ουτε ενα μυνημα δε ντρεπεστε;; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 150
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    σε ευχαριστω μνημονιο για τη πολυ λογικη τοποθετηση σου ασφαλως και δε θα ξανασχοληθω με ατομα οπως η ρεμεντυ η οποια εδειξε ενα χαρακτηρα απολυτα κακο με σκοπο να τιμωρησει εκμεταλαευομενη τη παλαιοτητα του προφιλ της και τις γνωριμιες της ξερεις του στυλ ελα καντου και συ αναφορα να τον πεταξουμε να μαζευτουμε πολοι κλπ εμενα η προθεση μου ειναι κατα τη γνωμη μου αγνη οπως λες ναι δεν εχω εμπειρια απο τετοια σαιτσ και θα μου φαινοταν απολυτα νορμαλ οι γνωριμιες ανθρωπων με παρομοια θεματα και οχι οτι ειμαι ανωμαλος που θελει να σφαξει και να εξαπατησει οπως με αποκαλεσε η ρεμεντυ οσοι θελουν μπορουν να μου στελνουν μυνημα
    Ναι σου επαναλαμβανω εσυ μπορει να εχεις τις αγνοτερες προθεσεις.. Εμενα ομως που με καλεσες να βρεθουμε και ενδεχομενως σε πμ να μου εστελνες τα στοιχεια σου , καποιο τηλ για να βρεθουμε , με ξερεις?? Ξερεις τι καπνο φουμαρω? Τι προθεσεις εχω? Τι δραστηριοτητες εχω? Οχι... δεν ξερεις και μπορει να βρεθεις προ ασχημων εκπληξεων .
    Γι'αυτο ξανασκεψου το λιγο ολο αυτο.. Γιατι ουσιαστικα με 60 μηνυματα απο τον Μαρτιο εδω , ε δεν νομιζω να ξερεις και τι παιζει εδω.. Και φυσικα ουτε και σε ξερουν
    Αν καποιος σου εφιστα την προσοχη επιτακτικα ειναι γιατι θελει να σε προστατεψει , μην το παιρνεις στραβα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Last edited by elis; 11-05-2015 at 21:09.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εμ, συγγνώμη που θα το πω αλλά είσαι λίγο αφελής...αλλά και πάλι σε μια περίπτωση που θα "γνωρίζεις" κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα τον άλλον, ίσως να μην είναι "κακό" να επικοινωνήσεις και με άλλους τρόπους πέρα από εδώ...αλλά στην περίπτωση του συγκεκριμένου μέλους έχει μόλις δυο μήνες που γράφτηκε και για μένα είναι μικρό χρονικό διάστημα για να νιώσουν μέλη ασφαλή ώστε να πραγματοποιηθεί συνάντηση πιστεύω...
    ποιος σου ειπε οτι εχω σκοπο να συναντηθω με οποιονδηποτε εαν πρωτα δε μιλησω μαζι του τηλεφωνικως για ενα διαστημα να νοιωσοουμε οικια κλπ η να ανταλαξουμε μεσα κοινωνικης δικτυωσης ουτε γω ουτε κανεις δεν ειναι αφελης αφελης ειναι αυτος που πιστευει αυτο για τους αλλους

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Ναι σου επαναλαμβανω εσυ μπορει να εχεις τις αγνοτερες προθεσεις.. Εμενα ομως που με καλεσες να βρεθουμε και ενδεχομενως σε πμ να μου εστελνες τα στοιχεια σου , καποιο τηλ για να βρεθουμε , με ξερεις?? Ξερεις τι καπνο φουμαρω? Τι προθεσεις εχω? Τι δραστηριοτητες εχω? Οχι... δεν ξερεις και μπορει να βρεθεις προ ασχημων εκπληξεων .
    Γι'αυτο ξανασκεψου το λιγο ολο αυτο.. Γιατι ουσιαστικα με 60 μηνυματα απο τον Μαρτιο εδω , ε δεν νομιζω να ξερεις και τι παιζει εδω.. Και φυσικα ουτε και σε ξερουν
    Αν καποιος σου εφιστα την προσοχη επιτακτικα ειναι γιατι θελει να σε προστατεψει , μην το παιρνεις στραβα.
    θα ηθελα να διευκρινησεις σε παρακαλω στα ατομα του σαιτ για να μη γινει παρεξηγηση οτι εγω δεν καλεσα εσενα προσωπικα(ετσι οπως το γραφεις θα νομισουν οτι σου εστειλα μυνημα προσωπικο κλπ) απλα ανεπτυξα ενα θεμα για συζητηση και η αλλη με μισος στραφηκε εναντιον μου αποκαλωντας με ανωμαλο οτι εχω κακο σκοπο κλπ χωρις καν να σκεφτει θετικα οχι τετοιους ανθρωπους δε τους θελω διπλα μου ουτε να ανταλασω γνωμες

  5. #35
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    θα ηθελα να διευκρινησεις σε παρακαλω στα ατομα του σαιτ για να μη γινει παρεξηγηση οτι εγω δεν καλεσα εσενα προσωπικα(ετσι οπως το γραφεις θα νομισουν οτι σου εστειλα μυνημα προσωπικο κλπ) απλα ανεπτυξα ενα θεμα για συζητηση και η αλλη με μισος στραφηκε εναντιον μου αποκαλωντας με ανωμαλο οτι εχω κακο σκοπο κλπ χωρις καν να σκεφτει θετικα οχι τετοιους ανθρωπους δε τους θελω διπλα μου ουτε να ανταλασω γνωμες
    Εβαλα ως παραδειγμα εμενα απλα.. Δεν υπονοησα πουθενα οτι με καλεσες πριβε . Απλα θα μπορουσα σαν μελος του φορουμ και εφοσον η προσκληση ηταν ανοιχτη και οχι στοχευμενη να σου ερθω στα πριβε σου ελπιζω να με καταλαβες.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    319
    μανμαν θα σου δώσω μια συμβουλή φιλε.Μην δίνεις μεγάλη σημασία στα σχόλια.Κανε focus σε αυτά που απαντούν σε αυτό που ρωτάς γιατί υπάρχουν άνθρωποι που ακόμα και αν δεν έχουν να πούνε τίποτα,θα γράψουν μια παπαρια.Είτε γιατί δεν έχουν τίποτα άλλο να κάνουν είτε γιατί είναι drama queens και γουστάρουν να υπάρχει ένταση.Ασφαλώς και δεν υπάρχει κανένας κανόνας που να σε περιορίζει να κανεις συνάντηση η να καλέσεις κόσμο να βγείτε.Απλά από εκεί και πέρα είναι ακριβώς όπως τα λέει το μνημόνιο.Ασε που εδώ actives δεν είναι πολλοί.Οι κλασικοί που γραφουν για να γράψουν και μερικοί που ψάχνουν φασαρία για να πάρει νόημα η μέρα τους.Οι υπόλοιποι διαβάζουν αλλα δεν γραφουν.

    υ.γ προσευχομαι να ερθει το mnimonio πριβέ μου
    real eyes realise real lies

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Εβαλα ως παραδειγμα εμενα απλα.. Δεν υπονοησα πουθενα οτι με καλεσες πριβε . Απλα θα μπορουσα σαν μελος του φορουμ και εφοσον η προσκληση ηταν ανοιχτη και οχι στοχευμενη να σου ερθω στα πριβε σου ελπιζω να με καταλαβες.
    η προσκληση μου ηταν ασφαλως οχι στοχευμενη και ενοειται οτι οποιος θελει μπορει να μου στειλει μυν στο πριβε μου το οτι δεν εχω εμπειρια στο σαιτ δε σημαινει οτι δεν εχω εμπειρια στη ζωη εχω περασει απολα και απο ωραιες καταστασεις(ευτυχως δεν ειμαι ασχημος) και απο κακες και ξερω ποτε καποιος θελει να μου κανει κακο η οχι απλα δυστηχως περασα καποιες δυσκολες στιγμες που με καναν να φτασω εδω που ειμαι με κρισεις πανικου κλπ κατι που πραγματικα με θλιβει δε φανταζομουν ποτε οτι θα φτασω τοσο χαμηλα να που εγινε ομως ισως εφταιξα κγω σα χαρακτηρας ισως ετυχε ισως ισως.. να λεω μεχρι το πρωι σημασια εχει οτι δε θα κατσω με σταυρωμενα χερια θα τη γαμ@@ τη κριση πανικου οχι αυτη εμενα

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    η προσκληση μου ηταν ασφαλως οχι στοχευμενη και ενοειται οτι οποιος θελει μπορει να μου στειλει μυν στο πριβε μου το οτι δεν εχω εμπειρια στο σαιτ δε σημαινει οτι δεν εχω εμπειρια στη ζωη εχω περασει απολα και απο ωραιες καταστασεις(ευτυχως δεν ειμαι ασχημος) και απο κακες και ξερω ποτε καποιος θελει να μου κανει κακο η οχι απλα δυστηχως περασα καποιες δυσκολες στιγμες που με καναν να φτασω εδω που ειμαι με κρισεις πανικου κλπ κατι που πραγματικα με θλιβει δε φανταζομουν ποτε οτι θα φτασω τοσο χαμηλα να που εγινε ομως ισως εφταιξα κγω σα χαρακτηρας ισως ετυχε ισως ισως.. να λεω μεχρι το πρωι σημασια εχει οτι δε θα κατσω με σταυρωμενα χερια θα τη γαμ@@ τη κριση πανικου οχι αυτη εμενα
    Το καταλαβαινω , εχω περασει και εγω κρισεις πανικου . Βεβαια δεν ξερω κατα ποσο θα σε βοηθησει πινοντας καφε με καποιους να ανταλλασετε συμπτωματα εμενα δεν θα με βοηθουσε , αλλα οκ ανθρωπος με ανθρωπο διαφερει. Τωρα στο δια ταυτα , αντε και κλειστηκε το ραντεβου και σου ερθω και σου πω ειμαι η mnimonio !! Tι θα πουμε?? Αφου δεν εχουμε ανταλλαξει μιση κουβεντα , ποσο αμηχανο θα ειναι! Οποτε αγαπητε μανμαν αν κανεις και εσυ καριερα στον οαεδ , κατσε στην παρεα μας , "γνωρισε" , "μυρισε" μελη και καταστασεις και μετα βλεπεις !

    white αλλη μερα θα σου ερθω να σε παρενοχλησω λιγο σεξουαλικα :P

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by white View Post
    μανμαν θα σου δώσω μια συμβουλή φιλε.Μην δίνεις μεγάλη σημασία στα σχόλια.Κανε focus σε αυτά που απαντούν σε αυτό που ρωτάς γιατί υπάρχουν άνθρωποι που ακόμα και αν δεν έχουν να πούνε τίποτα,θα γράψουν μια παπαρια.Είτε γιατί δεν έχουν τίποτα άλλο να κάνουν είτε γιατί είναι drama queens και γουστάρουν να υπάρχει ένταση.Ασφαλώς και δεν υπάρχει κανένας κανόνας που να σε περιορίζει να κανεις συνάντηση η να καλέσεις κόσμο να βγείτε.Απλά από εκεί και πέρα είναι ακριβώς όπως τα λέει το μνημόνιο.Ασε που εδώ actives δεν είναι πολλοί.Οι κλασικοί που γραφουν για να γράψουν και μερικοί που ψάχνουν φασαρία για να πάρει νόημα η μέρα τους.Οι υπόλοιποι διαβάζουν αλλα δεν γραφουν.

    υ.γ προσευχομαι να ερθει το mnimonio πριβέ μου
    σευχαριστω που υπαρχει ενα μελος εδω περα που περιγραφει ακριβως αυτο που θελω μia θετικη ενεργεια σε ολους μας και ναι περιγραφεις επακριβως τη λογικη καποιων μελων που θελουν να υπαρχει ενα δραμα γιατι κ η ζωη τους ειναι ενα δραμα και ετσι θελουν να παραμεινει επισης με εκπλησει δυσαρεστα το γεγονος οτι καποια μελη συζητανε χρονια αποδω και δεν εχουν κανει KAN τη κινηση να συναντηθουν σαν ανθρωποι και κρυβονται πισω απο οθονες και φαρμακα οχι ρε εγω δε θα γινω ετσι εχω ορεξη να ζησω και να χαρω τη καθε στιγμη ακομα κιαν στη φαση που ειμαι περναω πολυ δυσκολα αυτο το παραθετω για ατομα δυναμικα που σκεφτονται οπως εγω σαν τον white

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    [QUOTE=mnimonio;536718]Το καταλαβαινω , εχω περασει και εγω κρισεις πανικου . Βεβαια δεν ξερω κατα ποσο θα σε βοηθησει πινοντας καφε με καποιους να ανταλλασετε συμπτωματα εμενα δεν θα με βοηθουσε , αλλα οκ ανθρωπος με ανθρωπο διαφερει. Τωρα στο δια ταυτα , αντε και κλειστηκε το ραντεβου και σου ερθω και σου πω ειμαι η mnimonio !! Tι θα πουμε?? Αφου δεν εχουμε ανταλλαξει μιση κουβεντα , ποσο αμηχανο θα ειναι! Οποτε αγαπητε μανμαν αν κανεις και εσυ καριερα στον οαεδ , κατσε στην παρεα μας , "γνωρισε" , "μυρισε" μελη και καταστασεις και μετα βλεπεις !

    white αλλη μερα θα σου ερθω να σε παρενοχλησω λιγο σεξουαλικα :P[/QUOTE


    μνημονιο κανεις δεν ειπε οτι θα συναντιομασταν ετσι απλα φυσικα και θα υπηρχε αμηχανια ομως με τρωει να μιλησω με αλλους να δω πως φτασαμε εδω που φτασαμε στην αμερικη πληρωνουν για τετοιες συνεδριες εμεις μπορουμε τζαμπα μονοι μας!!μη γινουμε απροσωπα οντα πισω απο οθονες πρωτα γνωριζεσαι μεσα απτο τηλεφωνο η απο μεσα δικτυωσης οπως ειπα μιλατε πιο προσωπικα και αν θελουν και οι 2 η και οι 5 η 15 να συναντηθουμε γιατι οχι μονο η κινηση για κατι τετοιο και το θαρρος που θα μας γεμισει δε φτανει για να σου φτιαξει τη μερα;;
    Last edited by μανμαν; 11-05-2015 at 23:02. Reason: ξαναγραφω

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    319
    Εδώ φιλε μου δεν θα πάρεις πάντα τις καλύτερες απαντήσεις.Θέλει πολύ φιλτράρισμα.Aσε που κάθε άτομο βιώνει το ίδιο πρόβλημα διαφορετικά.Το ξεπερνά και διαφορετικά.Εμενα με βοηθάει πολύ η ψυχοθεραπεία,ο αθλητισμός και η αναμονή για το πέσιμο από το mnimonio.Aλλον τον βοηθάει η μουσική,ο ύπνος ή η τέχνη.Εγώ μετά από 7 χρονια με διαταραχή πανικού,είδα αποτέλεσμα μονο με χάπια,ψυχοθεραπεία και αθλητισμό στο full.Αυτό δεν σημαίνει ότι θα έχει αποτέλεσμα σε εσένα.Ούτε η συζητήσεις με κάποιον που έχει ψυχολογικά προβλήματα :P
    real eyes realise real lies

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ναι μανμαν αλλα αυτη η συναντηση που θες θα πραγματοποιηθει μονο εφοσον τα μελη εδω εχουν ανταλλαξει 2 κουβεντες μαζι σου.. Κανε λιγο πιο αισθητη την παρουσια σου αν εχεις τον χρονο και την διαθεση και αν εχουν και αλλοι την ιδια επιθυμια με εσενα θα γινει.

  13. #43
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ααα να προσθεσω και κατι ακομα γιατι ειμαι πολυλογου και αποψε.. Ο φοβος δεν εγκειται στο αν εισαι / ειμαι / ειναι καποιος serial killer ! Ειναι οτι οι περισσοτεροι στο e psy γραφουν ενδομυχες σκεψεις και προβληματα που δεν τα εχουν πει στο δικο τους περιβαλλον , οποτε η εμπιστοσυνη κερδιζεται δεν απαιτειται .

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Ναι μανμαν αλλα αυτη η συναντηση που θες θα πραγματοποιηθει μονο εφοσον τα μελη εδω εχουν ανταλλαξει 2 κουβεντες μαζι σου.. Κανε λιγο πιο αισθητη την παρουσια σου αν εχεις τον χρονο και την διαθεση και αν εχουν και αλλοι την ιδια επιθυμια με εσενα θα γινει.
    δεν εχω πολυ χρονο δουλευω ολη μερα και μετα γυμναστικη να γεμιζω τη μερα μου να μη σκεφτομαι και πολυ τα ξερεις πως ειναι θα τα θυμασαι μαλον αν εχεις βιωσει τα ιδια αν θελετε ανταλασουμε φεισμπ και μιλαμε και απο κει μνημονιο πρεπει νασαι πανικος εμφανισιακα ολο τα καλυτερα διαβαζω χεχε εγω παιδια μενω θεσαλονικη παντως ετσι γιατην ιστορια

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by white View Post
    Εδώ φιλε μου δεν θα πάρεις πάντα τις καλύτερες απαντήσεις.Θέλει πολύ φιλτράρισμα.Aσε που κάθε άτομο βιώνει το ίδιο πρόβλημα διαφορετικά.Το ξεπερνά και διαφορετικά.Εμενα με βοηθάει πολύ η ψυχοθεραπεία,ο αθλητισμός και η αναμονή για το πέσιμο από το mnimonio.Aλλον τον βοηθάει η μουσική,ο ύπνος ή η τέχνη.Εγώ μετά από 7 χρονια με διαταραχή πανικού,είδα αποτέλεσμα μονο με χάπια,ψυχοθεραπεία και αθλητισμό στο full.Αυτό δεν σημαίνει ότι θα έχει αποτέλεσμα σε εσένα.Ούτε η συζητήσεις με κάποιον που έχει ψυχολογικά προβλήματα :P
    στη προκειμενη περιπτωση εμενα θα με βοηθουσε το οτιδηποτε απτη στασιμοτητα που βιωνω δεν εχω φιλους ειναι παντρεμενοι με αλλους δε μιλαμε +πιεση πολυ στη δουλεια

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μύνημα στον 76χρονο πατέρα μου
    By zoltar in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 14-05-2016, 16:46
  2. Μύνημα εμψύχωσης!
    By Densoulew in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 14-12-2011, 21:48
  3. χωρισα ... ουτε να τα ξαναβρω μαζι του γινεται ... ουτε να τον ξεχασω ...
    By stellou1989 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-07-2010, 03:49
  4. μυνημα αισιοδοξιας!
    By κικη in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 11-03-2008, 10:52
  5. Νοιώθω καλύτερα!!-μύνημα για τον Akoma
    By Μαρία in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 24-08-2005, 13:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •