Φιλίες,σχέσεις (και η κρίση πανικού)....γιατί πάντα πρέπει να είναι ΤΟΣΟΟΟΟ δύσκολες; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το πιστευεις οτι ειχα γραψει ενα σαν μυθιστορημα που μιλαγε για μια κοπελα που ζουσε μονη στη γερμανια πολυ καιρο πριν διαβασω την ιστορια σου? γενικα απο αυτα που γραφεις φαινετε να δυσανασχετεις με την ολη κατασταση κ για ατο ελεγες οτι σε πειραζουν τα παντα
    καπιες φορες.
    ελπιζω τουλαχιστον η σχεση με το αγορι σου να βελτιωνει καπως τα πραγματα γιατι μαλον μονο σε αυτο θα πονταρεις πλεον...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    271
    Δε χρειάζεται να γράψεις τους άλλους απλά δώσε χώρο και χρόνο στον εαυτό σου και στους άλους με την πίεση δε γίνεται τίποτα εσύ είσαι εκεί για την κολλήτη σου και το ξέρει δε χρειάζεται να το λες συνέχεια ας πούμε και κάποια πράγματα δε χρειάζονται πολλή ανάλυση απλά μια ξεκάθαρη ματιά.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το πιστευεις οτι ειχα γραψει ενα σαν μυθιστορημα που μιλαγε για μια κοπελα που ζουσε μονη στη γερμανια πολυ καιρο πριν διαβασω την ιστορια σου? γενικα απο αυτα που γραφεις φαινετε να δυσανασχετεις με την ολη κατασταση κ για ατο ελεγες οτι σε πειραζουν τα παντα
    καπιες φορες.
    ελπιζω τουλαχιστον η σχεση με το αγορι σου να βελτιωνει καπως τα πραγματα γιατι μαλον μονο σε αυτο θα πονταρεις πλεον...
    τυχαίο? δεν νομίζω....γιατί να μην σε πιστέψω για την ιστορία με την κοπέλα....

    τι εννοείς όταν λες ότι δυσανασχετώ με όλη την κατάσταση?

    και ναι όντως η σχέση μου με το αγόρι μου όπως ακριβώς είπες με κάνει να τα βλέπω πιο ήρεμα αυτά τα πράγματα....και εννοείται πως πρέπει να ποντάρω εκεί....

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν θες να σου διαβασω το σεναριο μπορω να σου πω ενα μειλ για να μου στηλεις εκει για να στο στειλω γιατι δε θα το δημοσιευσω γιατι λεω προσωπικα μου πραγματα με μεταφορικο τροπο αλλα αν θες στο στελνω δεν εχω προβλημα.

    βασικα για να λες οτι καθε φορα σε πιανει κατι σαν φλασια πες κ θελεις να βριζεις τα παντα αυτο σημαινει οτι εχεις πολες αντιρησεις σχετικα με οτι συμβαινει γυρω σου αλλιως δε θα σου συνεβαινε καθολου.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αν θες να σου διαβασω το σεναριο μπορω να σου πω ενα μειλ για να μου στηλεις εκει για να στο στειλω γιατι δε θα το δημοσιευσω γιατι λεω προσωπικα μου πραγματα με μεταφορικο τροπο αλλα αν θες στο στελνω δεν εχω προβλημα.

    βασικα για να λες οτι καθε φορα σε πιανει κατι σαν φλασια πες κ θελεις να βριζεις τα παντα αυτο σημαινει οτι εχεις πολες αντιρησεις σχετικα με οτι συμβαινει γυρω σου αλλιως δε θα σου συνεβαινε καθολου.
    δεν έχω θέμα αν είναι στείλε μου το email σου και στείλε στο δικό μου το σενάριο.

    Όσο για τι δεύτερο που λες για τον πανικό δεν ξέρω τίποτα...όπως αιτίες, γιατί υπάρχει και τι είναι.To το μόνο που ξέρω είναι ότι αυτό επικρατεί μέσα μου και μου προκαλεί έντονη αναταραχή,θυμό και να αρχίζω να λέω, από μέσα μου φυσικά, ότι χειρότερο υπάρχει για τους πάντες και εμένα .Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω με αυτό....πως να το αντιμετωπίσω;

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    23
    dcat έχεις δίκιο, δεν χρειάζεται να το παρακάνω....απλά όπως λες και εσύ πρέπει να σκέφτομαι τα πράγματα πιο χαλαρά και να μην δίνω σημασία σε μικρολεπτομέριες. Δυστυχώς ώρες ώρες είναι λίγο έτσι ο χαρακτήρας μου , κολλάει σε πράγματα που δεν χρειάζεται δημιουργώντας εμμονές....πολλές φορές από φόβο μόνο και μόνο μην ξαναμείνω μόνη ή ξαναπληγωθώ όπότε φτάνω σε σημείο να υπεραναλύω τα πράγματα γιατί φοβάμαι μην κάνω μεγάλα λάθη.

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    23
    ooκ έγινε....έσβησα το email μου ανυπομονώ για την ιστορία
    Last edited by Metalicana; 04-05-2015 at 18:18.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ok θα στο στειλω ειμαι περιεργος να μου πεις αν εχει καπια σχεση με την ιστορια σου μπορεις να το σβησεις το μειλ.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    kataρχην οπως ελεγα κ στο μειλ προκειται απλως για σεναριο απο ενα μυθιστορημα που ειχα γραψει σου εστιλα μια περιληψη για να μη διαβαζεις κατεβατα ως αυριο.. μαλιστα σε καπια σημειο μιλα κ για εναν πανικο...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Replies: 71
    Last Post: 30-04-2015, 23:13
  2. ΓΙΑΤΙ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ?
    By mary115 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 45
    Last Post: 28-11-2014, 03:01
  3. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  4. Δυσκολες σχέσεις.
    By Empneustns in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 09-09-2008, 18:32
  5. Γιατι να είναι τόσο δύσκολες οι σχέσεις ?
    By steve in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 20-09-2006, 22:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •