ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ Κ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ SOS - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Μου χαλαει η ψυχολογια επειτα οταν ειμαστε μαζι εκεινη τν ωρα περναμε ωραια συζηταμε τα παντα βεβαια ποτε δεν μου ανοιγεται και αμα τον ρωτησω εγω κατι πιο προσωπικο κλεινεται η το αποφευγει η θα μου πει πολυ λιγα πραγματα ποτε τς αιτιες η ποτε καποιο σοβαρο δικο τ προβλημα μονο μια φορα τοτε π ειχε αναφερει τν διαταραχη τ μου χε πει και παραπανω πραγματα για τον πατερα του και οτι δεν τν αντεχει και οτι πινει και οτι ειναι πολυ εξυπνος και οτι χρησιμοποιει τς ανθρωπους για να κανουν αυτο που θελει τεσπα εμενα μετα μου χαλαει κυριως η ψυχολογια οταν φευγει ειναι αδιαφορος παντα σπανιες φορες μ στελνει κ κανει και πραγματα λες και τα κανει επιτηδες για να τα δω εγω λες και θελει να μ εκδικηθει για κατι ωρες ωρες νιωθω η αμα τον στησω στν τοιχο για κατι που κτλβ οτι το κανει επιτηδες για να πετυχει κατι αλλο ειναι επιθετικος μαζι μ προς τον τροπο ομιλιας τ κ αυτα που θα μου πει κ απαξιωτικος οταν γινεται αυτο απο κοντα βεβαια μου κανει εχεις δικιο οταν του πω ηρεμα οτι κανει αυτο πχ και με στενοχωρει η οτι δεν ειναι νορμαλ το θεμα ειναι πως αντιμετωπιζεται και αν οντως????και η απαντηση ειναι τον αγαπαω δυστυχως η ευτυχως γ αυτο θελω να τον βοηθησω και καποιες φορες βασικα απο κοντα και ορισμενες απ κοντα μου δειχνει κ καλα συναισθημα τωρα δν ξερω αν ισχυει οντως εκει ειναι το μπερδεμα η το κανει για να μ εχει απο κοντα και να με πειθει να μενω εκει
    Κοίτα που και που χρειάζεται και εσύ να τ δείχνείς μια ψηλοαδιαφορία...Οσο αδιαφορεί αυτός και τσιμπάς εσύ θα στο κάνει...
    Είσαι σίγουρη ότι σ αγαπάει?Σ έχει δείξει σημάδια δλδ?
    Φαντάζομαι με κάποιον ψυχολόγο μπορεί να αντιμετωπιστεί ο ναρκισσισμός ,τώρα δεν ξέρω πως ακριβώς δεν θέλω να σ πω κάτι τ οποιο δεν είμαι σίγουρος...

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Κοίτα που και που χρειάζεται και εσύ να τ δείχνείς μια ψηλοαδιαφορία...Οσο αδιαφορεί αυτός και τσιμπάς εσύ θα στο κάνει...
    Είσαι σίγουρη ότι σ αγαπάει?Σ έχει δείξει σημάδια δλδ?
    Φαντάζομαι με κάποιον ψυχολόγο μπορεί να αντιμετωπιστεί ο ναρκισσισμός ,τώρα δεν ξέρω πως ακριβώς δεν θέλω να σ πω κάτι τ οποιο δεν είμαι σίγουρος...
    Πηγαινε σε ψυχολογο αρχικα για καταθλιψη και λογικα θα του πε ο η ψυχολογος βασικα οτι εχει αυτο και απ εκει προερχεται η καταθλιψη μου το ειπε προσφατα οτι με νοιαζεται και μ αγαπαει ενω δν μ ειχε ξαναπει πως με αγαπαει ποτε ως τωρα απο περυσι το καλοκαιρι δηλ που γινεται ολο αυτο σχεδον βασικα μου το πε αυτο οταν εβαλα τα κλαμματα εγω επειδη δεν αντεχα τοσο καιρο που τα κραταγα ολα αυτα μεσα μου και ολο αυτο που μια ειμαστε μαζι μια φερεται ετσι τωρα δν ξερω αν ισχυει δν μπορω να κτλβ πλεον ειμαι πολυ μπερδεμενη γ αυτο δν ξερω τι να κανω μενει κ μακρια και ειναι ακομα πιο δυσκολο σπουδαζει αλλου πως θα τον κανω να μου ανοιχτει μηπως μονο ετσι το ξεπερασει ολο αυτο τοσο καιρο μιλαμε η βρισκομαστε οποτε ερχεται η οταν ειχα παει εγω και ετσι κ απ μακρια εγω ειμαι εκει τοσο καιρο παροτι κ παροσα εχει κανει και τ τ χω πει κ τ ξερει πως αλλιως θα κερδισω τν εμπιστοσυνη τ μπας και μου ανοιχτει????κ εχει νοημα ολο αυτο????τοσες ερωτησεις τοσο μπερδεμα και αν τα κανει ολα αυτα σαν τακτικη τς διαταραχης τ????τοσο μπερδεμα απογνωση μ ερχεται ωρες ωρες οταν τα σκεφτομαι τοσο και τι να κανω αλλα δν γινεται κ αλλιως πρεπει να παρω καποια αποφαση μενω και πισω ετσι αν οντως δν θ αλλαξει και ας ποναω αμα δν αλλαξει θα πρεπει να τν ξεπερασω αμα δν υπαρχει ελπιδα τι να κανω????τι θα κανω βασικα????

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Πηγαινε σε ψυχολογο αρχικα για καταθλιψη και λογικα θα του πε ο η ψυχολογος βασικα οτι εχει αυτο και απ εκει προερχεται η καταθλιψη μου το ειπε προσφατα οτι με νοιαζεται και μ αγαπαει ενω δν μ ειχε ξαναπει πως με αγαπαει ποτε ως τωρα απο περυσι το καλοκαιρι δηλ που γινεται ολο αυτο σχεδον βασικα μου το πε αυτο οταν εβαλα τα κλαμματα εγω επειδη δεν αντεχα τοσο καιρο που τα κραταγα ολα αυτα μεσα μου και ολο αυτο που μια ειμαστε μαζι μια φερεται ετσι τωρα δν ξερω αν ισχυει δν μπορω να κτλβ πλεον ειμαι πολυ μπερδεμενη γ αυτο δν ξερω τι να κανω μενει κ μακρια και ειναι ακομα πιο δυσκολο σπουδαζει αλλου πως θα τον κανω να μου ανοιχτει μηπως μονο ετσι το ξεπερασει ολο αυτο τοσο καιρο μιλαμε η βρισκομαστε οποτε ερχεται η οταν ειχα παει εγω και ετσι κ απ μακρια εγω ειμαι εκει τοσπ καιρο παροτι κ παροσα εχει κανει και τ τ χω πει κ τ ξερει πως αλλιως θα κερδισω τν εμπιστοσυνη τ μπας και μου ανοιχτει????κ εχει νοημα ολο αυτο????τοσες ερωτησεις τοσο μπερδεμα και αν τα κανει ολα αυτα σαν τακτικη τς διαταραχης τ????τοσο μπερδεμα απογνωση μ ερχεται ωρες ωρες οταν τα σκεφτομαι τοσο και τι να κανω αλλα δν γινεται κ αλλιως πρεπει να παρω καποια αποφαση μενω και πισω ετσι αν οντως δν θ αλλαξει και ας ποναω αμα δν αλλαξει θα πρεπει να τν ξεπερασω αμα δν υπαρχει ελπιδα τι να κανω????τι θα κανω βασικα????
    Πρώτο από'λα μην σ ποιάνει η απόγνωση....
    Γιατί δεν έχεις κερδίσει την εμπιστοσύνη τ?
    Σε ψυχολόγο τώρα γιατί σταμάτησε να πηγαινει?

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Πρώτο από'λα μην σ ποιάνει η απόγνωση....
    Γιατί δεν έχεις κερδίσει την εμπιστοσύνη τ?
    Σε ψυχολόγο τώρα γιατί σταμάτησε να πηγαινει?
    Αμα ειχα κερδισει τν εμπιστοσυνη τ δν θα μου ειχε ανοιχτει να μου πει ποια ειναι τα προβληματα του γτ φερεται ετσι απο που προηλθε αυτο????για να τον βοηθησω κ προσφατα τν ρωτησα δηλ τι εχεις περασει 19 χρονων μολις παιδι για να μν ανοιγεσαι πια τοσο και να μν εμπιστευεσαι μου ειπε οτι τα προβληματα τ ο καθενας ψαχνει να βρει λυσεις απ μονος τ κ οτι δν θελει να υποχρεωνεται σε κανεναν η να γυρισει ποτε κανεις να του πει οτι πχ σε βοηθησα αυτο μου το χει πει κ αλλες φορες κ οτι ειναι αδυναμια μ ειχε πει προσφατα να λες τα προβληματα σ στς αλλους γτ τ ειχα πει κ γ δικα τ ατομα αν εχει κ αν τα λεει κ μ ειχε απαντησει αυτο σε ψυχολογο δν ξερω γτ σταματησε να πηγαινει δν τν εχω ρωτησει γτ δν θελω να τν στριμωξω τοσο η να τον φερω σε τοσο δυσκολη θεση και σιγουρα δν θ μ πει νομιζω εδω δν μ λεει τ αλλα πολυ δυσκολα γ αυτο δν ξερω τι να κανω κ αν υπαρχει καποιος τροπος να τον βοηθησω κ αν θ αλλαξει ποτε

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Ε αφου του το πε η ψυχολογος του που ειναι ειδικη σε αυτα τι ψαχνεις να βρεις? Επισης το να ειναι χειριστικος ειναι και αυτο σημαδι ναρκισισμου, φυγε μακρια οσο νωριτερα γινεται αυτα τα ατομα ειναι συναισθηματικα κενα δεν εχουν να σου προσφερουν τιποτα εγω στην θεση σου θα εφευγα.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Αμα ειχα κερδισει τν εμπιστοσυνη τ δν θα μου ειχε ανοιχτει να μου πει ποια ειναι τα προβληματα του γτ φερεται ετσι απο που προηλθε αυτο????για να τον βοηθησω κ προσφατα τν ρωτησα δηλ τι εχεις περασει 19 χρονων μολις παιδι για να μν ανοιγεσαι πια τοσο και να μν εμπιστευεσαι μου ειπε οτι τα προβληματα τ ο καθενας ψαχνει να βρει λυσεις απ μονος τ κ οτι δν θελει να υποχρεωνεται σε κανεναν η να γυρισει ποτε κανεις να του πει οτι πχ σε βοηθησα αυτο μου το χει πει κ αλλες φορες κ οτι ειναι αδυναμια μ ειχε πει προσφατα να λες τα προβληματα σ στς αλλους γτ τ ειχα πει κ γ δικα τ ατομα αν εχει κ αν τα λεει κ μ ειχε απαντησει αυτο σε ψυχολογο δν ξερω γτ σταματησε να πηγαινει δν τν εχω ρωτησει γτ δν θελω να τν στριμωξω τοσο η να τον φερω σε τοσο δυσκολη θεση και σιγουρα δν θ μ πει νομιζω εδω δν μ λεει τ αλλα πολυ δυσκολα γ αυτο δν ξερω τι να κανω κ αν υπαρχει καποιος τροπος να τον βοηθησω κ αν θ αλλαξει ποτε
    προσπαθεις να του κανεις την νοσοκομα, η την ψυχολογο, ενω ενδιαφερεσαι ερωτικα γι αυτον.
    ουτε αυτο γινεται, ουτε μπορεις να 'ξεκλειδωσεις" καποιον με το ζορι (η επειδη ετσι θελεις εσυ).
    αν καποιος δεν ανοιγεται μονος του σε σενα (μπορει να ανοιγεται σε αλλον), ουτε μπορεις αλλα ουτε δικαιουσαι να κανεις κατι . δικο του θεμα ποιον εμπιστευεται.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Φεμ μήπως έχει περάσει δύσκολα στα παιδικά του χρόνια; Με γονείς κλπ πώς είναι η κατάσταση;

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Φεμ μήπως έχει περάσει δύσκολα στα παιδικά του χρόνια; Με γονείς κλπ πώς είναι η κατάσταση;
    Προσπαθω να κανω κ καλα την νοσοκομα επειδη νοιαζομαι γ αυτν και μια σχεση δεν ειναι μονο ερωτικη ειναι τα παντα εισαι και σα φιλος με τν αλλον και τα παντα απ οτι εχω κτλβ και μου εχει πει και ο ιδιος πρεπει να εχει θεμα με τον πατερα του γτ καθε φορα που πηγαινε ο πατερας του να τον δει δεν ηθελε και μου το λεγε οτι στενοχωριεται και νευριαζει και δεν τον θελει μεσα στο σπιτι γτ πινει και λεει τα δικα τ κ γενικα αυτο που κανει αυτς μου το χει πει οτι το κανει και ο πατερας του οτι χειριζεται τους αλλους αυτο που μου ειχε αναφερει και μου ειχε κανει εντυπωση ειναι οτι ελεγε οτι ο πατερας του ειναι πιο εξυπνος απ αυτον και οτι ποτε δεν θα τον φτασει κατι τετοιο εκτος των αλλων που ανεφερα επισης και ο ιδιος πινει και αυτο το ειχα προσεξει οπως μου ειχε πει οτι κανει ο πατερας του οχι συνεχεια αλλα πινει πολυ οταν το κανει συνηθως βεβαια δεν φερεται καπως οποτε πχ εχουμε βγει και εχει πιει πολυ

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Προσπαθω να κανω κ καλα την νοσοκομα επειδη νοιαζομαι γ αυτν και μια σχεση δεν ειναι μονο ερωτικη ειναι τα παντα εισαι και σα φιλος με τν αλλον.....
    εισαι τα παντα που θελει κι ο αλλος να εισαι. βασικη προυποθεση.
    με το ζορι δεν μπορεις να εισαι τιποτε (τπτ που λες κι εσυ).
    δεν υπαρχει συνταγη να σου ανοιχτει ο αλλος, ουτε επιβαλλεται η εμπιστοσυνη η ο ερωτας.
    αυτα εμπνεονται κι αν δεν τα εμπνεεις σε καποιον, δεν υπαρχουν τεχνικες να μπεις με το ζορι στο μυαλο του.

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εισαι τα παντα που θελει κι ο αλλος να εισαι. βασικη προυποθεση.
    με το ζορι δεν μπορεις να εισαι τιποτε (τπτ που λες κι εσυ).
    δεν υπαρχει συνταγη να σου ανοιχτει ο αλλος, ουτε επιβαλλεται η εμπιστοσυνη η ο ερωτας.
    αυτα εμπνεονται κι αν δεν τα εμπνεεις σε καποιον, δεν υπαρχουν τεχνικες να μπεις με το ζορι στο μυαλο του.
    Απλα μια μου δειχνει οτι παει να το κανει η τ κανει αλλα μετα αρχιζει τα δικα του αυτα που εχω πει κ παραπανω οτι το να λες τα προβληματα σου ειναι αδυναμια και τα σχετικα αυτο που με ανησυχει κ γ αυτα που μου εχει πει ειναι μηπως μου τα εχει πει ολα αυτα για την διαταραχη του για τον πατερα του για τα αντικαταθλιπτικα που επαιρνε για να με χειραγωγησει η να με κρατησει κοντα του η να δει πως θ αντιδρασω πως θα τ κτλβ αυτο????με τρελαινει ωρες ωρες μου εχει αναφερει κ ο ιδιος οτι κ καλα του αρεσει να μελεταει τους ανθρωπους και οτι μπορει να περναει μερες πχ να σκεφτεται την καθε μου κινηση πχ στ παρελθον μου τ εχει αναφερει αυτο π μιλαγαμε και παλαιοτερα οταν ειχαμε χωρισει τν πρωτη φορα και μου ειχε ξαναμιλησει ο ιδιος μετα απ κανα μηνα και ημουνα απλα τυπικη μαζι τ μου ανεφερε οτι ημουνα ψυχρη γενικως δειχνει οτι ζηλευει τον ενδιαφερει και οταν δεν ειμαστε μαζι να μαθει αν πηγα με καποιον αλλον αν εκανα κατι τρελενεται αν δεν του πω επιμενει μεχρι να του πω κ κανει τα παντα αυτος λεει οτι παντα παραμενει πιστος και οτι δεν τν νοιαζει το σεξ κ καλα δεν ξερω τι να πιστεψω οταν θελει γινεται τοσο γλυκος η συναισθηματικος κ καλα αλλα μετα παλι αυτη η αποσταση το κενο η αδιαφορια κ η επιθετικοτητα στν συμπεριφορα αμα του πω κατι εγω που ισως και να εχω δικιο απ κοντα ομως το παραδεχεται και μου ζηταει συγγνωμη η μου λεει εχεις δικιο οταν του αναφερω χαρακτηριστικο τς συμπεριφορας του που μ ενοχλει η με στενοχωρει

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    με μπερδεψες λιγο.
    ποιο πραγμα αναρωτιεσαι αν ειναι ψεμα?
    το οτι εχει διαταραχη?

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    με μπερδεψες λιγο.
    ποιο πραγμα αναρωτιεσαι αν ειναι ψεμα?
    το οτι εχει διαταραχη?
    Η συμπεριφορα του κ καλα οτι θελει ν αλλαξει τα συναισθηματα που δειχνει οταν θελει τ ενδιαφερον αυτα που μου εχει ανοιχτει εστω και λιγο κ καλα για τον πατερα του για μια προηγουμενη σχεση που ειχε για τα αντικαταθλιπτικα π επαιρνε

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    αν καταλαβα καλα αυτο που ειπες, δεν νομιζω να συμφερει κανεναν να δειχνει διαταραγμενος η ασθενης σε μια σχεση για να την "κραταει", ενω δεν ειναι . θεωρω οτι αυτα ειναι αρνητικα σε μια γνωριμια και διωχνουν τους αλλους. ποιος θελει να μπει σε μια προβληματικη οικογενεια?

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    χαθηκαν τοσα αξιολογα παλικαρια?? αυτό πωτες δεν το καταλαβα!! ειδικα τα τελευταια χρονια!! κι λογο του ότι οι γνωστες μου η οι φιλεςμου εχουν φτασει σε ηλικιες που το ελληνικο πουριτανικο πρωτιπο τις θελει εγαμες μαμαδες¨)
    Ετσι λοιπον από την μια ακουω ομορφες κι μη!,αξιολογες κι προκομενες κοπελες να λενε ότι δεν μπορουν να βρουν έναν ανδρα φυσιολογικο!οτι σπανιζουν οι ανδρες που κραταν τον λογο τους, οι ανδρες που προσφερουν ερωτα ,σεβασμο κι στοργυκοτητα σε μια γυναικα! οι ανδρες δλδη της διπλανης πορτας!αναφερομαι σε κοπελες που δεν εχουν υπερβολικες απετησεις, δεν τις ακουω να ζηταν ουτε πλουσιους ουτε πανέμορφους ,λογικοτατες κοπελες δλδη!
    Κι από την άλλη ταυτόχρονα γνωριζω πολλους ανδρες, οπου εχουν όλα αυτά τα προσοντα, ανδρες σωστους τιμιους χωρις αντιστοιχα να εχουν κι αυτοι τρελες απετησεις, να θελουν δλδη απλες κοπελες, όπως αυτές που αναφερα πιο πριν! κοι τυχενοι λοιπον και αυτοι να είναι μονοι τους!! ΜΑ ΠΩς ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ?? ΠΩΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!! δλδη να ψαχνει ο ανδρας για την γυναικα κι το αντιθετο κι να είναι στην ιδια πολη!!και να μην τα φτιαχνουν!! είναι αδυανοιτο !!!εχω αδικο ρε παιδια πειτε μου??
    Και φτανουμε σε ιστοριες όπως αυτή εδώ, οπου μια κοπελα φυσιολογικη, από τ κειμενα ου δειχνεις για κοπελα με καλη καρδια! χωρις υπερβολικες απετισεις! να ψάχνεις για την απλη αγαπη! από έναν σωστο ανδρα!! αλλα να την ψχνεις αυτην την αγαπη σε καποιον τελειος παραλογο ανδρα!! σε έναν ανδρα που συμφωνα με οσα λες δεν θα επρεπε να εχει την τυχη να είναι μαζισου!! δλδη χαθηκαν τοσοι ανδρες γυροσου?? και πηγες με αυτόν?? μα είναι πολύ παραλογο ολο αυτό κι δυστυχως σαν την δικη σου ιστορια είναι πολλες ακομα κι εξω!! δυστυχως υπαρχουν πολλες κοπελες αξιολογες κι εντυμες όπως εσυ!! γιατι βρε κορίτσια αρνηστε τον ερωτα των απλων αλλα σωστων ανδρων? γιατι πεφτετε στις παγιδες των λαθος νδρων? γιατι βρε κορίτσια δεν δυαλεγετε έναν σωστο ανδρα??
    Αν μπορεις φιλημου απαντησε μου, η οποια άλλη κοπελα ας μου δωσει μια μικρη απαντηση σε ένα ερωτημα που χρονια τωρα δε το χορα ο φτωχος νους μου!!! ε? γιατι τοσοι ανδρες αξιοπρεπέστατοι να είναι μονοι τους??

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Aυτο που λέει Φεμ οτι ζυγίζει τους ανθρώπους, οτι σκέπτεται διάφορες κινήσεις του και πώς αλλιως θα μπορούσε να χε γίνει κλπ, δεν πρέπει να σε προβληματίζει γιατι κι εγω το κάνω και ο καθένας που ασχολείται με την ψυχολογία, που του αρέσει να διαβάζει τους ανθρώπους κλπ. Δεν είναι κατι κακό, ισα ισα. Και αυτό που λέει οτι χειρίζεται τους ανθρώπους, θέλει να πει πιστεύω οτι με την ευφυία, το διάβασμα, την εμπειρία κλπ, έχει αποκτήσει τη δυνατότητα να ψυχολογεί τους άλλους, να προβλέπει κάποια πράματα κλπ. Παλι κι αυτό δεν ειναι κατι κακό ή παράξενο. Δεν νομίζω οτι είναι ο δαιμόνιος απατεώνας που κοιτάει να χειραγωγήσει για ίδιον όφελος, οτι εξαπατά τους άλλους για συμφέροντα οικονομικά κλπ. Εγώ πιστεύω πρέπει να ναι και έξυπνο παλικάρι και σιγουρα θα εχει και αλλα θετικά στοιχεία που σε τράβηξαν, γιατι εδώ εστιάζεις μονο σε κάποια αρνητικά του ναρκησσισμού.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 15-06-2016, 00:21
  3. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By iliaxtida in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 23-05-2014, 10:31
  4. δεν ξερω τι να κανω :/
    By maria17 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 06-01-2013, 21:12
  5. Τι λάθος κάνω και έχω αυτή την αντιμετώπιση???
    By apo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 09-05-2012, 18:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •