Ο άντρας μου ζητάει επίμονα να κάνουμε τρίο. - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 14 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 201
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Και ομως εχει δικιο ο Νικ,δεν τις περνουμε στα σοβαρα αυτες τις γυναικες.
    πες τα ρε αλαφροισκιωτε γτ δεν μ ακουνε εμενα.....

    Αυτες τις γυναικες κανενας δεν τις περνει στα σοβαρα..και οταν κανεις μια τετοια προταση σε μια γυναικα την εχεις μονο για ξεφτιλικια εκτος απο μερικους οι οποιοι ειναι ανωμαλη και θελουν και αγορακια στο κρεβατι...κανενας νοημων αντρας δεν θα εβαζε την κοπελα να κανει παρτουζα με εναν φιλο τ.... μπορω να βαλω και υπογραφη σε αυτο...και περιμενω και αλλα μελη να μου πουν την αποψη τους πανω σε αυτο...

    δεν ειναι απαρχαιωμενες οι αποψεις μ..απλα σαν αντρες λειτουργουμε αλλιως στην κοινωνια...δλδ μια γυναικα με πολλους ερωτικους συντροφους στο παρελθον δεν ειναι και οτι καλυτερο ,ενω για εναν αντρα ειναι φυσιολογικο να ειχε πολλες ερωτικες συντροφους...

  2. #137
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    πες τα ρε αλαφροισκιωτε γτ δεν μ ακουνε εμενα.....

    Αυτες τις γυναικες κανενας δεν τις περνει στα σοβαρα..και οταν κανεις μια τετοια προταση σε μια γυναικα την εχεις μονο για ξεφτιλικια εκτος απο μερικους οι οποιοι ειναι ανωμαλη και θελουν και αγορακια στο κρεβατι...κανενας νοημων αντρας δεν θα εβαζε την κοπελα να κανει παρτουζα με εναν φιλο τ.... μπορω να βαλω και υπογραφη σε αυτο...και περιμενω και αλλα μελη να μου πουν την αποψη τους πανω σε αυτο...

    δεν ειναι απαρχαιωμενες οι αποψεις μ..απλα σαν αντρες λειτουργουμε αλλιως στην κοινωνια...δλδ μια γυναικα με πολλους ερωτικους συντροφους στο παρελθον δεν ειναι και οτι καλυτερο ,ενω για εναν αντρα ειναι φυσιολογικο να ειχε πολλες ερωτικες συντροφους...

    Θα σου πω και εγώ...σαν θέλει η νύφη και ο γαμπρός τύφλα να χει ο πεθερός.............
    Κατ΄τα άλλα τι κάνεις νικ που δεν κρατάς κακίες?

  3. #138
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    εκτος απο μερικους οι οποιοι ειναι ανωμαλη και θελουν και αγορακια στο κρεβατι...
    Βρε παιδάκι μου, τι υπέρβαλος ζήλος είναι αυτός να την πεις σε μερικούς, η ελένη λουκά σε μισθώνει? http://smileys.smilchat.net/smiley/s...al/eveque3.gif

  4. #139
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    εγω το ειπα και το ξαναλεω τις γκομενες π τις ειχαμε για ξεφτιλικια και για πλακα οταν ημασταν μικροι τους λεγαμε τετοια...απο εκει και περα ο καθενας εχει την αποψη τ στο θεμα....προσωπικα πιστευω οτι μια κοπελα αν θελει να την ξεφτιλισουνε θα δεχτει κατι τετοιο....


    και επισης αν μια κοπελα μ πει οτι εχει κανει τριο στο παρελθον θα την ξεφτιλισω και εγω στο κρεβατι και θα την παρατησω μετα...

    ΑΥΤΑ
    σιγα μη στο πει και να το χει κανει θα κανει την ανιδεη σχετικα με ολα αυτα θα το πει σε κανενα αλλο ενω εσυ δε θα το μαθεις ποτε.
    αρα αφου δε θες να ξερεις κατσε να σου πασαρουν παραμυθια εσυ τους σπρωχνεις σε αυτη τη κατευθυνση.

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Τα ροζ θεματακια που ελεγα , 140 ποστ μαλ@κιες .............αυτο ειναι το επιπεδο φορουμ , αν θα κανουν τριπλετα , τετραπλετα , πενταπλετα , η ρουλετα .......

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    σιγα μη στο πει και να το χει κανει θα κανει την ανιδεη σχετικα με ολα αυτα θα το πει σε κανενα αλλο ενω εσυ δε θα το μαθεις ποτε.
    αρα αφου δε θες να ξερεις κατσε να σου πασαρουν παραμυθια εσυ τους σπρωχνεις σε αυτη τη κατευθυνση.
    θα μ το πει γτ ποτε δεν λεω μαλακιες σε μια κοπελα π γνωριζω.....περιμενω να ανοιχτει και αμα μ πει κατι που δεν μ αρεσει την σουταρω....αλλα δεν ειμαι και βλακας ωστε να αρχισω να κρινω αυτα π δεν μ αρεσουν γτ ξερω οτι δεν θα μ πει τπτ μετα......

  7. #142
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αρα ετσι θα τις σουταρεις ολες σιγα σιγα αφου αν γνωρισεις καπιον καλυτερα θα απογοητευτεις.

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αρα ετσι θα τις σουταρεις ολες σιγα σιγα αφου αν γνωρισεις καπιον καλυτερα θα απογοητευτεις.
    μπα γνωριζω πολυ αξιολογες κοπελες ..απλα δεν μ αρεσει μια γυναικα να ειχε πολλους ερωτικους συντροφους στο παρελθον και να εχει κανει τρια...και αλλα μερικα πραγματακια....δεν ειναι ολες ετσι..

    συγνωμη αλεξανδρε αλλα εσενα θα σ αρεσε μια κοπελα σ να εχει κανει τριο στο παρελθον?δεν θα ξενερωνες?

  9. #144
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε θα με ενιαζε απο το να με κοροιδευει το προτημω

    εσυ μπορει να προτημας τα παραμυθια αλλα εγω προτημω να ξερω.

    τιποτα δεν ειναι αξιολογο 100% ειναι πολυ ευκολο απο κορυφαιος στη ζωη να εισαι και κορυφαιος και στη μλκ

    συνηθως αυτοι που εχουν πολους ερωτικους συντροφους ξερουν πολυ καλα να κρυβονται.

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δε θα με ενιαζε απο το να με κοροιδευει το προτημω

    εσυ μπορει να προτημας τα παραμυθια αλλα εγω προτημω να ξερω.

    τιποτα δεν ειναι αξιολογο 100% ειναι πολυ ευκολο απο κορυφαιος στη ζωη να εισαι και κορυφαιος και στη μλκ

    συνηθως αυτοι που εχουν πολους ερωτικους συντροφους ξερουν πολυ καλα να κρυβονται.
    ενοειται πως δεν προτιμαω τα παραμυθια...
    και παντα προσπθαω μια κοπελα να την κανω να μ ανοιχτει...

    απλα πιστευω δεν ξερω αυτες ειναι οι αποψεις μ..οτι εγω σαν αντρας μπορω να ειχα πολλες κοπελες στο παρελθον ,ενω σε μια γυναικα το αντιστοιχο δεν θα μ αρεσε..

  11. #146
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον επειδη δεν εχεις κανει σχεση διαρκειας για πολα χρονισ αφου αν ειχες κανει δε θα σε πειραζε σχεδον τιποτα απλως συνηθισες σημερα με τη μια αυριο με την αλλη αυριο με τη παραλη..
    οσο περισσοτερα σε πειραζουν τοσο λιγοτερο κρατα μια σχεση και αν δε σε πειραζει και τιποτα τοτε πας για γαμο.

  12. #147
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    25
    Εγω προσωπικα δεν θα το δεχομουν με τιποτα. Αυτο που με ξενιζει ειναι οτι δεν εχει θεμα να σε μοιραστει κ με αντρα δηλαδη, πολυ περιεργο.

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μαλον επειδη δεν εχεις κανει σχεση διαρκειας για πολα χρονισ αφου αν ειχες κανει δε θα σε πειραζε σχεδον τιποτα απλως συνηθισες σημερα με τη μια αυριο με την αλλη αυριο με τη παραλη..
    οσο περισσοτερα σε πειραζουν τοσο λιγοτερο κρατα μια σχεση και αν δε σε πειραζει και τιποτα τοτε πας για γαμο.
    η μεγαλυτερη μ σχεση ηταν 3 χρονια...νομιζω οτι ειναι παραπολλα...
    καλα δεν μ πειραζουν και πολλα πραγματα απλως απο την κοπελα που ειναι διπλα μ εχω καποιες απαιτησεις το οποιο μ φενεται λογικο...τωρα οταν γνωρισω μια κοπελα π δεν την προοριζω για κοπελα μ δεν μ νοιάζουν και πολλα πραγματα απλα περναω καλα μεχρι να την παρατησω για την επομενη..αν ομως ερωτευτω εχω απαιτησεις και ειναι λογικο πιστευω

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Εντάξει τα μισά από τα ποστ σε αυτό το θέμα είναι απλά αστεία. Ορισμένοι απαντάνε απλά για να επιβάλλουν τις απόψεις τους για το θέμα; Αλλιώς δεν εξηγούνται οι γενικότητες ότι όλοι οι άντρες βλέπουν αυτές τις γυναίκες έτσι κλπ κλπ. Επειδή έχετε εσείς κάποιες απόψεις και ο περίγυρός σας δεν σημαίνει ότι όλοι σκέφτονται το ίδιο. Και για να σας κάνω λιανά τι εννοώ, επειδή ο μέσος Έλληνας είναι κρεατοφάγος, δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βρεις βετζετέριαν ανάμεσά μας. Επειδή ο περίγυρός μου δεν ψηφίζει χρυσή αυγή δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν ανεγκέφαλοι που την ψήφισαν. Επειδή εγώ θεωρώ γελοίο όποιον μου πει ότι θέλει να έχει μια γυναίκα λιγότερες εμπειρίες από αυτόν, δεν σημαίνει ότι όλες οι γυναίκες θεωρούν αυτούς τους ανασφαλείς άντρες γελοίους. Απόδειξη ότι έχετε πάει με γυναίκες και ας έχετε αυτές τις φαλλοκρατικές απόψεις. Πώς ακριβώς βοηθάτε στο συγκεκριμένο θέμα δεν έχω καταλάβει.

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Τα ροζ θεματακια που ελεγα , 140 ποστ μαλ@κιες .............αυτο ειναι το επιπεδο φορουμ , αν θα κανουν τριπλετα , τετραπλετα , πενταπλετα , η ρουλετα .......
    Και λιγα λες...για γελια και για κλαμματα....

Page 10 of 14 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου δεν πλένεται! Τί κάνουμε?
    By marirena in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 21-03-2022, 20:08
  2. Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο..
    By axinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-12-2014, 15:44
  3. το τριο !
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 01-06-2013, 03:05
  4. Ζηταει χρονο μετα απο σχεση
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2012, 13:46
  5. ΠΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΤΡΙΟ
    By puma_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 22:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •