10 μέρες ήταν.. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    [QUOTE=teomatra;538935]Ακόμα... δεν μπορώ να ξελαμπικάρω. Ότι και να κάνω μου θυμίζει αυτή, ότι και να γίνετε στη ζωή μου, με στεναχωρεί! Μερικές φορές σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν είχε έρθει.. δεν θα την πάθαινα με την πάρτι της αλλά ούτε θα είχα ανοιχτεί σε κάποιον τόσο πολύ (προς το παρών). Κρατάμε επαφή και μιλάμε όσο μπορούμε. Κατάλαβε την ψυχολογία μου και με βοηθάει να συνέλθω. Δεν ξέρει βέβαια τον λόγο, μιας και δεν μπορώ να της το πω. Ίσως αν ήμουν λίγο πιο θαρραλέος. Τις προάλλες μπήκε στο νοσοκομείο και έγινα άσπρος.. κάτασπρος. Δεν μπορούσα να κάνω τίποτα εκείνη τη μέρα. Καμιά φορά οι άνρθωποι χάνουν τη γη κάτω από τα πόδια τους. Αυτό συνέβη σε μένα... το περίεργο βέβαια σε όλη αυτή τη κατάσταση είναι ότι η οικογένεια μου θέλει να μάθει αν είμαι ερωτευμένος και με ποια; Λέγονται αυτά τα πράγματα; Και αν δεν είμαι; Σε περίπτωση που μιλήσω θα διαλύσω τις σχέσεις μας (μπορεί και των οικογενειών μας). Δεν ξέρω πραγματικά.. δεν ξέρω τι έχω αυτή τη στιγμή.



    ωχ δεν σε βλεπω καλα εσυ πρεπει να την δαγκωσες την λαμαρινα
    κανε καμποσο καιρο υπομονη μεχρι να σου περασει ειναι 2 ξαδερφη σου αλλωστε

  2. #47
    [QUOTE=cherrybanana;542456]
    Quote Originally Posted by teomatra View Post
    Ακόμα... δεν μπορώ να ξελαμπικάρω. Ότι και να κάνω μου θυμίζει αυτή, ότι και να γίνετε στη ζωή μου, με στεναχωρεί! Μερικές φορές σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν είχε έρθει.. δεν θα την πάθαινα με την πάρτι της αλλά ούτε θα είχα ανοιχτεί σε κάποιον τόσο πολύ (προς το παρών). Κρατάμε επαφή και μιλάμε όσο μπορούμε. Κατάλαβε την ψυχολογία μου και με βοηθάει να συνέλθω. Δεν ξέρει βέβαια τον λόγο, μιας και δεν μπορώ να της το πω. Ίσως αν ήμουν λίγο πιο θαρραλέος. Τις προάλλες μπήκε στο νοσοκομείο και έγινα άσπρος.. κάτασπρος. Δεν μπορούσα να κάνω τίποτα εκείνη τη μέρα. Καμιά φορά οι άνρθωποι χάνουν τη γη κάτω από τα πόδια τους. Αυτό συνέβη σε μένα... το περίεργο βέβαια σε όλη αυτή τη κατάσταση είναι ότι η οικογένεια μου θέλει να μάθει αν είμαι ερωτευμένος και με ποια; Λέγονται αυτά τα πράγματα; Και αν δεν είμαι; Σε περίπτωση που μιλήσω θα διαλύσω τις σχέσεις μας (μπορεί και των οικογενειών μας). Δεν ξέρω πραγματικά.. δεν ξέρω τι έχω αυτή τη στιγμή.



    ωχ δεν σε βλεπω καλα εσυ πρεπει να την δαγκωσες την λαμαρινα
    κανε καμποσο καιρο υπομονη μεχρι να σου περασει ειναι 2 ξαδερφη σου αλλωστε
    Όλα καλά πλέον! Μπορεί κάποιος να διαγράψει το post; Ευχαριστώ πάρα πολύ για την πολύτιμη βοήθεια σας!!!!! Πλέον δεν νιώθω κάτι για αυτή επειδή γνώρισα έναν θησαυρό.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Αναγούλες εδώ και 3 μέρες!
    By kokou in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 02-02-2014, 18:05
  2. 20 ΜΕΡΕΣ ΖΩ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 13-04-2011, 16:41
  3. οι τρελες μερες μας
    By ocdcure in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 23-03-2011, 19:04
  4. 36 ΜΕΡΕΣ
    By bell in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 67
    Last Post: 18-04-2010, 18:50
  5. 16 ΜΕΡΕΣ
    By bell in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 55
    Last Post: 01-03-2010, 19:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •