Πληροφορίες για εξετάσεις παντείου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    2

    Πληροφορίες για εξετάσεις παντείου

    Καλημέρα.
    Είμαι φιλόλογος και μέσω πανελλαδικών μπήκα στο Τμήμα Ψυχολογίας του Παντείου. Γράφτηκα στο 1ο έτος και δεν μου αναγνώρισαν κανένα μάθημα από το ΦΠΨ της Φιλοσοφικής.
    Παρακαλώ αν υπάρχει κάποιος να με βοηθήσει στα εξής:
    1 Έχει βγει πρόγραμμα για τις εξετάσεις;
    2 Ποιος είναι ο πιο εύκολος τρόπος να βρω την ύλη για τα μαθήματα του α εξαμήνου;
    Δυστυχώς εργάζομαι το πρωί και δεν καταφέρνω
    να πηγαίνω συχνά στη Σχολή.
    Ευχαριστώ:)

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

    CHRISTINEZ, Το προγραμμα της εξεταστικης εχει βγει και μπορεις να το βρεις στην ιστοσελιδα του παντειου,http://www.panteion.gr/gr/new/,.

    Για να βρεις την υλη καλυτερα να πας στην γραμματεια, στον τριτο οροφο του κλασικου κτιριου και να δεις στις ανακοινωσεις, γιατι αρκετοι καθηγητες βγαζουν την υλη εκει.
    Μερικοι την βγαζουν βεβαια εξω απο το γραφειο τους οποτε μαλλον θα πρεπει να πας και απο εκει καμια βολτα..
    Δυστυχως δεν βγαζουν ολοι οι καθηγητες την υλη τους , συνεπως ή θα πρεπει να ρωτησεις καποιον απο τους συμφοιτητες σου ή να κανεις μια προσπαθεια και να ρωτησεις στα τραπεζακια των παραταξεων..(μπορει να σε βοηθησουν αν και δεν ειναι πολλοι της ψυχολογιας απο οτι εχω προσεξει.. αλλα ποτε δεν ξερεις)

    Εγω ειμαι στο τριτο ετος, αλλα καθε χρονο υπαρχουν αλλαγες και δεν ξερω αν η υλη που ειχα εγω ισχυει ακομα!

    Βασια

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •