Η απιστία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    5

    Η απιστία

    Καλησπερα σας ,
    Μετα απο πολυ συζήτηση με φιλους και γνωστους αποφασισα πως ειχα την ψυχικη αναγκη να εκθεσω αυτα που νιωθω και σε ενα ευρύτερο κοινό. Λοποιν...απο που να αρχισω??
    Δυο χρονια ημασταν μαζι με την κοπελα απο τα 17 μαζι...ημασταν πραγματικα φουλ ερωτευμενοι ! αγαπιομασταν πραγματικα μεχρι που ηρθαν περσυ οι πανελληνιες..τα πραγματα δυσκολεψαν γιατι εγω ειχα θεσει υψηλο στοχο και δεν περνουσαμε πολυ χρονο μαζι..παρολα αυτα αντεξαμε μεχρι να τελειωσαν ημασταν ακομα αγαπημενοι...τα αποτελεσματα βγηκαν το καλοκαιρι δεν περναγα στην σχολη που ηθελα και επεσα σε καταθλιψη εκεινη παρολα αυτα ηταν ψυχολογια καιφτανει η εποχη που πρεπει να κανω την εγγραφη στη σχολη και εκει γινεται το μοιραιο και την απαταω ! εκεινη το μαθαινει μετα απο 4 μηνες ...γινεται χαμος..μου κανει την ψυχολογια ενα με το χωμα..αλλα εγω το ειχα μετανιωσει απο την πρωτη στιγμη γιατι ηταν ενα λαθος της στιγμης ! κανω τα παντα για να την ξανακερδισω και τα καταφερνω γιατι την αγαπαω οσο την ιδια μ την ζωη...εκεινη με συγχωρησε....ημουν τοσο μετανιωμενος που εκανα οτι κι αν μου ζητουσε και τα πραγματα δειχναν τελεια ...ολα εδειχναν πως ημασταν οπως παλια ...και τοτε μαθαινω πως ολο αυτο τον καιρο που τα ειχαμε βρει πηγαινε με αλλον..εκει τρελαίνομαι...αυτη εξαφανιζεται για δυο εβδομάδες και μετα ξαναεμφανιζεται μετανιωμενη και λεει πως με αγαπαει και τωρα συνηδειτοποιει πως ειμαι τα παντα για αυτην και πως θα κανει τα παντα ....τι να κανω να την συγχωρησω ?????

  2. #2
    Μπουρδελο τα χετε κανει,χωριστε.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by kitzos View Post
    Καλησπερα σας ,
    Μετα απο πολυ συζήτηση με φιλους και γνωστους αποφασισα πως ειχα την ψυχικη αναγκη να εκθεσω αυτα που νιωθω και σε ενα ευρύτερο κοινό. Λοποιν...απο που να αρχισω??
    Δυο χρονια ημασταν μαζι με την κοπελα απο τα 17 μαζι...ημασταν πραγματικα φουλ ερωτευμενοι ! αγαπιομασταν πραγματικα μεχρι που ηρθαν περσυ οι πανελληνιες..τα πραγματα δυσκολεψαν γιατι εγω ειχα θεσει υψηλο στοχο και δεν περνουσαμε πολυ χρονο μαζι..παρολα αυτα αντεξαμε μεχρι να τελειωσαν ημασταν ακομα αγαπημενοι...τα αποτελεσματα βγηκαν το καλοκαιρι δεν περναγα στην σχολη που ηθελα και επεσα σε καταθλιψη εκεινη παρολα αυτα ηταν ψυχολογια καιφτανει η εποχη που πρεπει να κανω την εγγραφη στη σχολη και εκει γινεται το μοιραιο και την απαταω ! εκεινη το μαθαινει μετα απο 4 μηνες ...γινεται χαμος..μου κανει την ψυχολογια ενα με το χωμα..αλλα εγω το ειχα μετανιωσει απο την πρωτη στιγμη γιατι ηταν ενα λαθος της στιγμης ! κανω τα παντα για να την ξανακερδισω και τα καταφερνω γιατι την αγαπαω οσο την ιδια μ την ζωη...εκεινη με συγχωρησε....ημουν τοσο μετανιωμενος που εκανα οτι κι αν μου ζητουσε και τα πραγματα δειχναν τελεια ...ολα εδειχναν πως ημασταν οπως παλια ...και τοτε μαθαινω πως ολο αυτο τον καιρο που τα ειχαμε βρει πηγαινε με αλλον..εκει τρελαίνομαι...αυτη εξαφανιζεται για δυο εβδομάδες και μετα ξαναεμφανιζεται μετανιωμενη και λεει πως με αγαπαει και τωρα συνηδειτοποιει πως ειμαι τα παντα για αυτην και πως θα κανει τα παντα ....τι να κανω να την συγχωρησω ?????
    χμμ...αν την αγαπας να την συγχωρησεις! αλλα οχι αμεσως...ψήστης το ψαρι στα χείλη!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αυτη πως σε συγχωρεσε οταν ειχες παει με αλλη? το ιδιο πρεπει να κανεις κ συ, αλλωστε ειχατε μαλωσει τοτε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    σκατα τα κανατε βρε μελος!!
    μια σου και μια μου που λεμε
    εγω λεω να τα αφησετε οολα πισω και να κανετε μια νεα αρχη.. αφου και οι δυο ειστε μετανιωμενοι και οι δυο θα προσπαθειτε ο ενας να κερδισει πισω τον αλλο κι αυτο ειναι καλο.. γιατι δειχνει ενδιαφερον!
    εγω στην θεση σου θα την συγχωρουσα για να δω πως θα παει..
    εξαλλου αν την αγαπας οσο λες και να μην την συγχωρεσεις τωρα, θα την συγχωρεσεις καποια αλλη στιγμη...
    εξαλλου εκεινη σε δεχτηκε πισω εσυ γιατι οχι? οπως πληγωθηκες. πληγωθηκε..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    5
    Ναι ...αυτο κανω τωρα...την συγχωρεσα !!! θα δω πως θα παει το πραγμα ελπιζω ολα να ειναι τελεια !! σας ευχαριστω παρα πολυ ολους !!!!!!!!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    170
    Πολυ καλα εκανες που την συγχωρεσες. Εγω θα το παω πιο γενικα και θα σου πω οτι ειστε πολυ μικροι ακομα για να τα σκεφτεστε ολα αυτα. Βαλτε και λιγο νερο στο κρασι σας. Μην τα παιρνετε κ τοοοοσο σοβαρα ολα.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Μπουρδελο τα χετε κανει,χωριστε.
    χαχαχα, δεν έχεις και πολύ άδικο!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    5
    Σας ευχαριστώ !! γενικα ομως πως πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου ? υπαρχει περιπτωση να μου ξανακανει βλακεια ?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αυτον τον αλλον τον ξερεις εσυ? Συνεχιζουνε να μιλανε?

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    5
    τον ξερω..αλλα οχι προσωπικα ! δεν νομιζω να μιλανε ακομα...αυτοσ ειναι 10 χρονια μεγαλύτερος...ουσιαστικα την εκμεταλευτηκε οταν καταλαβε οτι βρισκεται στην κατασταση αυτη (τοτε που εμαθε πως την απατησα)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    170
    αν ειναι τοσο μεγαλυτερος δεν πιστευω να της ξαναδωσει σημασια. Εσυ να συμπεριφερεσαι φυσιολογικα οπως παντα. Προσεξε ομως μην αρχισεις να εισαι καχυποπτος και να γκρινιαζεις γιατι δεν σε συμφερει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by kitzos View Post
    Σας ευχαριστώ !! γενικα ομως πως πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου ? υπαρχει περιπτωση να μου ξανακανει βλακεια ?
    αχαχαχαχαχαχαχα!!!!
    μας κουφανες, κιτσο...
    βγαλ' την την σκουφια σου και βαρα την :p
    αφου τα ιδια ακριβως εκανες κι εσυ!!!

    ΕΣΥ υπαρχει περιπτωση να "της" ξανακανεις τετοια βλακεια?
    αν το απαντησεις στον εαυτο σου, θα απαντησεις και για την κοπελα σου.
    εφοσον ξερεις πως ειναι να εισαι ερωτευμενος με την δικια σου κι ωστοσο να την απατησεις με κατι ανευ σημασιας και να μετανοιωσεις πικρα, δεξου οτι αυτο μπορει να συνεβη και για εκεινην.
    το αν θα συνεχισετε τις ξεπετες , εσεις το ξερετε. εμεις, τι να σου πουμε??

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    5
    αχαχχαχαχαχαχ σωστοο !!!! εγω δεν υπαρχει περιπτωση να ξανακανω βλακεια ! το μετανιωσα πικραα !!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by kitzos View Post
    αχαχχαχαχαχαχ σωστοο !!!! εγω δεν υπαρχει περιπτωση να ξανακανω βλακεια ! το μετανιωσα πικραα !!
    θεωρω πως κι αυτη το ιδιο πιστευει.. απο την στιγμη που σε συγχωρεσε παει να πει πως σε αγαπαει, αρα κι αυτη μετανιωσε για αυτο που εκανε!

    αφου λοιπον ειστε και οι δυο ερωτευμενοι και οι δυο μετανιωμενοι το λογικο ειναι να τα πατε μια χαρα!

    μακαρι ρε παιδια!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

Similar Threads

  1. Απιστια
    By gary96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 32
    Last Post: 21-07-2014, 20:47
  2. ΑΠΙΣΤΙΑ
    By tool1312 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 11-04-2014, 00:04
  3. απιστια
    By Μαριαμαρακι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 95
    Last Post: 04-10-2013, 10:11
  4. ΑΓΑΠΗ, ΓΑΜΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ, ΠΑΘΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ
    By dnikola in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 11-09-2013, 14:13
  5. απιστια
    By fostel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 13-10-2007, 21:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •