ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148

    ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ!!!!!

    Παιδια τοσο καιρο σας εχω 2αλισει με το παιδι που κατι γινεται τελευταια ΑΛΛΑ επστρεψε ο πρωην μου! καταρχας να τονισω οτι με το παιδι που σας ελεγα εμαθα οτι δεν εχει σχεση και μαλιστα εχει μιλησει σε ολες του τις φιλες/φιλους ξαδερφια/αδερφια για μενα...επισης εμαθα πως ενδιαφερεται για μενα και δεν μπορει να κανει κινηση ακομα λογω διαβασματος αλλα εμαθα οτι ενδιαφερεται...Ωστόσο ο πρωην μου χωρισε πριν λιγους μηνες και ξαφνικα με θυμηθηκε! τον ξερω 4 χρονια και τα ειχαμε 2 χρονια τελευταια φορα που τον ειδα ηταν 17 σεπτεμβριου που αυτος ειχε σχεση τοτε...και επεστρεψε τωρα..με εχει γεμισει παντου με λαικ και με ειδε εξω και ηρθε με φιλησε και μου ειπε θελω να σου μιλησω αλλα του ειπα οτι εχω δουλεια και εφυγα βιαστηκα να τονισω εδω οτι οσες φορες με ειχε ξανα δει εξω ποτε μα ποτε δεν ηρθε να μου μιλησει ουτε καν με κοιτουσε!........δεν ξερω τι θελω! ειλικρινα απο την στιγμη που τον ειδα επεστρεψε στο μυαλο μου!!!!! κατα τα αλλα με το διαβασμα παω περιφημα και πιστευω θα γραψω καλα!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Ωω please όχι πάλι ο γόης των 5 ηπειρων και των 7 θαλασσων:p

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Ωω please όχι πάλι ο γόης των 5 ηπειρων και των 7 θαλασσων:p
    χαχαχαχααχ γιαυτον οχι δεν θα εδινα πιστευω μια περιγραφη του γοη των 5 ηπειρων και των 7 θαλασσων! ειμαι σε πιο νορμαλ κατασταση γιατι μεχρι πρότινος πιστευα οτι τον ξεπερασα...αλλα απασχολει δυστηχως ακομη το μυαλο μου! και εχω και τον αλλον που ξερω πλεον οτι στανταρ ενδιαφερεται! αλλα ο πρωην ειναι πρωην..σταθερο και δοκιμασμενο..... γιατι να επιστρεψει ομως μετα απο τοσους μηνες?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Τι να σου πω, ρίξ'το κορώνα γραμματα!

    ΥΓ πάρε τον πρώην...Πάντα το παλιό κρασί είναι και το καλύτερο...Εκτός αν μιλάμε για καμια ρετσίνα....

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Τι να σου πω, ρίξ'το κορώνα γραμματα!

    ΥΓ πάρε τον πρώην...Πάντα το παλιό κρασί είναι και το καλύτερο...Εκτός αν μιλάμε για καμια ρετσίνα....
    ! με παρατησε για μια αλλη και μου ειπε οτι δεν θελει να με ξαναδει ,ουτε να μου ξαναμιλησει,ουτε να εχει επαφη μα2ι μου,και οτι δεν σημαινα τιποτα γιαυτον και 2 χρονια ηθελε απλα να περναει καλα μα2ι μου! εεμμμ μετα απο καποιες μερες μου 2ητησε συγνωμη και τωρα γυρισε.....συνεχι2εις να πιστευεις πως πρεπει να παρω τον πρωην? παρολο το πονο που εχει προκαλεσει περναει ακομα απο το μυαλο μου,τη διαστροφη μου μεσα!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    170
    Quote Originally Posted by xritaf View Post
    ! με παρατησε για μια αλλη και μου ειπε οτι δεν θελει να με ξαναδει ,ουτε να μου ξαναμιλησει,ουτε να εχει επαφη μα2ι μου,και οτι δεν σημαινα τιποτα γιαυτον και 2 χρονια ηθελε απλα να περναει καλα μα2ι μου! εεμμμ μετα απο καποιες μερες μου 2ητησε συγνωμη και τωρα γυρισε.....συνεχι2εις να πιστευεις πως πρεπει να παρω τον πρωην? παρολο το πονο που εχει προκαλεσει περναει ακομα απο το μυαλο μου,τη διαστροφη μου μεσα!!
    Γιατι παντα μενει στο μυαλο μας καποιος που δεν μας ηθελε? Ενω ποτε δε μενει αυτος που μας ηθελε ακομα και πιο ωραιος να ειναι? Δηλ τι ψυχολογικο ειναι αυτο?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by aifel View Post
    Γιατι παντα μενει στο μυαλο μας καποιος που δεν μας ηθελε? Ενω ποτε δε μενει αυτος που μας ηθελε ακομα και πιο ωραιος να ειναι? Δηλ τι ψυχολογικο ειναι αυτο?
    πραγματικα δεν το καταλαβαινω! και εγω αυτο αναρωτιέμαι! γιατι??

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    170
    Quote Originally Posted by xritaf View Post
    πραγματικα δεν το καταλαβαινω! και εγω αυτο αναρωτιέμαι! γιατι??
    Εγω θεωρω οτι γινεται καποια νοητικη διεργασια οπου μας αναγκαζει να τον βλεπουμε ως κατι ανωτερο μας γι αυτο και κολλαμε

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by aifel View Post
    Εγω θεωρω οτι γινεται καποια νοητικη διεργασια οπου μας αναγκαζει να τον βλεπουμε ως κατι ανωτερο μας γι αυτο και κολλαμε
    ενω στην ουσια οχι μονο ανωτερος δεν ειναι..ενα τιποτα ειναι ! ολα στο μυαλο μας ειναι.!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Απλά οι γυναίκες είναι για τον πεοντα......

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Τοσο καιρο τους το λεω μονο το καταληλο αξεσουαρ θα σας σωσει...:)

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    ΧΑχαχα αυτό τ thread έχει πολύ γέλιο, σ λίγο θα αρχίσεται και τα βουντού για τσ πρώην σας..

    Ασ πάμε όμως στ θέμα ο πρώην σ μάλλον σ θέλει για σιγουράκι μιας και πλησιάζει καλοκαίρι....Μ εξαίρεση μια πρώην μου εγώ προσωπικά τις υπόλοιπες θα τις πλησιάζα μόνο για έναν λόγο :)

    Επίσης ν πώ ότι δυστυχώς μόνο με έναν άνθρωπο νιώθουμε(άντε 2 στην καλύτερη) κάτι πάνω από τον έρωτα ακόμα....ΚΑι βέβαια υπάρχει και η πιθανότητα τ φτύνω κολάς :)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    Τοσο καιρο τους το λεω μονο το καταληλο αξεσουαρ θα σας σωσει...:)
    χαχαχαχαχαχα αλεξανδρεεε χαχχχαχαχαχαχααχα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    148
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    ΧΑχαχα αυτό τ thread έχει πολύ γέλιο, σ λίγο θα αρχίσεται και τα βουντού για τσ πρώην σας..

    Ασ πάμε όμως στ θέμα ο πρώην σ μάλλον σ θέλει για σιγουράκι μιας και πλησιάζει καλοκαίρι....Μ εξαίρεση μια πρώην μου εγώ προσωπικά τις υπόλοιπες θα τις πλησιάζα μόνο για έναν λόγο :)

    Επίσης ν πώ ότι δυστυχώς μόνο με έναν άνθρωπο νιώθουμε(άντε 2 στην καλύτερη) κάτι πάνω από τον έρωτα ακόμα....ΚΑι βέβαια υπάρχει και η πιθανότητα τ φτύνω κολάς :)
    μπααα βουντου δεν θα κανω ακομα! δεν ειμαι τοσο απελπισμενη! για σιγουρακι ε? δεν υπαρχει πιθανοτητα να γυρισει γιατι ακομα νιωθει ετσι? πολλα 2ηταω και εγω!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    170
    Quote Originally Posted by xritaf View Post
    μπααα βουντου δεν θα κανω ακομα! δεν ειμαι τοσο απελπισμενη! για σιγουρακι ε? δεν υπαρχει πιθανοτητα να γυρισει γιατι ακομα νιωθει ετσι? πολλα 2ηταω και εγω!
    Ελα βρε!!!!!χωρισε με την αλλη και δεν θελει να ψαχτει με καινουργια. Οποτε σου λεει παω στα γνωριμα

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ...........
    By sweety in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 19-11-2012, 17:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •