρχονται οι γονείς και χρυσώνουν το χάπι...

    Άσε τις τύψεις, στάσου στα πόδια σου και ζήσε φίλε μου.
    31 χρονών δεν είσαι μεγάλος. Άλλοι στα 40 σπουδάζουν για πρώτη ή για δεύτερη φορά (αλλαγή καριέρας στα 40 !!! )...

    Οπότε απλά σταμάτα τις ενοχές και κλείνε τα αυτιά σου.
    Άλλωστε αν εσύ είσαι 31 και δεν είσαι και πολύ active στο σπόρ τότε κάτι θα χουν καταλάβει και απλά θα είναι σε άρνηση...

    Κάνε την ζωή, απενοχοποιήσου και φυσικά ανεξαρτητοποιήσου με κάθε κόστος γιατί μόνο αν βρεθείς μόνος θα δεις τι πραγματικά θέλεις.
    Αν και δυστυχώς είναι πλέον πολύ δύσκολο.

    Το πως αντιμετωπίζει η κοινωνία τους γκέι / μπαι εξαρτάται από το πόσο θες και συ να το φωνάζεις.
    Ε λυπάμαι δε θα πας για καφέ με τον γκόμενο και θα τον αρχίσεις στα γλωσσόφιλα αλλά αν δεν το δείχνεις δε θα μπουκάρει κανείς στην κρεβάτοκάμαρα σου να σου πάρει το κεφάλι επειδή πηδιέσαι με άντρα.

    Το αν χρειάζεσαι χάπια ή όχι μπορεί μόνο ο ψυχίατρος να στο πει. ΑΛλά αν το μόνο πρόβλημα σου είναι οι ενοχές δεν έχεις ψυχιατρικό θέμα μάλλον.
    Απλά έχεις τις τυπικές ενοχές που μια ελληνίδα μάνα μπορεί να δημιουργήσει τέλεια...

    Απλά για μένα μην πάρεις χάπια αν έχεις μόνο θέμα με ενοχές

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    939
    Λοιπον παω για ποτο φιλοι θα συνεχισουμε την κουβεντα ομως. Σας ευχαριστω πολυ. Ψυχιατρικο θεμα δεν εχω πιστευω κι εγω. Ενα boost χρειζομαι. Επισης να πω δεν ειμαι καθολου active στο σπρο. Ακτιβ ειμαι μονο στα σπορ εξου και οι κατακτησεις μου. Ειμαι αγαμητος/απαρτος/παρολιγον παρθενος. Φιλια πολλα θα τα πουμε

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ναι καλα.. εγω οταν λεω λεσβια δεν ενοω να βρεις καμια κοπελα με μπρατσα σαν αυτα του παλαιστη κ κοιλια να εξεχει σε μερικες δε τους φαινεται καθολου κ μαλον δε θα το καταλαβεις καν οτι ειναι

    οταν λες οτι δε μπορεις να τελιωσεις με κοπελα ενοεις οτι τη θες καπως αλλιως για να τελειωσεις...

    γενικα 2 επιλογες εχεις η θα τα φτιαξεις με αντρα η με γυναικα κ επειδη λες οτι δε θες ναγινεις γκευ για αυτο σου λεω για κοπελα αλλα για να κολησει μαζι σου θα πρεπει να ειναι αμφισεξουαλικη κ αυτη αλλιως δε θα τεριαζετε.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    319
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Ευχαριστω πολυ για αυτα που μου λες ειναι πολυ ελπιδοφορα. Αλλα γιατι το να ειμαι μπαι πολλαπλασιαζει τις πιθανοτητες να κανω οικογενεια??? Κατι που δεν θελω τωρα επ'ουδενι λογω. Εχω κανει πισω απο πολλεεεεες ωραιες κοπελες ακριβως γιατι ειμαι μπαι ή μπερδεμενος καλυτερα να το θεσω ή μπορει και σε denial
    Γιατί άμα σου αρέσουν και οι γυναίκες,μπορείς να παντρευτείς και να κανεις παιδιά.Αν είσαι gay και δεν σου αρέσουν καθόλου οι γυναίκες δύσκολα να κανεις οικογένεια.Aν και ξέρω πολλούς τελείως θηλυπρεπείς gays παντρεμένους με παιδιά.
    real eyes realise real lies

  15. #15
    Quote Originally Posted by tzimani View Post
    Νεος ειμαι απλα καποιες φορες τρωω φλασιες και νιωθω 100 χρονων.... πως εφτασα εδω ετσι γρηγορα? σαν χθες ημουν 26.... να σημειωσω πως ειμαι ανεργος (με προσοντα ευτυχως) και ακομα παλευω με την σεξουαλικη μου ταυτοτητα. Μαλλον ειμαι bi...αλλα τπτ δεν τολμω να παραδεχτω. Εχω κλειστει στον εαυτο μου και δεν κανω σχεσεις εδω και πααααρααααα πολυ καιρο....

    Σκεφτομαι απο δευτερα να παω σε γιατρο να μου γραψει τπτ να χαλαρωσω λιγο... Καποιες φορες κολαει το κεφαλι μου πολυ ασχημα γινομαι σαν καθυστερημενος :P Μενω και με γονεις και απ τη μια μου σπανε τα νευρα απ την αλλη εχω τυψεις. Ο πατερας μου ειναι αρκετα μεγαλος και φοβαμαι μην παθει τπτ γιατι μετα θα πεσω κι εγω απ το μπαλκονι σιγουρα. Με τρωνε τα αγχη..να τους μιλησω για την σεξουαλικοτητα μου? Καλα καλα ο ιδιος δεν ξερω τι μαρεσει. Η προοπτικη να ειμαι γκει δεν μαρεσει καθολου. Θα δουνε αραγε κανενα εγγονι? Εχουν κανει αλλα δυο παιδια πριν και μετα απο μενα που ηταν αποτυχημενες εγκυμοσυνες. Ειμαι ο survivor και παιζει να βγηκα τζουφιος. Θα μου πεις εγω τι φταιω.? Τιποτα αλλα ελα που νιωθω ολο το βαρος πανω μου. Και πλεον νιωθω να πιεζομαι πολυ να μιλησω. Νιωθω να μεγαλωνω και τον χρονο να με απειλει. Νομιζω θελω χαπια γιατι για ψυχαναλυση δεν παιζει φραγκο και δεν μου δινουν κιολας αυτοι.

    Ποια ειναι η λυση στο προβλημα μου? Σας παρακαλω μονο σοβαρες απαντησεις.
    Δεν το πιστεύω! Πολύ παράξενο αυτό



    Σοβαρά τώρα, φίλε έβαλες πολλά θεματα που μέσα σου νομίζεις ότι συγχέονται αλλά είναι λογικό αφού μέσα σου είναι όλα.
    Καλό είν αι να πας να ρωτήσεις έναν γιατρό αλλά καλύτερα ψυχολόγο σε πρώτη φάση. Από τα γραφόμενά σου αν τα αναλύσεις και μόνος σου αλλά ψύχραιμα θα δεις ότι μπερδεύονται, επιθυμίες, συναισθήματα και αρχές. Εκ των πραγμάτων είναι διαφορετικά πράγματα.
    Να τα ξεχωρίσεις προτείνω και μην τα τρβάς σπασμωδικά όλα μαζί στη λύση τους.

    Λες ότι άμα χάσεις τον πατέρα σου θα τελειώσεις. Μεγάλη μλκ και το ξέρεις. Όλοι νιώθουμε φόβο στο θάνατο. Αν σου λέει κάτι έχω χάσει παιδί μωρό. Ασφαλώς πέθανα και γω και η σύντροφός μου 1000 φορές. Απλά σήμερα έχουμε άλλα δύο παιδιά και ναι είμαστε καλά. Ένα κομμάτι του εαυτού μας θα κλαίει. Όμως πλέον δεν φαίνεται. Δεν μας βγαίνει στην επιφάνεια.
    Αν θεωρείς ότι δεν θες να συμβιβαστείς με την πραγματικότητα ότι πρώτος θα φύγει ο πατέρας σου, αν θες να ζεις μια μεταφυσική κατάσταση ότι θα ζήσετε αιώνια ή ότι θα φύγετε μαζί, ότι θα ζει μέχρι να γεράσεις εσύ και όπως αλλιώς το φαντασιώνεις για να χαλαρώνεις από το φόβο,
    τότε απλά κάνεις λάθος ζωή. Ειλικρινά τώρα αυτό από μόνο του είναι το μεγαλύτερο μέρος του προβλήματος που μοιράζεσαι εδώ.
    Αν λόγω αυτού του φόβου δεν πας να φιλήσεις έναν άντρα παρ' όλο που σου βγαίνει, ή λες ψέματα στον εαυτό σου ως προς την ομοφιλ επιθυμία σου ή ως προς την εξαρτητική αγάπη προς τον πατέρα σου.
    Θα δεις στα γραφομενα σου ότι βάζεις το ένα εμπόδιο για το άλλο. Θες να χτίζεις ένα σύστημα εγκλωβισμού. Τώρα στο τέλος ανέφερες και τα παιδιά.
    Άμα δεν θες, όχι να μη δουνε εγγονάκι πως θα γίνει! Είναι κρίμα να κάνεις παιδί για τους γονείς. Δεν είναι της φύσης αυτό το πράγμα.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Σχεση 3 χρονων
    By alexandra9 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 21-03-2014, 00:04
  2. 22 χρονών και μόνη
    By isavela in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 09-02-2013, 18:28
  3. 26 χρονων ψυχωτικη
    By stepmind in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 25-01-2013, 18:29
  4. ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ...
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 28-11-2012, 22:35
  5. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •