Μονόπλευρη σφυζουσα εμβοη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Μονόπλευρη σφυζουσα εμβοη

    Εδώ και 5 μήνες μετά την διακοπή αντικαταθληπτικου παρουσιάστηκε στην ζωή μου σφυζουσα εμβοη μονόπλευρα ακούω την καρδιά μού στο αυτί.η καθημερινότητα μου είναι πολύ δύσκολη είναι κάτι που δεν σταματάει καθόλου έχει κάνει την ψυχολογία μου χάλια κάνεις με κάτι παρόμοιο

    Εστάλη από M5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by σουζι1 View Post
    Εδώ και 5 μήνες μετά την διακοπή αντικαταθληπτικου παρουσιάστηκε στην ζωή μου σφυζουσα εμβοη μονόπλευρα ακούω την καρδιά μού στο αυτί.η καθημερινότητα μου είναι πολύ δύσκολη είναι κάτι που δεν σταματάει καθόλου έχει κάνει την ψυχολογία μου χάλια κάνεις με κάτι παρόμοιο
    Καλησπερα σουζι1 Τη διακοπη των αντιψυχωσικων εννοεις? Ακους τους παλμους σου ή εχεις εμβοη?
    Σου ειχαμε γραψει προσφατα λιστες με τα δημοσια κεντρα ψυχικης υγειας, μηπως επικοινωνησες με καποιο? Φιλος μου με αρκετα χρονια με προβληματα εμβοης, επαιρνε αγωγη καθε φορα που ειχε καποιο σχετικο επεισοδιο.
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  3. #3
    Quote Originally Posted by savatage View Post
    Καλησπερα σουζι1 Τη διακοπη των αντιψυχωσικων εννοεις? Ακους τους παλμους σου ή εχεις εμβοη?
    Σου ειχαμε γραψει προσφατα λιστες με τα δημοσια κεντρα ψυχικης υγειας, μηπως επικοινωνησες με καποιο? Φιλος μου με αρκετα χρονια με προβληματα εμβοης, επαιρνε αγωγη καθε φορα που ειχε καποιο σχετικο επεισοδιο.
    Μετ'από διακοπή αντικαταθληπτικου του effexor αρχησε μονόπλευρη σφυζουσα εμβοη είναι δράμα η κατάσταση έχω κάνεις μαγνητική στο κεφάλι και στα αυτιά αλλά τίποτα ολλα καθαρά αυτό δεν αντέχετε

    Εστάλη από M5 στο E-Psychology.gr Mobile App

Similar Threads

  1. Σφυζουσα εμβοη
    By σουζι1 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 2
    Last Post: 12-06-2017, 18:00
  2. Εμβοή στα αυτιά
    By C.M. in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 358
    Last Post: 18-02-2015, 18:42
  3. Replies: 29
    Last Post: 01-10-2014, 18:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •