ουτε ενα μυνημα δε ντρεπεστε;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 150
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104

    ουτε ενα μυνημα δε ντρεπεστε;;

    καλα ουτε ενας δεν απαντησε εστω για συζητηση στο θεμα που ξεκινησα για μια μεγαλη συναντηση μεταξυ μας απαραδεκτοι!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    210
    ουτε email skype κτλ δεν ανταλλασουν εδω συναντηση θα γεινει...... το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης . εγω επαρχια μενω στην ΑΘΗΝΑ υπαρχουν ποιο πραματικα πραγματα ψαξε το ΜΑΖΙ για να γνωρισεις ατομα γιατι απο εδω δυσκολο το βλεπωωωω
    Last edited by Aeon; 12-05-2015 at 22:40.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ποιος σου το πε οτι δεν ανταλαζουν μειλ? αμα ενα θεμα το πετυχεις κ πεις στον αλλο κατι ουσιαστικο που να εχει νοημα κ οχι λογια του αερα θα στο δωσει
    αλλα αμα του τα λες ολα ξεκαρφωτα χωρις πριν να εχει προηγηθει κατι εκει δε θα βρεις αταποκριση..πχ λες για συνατηση εσυ πχ πιος για παραδειγμα ενας ακομα κυριος χ,ψ,ω αγνωστης ταυτοτητας ετσι πως περιμενεις να βρεις ανταποκριση...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by primal71 View Post
    ουτε email skype κτλ δεν ανταλλασουν εδω συναντηση θα γεινει......το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης. εγω επαρχια μενω στην ΑΘΗΝΑ υπαρχουν ποιο πραματικα πραγματα ψαξε το ΜΑΖΙ για να γνωρισεις ατομα γιατι απο εδω δυσκολο το βλεπωωωω
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 12-05-2015 at 22:42.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γενικως εχω κουραστει να βλεπω ατομα που δηλωνουν συνεχεια το τι δεν κανουν αυτοι που εχουν νοημοσυνη δε καταφερνουν παντα καλυτερα αυτοι που συνηθως γινονται αντικειμενο προσοχης ειναι αυτοι που εχουν μελετησει τα παντα πανω τους κ αυτο δε το κανουν για λογους που ειναι κολπο αλλα επειδη ειναι ετσι γενικοτερα κ ακομα κ αν ειναι μπιτ χαζοι αυτο δεν εχει σημασια αφου ολοι τρελαινονται για το διαφωρετικο ητε το λενε ητε οχι αφου εχουν βαρεθει να βλεπουν τα ιδια οτιδηποτε διαφωρετικο ξεχωριζει κ παντα κ απο τις 2 κατευθυνσεις κ απο τα καλα λογια που λενε για αυτο κ για τα ασχημα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    να γνωρισεις ατομα που στο ΜΑΖΙ ..κανουν συναντησεις υποστηρικτικης οχι ΚΑΜΑΚΙ και οσο για τη νοημοσυνη ασε τις εξυπναδες ..... ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ ΦΤΑΝΕΙ
    Last edited by Aeon; 12-05-2015 at 22:43.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    γενικως εχω κουραστει να βλεπω ατομα που δηλωνουν συνεχεια το τι δεν κανουν αυτοι που εχουν νοημοσυνη δε καταφερνουν παντα καλυτερα αυτοι που συνηθως γινονται αντικειμενο προσοχης ειναι αυτοι που εχουν μελετησει τα παντα πανω τους κ αυτο δε το κανουν για λογους που ειναι κολπο αλλα επειδη ειναι ετσι γενικοτερα κ ακομα κ αν ειναι μπιτ χαζοι αυτο δεν εχει σημασια αφου ολοι τρελαινονται για το διαφωρετικο ητε το λενε ητε οχι αφου εχουν βαρεθει να βλεπουν τα ιδια οτιδηποτε διαφωρετικο ξεχωριζει κ παντα κ απο τις 2 κατευθυνσεις κ απο τα καλα λογια που λενε για αυτο κ για τα ασχημα.
    μερικες φορες καλο ειναι οταν γραφουμε κατι να το ξαναδιαβαζουμε γιατι αληθινα εγω απο το παραπανω κειμενο δε βγαζω ακρη

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    319
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ποιος σου το πε οτι δεν ανταλαζουν μειλ? αμα ενα θεμα το πετυχεις κ πεις στον αλλο κατι ουσιαστικο που να εχει νοημα κ οχι λογια του αερα θα στο δωσει
    αλλα αμα του τα λες ολα ξεκαρφωτα χωρις πριν να εχει προηγηθει κατι εκει δε θα βρεις αταποκριση..πχ λες για συνατηση εσυ πχ πιος για παραδειγμα ενας ακομα κυριος χ,ψ,ω αγνωστης ταυτοτητας ετσι πως περιμενεις να βρεις ανταποκριση...
    Έλιωσα...Δηλαδή από αυτά που λες συνήθως εσύ,βγαίνει νόημα βρήκες "αταποκριση" και έγινε "συνατηση" να το συζητήσετε ;

    Anyway παιδιά εδώ δεν γίνονται συναντήσεις εκτος και αν γίνετε φίλοι μεμονωμένα και θέλετε να βγείτε.το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 12-05-2015 at 22:44.
    real eyes realise real lies

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Ατάκες σαν αυτήν δεν έχουν θέση στο φόρουμ αυτό.
    Είσαι σε ένα φόρουμ με άτομα που έχουν την ιδιαιτερότητα τους.
    Τώρα αν εσύ δεν ξέρεις να μιλάς και για αυτό δεν ασχολείται κανείς σοβαρά μαζί σου τότε αυτό είναι άλλο θέμα.

    Θεωρώ προσβλητικό τον τρόπο που γράφεις.

    Και φυσικά είναι φόρουμ που ο καθένας έχει βγάλει τα εσώψυχα του και έτσι είναι δύσκολο να σπάσει την ανωνυμία του εκτός αν σε εμπιστευτεί πολύ.
    Last edited by Aeon; 12-05-2015 at 22:44.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    καλα ουτε ενας δεν απαντησε εστω για συζητηση στο θεμα που ξεκινησα για μια μεγαλη συναντηση μεταξυ μας απαραδεκτοι!!
    μαν, εισαι νεο μελος και ισως δεν εχεις καταλαβει, οτι εδω δεν ειναι σαιτ γνωριμιων...

    στην πραγματικοτητα, το ποστ στο οποιο αναφερεσαι, ειναι εκτος θεματος αυτου του φορουμ και προσωπικα , τετοιου ειδους ποστ και ΕΙΔΙΚΑ απο νεα μελη τα θεωρω εως και επικινδυνα και κακως δεν στο εσβησαν.
    εσυ εισαι ενα καλο παιδι που ηθελε επικοινωνια.
    αλλα φαντασου τον καθε τυχαρπαστο /επικινδυνο/ κακοβουλο, να μπαινει εδω επειδη εχει ΚΑΙ πολλα ευαλωτα ατομα και να ζητα στοιχεια και συναντησεις. εχει συμβει κατα κορον στο παρελθον, πρεπει να σου πω...
    εσυ, αντι να λες παλι καλα που δεν στο εσβησαν, μας την λες κι απο πανω.

    προσωπικα δεν απαντησα γιατι δεν ηθελα να ειμαι αρνητικη απεναντι σου, αλλα ημουν τερμα αντιθετη με το ποστ. ουτε αναφορα σου εκανα.
    την επομενη φορα που το κανει καποιος, θα κανω ομως.

    οι προσωπικες επικοινωνιες των μελων που γινονται ιδιαιτερως, ειναι δικο τους θεμα, (εφοσον δεν προκυπτουν παρανομες πραξεις), εδω μεσα ομως, προτεινεται η ανωνυμια για λογους ασφαλειας αλλα και ελευθερης εκφρασης και μερικα μελη μπαινουν με κυριο μελημα να την διατηρησουν.
    μην τους προτρεπεις λοιπον ΔΗΜΟΣΙΩΣ ,σε γνωριμιες.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Έλιωσα...Δηλαδή από αυτά που λες συνήθως εσύ,βγαίνει νόημα βρήκες "αταποκριση" και έγινε "συνατηση" να το συζητήσετε
    ε βεβαια αφου δε μπηκες ποτε στο κοπο να μου μηλισεις προσωπικα που να το καταλαβεις το νοημα...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104

    συμπληρωνω

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαν, εισαι νεο μελος και ισως δεν εχεις καταλαβει, οτι εδω δεν ειναι σαιτ γνωριμιων...

    στην πραγματικοτητα, το ποστ στο οποιο αναφερεσαι, ειναι εκτος θεματος αυτου του φορουμ και προσωπικα , τετοιου ειδους ποστ και ΕΙΔΙΚΑ απο νεα μελη τα θεωρω εως και επικινδυνα και κακως δεν στο εσβησαν.
    εσυ εισαι ενα καλο παιδι που ηθελε επικοινωνια.
    αλλα φαντασου τον καθε τυχαρπαστο /επικινδυνο/ κακοβουλο, να μπαινει εδω επειδη εχει ΚΑΙ πολλα ευαλωτα ατομα και να ζητα στοιχεια και συναντησεις. εχει συμβει κατα κορον στο παρελθον, πρεπει να σου πω...
    εσυ, αντι να λες παλι καλα που δεν στο εσβησαν, μας την λες κι απο πανω.

    προσωπικα δεν απαντησα γιατι δεν ηθελα να ειμαι αρνητικη απεναντι σου, αλλα ημουν τερμα αντιθετη με το ποστ. ουτε αναφορα σου εκανα.
    την επομενη φορα που το κανει καποιος, θα κανω ομως.

    οι προσωπικες επικοινωνιες των μελων που γινονται ιδιαιτερως, ειναι δικο τους θεμα, (εφοσον δεν προκυπτουν παρανομες πραξεις), εδω μεσα ομως, προτεινεται η ανωνυμια για λογους ασφαλειας αλλα και ελευθερης εκφρασης και μερικα μελη μπαινουν με κυριο μελημα να την διατηρησουν.
    μην τους προτρεπεις λοιπον ΔΗΜΟΣΙΩΣ ,σε γνωριμιες.
    θα σου εκανα κ εγω μια ωραια αναφορα αλλα βλεπεις σα νεο μελος οπως λες αρα και κατωτερος σου με τη δικη σου λογικη δε ξερω το πως να κανω αναφορα σε καποιον τωρα που με απειλεις γιατι δε ξερεις τιποτα για μενα ουτε για το ποσο σημαντικο ειναι για ανθρωπους με κρισεις πανικου η ανχους να μιλανε και να ανταλασουν αποψεις για τα θεματα τους και να κοινωνικοποιουνται μαυτο το τροπο
    Last edited by μανμαν; 11-05-2015 at 15:55. Reason: λαθος κειμενο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μαν, εισαι νεο μελος και ισως δεν εχεις καταλαβει, οτι εδω δεν ειναι σαιτ γνωριμιων...

    στην πραγματικοτητα, το ποστ στο οποιο αναφερεσαι, ειναι εκτος θεματος αυτου του φορουμ και προσωπικα , τετοιου ειδους ποστ και ΕΙΔΙΚΑ απο νεα μελη τα θεωρω εως και επικινδυνα και κακως δεν στο εσβησαν.
    εσυ εισαι ενα καλο παιδι που ηθελε επικοινωνια.
    αλλα φαντασου τον καθε τυχαρπαστο /επικινδυνο/ κακοβουλο, να μπαινει εδω επειδη εχει ΚΑΙ πολλα ευαλωτα ατομα και να ζητα στοιχεια και συναντησεις. εχει συμβει κατα κορον στο παρελθον, πρεπει να σου πω...
    εσυ, αντι να λες παλι καλα που δεν στο εσβησαν, μας την λες κι απο πανω.

    προσωπικα δεν απαντησα γιατι δεν ηθελα να ειμαι αρνητικη απεναντι σου, αλλα ημουν τερμα αντιθετη με το ποστ. ουτε αναφορα σου εκανα.
    την επομενη φορα που το κανει καποιος, θα κανω ομως.

    οι προσωπικες επικοινωνιες των μελων που γινονται ιδιαιτερως, ειναι δικο τους θεμα, (εφοσον δεν προκυπτουν παρανομες πραξεις), εδω μεσα ομως, προτεινεται η ανωνυμια για λογους ασφαλειας αλλα και ελευθερης εκφρασης και μερικα μελη μπαινουν με κυριο μελημα να την διατηρησουν.
    μην τους προτρεπεις λοιπον ΔΗΜΟΣΙΩΣ ,σε γνωριμιες.
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    γενικως εχω κουραστει να βλεπω ατομα που δηλωνουν συνεχεια το τι δεν κανουν αυτοι που εχουν νοημοσυνη δε καταφερνουν παντα καλυτερα αυτοι που συνηθως γινονται αντικειμενο προσοχης ειναι αυτοι που εχουν μελετησει τα παντα πανω τους κ αυτο δε το κανουν για λογους που ειναι κολπο αλλα επειδη ειναι ετσι γενικοτερα κ ακομα κ αν ειναι μπιτ χαζοι αυτο δεν εχει σημασια αφου ολοι τρελαινονται για το διαφωρετικο ητε το λενε ητε οχι αφου εχουν βαρεθει να βλεπουν τα ιδια οτιδηποτε διαφωρετικο ξεχωριζει κ παντα κ απο τις 2 κατευθυνσεις κ απο τα καλα λογια που λενε για αυτο κ για τα ασχημα.
    τι ειναι αυτα που γραφεις εσ βγαζεις νοημα μαυτα που λες;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by μανμαν View Post
    θα σου εκανα κ εγω μια ωραια αναφορα αλλα βλεπεις σα νεο μελος οπως λες αρα και κατωτερος σου με τη δικη σου λογικη δε ξερω το πως να κανω αναφορα σε καποιον τωρα που με απειλεις γιατι δε ξερεις τιποτα για μενα ουτε για το ποσο σημαντικο ειναι για ανθρωπους με κρισεις πανικου η ανχους να μιλανε και να ανταλασουν αποψεις για τα θεματα τους και να κοινωνικοποιουνται μαυτο το τροπο
    δεν θεωρω τα νεα μελη κατωτερα, λαθος κανεις.
    τα θεωρω απολυτως ΑΓΝΩΣΤΑ αναμεσα σε λιγοτερο αγνωστους που εχουν δωσει καποιο στιγμα τουλαχιστον εδω μεσα ,για να ξερουμε τι ρολο βαρανε (λεμε τωρα, γιατι εχουν δει τα ματακια μας πολλα ,εδω..)

    να μου κανεις οσες αναφορες θελεις. σε διαβεβαιω οτι αν κανω παραβιασεις θα τις λαβουν υποψη.
    δεν σε απειλω, σε ενημερωνω. δεν σου εχω κανει αναφορα ,αλλα αν συνεχισεις τις προτροπες για συναντησεις, θα το κανω.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω μεσα ομως, προτεινεται η ανωνυμια για λογους ασφαλειας αλλα και ελευθερης εκφρασης και μερικα μελη μπαινουν με κυριο μελημα να την διατηρησουν.
    μεχρι τωρα το εχω πει κ αλλες φορες αλλα αμφιβαλω αν καπιος θα μπορεσει να απαντησει πανω σε αυτο.
    ακομα δεν εχω καταλαβει με πιο τροπο θα γινεις ικανος να πεις τη γνωμη σου για ενα θεμα χωρις να ερθεις πιο κοντα με καπιον κ οπως ελεγα κ σε αλλο θεμα οπιος εχει τα γενια εχει κ τα χτενια ετσι οπως τα γραφεις ειναι σα να λες ο καθενας με βαση την ανονυμια λεει οτι θελει δηλωνει οτι να ναι κ λεει οτι να ναι.

    εγω οταν ειχα γραφτει στο φορουμ θυμαμαι εκτος οτι βρισκομουν στη πιο ευαλωτη κατασταση που θα μπορουσα να βρεθω ειμουν ο πρωτος που ειχα πιασει κουβεντα με πολα μελη εδω περα κ πλησιαζοντας τα ετσι εβγαλα καπια ακρη σχετικα με το θεμα δηλ αλλιως με πιο τροπο θα μου ελεγαν τη γνωμη τους σχετικα με αυτα που ελεγα? θα εριχναν τα χαρτια κ θα μου απαντουσαν η θα πηγαιναν στο μαντειο των δελφων?
    ο καθενας εν γνωση του διαλεγει πιον θα ακουσει κ πιος ειναι καταληλος για την περιπτωση του να τον ακουσει οπως ελεγα κ σε αλλο επεισοδειο ειναι ευκολο να βρεις αν κατι δε παει καλα με καπιον αρκει να ξερεις οτι 1+1 κανει 2 κ οχι 4

    μεχρι τωρα εχω κανει πολες επισημανσεις πανω στο συγκεκριμενο θεμα κ εχω πει πολες φορες για ατομα ανεξελεγκτα χειριστικου χαρακτηρα που φαινονται κ βγαζουν ματι απο χιλιομετρα σαφος μπορει να εχει ο καθενας ενα κακο εαυτο κ ολοι να εχουν βρισει καπιον καπια στιγμη αλλα οταν καπιος ειναι επιθετικος με το καλημερα βριζει σχεδον τα παντα κ δινει την εντυπωση οτι δε φοβαται τιποτα απολυτως απο αυτο μπορεις να καταλαβεις παρα πολα πραγματα για τη προσωπικοτητα του ακομη κ αν δεν εχεις δει τιποτα παραπανω απο αυτον..

    κ προφανως δε το εσβησαν γιατι ηξερα οτι ετσι ξεκαρφωτα δε προκειται να βρει ανταποκριση απο κανενα για αυτο δε το εσβησαν.

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μύνημα στον 76χρονο πατέρα μου
    By zoltar in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 14-05-2016, 17:46
  2. Μύνημα εμψύχωσης!
    By Densoulew in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 14-12-2011, 22:48
  3. χωρισα ... ουτε να τα ξαναβρω μαζι του γινεται ... ουτε να τον ξεχασω ...
    By stellou1989 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-07-2010, 04:49
  4. μυνημα αισιοδοξιας!
    By κικη in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 9
    Last Post: 11-03-2008, 11:52
  5. Νοιώθω καλύτερα!!-μύνημα για τον Akoma
    By Μαρία in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 24-08-2005, 14:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •