ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ Κ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ SOS - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 70
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    σε έναν ανδρα που συμφωνα με οσα λες δεν θα επρεπε να εχει την τυχη να είναι μαζισου!! δλδη χαθηκαν τοσοι ανδρες γυροσου?? και πηγες με αυτόν?? μα είναι πολύ παραλογο ολο αυτό κι δυστυχως σαν την δικη σου ιστορια είναι πολλες ακομα κι εξω!! δυστυχως υπαρχουν πολλες κοπελες αξιολογες κι εντυμες όπως εσυ!! γιατι βρε κορίτσια αρνηστε τον ερωτα των απλων αλλα σωστων ανδρων? γιατι πεφτετε στις παγιδες των λαθος νδρων? γιατι βρε κορίτσια δεν δυαλεγετε έναν σωστο ανδρα??
    Αν μπορεις φιλημου απαντησε μου, η οποια άλλη κοπελα ας μου δωσει μια μικρη απαντηση σε ένα ερωτημα που χρονια τωρα δε το χορα ο φτωχος νους μου!!! ε? γιατι τοσοι ανδρες αξιοπρεπέστατοι να είναι μονοι τους??
    Μακαρι να ειμαι οντως τοσο καλη κοπελα κ αξιολογη οσο λες αλλα η αληθεια ειναι πως απλα αγαπη κ ενδιαφερον θελω δν με ενδιαφερει τπτ αλλο τ αλλα ειναι τοσο δευτερα απλα αρχικα γ να σου πω την αληθεια μου εγω δεν το ξερα οτι ειναι ετσι απ τν αρχη αρχικα μου εκανε το κλικ οπως λενε μετα αρχισαμε να μιλαμε τον ερωτευτηκα πολυ και παιζει κ ακομα να ειμαι ερωτευμενη μαζι τ παρολαυτα στην αρχη ηταν ακριβως οτι εψαχνα μου εδειχνε και μου ελεγε ακριβως αυτα που ηθελα και γω ισως μετα αρχισε να μου λεει για τς κρισεις πανικου που παθαινε για τα αντικαταθλιπτικα που επαιρνε και εγω επειδη προσφατα ειχα περασει θεμα και γω με κρισεις πανικου ενιωσα οτι τον κτλβ και ηθελα να τον βοηθησω ενιωσα αλλο ενα κοινο πως να στο πω και ηθελα να τον βοηθησω να μην παιρνει χαπια και ολα αυτα γτ εγω το ειχα ξεπερασει μονη μ χωρις χαπια βασικα με βοηθεια απ τς δικους μ κ απ φιλες μ ημουν καλυτερα και επειτα αρχισε να μου λεει για τα προβληματα με τους δικους τ με τν πατερα του αυτα π ανεφερα παραπανω και χωρις να το κτλβ καλα καλα ειχα δεθει ηδη μαζι τ κ εκει ξεκινανε κ ολα τ αλλα π ειπα και τον αγαπησα και ολα αυτα και τωρα νιωθω εγκλωβισμενη στα ιδια μου τα συναισθηματα και οτι ειναι κριμα αν οντως νιωθει κατι γτ εχει κανει κ αυτς πραγματα να τον παρατησω ετσι απλα και να χαθει οτι κ αν υπαρχει απ πλευρας του απλα αυτο δν ξερω πλεον να πιστεψω αν ολα αυτα που κανει κ λεει οταν τα κανει η οταν τα λεει ειναι ψεμματα κ οσο αφορα τ αλλο π ειπες για τς γυναικες απλα νομιζω πως ολες οι γυναικες αν οχι ολες οι περισσοτερες εχουν στ μυαλο τς πως πχ αυτος θ αλλαξει για μενα επειδη τον αγαπαω κ με αγαπαει κ καλα ο αλητης οσο για μενα σου ειπα

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Αυτην τν στιγμη ειμαι πολυ σκατα εχω ερθει σε απογνωση δν ξερω τι να κανω αυτο το ατομο ειναι ακομα εδω δν εχει φυγει γ εκει που σπουδαζει οπως μου ειχε πει οτι θα εκανε τν δευτερα και το εκανε με τροπο επιτηδες για να μαθω οτι ειναι ακομα εδω και σ εμενα ειναι τελειως αδιαφορο και δεν εχει επικοινωνησει καν μαζι μ απο την κυριακη το βραδυ που επικοινωνησαμε τελευταια φορα και βαζει αλλους με τν τροπο τ για να το μαθω εγω οτι ειναι ακομα εδω δν μπορει να υπαρχει τετοιος ανθρωπος και να ειμαι εγω ερωτευμενη εγω μαζι του και να τν αγαπαω τοσο και να ασχολουμαι ακομα και να μν μπορω να ξεκολλησω δν γινεται ν ναι τελικα τοσο αναισθητος καποιος ενω αλλα μου ελεγε κ εδειχνε μεχρι τωρα τι θα κανω????ποση στενοχωρια πια????ανασφαλεια????απογοητε υση????γτ????
    Last edited by femme23; 20-05-2015 at 02:43.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Αυτην τν στιγμη ειμαι πολυ σκατα εχω ερθει σε απογνωση δν ξερω τι να κανω αυτο το ατομο ειναι ακομα εδω δν εχει φυγει γ εκει που σπουδαζει οπως μου ειχε πει οτι θα εκανε τν δευτερα και το εκανε με τροπο επιτηδες για να μαθω οτι ειναι ακομα εδω και σ εμενα ειναι τελειως αδιαφορο και δεν εχει επικοινωνησει καν μαζι μ απο την κυριακη το βραδυ που επικοινωνησαμε τελευταια φορα και βαζει αλλους με τν τροπο τ για να το μαθω εγω οτι ειναι ακομα εδω δν μπορει να υπαρχει τετοιος ανθρωπος και να ειμαι εγω ερωτευμενη εγω μαζι του και να τν αγαπαω τοσο και να ασχολουμαι ακομα και να μν μπορω να ξεκολλησω δν γινεται ν ναι τελικα τοσο αναισθητος καποιος ενω αλλα μου ελεγε κ εδειχνε μεχρι τωρα τι θα κανω????ποση στενοχωρια πια????ανασφαλεια????απογοητε υση????γτ????
    εχετε χωρισει, η ειστε σε σχεση?
    αν εχετε σχεση, παρτον τηλεφωνο και πες του οτι ξερεις οτι ειναι εδω! γιατι παιζεις κρυφτουλι???
    εισαι βεβαιη οτι προσπαθει να το μαθεις, η το μαθαινεις τυχαια ενω προσπαθει να στο κρυψει? η εστω, ενω αδιαφορει αν θα το μαθεις?

  4. #49
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εχετε χωρισει, η ειστε σε σχεση?
    αν εχετε σχεση, παρτον τηλεφωνο και πες του οτι ξερεις οτι ειναι εδω! γιατι παιζεις κρυφτουλι???
    εισαι βεβαιη οτι προσπαθει να το μαθεις, η το μαθαινεις τυχαια ενω προσπαθει να στο κρυψει? η εστω, ενω αδιαφορει αν θα το μαθεις?
    Ισως και ν αδιαφορει δν ξερω υποτιθεται πως κανουμε μια προσπαθεια για να ξαναειμαστε μαζι κ αυτς φερεται ετσι οχι ξερει πολυ καλα οτι θα το ειδα παιζει το παιχνιδι του κ μεσα απ τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης δν ξερω τι περιμενει να κανω γτ ουτε κ γω εχω επικοινωνησει μαζι τ απ τν δευτερα που του απαντησα σε κατι απ τν κουβεντα που ειχαμε τν κυριακη το βραδυ γτ περιμενα να στειλει αυτς κατι πραγματικα δν ξερω τι να κανω ειμαι χαλια ψυχολογικα και γενικως αυτς μου ζηταει καθε φορα την επανασυνδεση αυτς μου ειπε κ τωρα και τι θα γινει ετσι θα ειμαστε????και απλα του ειπα αφου δν μπορεις να κανεις σχεση και αμα φυγεις παλι τα ιδια θα ναι και θα κανεις μπας και βαλει μυαλο του τα λεγα αυτα και οτι το χω σκεφτει κ γω αυτο και μου ελεγε πως θελει να σκεφτει τι θα γινει μ εμας και οτι θελει να κανει προσπαθεια γ ν αλλαξει και οτι ξερεις πως αυτος εχει το προβλημα προφανως παλι επαιζε το παιχνιδι τ????δν ξερω πραγματικα πως θα το κτλβ αυτο????τι θα καταφερει μ ολα αυτα να μ εχει ως παιχνιδακι του παντα????

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by femme23 View Post
    Ισως και ν αδιαφορει δν ξερω υποτιθεται πως κανουμε μια προσπαθεια για να ξαναειμαστε μαζι κ αυτς φερεται ετσι οχι ξερει πολυ καλα οτι θα το ειδα παιζει το παιχνιδι του κ μεσα απ τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης δν ξερω τι περιμενει να κανω γτ ουτε κ γω εχω επικοινωνησει μαζι τ απ τν δευτερα που του απαντησα σε κατι απ τν κουβεντα που ειχαμε τν κυριακη το βραδυ γτ περιμενα να στειλει αυτς κατι πραγματικα δν ξερω τι να κανω ειμαι χαλια ψυχολογικα και γενικως αυτς μου ζηταει καθε φορα την επανασυνδεση αυτς μου ειπε κ τωρα και τι θα γινει ετσι θα ειμαστε????και απλα του ειπα αφου δν μπορεις να κανεις σχεση και αμα φυγεις παλι τα ιδια θα ναι και θα κανεις μπας και βαλει μυαλο του τα λεγα αυτα και οτι το χω σκεφτει κ γω αυτο και μου ελεγε πως θελει να σκεφτει τι θα γινει μ εμας και οτι θελει να κανει προσπαθεια γ ν αλλαξει και οτι ξερεις πως αυτος εχει το προβλημα προφανως παλι επαιζε το παιχνιδι τ????δν ξερω πραγματικα πως θα το κτλβ αυτο????τι θα καταφερει μ ολα αυτα να μ εχει ως παιχνιδακι του παντα????
    ρε συ, μην γραφεις ετσι.. πραγματικα οταν ο αλλος 'ακουει' αυτα που διαβαζει, ειναι σαν να εχεις καποιου ειδους νοητικη υστερηση, ειναι κριμα.

    για τον αλλον, τι να σου πω... αντι να τα ξεμπερδεψεις καθεσαι και παιζεις ενα παιχνιδι που τα μπερδευει χειροτερα...
    λες οτι αυτος μαλλον το εχει σκαρωσει ολο αυτο,αλλα δεν ξερεις και σιγουρα κλπ...
    πες του ξεκαθαρα τι καταλαβες και τι οχι και ζητα εξηγησεις. οσο παιζεις το κρυφτουλι, χειροτερα μπερδευεσαι.
    εχεις τονισει σε τοσα σημεια και τοσες φορες ποσο σιγουρη εισαι οτι ειναι διαταραγμενος κι αυτος και ολο του το σοι κλπ.
    ως προς αυτο, δεν ξερω..
    οι αντιδρασεις του παντως ειναι αντιδρασεις ανδρα που παιζει δεξια κι αριστερα, οχι ανδρα που εχει σχεση.
    αν θες κατι αλλο, διεκδικησε το αλλο, η κρινε τον ως ακαταλληλο και βρες καποιον αλλον. μην παιζεις παιχνιδακια.

  6. #51
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ρε συ, μην γραφεις ετσι.. πραγματικα οταν ο αλλος 'ακουει' αυτα που διαβαζει, ειναι σαν να εχεις καποιου ειδους νοητικη υστερηση, ειναι κριμα.

    για τον αλλον, τι να σου πω... αντι να τα ξεμπερδεψεις καθεσαι και παιζεις ενα παιχνιδι που τα μπερδευει χειροτερα...
    λες οτι αυτος μαλλον το εχει σκαρωσει ολο αυτο,αλλα δεν ξερεις και σιγουρα κλπ...
    πες του ξεκαθαρα τι καταλαβες και τι οχι και ζητα εξηγησεις. οσο παιζεις το κρυφτουλι, χειροτερα μπερδευεσαι.
    εχεις τονισει σε τοσα σημεια και τοσες φορες ποσο σιγουρη εισαι οτι ειναι διαταραγμενος κι αυτος και ολο του το σοι κλπ.
    ως προς αυτο, δεν ξερω..
    οι αντιδρασεις του παντως ειναι αντιδρασεις ανδρα που παιζει δεξια κι αριστερα, οχι ανδρα που εχει σχεση.
    αν θες κατι αλλο, διεκδικησε το αλλο, η κρινε τον ως ακαταλληλο και βρες καποιον αλλον. μην παιζεις παιχνιδακια.
    πρωτα απ ολα μν προσβαλλεις τον αλλον δν γραφω καπως μια χαρα γραφω και απ οτι φαινεται μια χαρα τα διαβαζεις οποτε δν νομιζω να εχω καποιο ειδους νοητικης στερησης οπως λες δεν θα μου αλλαξεις τν τροπο που γραφω και ουσιαστικα απλα σε καποιες λεξεις γραφω με συντομογραφιες για να γραφω πιο γρηγορα απλα αυτο εχω συνηθισει και σε σαιτ γραφω οχι πανελληνιες δν ειναι κατι το τοσο τραγικο πια γ αυτο να εισαι λιγο πιο ευγενικος-η αυτος και μαζι οταν ειμασταν και τωρα και καλα που ηθελε να κανουμε προσπαθεια απο μακρια ετσι ηταν αδιαφορος μονο οταν ηθελε αυτς εστελνε και μου ελεγε τα δικα του η οτι εγω ειμαι αδιαφορη κ ψυχρη η μου εδειχνε οποιο συναισθημα ηθελε να μου δειξει πραγματικα δν ξερω πως θα ξεκολλησω απ ενα τετοιου ειδους ατομο αληθεια γτ απ οτι φαινεται παλι τα ιδια ενω πριν λιγες μερες μου ελεγε αφου το ξερεις οτι εχω προβλημα και δν τα κανω επιτηδες αυτα και σε νοιαζομαι και σ αγαπαω νομιζω προσπαθει να με τρελανει αληθεια αλλα εγω τον αγαπαω και δν μπορω ετσι ευκολα να τν βγαλω απ τν ζωη μ εκει που μου ανοιγεται εστω και λιγο μετα κανει παλι τα ιδια λες και θελει να μ εκδικηθει να με πληγωσει χωρις λογο

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Με συγχωρεις, σταματησα να διαβαζω.
    Δεν εχεις σημεια στιξης πουθενα, δεν καταλαβαινω που ξεκιναει το κτπλτβ και που τελειωνει η αφηγηση.
    Δεν χωριζουν οι προτασεις, οι σκεψεις, τρικυμια εν κρανιω, γενικως..
    Δεν ειναι τροπος γραφης αυτος, ειναι κατι που επινοησες και χρησιμοποιεις γιατι σε βολευει, αλλα δεν σκεφτεσαι τον απεναντι.
    Τον αναγνωστη, που μαλιστα δεν ειναι μεσα στο μυαλο σου , και πρεπει να κανει δοκιμες αν εννοεις: τον/ την/ των και να βγαλει ακρη απο μια προταση χωρις αρχη, μεση και τελος, δεν τον βολευει καθολου.
    Αποχωρω και καλη τυχη.
    Φιλακια.

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Φεμ ξέρεις περίπου τι προβλήματα έχει αντιμετωπίσει ο φίλος; Θέλω να πω λες οτι παίρνει κάποια φάρμακα, οτι έχει κατάθλιψη, κρίσεις πανικού κλπ. Αυτά γιατι συμβαίνουν; Έχει κάποια θέματα που τρέχουν τώρα; Ένα που θυμάμαι είναι με τον πατέρα του που πίνει.

  9. #54
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Φεμ ξέρεις περίπου τι προβλήματα έχει αντιμετωπίσει ο φίλος; Θέλω να πω λες οτι παίρνει κάποια φάρμακα, οτι έχει κατάθλιψη, κρίσεις πανικού κλπ. Αυτά γιατι συμβαίνουν; Έχει κάποια θέματα που τρέχουν τώρα; Ένα που θυμάμαι είναι με τον πατέρα του που πίνει.
    Ναι οκ συγγνωμη θα προσπαθησω να βαζω για να ειναι πιο ευκολο στην αναγνωση απλα ετσι εχω συνηθισει να γραφω και στα μεσα κοινωνικης δικτυωσης που δν χρειαζεται να βαζεις και συνηθως ολοι ετσι γραφουν εκει η μεσω απ μνμ γι αυτο.Μου ειχε πει παλαιοτερα στην αρχη οταν τα ειχαμε οτι εχει καταθλιψη και ειχα δει και τα αντικαταθλιπτικα που επαιρνε και τον ειχα ρωτησει και μου ειχε πει οτι παθαινε κρισεις πανικου γι αυτο και δεν ηταν καλα γενικα.Επειτα ειχε αρχισει να μου ανοιγεται αυτος πιο πολυ και μου ελεγε οτι δεν αντεχει τον πατερα του επειδη πινει και αρχιζει τις φιλοσοφιες του και τον πιανει καταθλιψη καθε φορα που παει εκει ο πατερας του γι αυτον τον λογο και καλα.Ενα αλλο βραδυ που μιλαγαμε πιο πολυ μου ειχε αναφερει πως ο πατερας του του αρεσει να χρησιμοποιει τους ανθρωπους για να πετυχαινει αυτο που θελει εκεινος και οτι ειναι παρα πολυ εξυπνος και οτι και αυτος ειναι εξυπνος αλλα ποτε δεν θα τον φτασει.Επισης μου ειχε αναφερει οτι εχει προβλημα και οτι η ψυχολογος του ειχε πει οτι ειναι ναρκισσος.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αρα είναι το οικογενειακό κατα βάση που ευθύνεται. Μένει με γονείς;

  11. #56
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Αρα είναι το οικογενειακό κατα βάση που ευθύνεται. Μένει με γονείς;
    Μου ειχε πει οτι εδω και 2 χρονια εμενε με την γιαγια του μαλλον ουσιαστικα σαν μονος του και καλα για να ειναι κοντα εκει που εκανε μαθηματα μετα περασε σε μια σχολη κ ετσι κ αλλιως μενει μακρια τους

  12. #57
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Πιο πολύ αγαπάς αυτόν η τον εαυτό σ?
    Πρώτα απάντησε αυτό και ανάλογα την απάντηση πράξε....Ξερεις και μόνη σ ,νομίζω την απάντηση

  13. #58
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Πιο πολύ αγαπάς αυτόν η τον εαυτό σ?
    Πρώτα απάντησε αυτό και ανάλογα την απάντηση πράξε....Ξερεις και μόνη σ ,νομίζω την απάντηση
    Αυτον νομιζω παντα εβαζα τον εαυτο μου σε δευτερη μοιρα δυστυχως ετσι δν ειναι η αγαπη εξαλλου????αλλα αυτο δν παει να πει οτι θα πεθανω κ γι αυτο το ατομο κιολας.Να ρωτησω μηπως ξερει κανεις τετοιου ειδους ατομα πως γινεται να εχουν φιλικες σχεσεις????εφοσον και καλα δν νιωθουν δν μπορουν ν αγαπησουν και δν νοιαζονται????ξερει κανεις????και πως μπορεις να χειριστεις τετοιου ειδους ατομα εφοσον νιωθεις τοσα γι αυτα ωστε να μην σε κανουν οτι θελουν και σ επηρρεαζουν τοσο η για να καταλαβεις αν οντως θελουν να κανουν προσπαθεια να διορθωθουν ν αλλαξουν????

  14. #59
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    εισαι στα πιο ομορφα χρονια της ζωης σου! σε χρονια ξενιασιας, μπορεις να κανεις οτι ανεμελο κι παλαβο θελησεις κι κανεις δε θα σε κρινει! περνα καλα βρε κοριτσιμου!! αμαρτια ειναι να χαλιεσαι!! στο λεω εγω σαν αρκετα μεγαλητερος σου! δε σου καμω τον δασκαλο αλλα στεναχοριεμαι ρεσυ να σε διαβαζω πικραμενο!!
    Ειμαι κατα πολλα χρονια μεγαλητερος σου!! μακαρι να πορουσα να χα τα χρονιασου! κοντευω τα 35 κι πλεον οταν βλεπω νεα παιδια σαν εσενα να εχουν μεσα στην καρδουλα τους "πονο" σπαραζει κι εμενα η καρδουλαμου! αληθεια στο λεω!! θελω να ειμαι απολυτα αφθορμητος κι ειλικρινεις απεναντι σου, απο τα γραπτασου δειχνεις κι εσυ κοπελα που τα λες εξω απο τα δοντια! δεν σε "κοβω" για κοπελα οπως δυστυχως πολλες αλλες οπου πισω απο την πλατη του αγαπητικου τους λενε τα χειροτερα κι εμπρος του, η στο κρεβατι του κανουν τις ερωτευμενες! εσυ οτι νιωθεις το λες! ειναι καλο αυτο αλλα δυστυχως δεν το αναγνοριζει ο πολυ κοσμος!
    Προσωπικα θα θελα να ξες πως ζηλευω τον αγαπητικοσου ,με την καλη εννοια το λεω" διοτις σπανιζει να βρει καποιος πλεον κοπελα με τοσο εντονα κι ζωντανα συναισθηματα σαν τα δικασου! δυστυχως οι πιο πολλες κοπελες περιοριζουν τα συναισθηματα τους! η ακομα πιο ασχημα τα προσαρμοζουν με βιοποριστικα συμφερωντα! εσυ απεναντιας δεν σε απασχολει τα υλικα αγαθα! ουτες η εικονα που θα περασει στους γυρο! σε απασχολει μοναχα η καρδουλα σου!
    Αν κι ολο αυτο σε χαλαει ,αν κι δεν παιρνας τα καλητερα αυτο τον καιρο θα σου ελεγα μεινε ετσι μην αλλαξεις! κι να ξες πως εκει εξω υπαρχει κι συντωμα θα βρεθει αυτος που θα ερωτευθειτε παραφορα! που θα γεμιζει με χαρα κι με ερωτα η καρδουλασου!

  15. #60
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    εισαι στα πιο ομορφα χρονια της ζωης σου! σε χρονια ξενιασιας, μπορεις να κανεις οτι ανεμελο κι παλαβο θελησεις κι κανεις δε θα σε κρινει! περνα καλα βρε κοριτσιμου!! αμαρτια ειναι να χαλιεσαι!! στο λεω εγω σαν αρκετα μεγαλητερος σου! δε σου καμω τον δασκαλο αλλα στεναχοριεμαι ρεσυ να σε διαβαζω πικραμενο!!
    Ειμαι κατα πολλα χρονια μεγαλητερος σου!! μακαρι να πορουσα να χα τα χρονιασου! κοντευω τα 35 κι πλεον οταν βλεπω νεα παιδια σαν εσενα να εχουν μεσα στην καρδουλα τους "πονο" σπαραζει κι εμενα η καρδουλαμου! αληθεια στο λεω!! θελω να ειμαι απολυτα αφθορμητος κι ειλικρινεις απεναντι σου, απο τα γραπτασου δειχνεις κι εσυ κοπελα που τα λες εξω απο τα δοντια! δεν σε "κοβω" για κοπελα οπως δυστυχως πολλες αλλες οπου πισω απο την πλατη του αγαπητικου τους λενε τα χειροτερα κι εμπρος του, η στο κρεβατι του κανουν τις ερωτευμενες! εσυ οτι νιωθεις το λες! ειναι καλο αυτο αλλα δυστυχως δεν το αναγνοριζει ο πολυ κοσμος!
    Προσωπικα θα θελα να ξες πως ζηλευω τον αγαπητικοσου ,με την καλη εννοια το λεω" διοτις σπανιζει να βρει καποιος πλεον κοπελα με τοσο εντονα κι ζωντανα συναισθηματα σαν τα δικασου! δυστυχως οι πιο πολλες κοπελες περιοριζουν τα συναισθηματα τους! η ακομα πιο ασχημα τα προσαρμοζουν με βιοποριστικα συμφερωντα! εσυ απεναντιας δεν σε απασχολει τα υλικα αγαθα! ουτες η εικονα που θα περασει στους γυρο! σε απασχολει μοναχα η καρδουλα σου!
    Αν κι ολο αυτο σε χαλαει ,αν κι δεν παιρνας τα καλητερα αυτο τον καιρο θα σου ελεγα μεινε ετσι μην αλλαξεις! κι να ξες πως εκει εξω υπαρχει κι συντωμα θα βρεθει αυτος που θα ερωτευθειτε παραφορα! που θα γεμιζει με χαρα κι με ερωτα η καρδουλασου!
    Μακαρι να γινει κατι τετοιο μακαρι προς το παρον δυστυχως γι αυτον νιωθω οσα νιωθω αυτος μου δημιουργησε ολα αυτα τα συναισθηματα και μια τα φερνει μια τα παιρνει και δεν ξερω τι να κανω και απ οτι φαινεται δεν ειναι και νορμαλ ανθρωπος εμενα αυτο ομως δεν με νοιαζει αν μπορει ν αλλαξει αν ξερεις καποιος η εσυ αυτα που ρωτησα στο απο πανω μνμ θα εκτιμουσα πολυ τν βοηθεια σου η τν βοηθεια του και ναι δυστυχως ετσι ειμαι απ οτι φαινεται ενα ευκολο θυμα με συναισθηματα

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  3. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ
    By iliaxtida in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 23-05-2014, 09:31
  4. δεν ξερω τι να κανω :/
    By maria17 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 06-01-2013, 20:12
  5. Τι λάθος κάνω και έχω αυτή την αντιμετώπιση???
    By apo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 58
    Last Post: 09-05-2012, 17:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •