Εξαφάνιση... Δειλία ή γράψιμο; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 281
  1. #16
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Ακριβώς... Εσύ τον δέχτηκες ακριβώς όπως ήταν! Σωστά το λες και συμφωνώ... Μάλλον βαρέθηκε ή δεν είχε διάθεση να το παλέψει, τον κούρασε η απόσταση.. Μην τα σκέφτεσαι άλλο αυτά... Δεν φταις εσύ.

  2. #17
    Quote Originally Posted by -moonlight- View Post
    Ακριβώς... Εσύ τον δέχτηκες ακριβώς όπως ήταν! Σωστά το λες και συμφωνώ... Μάλλον βαρέθηκε ή δεν είχε διάθεση να το παλέψει, τον κούρασε η απόσταση.. Μην τα σκέφτεσαι άλλο αυτά... Δεν φταις εσύ.
    Μπορεί να βρήκε και καμιά μικρότερη ή μπορεί και να ήθελε απλώς σεξ αλλά ξέχασε να μου το πει... Έχω περάσει και ξεπεράσει την φάση για το ποια θα αγγίζει, ποια θα φιλάει κλπ. και στην αρχη δλδ. το περσινό καλοκαίρι πρασίνιζα απο την ζήλια μου σκεπτόμενη οτι ίσως τα έκανε όλα αυτά αλλά κάποια στιγμή πιστεύω οτι θα τα ξαναζήσω και εγω και ελπίζω να είναι πολύ πολύ πολύ καλύτερα...
    Δεν υπάρχει τέτοιο συναίσθημα πλέον εκ μέρους μου, απλά ήθελα να μάθω... Επειδή εγω είμαι ξεκάθαρη με όλους, περιμένω να είναι και οι υπόλοιποι με εμένα αλλά αυτό δεν είναι πάντα εφικτό...

    Α το καλύτερο δεν το είπα, που μου έλεγε φράσεις του τύπου ''δεν κάνω αυτό που δεν θέλω να μου κάνουν'' άρα αν εξαφανιστεί κάποια κοπέλα του, δεν νομίζω να τον πειράξει εφόσον έκανε το ίδιο... Εεεε;;;;

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    εγω λεω εσυ φταισ και μπορω να στο αιτιολογησω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    θα σου κανω μια αναλυση
    τον γνωριζεισ του δινεισ αξια σε παραταει και τον εξιδανικευεισ
    ποιοσ φταει;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εγω λεω εσυ φταισ και μπορω να στο αιτιολογησω
    Ακούω... Ή μάλλον, διαβάζω...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    θεσ να συνεχισω αμα θεσ το παω και παρακατω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Quote Originally Posted by elis View Post
    θα σου κανω μια αναλυση
    τον γνωριζεισ του δινεισ αξια σε παραταει και τον εξιδανικευεισ
    ποιοσ φταει;

    Δεν τον εξιδανίκευσα όταν με παράτησε, απλά αναρωτιέμαι μήπως έκανα εγω κάποιο τρομερό λάθος...

  8. #23
    Quote Originally Posted by elis View Post
    θεσ να συνεχισω αμα θεσ το παω και παρακατω

    Ναι θέλω να το πας παρακάτω, με μια χάρη όμως:μην μου τα γράφεις ένα-ένα τα μηνύματα....

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    τι τρομερο λαθοσ να εκανεσ εισαι χαζη ξερεισ τον εαυτο σου ξερεισ πωσ αντιδρασ ξερεισ τι νιωθεισ
    ξερεισ τα παντα για σενα αν εκανεσ κατι που το πηρε για λαθοσ δε φταισ εσυ ετσι εισαι
    αυτον δεν τον βολεψε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Quote Originally Posted by elis View Post
    τι τρομερο λαθοσ να εκανεσ εισαι χαζη ξερεισ τον εαυτο σου ξερεισ πωσ αντιδρασ ξερεισ τι νιωθεισ
    ξερεισ τα παντα για σενα αν εκανεσ κατι που το πηρε για λαθοσ δε φταισ εσυ ετσι εισαι
    αυτον δεν τον βολεψε
    Μπορούσε να πει πως δεν είμαι αυτό που θέλει....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    συνεχιζω;ρωτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Quote Originally Posted by Περγαμοντο... View Post
    Μπορεί να βρήκε και καμιά μικρότερη ή μπορεί και να ήθελε απλώς σεξ αλλά ξέχασε να μου το πει... Έχω περάσει και ξεπεράσει την φάση για το ποια θα αγγίζει, ποια θα φιλάει κλπ. και στην αρχη δλδ. το περσινό καλοκαίρι πρασίνιζα απο την ζήλια μου σκεπτόμενη οτι ίσως τα έκανε όλα αυτά αλλά κάποια στιγμή πιστεύω οτι θα τα ξαναζήσω και εγω και ελπίζω να είναι πολύ πολύ πολύ καλύτερα...
    Δεν υπάρχει τέτοιο συναίσθημα πλέον εκ μέρους μου, απλά ήθελα να μάθω... Επειδή εγω είμαι ξεκάθαρη με όλους, περιμένω να είναι και οι υπόλοιποι με εμένα αλλά αυτό δεν είναι πάντα εφικτό...

    Α το καλύτερο δεν το είπα, που μου έλεγε φράσεις του τύπου ''δεν κάνω αυτό που δεν θέλω να μου κάνουν'' άρα αν εξαφανιστεί κάποια κοπέλα του, δεν νομίζω να τον πειράξει εφόσον έκανε το ίδιο... Εεεε;;;;
    Το πρώτο είναι καλό ;) κοίτα λογικό είναι... Εγώ σε καταλαβαίνω... Σε παρατάει στα ξαφνικά, κι' εγώ στην αρχή θα ένιωθα πολύ άσχημα και θα έπεφτε η αυτοπεποίθησή μου. Αν σου εξηγούσε θα ήταν καλύτερα για σένα, γι' αυτό σου πήρε τόσο χρόνο... Απλά για να το ξεπεράσεις πρέπει να βγάλεις απ' το μυαλό σου ότι έχεις ευθύνες. Και εννοείται πώς θα τον πείραζε κι' αυτόν αν τον παρατούσαν όσο δυνατός και "σκασίλα μου" κι' αν είναι κάποιος... Λίγοι λένε τα πράγματα με το όνομά τους και ακόμα πιο λίγοι δεν θα έκαναν όντως κάτι που δεν θα ήθελαν να τους κάνουν... Μην το ψάχνεις. Άστο να πάει στο καλό για να ησυχάσεις...

  13. #28
    Quote Originally Posted by elis View Post
    συνεχιζω;ρωτα
    Συνέχισε.... Ή η συνέχεια είναι να τον ρωτήσω;;;; Αν εννοείς αυτό, κοίτα λίγο τι έχω γράψει στα προηγούμενα σχόλια για το αν τον ρώτησα ή οχι...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    δεν εκανεσ κανενα λαθοσ αν μιλαμε για νορμαλ συμπεριφορα
    ολοι ειμαστε αναλογα με το πωσ μεγαλωσαμε λοιπον εσυ ετσι μεγαλωσεσ
    ετσι εισαι και σε οποιον αρεσει ξεκολα με τα χαζα αυτα που εχεισ ειναι προβληματισμοι
    καθεσαι και αναπολεισ τι εγινε με το μαλακα που αμα κατσεισ και τα σκεφτεισ
    δε σου φερθηκε και καλα και αντι να τον μουντζωσεισ καθεσαι και του δινεισ αξια με το γτ εφυγε
    που μπορει να ειναι χιλοι δυο λογοι που ουτε καν τουσ φανταζομαστε απο το ιντερνετ και με αυτη τη λεπτομερεια χαλασ τη ζωη σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    Quote Originally Posted by -moonlight- View Post
    Το πρώτο είναι καλό ;) κοίτα λογικό είναι... Εγώ σε καταλαβαίνω... Σε παρατάει στα ξαφνικά, κι' εγώ στην αρχή θα ένιωθα πολύ άσχημα και θα έπεφτε η αυτοπεποίθησή μου. Αν σου εξηγούσε θα ήταν καλύτερα για σένα, γι' αυτό σου πήρε τόσο χρόνο... Απλά για να το ξεπεράσεις πρέπει να βγάλεις απ' το μυαλό σου ότι έχεις ευθύνες. Και εννοείται πώς θα τον πείραζε κι' αυτόν αν τον παρατούσαν όσο δυνατός και "σκασίλα μου" κι' αν είναι κάποιος... Λίγοι λένε τα πράγματα με το όνομά τους και ακόμα πιο λίγοι δεν θα έκαναν όντως κάτι που δεν θα ήθελαν να τους κάνουν... Μην το ψάχνεις. Άστο να πάει στο καλό για να ησυχάσεις...
    Σε ποιό αναφέρεσαι οτι είναι καλό και λογικό;;
    Είχε σκασίλα και γενικώς όπως και να το παίζει, τον τσούζουν μερικά πράγματα... Όπως με εμένα στην αρχή έγινε κάτι και με κοίταγε σαν πληγωμένο κουταβάκι, άρα τον πείραξε τότε...

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αυτοκτονια! Θαρρος ή Δειλια?
    By Νικος Κ. in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 117
    Last Post: 27-08-2014, 21:56
  2. Δειλία
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 18
    Last Post: 28-04-2013, 22:23
  3. ΓΡΑΨΙΜΟ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 17-12-2011, 22:04
  4. ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΜΟΙ ΣΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 25-12-2010, 09:59
  5. Δειλία ή λογική;
    By krino in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 09-03-2008, 11:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •