μεγαλο μπερδεμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 75
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148

    μεγαλο μπερδεμα

    Γεια σας!Συνέβη το εξής.Γνώρισα ένα αγόρι αρχές Φεβρουαρίου περίπου..Και οι δύο δεκαοχτώ .Στην αρχή έδειχνε τρελό ενδιαφέρον ,μιλούσαμε καθημερινά και φαινόταν ότι του άρεσε, τόνιζε συνέχεια το πόσο του αρέσει που μιλάμε,το πόσο ενδιαφέρον είμαι σαν άνθρωπος,και γενικότερα μου μιλούσε πολύ όμορφα.Ώσπου μου ζήτησε να βγούμε..Βγήκαμε,μπορώ να πω ότι του άρεσε ΑΛΛΑ μου είπε ότι με βλέπει ΦΙΛΙΚΑ?!?! ..Ωστόσο,κόψαμε τη συχνή επαφή από τη πλευρά του(πανελλήνιες,διαβάσματα *πολύ καλός μαθητής θέλει οπωσδήποτε να περάσει* και τέτοια φάση ! μιλάμε περιστασιακά πλέον ).Κάθε φορά που με βλέπει έξω είναι αγκαλιές,φιλιά δείχνει ότι νοιάζεται με τον τρόπο του,πολλές φορές δείχνει ότι ζηλεύει και πρόσφατα με πήρε τηλέφωνο μες την άγρια νύχτα.. .μιλούσαμε μέχρι το ξημέρωμα και μου ζήτησε να βγούμε..Βγήκαμε..διατηρούσα με μια μόνιμη οπτική επαφή(είχε καρφωθεί πάνω μου),τον άγγιζα συνέχεια,λέγαμε για διάφορα θέματα(κυρίως ιστορίες από τη ζωή μας) και με πήγε και σπίτι μου γιατί ήταν πολύ αργά.! Άλλες κινήσεις ΚΑΠΟΥΤ.!Από τότε ΔΕΝ ξαναμιλήσαμε!Με έχει μπερδέψει πολύ αυτός ο άνθρωπος! Δεν ξέρω πως να τον αντιμετωπίσω.! Περιττό να σας πω ότι εγώ καίγομαι και τσουρουφλίζομαι για πάρτη του!
    Υ.Γ: είναι πολύ μυστήριος σαν άνθρωπος, έξυπνος,ντροπαλός ,προτιμά τις σχέσεις,(με βρίσκει πολύ όμορφη και πολύ ώριμη*έτσι είπε τουλάχιστον*) ΒΟΗΘΕΙΑ.!
    Y.Γ2 : Μου έχει αφιερώσει και δυο ερωτικα κομμάτια
    Παρακαλώ θα εκτιμούσα τις συμβουλές σας.Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    είναι πολύ μυστήριος σαν άνθρωπος, έξυπνος,ντροπαλός
    xaxa αυτο τωρα ετσι οπως το περιγραφεις μου θυμισες μια ιστορια απο παλια.
    ενας συγκενεις μου μιλαγε με μια θεογκομενα κ της εδωσε το τηλεφωνο μου χωρις εγω να το ξερω στη συνεχεια με παιρνει τοτε τηλ κ μου λεει ειμαι η .......... κ γω της ειπα δε ξερω καμια ....... κ της το εκλεισα σε χρονο μηδεν κ ακουστηκε κ θορυβος.
    κ μετα αυτη του ελεγε συνεχεια δε το πιστευω του ειπα ειμαι η ... κ αυτος το εκλεισε αυτοματα.

    βασικα τσουροφλιζεσε επηδη μολις ανακαλυψες το μονο μυστηριο τυπο που δε σου εδωσε σημασια? εγω θα στοιχηματιζα οτι αν δεν αδιαφορουσε δε θα τσουρουφλιζοσουν.
    βασικα ετσι θα ειναι το στιλ του μια βοριας κ μια νοτιας
    είχε καρφωθεί πάνω μου)
    ε θα ειναι ανοιχτοματης μαλον..
    ε παρτον τηλ εσυ γιατι οχι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    αλεξανδρος_77: βασικα τσουρουφλι2ομαι γιατι ειναι οτι ακριβως ψαχνω.! συνηθως προτιμω δυσκολα πραγματα και παντα τα καταφερνω γιατι εχω μεγαλη επιμονη και υπομονη αλλα εχω και ορια καποια στιγμη! αδιαφορει επειδη εχει διαβασμα η αδιαφορει γενικως? αν δεν αδιαφορουσε ισως να τσουρουφλι2ομουν ακομα παραπανω! κανεις δεν ξερει.! μυστηριο πλασμα εγω..μυστηριο πλασμα εκεινος..αντε βγαλε ακρη..να τον παρω τηλεφωνο? και τι να πω?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    διαβασμα εχει? μπορει να διαβαζει τοτε απλως για αυτο να εξαφανηστηκε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Θα τον παρεις τηλεφωνο και θα του πεις να βγειτε. Σημαντικο ειναι να ορισεις μερα και ωρα .
    να πεις πχ "Ειδα οτι βγαινει στο σινεμα το ταδε φιλμ , θελεις να παμε την Τριτη το απογευμα να την δουμε?????????" και οχι
    "Θα ηθελες να παμε καποια στιγμη σινεμα" .

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    αλεξανδρος_77: ναι εχει πολυ διαβασμα αυτος τεχνολογικη κατευθυνση εγω θεωρητικη.! και οι δυο εχουμε ριξει πολυ βαρος σε αυτο γιατι θελουμε και οι δυο να περασουμε καπου..δεν μπορω να πω ακριβως ομως οτι εξαφανιστηκε ..την προηγουμενη Κυριακη ημασταν μα2ι..αλλα απο τοτε ουτε φωνη ουτε ακροαση..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    betelgeuse: λες να δεχθει? η αληθεια ειναι οτι ντρεπομαι παρα πολυ να κανω κατι τετοιο.! ειναι ο μοναδικος ανθρωπος που με κομπλαρει τοοοσοο πολυ! αν φαω ακυρο?μετα? θα επιμείνω?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    αλεξανδρος_77 :αα να το τονισω και κατι ακόμα ειναι των σχεσεων..αλλα επειδη δινουμε φετος ειπε οτι προτιμαει τις φασεις..αμα ηθελε και μα2ι μου μονο μια φαση πιστευετε οτι δεν θα το ειχει κανει ηδη?

  9. #9
    Ισως ειναι πολυ ντροπαλος ή τραβιεται με κατι αλλο αυτην την περιοδο (τεινω προς το πρωτο)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Αλαφροίσκιωτος : ειναι παρα πολυ ντροπαλος και πολυ αγχωδης σαν ανθρωπος..με εχει μπερδεψει τελειως δεν ξερω πως να του συμπεριφερθω..δεν ειναι ξεκαθαρος απεναντι μου

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    fb μιλατε?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    kerasi: ναι φβ μιλαμε,καποιες φορες τηλεφωνο και εννοειται απο κοντα (τυχαια παντα)

  13. #13
    Quote Originally Posted by xritaf View Post
    Αλαφροίσκιωτος : ειναι παρα πολυ ντροπαλος και πολυ αγχωδης σαν ανθρωπος..με εχει μπερδεψει τελειως δεν ξερω πως να του συμπεριφερθω..δεν ειναι ξεκαθαρος απεναντι μου
    Ισως ειναι πρωταρης και ντρεπεται να σου την πεσει.Κανε εσυ την πρωτη κινηση και πιστευω θα κατσει.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γενικα ποσο μιλατε μεσα στην ημερα?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Αλαφροίσκιωτος: τι πρωτη κινηση ομως να κανω? οεο? δεν ξερω πως να του δειξω το ενδιαφερον μου...τον βλεπω και κομπλαρω πολυ ασχημα..ντρεπομαι μεχρι και να του μιλησω ορισμενες φορες..η αληθεια ειναι οτι ποτε δεν μου την επεσε..μου ειχε μαλιστα οτι με βλεπει ΦΙΛΙΚΑ αλλα οι κινησεις του αλλα δειχνουν...ειναι λιγο αφυσικο να περνεις τηλεφωνο μια κοπελα μες την αγρια νυχτα και χωρις ιδιαιτερο λογο και να της λες να βγειτε δυο σας και απο κοντα να την παιρνεις αγκαλια,να την φιλας (μαγουλα),και να μην περνεις τα ματια σου απο πανω της..ετσι δεν ειναι?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. μπέρδεμα...μεγάλο μπέρδεμα....
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 22-12-2012, 00:17
  2. Μπέρδεμα
    By sables90 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 21-03-2012, 18:44
  3. μεγαλο μπερδεμα
    By zerooo in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 02-02-2011, 17:50
  4. μπερδεμα
    By sioutaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 28-11-2010, 13:49
  5. μπερδεμα.....
    By maria1985 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-06-2010, 16:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •