ουτε ενα μυνημα δε ντρεπεστε;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 150
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μεχρι τωρα το εχω πει κ αλλες φορες αλλα αμφιβαλω αν καπιος θα μπορεσει να απαντησει πανω σε αυτο.
    ακομα δεν εχω καταλαβει με πιο τροπο θα γινεις ικανος να πεις τη γνωμη σου για ενα θεμα χωρις να ερθεις πιο κοντα με καπιον κ οπως ελεγα κ σε αλλο θεμα οπιος εχει τα γενια εχει κ τα χτενια ετσι οπως τα γραφεις ειναι σα να λες ο καθενας με βαση την ανονυμια λεει οτι θελει δηλωνει οτι να ναι κ λεει οτι να ναι.

    εγω οταν ειχα γραφτει στο φορουμ θυμαμαι εκτος οτι βρισκομουν στη πιο ευαλωτη κατασταση που θα μπορουσα να βρεθω ειμουν ο πρωτος που ειχα πιασει κουβεντα με πολα μελη εδω περα κ πλησιαζοντας τα ετσι εβγαλα καπια ακρη σχετικα με το θεμα δηλ αλλιως με πιο τροπο θα μου ελεγαν τη γνωμη τους σχετικα με αυτα που ελεγα? θα εριχναν τα χαρτια κ θα μου απαντουσαν η θα πηγαιναν στο μαντειο των δελφων?
    ο καθενας εν γνωση του διαλεγει πιον θα ακουσει κ πιος ειναι καταληλος για την περιπτωση του να τον ακουσει οπως ελεγα κ σε αλλο επεισοδειο ειναι ευκολο να βρεις αν κατι δε παει καλα με καπιον αρκει να ξερεις οτι 1+1 κανει 2 κ οχι 4

    μεχρι τωρα εχω κανει πολες επισημανσεις πανω στο συγκεκριμενο θεμα κ εχω πει πολες φορες για ατομα ανεξελεγκτα χειριστικου χαρακτηρα που φαινονται κ βγαζουν ματι απο χιλιομετρα σαφος μπορει να εχει ο καθενας ενα κακο εαυτο κ ολοι να εχουν βρισει καπιον καπια στιγμη αλλα οταν καπιος ειναι επιθετικος με το καλημερα βριζει σχεδον τα παντα κ δινει την εντυπωση οτι δε φοβαται τιποτα απολυτως απο αυτο μπορεις να καταλαβεις παρα πολα πραγματα για τη προσωπικοτητα του ακομη κ αν δεν εχεις δει τιποτα παραπανω απο αυτον..

    κ προφανως δε το εσβησαν γιατι ηξερα οτι ετσι ξεκαρφωτα δε προκειται να βρει ανταποκριση απο κανενα για αυτο δε το εσβησαν.
    αλεξ, ολα αυτα που αναλυεις παραπανω δεν εχουν καμια σχεση με την ανωνυμια.
    μπορεις να επικοινωνησεις με καποιον , να θεωρησεις οτι συνεννοεισαι και οτι σε καταλαβαινει, χωρις να ξερει το ονομα σου, τα τηλεφωνα σου, την εργασια σου, την διευθυνση σου, την φατσα σου. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΝΥΜΙΑ. δεν ειναι ανωνυμια το να μην μιλας...

    η ανωνυμια σε εναν χωρο με καθε καρυδιας καρυδι, προσφερει ελευθερια στην εκφραση , γιατι μπορεις να εκμυστηρευθεις το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ, χωρις να φοβασαι οτι θα εκτεθεις σε αυτους που αφορα το θεμα σου, στον κυκλο σου κλπ.
    επισης, η ανωνυμια σε προστατευει απο κακοβουλους που μπηκαν εδω μεσα για να εκμεταλλευτουν τα μελη ειτε οικονομικα, ειτε ερωτικα ειτε με οποιον τροπο. κι εχουν συμβει τα παραπανω ,εδω μεσα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν θεωρω τα νεα μελη κατωτερα, λαθος κανεις.
    τα θεωρω απολυτως ΑΓΝΩΣΤΑ αναμεσα σε λιγοτερο αγνωστους που εχουν δωσει καποιο στιγμα τουλαχιστον εδω μεσα ,για να ξερουμε τι ρολο βαρανε (λεμε τωρα, γιατι εχουν δει τα ματακια μας πολλα ,εδω..)

    να μου κανεις οσες αναφορες θελεις. σε διαβεβαιω οτι αν κανω παραβιασεις θα τις λαβουν υποψη.
    δεν σε απειλω, σε ενημερωνω. δεν σου εχω κανει αναφορα ,αλλα αν συνεχισεις τις προτροπες για συναντησεις, θα το κανω.
    και να κανεις δε θα σου δωσει κανεις σημασια γιατι ειναι προσωπικη μου αποψη εκτος αν ειναι κανονισμος που δε νομιζω αν δεσαρεσει μου κανεις αγνοηση και δε βλεπεις τι ανεβαζω πολυ απλα θα ηθελα κ τη γνωμη κιαλλων παιδιων αποδω περα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    και να κανεις δε θα σου δωσει κανεις σημασια γιατι ειναι προσωπικη μου αποψη εκτος αν ειναι κανονισμος που δε νομιζω αν δεσαρεσει μου κανεις αγνοηση και δε βλεπεις τι ανεβαζω πολυ απλα θα ηθελα κ τη γνωμη κιαλλων παιδιων αποδω περα
    αλλο να ζητας γνωμες κι αλλο να ζητας τα ρεστα και να προσβαλεις οπως κανεις εσυ.
    δεν ειναι υποχρεωτικες οι απαντησεις στα ποστ.
    ειναι δυνατον να τους ζητας τον λογο που σε αγνοουν?

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by primal71 View Post
    να γνωρισεις ατομα που στο ΜΑΖΙ ..κανουν συναντησεις υποστηρικτικης οχι ΚΑΜΑΚΙ και οσο για τη νοημοσυνη ασε τις εξυπναδες ..... ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ ΦΤΑΝΕΙ
    βασικα δε ξερω αν αυτη η τακτικη θα φερει καπιο αποτελεσμα ομως
    πχ για να συναντηθεις με καπιον θα πρεπει να ειναι στην εντελεια συνεχεια η εμφανιση σου για να κανεις καλη εντυπωση σε καπιον ετσι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να κολησεις με καπιον που εχει βγει απο το στεγνοκαθαριστηριο κ εχει σιδερωσει το μαλι με ζελε παρα με καπιον που θα τεριαζες καλυτερα μαζι του.
    η εξωτερικη εμφανιση εχει παντα σημασια σε αυτες τις περιπτωσεις.
    οταν καπιος εχει διαφορα στο κεφαλι του το πρωτο που εχει σημασια για αυτον ειναι να τα μοιραστει με τους αλλους.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Ωραία, αφού θέλεις κι άλλες απόψεις θα σου απαντήσω κι εγώ...1ον όντως μας προσβάλλεις, 2ον όντως θέλουμε να διατηρήσουμε την ανωνυμία μας εδώ μέσα γιατί μιλάμε για πολύ προσωπικά πράγματα, πράγματα που ίσως δεν ξέρουν ούτε κοντινά μας άτομα και 3ον προσωπικά δεν δίνω τα στοιχεία μου σ' όποιον να ΄ναι για λόγους προστασίας του εαυτού μου γενικότερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    και να κανεις δε θα σου δωσει κανεις σημασια γιατι ειναι προσωπικη μου αποψη εκτος αν ειναι κανονισμος που δε νομιζω αν δεσαρεσει μου κανεις αγνοηση και δε βλεπεις τι ανεβαζω πολυ απλα θα ηθελα κ τη γνωμη κιαλλων παιδιων αποδω περα

    μαν, κατα την προσωπικη μου εκτιμηση, ΕΙΝΑΙ οντως κανονισμος το να μην γινονται προτροπες/προσκλησεις για γνωριμιες.
    αντιγραφω απο τους ορους χρησης:
    "Δεν επιτρέπεται στους χρήστες να χρησιμοποιούν τις υπηρεσίες του e-psychology.gr για:
    Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, παραπλανητικό, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων."

    οταν λοιπον καποιος και ειδικα αγνωστος, κανει δημοσιες προσκλησεις για συναντησεις, αν ειναι κακοβουλος η ακομα και επικινδυνος, πραγμα που δεν μπορουμε ΜΕ ΤΠΤ ΟΜΩΣ να το ξερουμε, η προσκληση αυτη ειναι και επιβλαβης και επιζημια και ζηταει την αποκαλυψη προσωπικων δεδομενων των μελων και βεβαια αν γινει καποιο σοβαρο παρατραγουδο απο μια τετοια δημοσια προσκληση, το σαιτ εχει ευθυνες.
    οποτε κατα την γνωμη μου οι ΔΗΜΟΣΙΕΣ προσκλησεις θα επρεπε να απαγορευονται δια ροπαλου.

    μπορει βεβαια η διαχειριση να εχει αλλη εκτιμηση για τετοιες δρραστηριοτητες και για τον ορο αυτο.
    εγω, ετσι το μεταφραζω στην συγκεκριμενη περιπτωση και επαναλαμβανω απο την επομενη προσκληση του οποιουδηποτε, δεν μιλω για σενα, θα κανω αναφορες.
    Last edited by Remedy; 11-05-2015 at 16:55.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ωραία, αφού θέλεις κι άλλες απόψεις θα σου απαντήσω κι εγώ...1ον όντως μας προσβάλλεις, 2ον όντως θέλουμε να διατηρήσουμε την ανωνυμία μας εδώ μέσα γιατί μιλάμε για πολύ προσωπικά πράγματα, πράγματα που ίσως δεν ξέρουν ούτε κοντινά μας άτομα και 3ον προσωπικά δεν δίνω τα στοιχεία μου σ' όποιον να ΄ναι για λόγους προστασίας του εαυτού μου γενικότερα...

    Εγω βρε Κυκνε δεν ειμαι τοσο επιφυλακτικος . Πες με αφελη , πες με παλια γενια ( δεν μου ταιριαζει αυτο το ' απροσωπο ' ) , δεν εχω τετοια εμμονη με την ανωνυμια /προσωπικα δεδομενα . Αυτο βεβαια με μελη που συνδιαλεγομαι κανα - δυο χρονια , και εχω καταλαβει λιγο πολυ τι ρολο παιζουν . Εχει τυχει ομως να ερθω ' κοντα ' με μελη ( τηλεφωνικως ) που απλως ηθελαν να με ρωτησουν κατι , η απλως για μπουρ-μπουρ ! ( αντρες και γυναικες ) .
    Δεν θα πω βεβαια σε ποιο ντιβανοκασελο κρυβω το χρυσαφι μου . Αμ δε .

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγω βρε Κυκνε δεν ειμαι τοσο επιφυλακτικος . Πες με αφελη , πες με παλια γενια ( δεν μου ταιριαζει αυτο το ' απροσωπο ' ) , δεν εχω τετοια εμμονη με την ανωνυμια /προσωπικα δεδομενα . Αυτο βεβαια με μελη που συνδιαλεγομαι κανα - δυο χρονια , και εχω καταλαβει λιγο πολυ τι ρολο παιζουν . Εχει τυχει ομως να ερθω ' κοντα ' με μελη ( τηλεφωνικως ) που απλως ηθελαν να με ρωτησουν κατι , η απλως για μπουρ-μπουρ ! ( αντρες και γυναικες ) .
    Δεν θα πω βεβαια σε ποιο ντιβανοκασελο κρυβω το χρυσαφι μου . Αμ δε .
    μαγκ, αυτα που περιγραφεις εχουν να κανουν με ιδιωτικες συνομιλιες.
    δικαιωμα σου και κριση ΣΟΥ και του καθενος, ποιον εμπιστευεται και αν εμπιστευεται και σε ποιον βαθμο και τι επικοινωνια θελει να εχει μαζι του.
    οι ΔΗΜΟΣΙΕΣ προσκλησεις ομως, απο αγνωστους προς αγνωστους, ειναι αν μη τι αλλο, περιεργες..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εγω βρε Κυκνε δεν ειμαι τοσο επιφυλακτικος . Πες με αφελη , πες με παλια γενια ( δεν μου ταιριαζει αυτο το ' απροσωπο ' ) , δεν εχω τετοια εμμονη με την ανωνυμια /προσωπικα δεδομενα . Αυτο βεβαια με μελη που συνδιαλεγομαι κανα - δυο χρονια , και εχω καταλαβει λιγο πολυ τι ρολο παιζουν . Εχει τυχει ομως να ερθω ' κοντα ' με μελη ( τηλεφωνικως ) που απλως ηθελαν να με ρωτησουν κατι , η απλως για μπουρ-μπουρ ! ( αντρες και γυναικες ) .
    Δεν θα πω βεβαια σε ποιο ντιβανοκασελο κρυβω το χρυσαφι μου . Αμ δε .
    Εμ, συγγνώμη που θα το πω αλλά είσαι λίγο αφελής...αλλά και πάλι σε μια περίπτωση που θα "γνωρίζεις" κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα τον άλλον, ίσως να μην είναι "κακό" να επικοινωνήσεις και με άλλους τρόπους πέρα από εδώ...αλλά στην περίπτωση του συγκεκριμένου μέλους έχει μόλις δυο μήνες που γράφτηκε και για μένα είναι μικρό χρονικό διάστημα για να νιώσουν μέλη ασφαλή ώστε να πραγματοποιηθεί συνάντηση πιστεύω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οταν λοιπον καποιος και ειδικα αγνωστος, κανει δημοσιες προσκλησεις για συναντησεις, αν ειναι κακοβουλος η ακομα και επικινδυνος, πραγμα που δεν μπορουμε ΜΕ ΤΠΤ ΟΜΩΣ να το ξερουμε, η προσκληση αυτη ειναι και επιβλαβης και επιζημια και ζηταει την αποκαλυψη προσωπικων δεδομενων των μελων και βεβαια αν γινει καποιο σοβαρο παρατραγουδο απο μια τετοια δημοσια προσκληση, το σαιτ εχει ευθυνες.
    ενταξει σχετικα με τις δημοσιες συναντησεις μπορει κ να χεις δικιο εξαρταται κ απο την περιπτωση βεβαια αλλα αυτο που λες οτι δε μπορουμε με τιποτα να ξερουμε μου φαινετε εξωφρενικα υπερβολικο... το ξαναλαω αλλα ακομα δεν το επιασες αυτοι που ειναι αμεσα επικινδυνοι το κυριο χαρακτηριστικο τους ειναι οτι δε φοβουνται τιποτα κ κανενα απο αυτο μπορει ευκολα καπιος να τους αναγνωρισει. αν αυτο δεν συμβαινει αμεσα επικινδυνοι δεν ειναι σε τετιο βαθμο τουλαχιστον που να λες προσοχη...καλυφθειτε.. μπορει να καταλαβει κανεις σχεδον αμεσα με πιον εχει να κανει με μια ματια αν του φαινεται αφυσικα νευρικος. ειδικα χειριστικες προσωπικοτητες που δε ξερουν τιποτα αλλο να κανουν εκτος απο αυτο φαινονται αφου ζηλευουν τους παντες κ τα παντα.
    τωρα νομιζω οτι το θεμα βρισκεται στη κριση του καθενα εγω προσωπικα αν καπιον δε τον ηξερα η δε του ειχα μηλισει πιο πριν μεχρι να βεβαιωθω για εκεινον δε θα συναντιομουν μαζι του στο ξεκαρφοτο.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ενταξει σχετικα με τις δημοσιες συναντησεις μπορει κ να χεις δικιο εξαρταται κ απο την περιπτωση βεβαια αλλα αυτο που λες οτι δε μπορουμε με τιποτα να ξερουμε μου φαινετε εξωφρενικα υπερβολικο... το ξαναλαω αλλα ακομα δεν το επιασες αυτοι που ειναι αμεσα επικινδυνοι το κυριο χαρακτηριστικο τους ειναι οτι δε φοβουνται τιποτα κ κανενα απο αυτο μπορει ευκολα καπιος να τους αναγνωρισει. αν αυτο δεν συμβαινει αμεσα επικινδυνοι δεν ειναι σε τετιο βαθμο τουλαχιστον που να λες προσοχη...καλυφθειτε.. μπορει να καταλαβει κανεις σχεδον αμεσα με πιον εχει να κανει με μια ματια αν του φαινεται αφυσικα νευρικος. ειδικα χειριστικες προσωπικοτητες που δε ξερουν τιποτα αλλο να κανουν εκτος απο αυτο φαινονται αφου ζηλευουν τους παντες κ τα παντα.
    τωρα νομιζω οτι το θεμα βρισκεται στη κριση του καθενα εγω προσωπικα αν καπιον δε τον ηξερα η δε του ειχα μηλισει πιο πριν μεχρι να βεβαιωθω για εκεινον δε θα συναντιομουν μαζι του στο ξεκαρφοτο.
    ΕΣΥ.
    ο αλλος , ο ανυποψιαστος, μπορει να πηγαινε χωρις να το πολυσκεφτει και να πεσει στο ΖΟΝΓΚ...

    αυτο ακριβως (το υπογραμμισμενο) λεω κι εγω.
    ο βρεγμενος, την βροχη δεν την φοβαται.
    οποιος κανει αβερτα προσκλησεις σε αγνωστους, δινει φατσα- φορα τα στοιχεια του, η πηγαινει χωρις ιδιαιτερη σκεψη σε προσκλησεις αγνωστων, ειναι η πολυ αθωος η καμμενος/επικινδυνος...

    ας γινεται ιδιαιτερως. ας μην δινει βημα το φορουμ σε τετοια δραστηριοτητα.

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω παντως δε θα δινα φατσα φορα τα στοιχεια μου τοσο ευκολα στον οπιο να ναι
    να σαι σιγουρη παντος οτι αν καπιος το εβλεπα ετοιμο να πεσει στο ΖΟΝΚ θα του ειχα μηλισει σιγουρα... ΑΝ το εβλεπα φυσικα...
    παντως φυσικο δεν ειναι πηγαινεις στα καλα καθουμενα επισκεψεις σε εντελως αγνωστους σε αυτο συμφωνω καπως....

  13. #28
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Πιστευω οτι επειδη εισαι νεο μελος με οχι συχνη παρουσια στο φορουμ , δεν ανταποκριθηκε κανεις στο καλεσμα σου..Αυτο ειναι και λογικο .
    Κατα τα αλλα μια χαρα γνωριμιες εχουν γινει απο εδω , αλλες με επιτυχια , αλλες με "βρειτε μου καραβι να παω να φυγω" , αλλα ενταξει συμβαινουν αυτα.. Προσωπικα καταλαβαινω την αναγκη σου (χωρις να την ασπαζομαι) να επικοινωνησεις με ομοιοπαθης , ομως ποιος θα μπορουσε να ανταποκριθει στο καλεσμα ενος "ξενου" ? Και αυτοι που συναντηθηκαν απο εδω , συναντηθηκαν μετα απο διαδικτυακη γνωριμια και ανταλλαγη αποψεων σε βαθος χρονου και οχι με το καλημερα.
    Και φυσικα πρεπει να υπαρχει προσοχη , γιατι εσυ μπορει να εχεις τις καλυτερες και τις αγνοτερες προθεσεις και να πεσεις σε λαθος ατομα και να την πατησεις αγριως..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαν, κατα την προσωπικη μου εκτιμηση, ΕΙΝΑΙ οντως κανονισμος το να μην γινονται προτροπες/προσκλησεις για γνωριμιες.
    αντιγραφω απο τους ορους χρησης:
    "Δεν επιτρέπεται στους χρήστες να χρησιμοποιούν τις υπηρεσίες του e-psychology.gr για:
    Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, παραπλανητικό, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων."

    οταν λοιπον καποιος και ειδικα αγνωστος, κανει δημοσιες προσκλησεις για συναντησεις, αν ειναι κακοβουλος η ακομα και επικινδυνος, πραγμα που δεν μπορουμε ΜΕ ΤΠΤ ΟΜΩΣ να το ξερουμε, η προσκληση αυτη ειναι και επιβλαβης και επιζημια και ζηταει την αποκαλυψη προσωπικων δεδομενων των μελων και βεβαια αν γινει καποιο σοβαρο παρατραγουδο απο μια τετοια δημοσια προσκληση, το σαιτ εχει ευθυνες.
    οποτε κατα την γνωμη μου οι ΔΗΜΟΣΙΕΣ προσκλησεις θα επρεπε να απαγορευονται δια ροπαλου.

    μπορει βεβαια η διαχειριση να εχει αλλη εκτιμηση για τετοιες δρραστηριοτητες και για τον ορο αυτο.
    εγω, ετσι το μεταφραζω στην συγκεκριμενη περιπτωση και επαναλαμβανω απο την επομενη προσκληση του οποιουδηποτε, δεν μιλω για σενα, θα κανω αναφορες.
    ρεμεντυ λυπαμαι πραγματικα οχι εσενα το τροπο που χειριζεσαι αυτο το σαιτ λες και σου ανηκει επειδη εισια παλια χρηστρια σαφως θα βρεις υποστηρικτες οπως κυκνος κλπ εγω ισως οχι αλλα το να μου βγαζεις το κανονισμο τον ασχετο επειδη προτεινα οποιοι θελουμε να συνατηθουμε να κουβεντιαζουμε και να γινουμε μια ωραια παρεα σαφως και εισαι πιο επικινδυνη απτους επικινδυνους και η γνωμη σου δεν ειναι κανονισμος του σαιτ θα σε παρακαλουσα να μην ξανασχοληθεις μαζι μου εισαι αγενης λιαν επιεικως κοπελα μου

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Πιστευω οτι επειδη εισαι νεο μελος με οχι συχνη παρουσια στο φορουμ , δεν ανταποκριθηκε κανεις στο καλεσμα σου..Αυτο ειναι και λογικο .
    Κατα τα αλλα μια χαρα γνωριμιες εχουν γινει απο εδω , αλλες με επιτυχια , αλλες με "βρειτε μου καραβι να παω να φυγω" , αλλα ενταξει συμβαινουν αυτα.. Προσωπικα καταλαβαινω την αναγκη σου (χωρις να την ασπαζομαι) να επικοινωνησεις με ομοιοπαθης , ομως ποιος θα μπορουσε να ανταποκριθει στο καλεσμα ενος "ξενου" ? Και αυτοι που συναντηθηκαν απο εδω , συναντηθηκαν μετα απο διαδικτυακη γνωριμια και ανταλλαγη αποψεων σε βαθος χρονου και οχι με το καλημερα.
    Και φυσικα πρεπει να υπαρχει προσοχη , γιατι εσυ μπορει να εχεις τις καλυτερες και τις αγνοτερες προθεσεις και να πεσεις σε λαθος ατομα και να την πατησεις αγριως..
    σε ευχαριστω μνημονιο για τη πολυ λογικη τοποθετηση σου ασφαλως και δε θα ξανασχοληθω με ατομα οπως η ρεμεντυ η οποια εδειξε ενα χαρακτηρα απολυτα κακο με σκοπο να τιμωρησει εκμεταλαευομενη τη παλαιοτητα του προφιλ της και τις γνωριμιες της ξερεις του στυλ ελα καντου και συ αναφορα να τον πεταξουμε να μαζευτουμε πολοι κλπ εμενα η προθεση μου ειναι κατα τη γνωμη μου αγνη οπως λες ναι δεν εχω εμπειρια απο τετοια σαιτσ και θα μου φαινοταν απολυτα νορμαλ οι γνωριμιες ανθρωπων με παρομοια θεματα και οχι οτι ειμαι ανωμαλος που θελει να σφαξει και να εξαπατησει οπως με αποκαλεσε η ρεμεντυ οσοι θελουν μπορουν να μου στελνουν μυνημα

Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μύνημα στον 76χρονο πατέρα μου
    By zoltar in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 14-05-2016, 16:46
  2. Μύνημα εμψύχωσης!
    By Densoulew in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 14-12-2011, 21:48
  3. χωρισα ... ουτε να τα ξαναβρω μαζι του γινεται ... ουτε να τον ξεχασω ...
    By stellou1989 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-07-2010, 03:49
  4. μυνημα αισιοδοξιας!
    By κικη in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 11-03-2008, 10:52
  5. Νοιώθω καλύτερα!!-μύνημα για τον Akoma
    By Μαρία in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 24-08-2005, 13:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •