ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ Κ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ SOS - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 70 of 70
  1. #61
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Σχετικα με οσα αναροτιεσαι κοπελια, πιστευω , πρωτων οτι ειναι καπως δυσκολο μονομιας να ξεκολησειτε, δλδη να χωρισετε ενα πρωι κι να μην τα ξανα πειτε ετσι απλα το κοβω δυσκολο! Δυστυχως σας βλεπω να ακολουθειτε τον δρομο που συμβαινει σε πολλα ζευγαρια, αυτο δλδη που θελει και τους δυο να εχουν αποφασησει να χωρισουν, και τους δυο να το εχουν ανακινοσει στο περιβαλον τους οτι "παιδια ξερετε, εγω με την\τον τα χαλασαμε" επισης και οι δυο σας μπορει να αρχισετε να δεχεστε το φλερτ απο ξενα ατομα , ισως κι να αρχισετε κατι νεο δηλα δηλα με καποιο αλλο ατομο, αλλα ολα αυτα θα γινωντε κι ταυτοχρονα αρεα κι που μπορει να βρησκεστε κι να κανετε σεξ!οχι ομως οπως πριν, δλδη να βγαινετε η να αραζετε ολη την νυχτα μαζι! Ολο αυτο που ειπα οπως φανταζομαι το εχουν παθει οι πιο πολλοι εδω μεσα συμβαινει οταν "τα σπαμε" απο μια σχεση χρονων κι η δυναμη της συνηθειας ακομα δεν μπορει να νικηθει! ετσι λοιπον επειδη το σεξ ,ειναι η συνηθεια στην ευχαρηστηση κι επειδη θελει καιρο να μπορεσεις να ξανα βρεις καποιον κι να δεθεις τοσο καλα ,θα πρεπει να εχεις αρκετες επαφες μαζι του ωστε να ειναι ειδανικο!
    Το παραπανω κοπελια ειναι κατι που νομι<ω οτι μπορει να σας συμβει!
    Απο την αλλη αν πιστευω σε αγαπησε πραγματικα ,αν σε ειχε εστω για λιγο βαθια περασμενει μεσα στην καρδια του ειναι ο καιρος να το δειξει! τωρα που εσυ εισαι ρακος ,τωρα θα πρεπει να σου φερθει κι να παρει αυτος τις σωστες προτοβουλιες! δλδη ειτε να κανει σωστες κινησεις κι να ξανα ζμιξετε , να ξανα ειστε αγγαλιτσα κι χαμογελαστα κι τα δυο σας! ειτε να φερθει σκληρα αλλα με αποτερο σκοπο τα καλο για εσενα !
    Οτι κι να γινει ευχομαι να γινει συντομα! ευχομαι ειτε να ξανα σμιξετε ειτε να συνεχισεις την ζωησου! διοτις συγουρ υπαρχει καποιος που θα περημενει κι θα ειναι σωστος σε ενα τοσο αξιολογο κοριτσι σαν εσενα!

  2. #62
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Οτι κι να γινει ευχομαι να γινει συντομα! ευχομαι ειτε να ξανα σμιξετε ειτε να συνεχισεις την ζωησου! διοτις συγουρ υπαρχει καποιος που θα περημενει κι θα ειναι σωστος σε ενα τοσο αξιολογο κοριτσι σαν εσενα![/QUOTE]

    Σ ευχαριστω για τα λογια σου απλα αν διαβασεις τα προηγουμενα μνμ μ δν ειναι τοσο απλο το θεμα μ αυτον τν ανθρωπο διοτι εχει μια διαταραχη συγκεκριμενη ειναι ναρκισσος αν διαβασεις τα προηγουμενα μου μνμ θα κτλβς πιστευω

  3. #63
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Οτι κι να γινει ευχομαι να γινει συντομα! ευχομαι ειτε να ξανα σμιξετε ειτε να συνεχισεις την ζωησου! διοτις συγουρ υπαρχει καποιος που θα περημενει κι θα ειναι σωστος σε ενα τοσο αξιολογο κοριτσι σαν εσενα![/QUOTE]

    Σ ευχαριστω για τα λογια σου απλα αν διαβασεις τα προηγουμενα μνμ μ δν ειναι τοσο απλο το θεμα μ αυτον τν ανθρωπο διοτι εχει μια διαταραχη συγκεκριμενη ειναι ναρκισσος αν διαβασεις τα προηγουμενα μου μνμ θα κτλβς πιστευω

  4. #64
    Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Tι κανει δηλ για πες καποια παραδειγματα να δουμε.
    «Εγώ που είμαι ο καλύτερος, και κάνω αυτά, και έχω κάνει αυτά και είμαι ο καλύτερος !», τέτοια δε σου λέει ;

  5. #65
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Παιδια δεν ειμαι καθολου καλα ειχε καιρο να εμφανιστει και ειχα ηρεμησει καπως αν και μου ελειπε γτ τν αγαπω και σημερα με αφορμη ενα σχολιο ενος στο facebook που ειναι απο το χωριο του μου εστειλε και με ρωταγε αν μιλαω μαζι του και οτι θα γινει χαμος και μετα επειδη δεν του ελεγα εκανε διαφορα σπαμωδικα του στυλ να σχολιαζει προσβλητικα καπως σχολια σ αλλες φωτογραφιες μου για να του απαντησω εγω σ αυτο που με ρωταει και γενικα εγιναν και αλλα και ολα αυτα ενω δν ειμαστε μαζι και ενω ειχε να μου μιλησει ενα μηνα και και ειχε εξαφανιστει τελειως αν και προχθες μου ξαναστειλε και καλα με αφορμη επειδη μου χε στειλει κατι ενας φιλος του τι να κανω????γτ το εκανε αυτο????και τωρα με λεει και τρελη απο πανω επειδη του μιλησα εξω απο τα δοντια αρκετα και οτι εχω ψυχωση

  6. #66
    Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Παιδια δεν ειμαι καθολου καλα ειχε καιρο να εμφανιστει και ειχα ηρεμησει καπως αν και μου ελειπε γτ τν αγαπω και σημερα με αφορμη ενα σχολιο ενος στο facebook που ειναι απο το χωριο του μου εστειλε και με ρωταγε αν μιλαω μαζι του και οτι θα γινει χαμος και μετα επειδη δεν του ελεγα εκανε διαφορα σπαμωδικα του στυλ να σχολιαζει προσβλητικα καπως σχολια σ αλλες φωτογραφιες μου για να του απαντησω εγω σ αυτο που με ρωταει και γενικα εγιναν και αλλα και ολα αυτα ενω δν ειμαστε μαζι και ενω ειχε να μου μιλησει ενα μηνα και και ειχε εξαφανιστει τελειως αν και προχθες μου ξαναστειλε και καλα με αφορμη επειδη μου χε στειλει κατι ενας φιλος του τι να κανω????γτ το εκανε αυτο????και τωρα με λεει και τρελη απο πανω επειδη του μιλησα εξω απο τα δοντια αρκετα και οτι εχω ψυχωση
    Απομακρύνσου, απομακρύνσου, απομακρύνσου.

  7. #67
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by victimoffate View Post
    Απομακρύνσου, απομακρύνσου, απομακρύνσου.
    Πως θα το καταφερω αυτο????μου ειναι τοσο δυσκολο γτ νιωθω ακομα τοσα πραγματα γι αυτον πολλα και νοιαζομαι και γενικα σα χαρακτηρας ειμαι πολυ ευαισθητη και δν κραταω κακια σε κανεναν πολυ δυσκολα αλλα απ οτι φαινεται δν προκειται ν αλλαξει εεεε????πως θα κρατηθω να μν του ξαναπαντησω γτ εγω δν του στελνω συνηθως ποτε γι αυτον τν λογο για να μπορεσω μπας και απομακρυνθω αλλα μου στελνει αυτος ανα διαστηματα και αυτο με ξαναγυρναει πισω δυστυχως και λες και με πειθει οτι θ αλλαξει και οτι δεν ειναι ετσι αλλα μετα παλι τα ιδια....αφου και καλα δν ενδιαφερεται και ειναι ναρκισσος γτ το κανει αυτο????τι θα καταφερει μ αυτο????

  8. #68
    Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Πως θα το καταφερω αυτο????μου ειναι τοσο δυσκολο γτ νιωθω ακομα τοσα πραγματα γι αυτον πολλα και νοιαζομαι και γενικα σα χαρακτηρας ειμαι πολυ ευαισθητη και δν κραταω κακια σε κανεναν πολυ δυσκολα αλλα απ οτι φαινεται δν προκειται ν αλλαξει εεεε????πως θα κρατηθω να μν του ξαναπαντησω γτ εγω δν του στελνω συνηθως ποτε γι αυτον τν λογο για να μπορεσω μπας και απομακρυνθω αλλα μου στελνει αυτος ανα διαστηματα και αυτο με ξαναγυρναει πισω δυστυχως και λες και με πειθει οτι θ αλλαξει και οτι δεν ειναι ετσι αλλα μετα παλι τα ιδια....αφου και καλα δν ενδιαφερεται και ειναι ναρκισσος γτ το κανει αυτο????τι θα καταφερει μ αυτο????
    η ιστορία σου ,αν δεν συνηδητοποιήσεις ότι περνάς μία δοκιμασία για να μάθεις να σέβεσαι και να αγαπάς τον ίδιο σου τον εαυτό θα συνεχίζεται με τον ίδιο ακριβώς τρόπο και θα σε πονάει όλο και περισσότερο .Οταν θα πείς το πρώτο "ΌΧΙ" τότε θα είσαι πραγματικά ελεύθερη και άλλος άνθρωπος πιο ολοκληρωμένος ,αν δεν το καταφέρεις το μάθημα θα συνεχίζεται μέχρι να το μάθεις .Μίλα με τον εαυτό σου άνοιξε την επικοινωνία είναι η αρχή και όλα θα γίνουν

  9. #69
    Member
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    Κόρινθος
    Posts
    53
    Συμφωνώ απόλυτα

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Παιδια δεν ειμαι καθολου καλα ειχε καιρο να εμφανιστει και ειχα ηρεμησει καπως αν και μου ελειπε γτ τν αγαπω και σημερα με αφορμη ενα σχολιο ενος στο facebook που ειναι απο το χωριο του μου εστειλε και με ρωταγε αν μιλαω μαζι του και οτι θα γινει χαμος και μετα επειδη δεν του ελεγα εκανε διαφορα σπαμωδικα του στυλ να σχολιαζει προσβλητικα καπως σχολια σ αλλες φωτογραφιες μου για να του απαντησω εγω σ αυτο που με ρωταει και γενικα εγιναν και αλλα και ολα αυτα ενω δν ειμαστε μαζι και ενω ειχε να μου μιλησει ενα μηνα και και ειχε εξαφανιστει τελειως αν και προχθες μου ξαναστειλε και καλα με αφορμη επειδη μου χε στειλει κατι ενας φιλος του τι να κανω????γτ το εκανε αυτο????και τωρα με λεει και τρελη απο πανω επειδη του μιλησα εξω απο τα δοντια αρκετα και οτι εχω ψυχωση
    Μα η ψυχωση ειναι η επιμονή σε μια κατασταση που την ερμηνεύεις εσφαλμένα και δεν δεχεσαι την πραγματικοτητα. Αυτος πχ σε εχει γραμμένη, καρφι δεν του καίγεται, στο δειχνει με τη σταση του και εσυ επιμένεις οτι σε θελει και σε αγαπαει και ψαχνεις καπως να βεβαιωθείς για το αυτονόητο, για αυτο που βλεπουν ολοι οι αλλοι και στο λενε και παλι δεν το πιστευεις.
    Στη πραγματικοτητα σου δημιουργεί μια «προσομοίωση ψύχωσης», μην ανησυχεις, αλλα αν συνεχίσεις να ταλαιπωρείς ετσι το μυαλο σου, τον εαυτο σου, υπαρχει περιπτωση σε κάποιους ανθρωπους οντως να τους στρίψει να στο πω λαϊκά.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 15-06-2016, 00:21
  3. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By iliaxtida in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 23-05-2014, 10:31
  4. δεν ξερω τι να κανω :/
    By maria17 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 06-01-2013, 21:12
  5. Τι λάθος κάνω και έχω αυτή την αντιμετώπιση???
    By apo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 09-05-2012, 18:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •