Ο άντρας μου ζητάει επίμονα να κάνουμε τρίο. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 201
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Σου λέει να τον διαλέξεις κιόλας ε; ενα κέρατο θέλει ο άντρας σου ίσα με τον πύργο του Άιφελ σε ύψος !
    δεν αφηνεις λεω γω το ποιημα αυτοι που απατουν τους αλλους δε το κανουν επειδη τους εδωσε αφορμη ο αλλος το κανουν κατα συστημα μια ζωη κ τη λεξη κερατο οι ανθρωποι την επινοησαν ετσι απλα για να σατηρισουν το θεμα

  2. #47
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δεν αφηνεις λεω γω το ποιημα αυτοι που απατουν τους αλλους δε το κανουν επειδη τους εδωσε αφορμη ο αλλος το κανουν κατα συστημα μια ζωη κ τη λεξη κερατο οι ανθρωποι την επινοησαν ετσι απλα για να σατηρισουν το θεμα
    Αρπαγμενος μας είσαι σήμερα χαχα ! Δεν συμφωνω μαζί σου λίγοι το έχουν σύστημα , οι περισσότεροι κερατωνουν για χ,ψ λόγους διαφορετικούς για τις γυναίκες , διαφορετικούς για τους άνδρες.. Δεν είναι αυτο το θέμα μας όμως.. Συμφωνω με κάποιον δεν θυμάμαι νικ που σου είπε να μην του δίνεις σεξ , αφού ο άνθρωπος δεν καταλαβαίνει απο όχι.. Έτσι και αλλιώς αγαπητή θεματοθετρια δυστυχώς το κέρατο θα το φάς κάποια στιγμή .
    Έχει το πουλί του σε προτεραιότητα .

  3. #48
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αρπαγμενος μας είσαι σήμερα χαχα ! Δεν συμφωνω μαζί σου λίγοι το έχουν σύστημα , οι περισσότεροι κερατωνουν για χ,ψ λόγους διαφορετικούς για τις γυναίκες , διαφορετικούς για τους άνδρες.. Δεν είναι αυτο το θέμα μας όμως.. Συμφωνω με κάποιον δεν θυμάμαι νικ που σου είπε να μην του δίνεις σεξ , αφού ο άνθρωπος δεν καταλαβαίνει απο όχι.. Έτσι και αλλιώς αγαπητή θεματοθετρια δυστυχώς το κέρατο θα το φάς κάποια στιγμή .
    Έχει το πουλί του σε προτεραιότητα .
    μπορεί ήδη να το έχω φάει,... δεν είμαι καμιά φαντασμένη που πιστεύει πως ο άντρας της είναι πιστός, πάντα έλεγα και το πιστεύω οτι δεν υπάρχει πιστός άντρας εκτός πολύ πολύ αμελητέων σε αριθμό περιπτώσεων. Βέβαια δεν βγάζω έξω τις γυναίκες .έτσι όπως έχει γίνει η ζωή μας με τόσα ερεθίσματα κτλ κάπου δικαιολογούνται όλοι. Εγώ δεν το χω να κερατώσω αλλά σίγουρα δεν είμαι ο κανόνας.

  4. #49
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    ερώτηση: Πώς βλέπει την γυναίκα του ένας σύζυγος μετά απο ένα τρίο? οποιοδήποτε (με 2 γυναίκες ή με 2 άντρες) σε μια δεδομένη στιγμή εκνευρισμού ή λογομαχίας δεν θα της πετάξει την λέξη Π...α? whatever!!!! πως θα την βλέπει?? δεν θα έχει πέσει στα μάτια του? πώς μπορεί να το σκέφτεται?

  5. #50
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Πες του το για τελευταια φορα αν δεν βαλει μυαλο μην του δινεις ουτε καν sex μπας και το εκτιμησει αφου θα του λειπει το ακομα και το απλο sex.
    ήδη από την τελευταία φορά που εκνευρίστηκα και του είπα πάμε για ύπνο πριν γίνει καλά καλά κάτι.....έχει περάσει ένας μήνας περίπου.... το αποφεύγω...

  6. #51
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Καλά αμα σε πεί φουτανα , πες του και εσυ '' εγώ δεν ήμουνα αλήτης , αλήτη με έκανες εσυ''
    Εγώ αναρωτιέμαι πως μπορεί , πως αντέχει να σε αγγίξει άλλος και όχι μόνο!!

  7. #52
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω πιστευω οτι δυο ενδεχομενα υπηρχαν η θα σου προτεινε να κανετε τριο η θα σε απαταγε συνεχεια λεγοντας σου οτι παει σε καμια θεια του κ ψαχνει λουτρα για τη μεση της

    οποτε οπως καταλαβαινεις η πονηρια κ η πανουργια παντα ειναι πιο εκτιμητεα απο την ηλικρινεια

    θα γραψω κανενα ποιημα σε λιγο που θα λεγετε κερατο βερνικωμενο κ θα γελασει ο καθε πικραμενος.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by Strawb View Post
    ήδη από την τελευταία φορά που εκνευρίστηκα και του είπα πάμε για ύπνο πριν γίνει καλά καλά κάτι.....έχει περάσει ένας μήνας περίπου.... το αποφεύγω...
    Οχι δεν θα του λες παμε για υπνο και τετοια , την επομενη φορα που θα στο ξαναπει πες του πως αν δεν το βγαλει απο το μυαλο του δεν προκειται να κανετε sex οχι δικαιολογιες δλδ ξεκαθαρα

  9. #54
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Συμφωνώ, πως αντέχει στην σκέψη!! πάντως τώρα που το σκέφτομαι έχω την πεποίθηση ότι δεν το σκέφτεται συναισθηματικά .. θέλει να μπεί σε έναν διαφορετικό ρόλο όπου πρωταρχικός σκοπός του είναι η δική του ευχαρίστηση και μετά να δειχθεί στον εκάστοτε φίλο του για το τι προοδευτική/γαμάτη γυναίκα έχει! :confused:

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αχα! δηλαδη ετσι τον σπροχνει στο να πηγαινει με αλλες

    το θεμα ειναι να μη ξερουμε τιποτα απο κει κ περα ας γινουμε ολοι ταρανδοι κ τι εγινε! χαχα!

    οταν εισαι ηλικρινης κ λες την αληθεια ολοι ενοχλουνται οταν εισαι ψευτης πανουργος κ παριστανεις τον αγιο σε βγαζουν σωστο.

  11. #56
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Οχι δεν θα του λες παμε για υπνο και τετοια , την επομενη φορα που θα στο ξαναπει πες του πως αν δεν το βγαλει απο το μυαλο του δεν προκειται να κανετε sex οχι δικαιολογιες δλδ ξεκαθαρα
    του το έχω ξεκόψει πολλές φορές!! βαρέθηκα! κάθε φορά τα ίδια...

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by Strawb View Post
    ερώτηση: Πώς βλέπει την γυναίκα του ένας σύζυγος μετά απο ένα τρίο? οποιοδήποτε (με 2 γυναίκες ή με 2 άντρες) σε μια δεδομένη στιγμή εκνευρισμού ή λογομαχίας δεν θα της πετάξει την λέξη Π...α? whatever!!!! πως θα την βλέπει?? δεν θα έχει πέσει στα μάτια του? πώς μπορεί να το σκέφτεται?
    Αυτο πιστευω κι εγω πως θα επεφτε στα ματια του αλλα δεν ειναι ολοι ιδιοι, τωρα κατι αλλο, πες οτι το κανετε τελικα αυτο το τριο με αλλον αντρα μετα δεν θα θελει να γινει και με αλλη γυναικα?Μηπως θελει εξαρχης να παει με αλλη και το προτεινει για να μην μπορεις μετα να του πεις τπτ η μηπως ειναι παραλογο αυτο που σκεφτηκα :P ?

  13. #58
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Αυτο πιστευω κι εγω πως θα επεφτε στα ματια του αλλα δεν ειναι ολοι ιδιοι, τωρα κατι αλλο, πες οτι το κανετε τελικα αυτο το τριο με αλλον αντρα μετα δεν θα θελει να γινει και με αλλη γυναικα?Μηπως θελει εξαρχης να παει με αλλη και το προτεινει για να μην μπορεις μετα να του πεις τπτ η μηπως ειναι παραλογο αυτο που σκεφτηκα :P ?
    μμμμμμ δε νομίζω...απο την αρχή μου έλεγε για τρίο με άντρα! πάντα σχεδόν για άντρα μου λέει...

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by Strawb View Post
    μμμμμμ δε νομίζω...απο την αρχή μου έλεγε για τρίο με άντρα! πάντα σχεδόν για άντρα μου λέει...
    Μετα δεν θα θελει και γυναικα? μονο εσυ θα ''καλοπερασεις''?

  15. #60
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    μάλλον εκείνος θα καλοπεράσει υπο την έννοια ότι αυτή είναι η φαντασίωση του.... αυτό θέλει εκείνος!!! για γυναίκα δεν θα ήμουν τόσο ΗΡΕΜΗ! :mad:

Page 4 of 14 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου δεν πλένεται! Τί κάνουμε?
    By marirena in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 21-03-2022, 20:08
  2. Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο..
    By axinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-12-2014, 15:44
  3. το τριο !
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 01-06-2013, 03:05
  4. Ζηταει χρονο μετα απο σχεση
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2012, 13:46
  5. ΠΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΤΡΙΟ
    By puma_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 22:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •