ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337

    ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

    Γεια χαρα σε ολους σας!!

    Χτες βγηκα για καφε με έναν ανθρωπο που είχαμε σταματησει κάθε επαφη εδώ και 16 χρονια. Αυτος ο ανθρωπος σημερα είναι 41 ετων και δεν εχει προχωρησει στη ζωη του, δεν εχει παντρευτει ακομη.
    Πριν 16 χρονια ακριβως είχαμε γνωριστεί όταν εγω πηγαινα Γ'Λυκειου και κεινος τοτε ηταν 24 και ξεκινησε ξανα το σχολειο για να παρει το απολυτηριο του με σκοπο να σπουδασε. Ξεκινήσαμε μια φιλια τοτε αφου εκεινος προσεγγισε τον αδερφο μου πρωτα. Εδειχνε μεγαλη συμπαθεια προς το προσωπο του αδερφου μου που ηταν 16 εκεινη τη χρονια και ετσι τον είχαμε καλεσει καποιες φορες σπιτι μας αλλα σε εντελως φιλικα πλαισια.
    Μεχρι που μια θεια μου μας εβαλε ψυλλους στα αυτια....ότι μπορει εκεινος να ειχε άλλες διαθεσεις απέναντι μου. Ότι μπορει να με γουσταρε. Το ιδιο με ειχε προειδοποιησει και η κολλητη μου. Εγω εκανα ότι δεν ακουσα μιας και κεινη την περιοδο ειχα φαει κολλημα με καποιο άλλο παιδι από την περιοχη μου. Οποτε ειχα από τη μια εκει κολλημενο το μυαλο μου από την άλλη στα διαβάσματα. Eτσι οσο και να με ειχαν προτετοιμασει και παλι σαστισα όταν ένα μεσημερι μετα το σχολασμα εκεινος μαζεψε οσα κουράγια του ειχαν απομεινει και μου εξομοληγηθηκε ότι ηταν ερωτευμενος. Το λαθος τοτε ηταν ότι του πα ότι ηθελα αλλον. Και χωρις να εχω κατι σιγουρο από τον αλλον.
    Ολο το υπολοιπο της χρονιας επαψε να μας μιλαει αυτος. Απομακρυνθηκε, εκοψε κάθε επαφη και από τον αδερφο μου. Δεν μπορουσα να φανταστω γιατι ειχε πειραχτεί τοτε τοσο πολύ τοτε.
    Ειχα ενοχληθεί που δε μας εδινε σημασια πλεον αλα ποτε δεν ειχα σκεφτει ερωτικα για κεινον.
    Τα χρονια περασαν, σπουδασε αυτος τελικα, εμεινε για πολύ μεγαλο διαστημα στην Αθηνα και χαθηκαμε εντελως. Τωρα εχει επιστρεψει στον τοπο μας εδώ και τρια χρονια λογω του ότι βρηκε εργασια μονιμη.
    Εδώ και λιγες εβδομάδες λοιπον ξεκινήσαμε να μιλαμε στο fb. Αφορμή μια εικονα γυμνασμένης υπερβολικα γυναικας που ειχε ανεβασει. Ξεκινησε το πειραγμα απ την πλευρα του. Αρχισε να με βομβαρδιζει με φωτο γυναικων που εβρισκε στο ιντερνετ αλλα και δικες του με εσωρουχο. Προκλητικα ευτυχως δε μου μιλουσε. Δεν περιμενα τετοια αλλαγη από αυτόν. Ποσο πια προχωρημένος εγινε??
    Ωσπου η κουβεντα γυρισε στα παλια. Και τοτε βρηκε αφορμή να μου αποκαλυψει ποσο πολύ ειχε πληγωθεί τοτε...ποσο του ειχε στοιχισει η απορριψη μου. Προσπαθησα να τον πεισω ότι εάν δεν το περναγε ολο αυτό ποτε δε θα προχωρουσε στη ζωη του, δλδ να παει για σπουδες να μορφωθεί, να εξελιχτεί. Δεν ημασταν τοτε ετοιμοι για σχεση. Ενώ λοιπον χαιρομουν κάθε φορα που μιλάγαμε στο ιντερνετ και ενώ περιμενα πως και πως να μου ζητησει να βγουμε ραντεβού να πουμε ένα σωρο πραγματα μιας και μας ενωνουν κοινες αναμνήσεις, αντιθέτως εχτες κατι με επιασε ξαφνικα και δεν ενιωσα ανετα στην πορεια της συνάντησης και ηθελα να φυγω. Φερθηκα ευγενικα σε ολο το τριωρο κουβεντιάσαμε πολύ αλλα ο νους μου πηγαινε κάθε τρεις και λιγο στα προσφατα που εζησα με τον άλλο. Με τον οποιο μεχρι πριν μια βδομαδα ημασταν μαζι για καφε και με ρωτουσε εάν θελω να μαστε παλι μαζι και εγω απαντηση δεν εδωσα ακομα.
    Ενημερωσα τον ανθρωπο ότι ακομα είναι νωπη η ιστορια μου, ότι ο πρωην ερχοταν σπιτι με σοβαρο σκοπο...
    Ξαφνικα τρομοκρατηθηκα στη σκεψη ότι με ξαναθελει παλι και εγω τον απορριπτω ξανα και πληγωνεται πιο πολύ ακομα και από τοτε. Και ετσι χαλασε η διαθεση μου το μισο της βραδιας. Δεν το αφησα να φανει αλλα ηθελα να φυγω.
    Μολις πηγα σπιτι σκεφτηκα να του γραψω...να του πω σε ποσο δυσκολη θεση είμαι. Δεν είμαι ετοιμη ψυχολογικα να εμπλακω σε κατι καινουργιο, όταν ακομα οι μισοι από την περιοχη μου νομιζουν ότι είναι μαζι με τον άλλο....είναι στενος ο κυκλος εδώ....τα νεα κυκλοφορουν γρηγορα. Δε θελω να ελπιζει παλι για μενα και να τον πληγωσω...
    Δεν ξερω εάν εκανα καλα.
    Αυτος μου γραψε ότι είμαι ελευθερη να κανω ο,τι θελω στη ζωη μου και ότι από αυτόν ποτε δε θα νιώσω καμμια πιεση...αν και πιστευω ότι ηδη εχει απογοητευτει. Τον ξερω καλα. Αναλυει τα πραγματα πολύ. Δεν μπορω να ξερω ότι παλι μπορει να βασανίζεται. Εχω βασανιστεί και εγω από αλλους και ξερω πως είναι.
    Τωρα είμαι σιγουρη ότι θα κλειστει παλι στο καβουκι του.
    Εντωμεταξύ κατι που με χαλασε είναι ότι μου αποκαλυψε ότι ποτε δεν εχει κανει σχεση που να ειχε κρατησει εστω ένα χρονο. Μονο σχεσεις που κρατουσαν 3 μηνες και εφευγε παντα η γυναικα από ο,τι καταλαβα. Η γνωριμίες που αποδεικνυοταν ότι υπηρχε παντα άλλος στη μεση. Σοβαρη σχεση ποτε του δεν εχει κανει!!! και είναι 41 ετων! τοσο πια ευαίσθητος είναι? Η καποιο κουσουρι κρυβει?
    Παιδια τι πιστευετε? καλα δεν εκανα? πρεπει να νιωθω τυψεις που ακομα είμαι μπερδεμενη και δεν μπορω να μπλεχτω σε κατι άλλο χωρις να μαι σιγουρη?

    σας ευχαριστω για το χρονο σας
    Last edited by Christine; 24-05-2015 at 15:08.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    4
    Καλησπέρα Χριστίνα.Καταρχάς θέλω να σου πώ πως η ζωή , αναγκαστικά, είναι γεμάτη από καλές και κακές στιγμές,για τις οποίες δεν μπορεις να αποδόσεις ευθύνη αποκλειστικά σε σένα,ή σε κάποιον άλλο μεμονωμένα.Είναι το σύνολο των περιστάσεων,των συνθηκών,το περιβόητο timing,το οποίο καθορίζει πολλές φορές τις αποφάσεις μας.Συμπερασματικά,κατά την γνώμη μου αδικείς τον εαυτό σου,με το να σκέφτεσαι ότι τον πλήγωσα τότε , να τον πληγώσω και τώρα?
    Την στιγμή που είσαι μπερδεμένη εσύ η ίδια,δώσε λίγο χρόνο στον ευατό σου να μπορέσεις να ισσοροπήσεις μέσα σου για να μπορέσεις μετά και με τους γύρω σου.Μην αφήνεις την ευαισθησία σου,να μπαίνει μπροστά,από αυτό που πραγματικά θέλεις,το οποίο την προκειμένη στιγμή ίσως και να μην μπορείς να το ξέρεις ούτε εσύ η ίδια.
    Και ως προς αυτό που ρώτησες για αυτόν,δεν το βρίσκω φυσιολογικό αυτό με την έλλειψη σχέσεων στην ζωή του.Ίσως κάτι να κρύβεται,ίσως πάλι όχι.Δεν είσαι υποχρεωμένη να το μάθεις.Καλύτερα ,όπως είσαι τώρα, μείνε ουδέτερη.
    Τελικώς,ηρέμησε,δώσε χρόνο στον εαυτό σου και προσπάθησε να προστατεύεις τον εαυτό σου από παρορμήσεις της στιγμής.
    Σου εύχομαι τα καλύτερα.

  3. #3
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Αρχισε να με βομβαρδιζει με φωτο γυναικων που εβρισκε στο ιντερνετ αλλα και δικες του με εσωρουχο. Προκλητικα ευτυχως δε μου μιλουσε. Δεν περιμενα τετοια αλλαγη από αυτόν. Ποσο πια προχωρημένος εγινε??
    41 χρονών άνθρωπος και φέρεται έτσι;;; Σου δείχνει και τα προσόντα του, επειδή με το εσώρουχο βλέπεις λίγο-πολύ τι υπάρχει μέσα...
    Εγω πάντως βλέποντας αυτές τις λέξεις, ξενέρωσα και δεν καταλαβαίνω γιατι σκας οτι θα τον πληγώσεις ξανά αν τον αρνηθείς για 2η φορά!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Περγαμοντο... View Post
    41 χρονών άνθρωπος και φέρεται έτσι;;; Σου δείχνει και τα προσόντα του, επειδή με το εσώρουχο βλέπεις λίγο-πολύ τι υπάρχει μέσα...
    Εγω πάντως βλέποντας αυτές τις λέξεις, ξενέρωσα και δεν καταλαβαίνω γιατι σκας οτι θα τον πληγώσεις ξανά αν τον αρνηθείς για 2η φορά!
    Επειδη μου στελνε φωτο με γυμνασμενες γυναικες, του ειπα οτι εχω κι εγω στο φεις ωραιες φωτο απο την παραλια. Και επειδη δεν μπορουσε να τις βρει αναγκαστηκα να του στειλω δυο φωτο με μαγιο.
    Μετα ομως του απαιτησα πιο πολυ στα αστεια, να μου στειλει και κεινος.....
    Και παιρνει ενα θάρρος! !!! Και φωτογραφιζοτανε ολη νυχτα και μου τις εστελνε. Μετα περιμενε σχολια κολακευτικα απο μενα....ε δε μου βγαινανε!
    Οταν του ειπα, οκ βρε παιδι μου καλα ειναι, μη στειλεις αλλες...εκεινος δηλωσε οτι ενοχληθηκε. Ηθελε δλδ να στελνει συνεχεια.
    Μεχρι που ενα βραδυ μου ζητησε να παω σπιτι του. Οταν του κανα κυρηγμα για ολο αυτο μου το παιξε καλο παιδι που σεβεται και ξερει τι ηθικη εχω και οτι το πε μεταξυ σοβαρου και αστειου.
    Χτες παντως στη συναντηση ηταν σοβαρος και μετρημενος.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by NightBlue View Post
    Καλησπέρα Χριστίνα.Καταρχάς θέλω να σου πώ πως η ζωή , αναγκαστικά, είναι γεμάτη από καλές και κακές στιγμές,για τις οποίες δεν μπορεις να αποδόσεις ευθύνη αποκλειστικά σε σένα,ή σε κάποιον άλλο μεμονωμένα.Είναι το σύνολο των περιστάσεων,των συνθηκών,το περιβόητο timing,το οποίο καθορίζει πολλές φορές τις αποφάσεις μας.Συμπερασματικά,κατά την γνώμη μου αδικείς τον εαυτό σου,με το να σκέφτεσαι ότι τον πλήγωσα τότε , να τον πληγώσω και τώρα?
    Την στιγμή που είσαι μπερδεμένη εσύ η ίδια,δώσε λίγο χρόνο στον ευατό σου να μπορέσεις να ισσοροπήσεις μέσα σου για να μπορέσεις μετά και με τους γύρω σου.Μην αφήνεις την ευαισθησία σου,να μπαίνει μπροστά,από αυτό που πραγματικά θέλεις,το οποίο την προκειμένη στιγμή ίσως και να μην μπορείς να το ξέρεις ούτε εσύ η ίδια.
    Και ως προς αυτό που ρώτησες για αυτόν,δεν το βρίσκω φυσιολογικό αυτό με την έλλειψη σχέσεων στην ζωή του.Ίσως κάτι να κρύβεται,ίσως πάλι όχι.Δεν είσαι υποχρεωμένη να το μάθεις.Καλύτερα ,όπως είσαι τώρα, μείνε ουδέτερη.
    Τελικώς,ηρέμησε,δώσε χρόνο στον εαυτό σου και προσπάθησε να προστατεύεις τον εαυτό σου από παρορμήσεις της στιγμής.
    Σου εύχομαι τα καλύτερα.

    Σε Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!

    Ναι, μου χτυπησε ασχημα που δεν ειχε εστω μια σοβαρη σχεση στη ζωη του. Ενω δλδ ξεκινουσε κατι και στο σεξ ολα πηγαιναν καλα νετα απο 2-3 μηνες χαλαγε η δουλεια!
    Οσο για τα αλλα σαφως και χρειαζομαι χρονο να δω τι εφταιξε, που βαδιζω. Και οχι σχεση στο καπακι. Μονο χειροτερα μπορει να γινουν τα πραγματα.
    Εξαλλου δεν ενιωσα κατι ιδιαιτερο χτες που βγηκα μαζι του.

  6. #6
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Επειδη μου στελνε φωτο με γυμνασμενες γυναικες, του ειπα οτι εχω κι εγω στο φεις ωραιες φωτο απο την παραλια. Και επειδη δεν μπορουσε να τις βρει αναγκαστηκα να του στειλω δυο φωτο με μαγιο.
    Μετα ομως του απαιτησα πιο πολυ στα αστεια, να μου στειλει και κεινος.....
    Και παιρνει ενα θάρρος! !!! Και φωτογραφιζοτανε ολη νυχτα και μου τις εστελνε. Μετα περιμενε σχολια κολακευτικα απο μενα....ε δε μου βγαινανε!
    Οταν του ειπα, οκ βρε παιδι μου καλα ειναι, μη στειλεις αλλες...εκεινος δηλωσε οτι ενοχληθηκε. Ηθελε δλδ να στελνει συνεχεια.
    Μεχρι που ενα βραδυ μου ζητησε να παω σπιτι του. Οταν του κανα κυρηγμα για ολο αυτο μου το παιξε καλο παιδι που σεβεται και ξερει τι ηθικη εχω και οτι το πε μεταξυ σοβαρου και αστειου.
    Χτες παντως στη συναντηση ηταν σοβαρος και μετρημενος.
    Δεν ξέρω αλλά δεν είναι λίγο περίεργη η στάση του; Εκτός αν και ενθουσιάστηκε τόσο πολύ επειδή σκέφτηκε οτι τώρα είναι η ευκαιρία να γίνει κάτι μαζί σου.... Αλλά δεν μου φαίνεται φυσιολογική στάση ενός ανθρώπου στην ηλικία του, με τις συνεχόμενες φωτογραφίες και το οτι ήθελε κομπλιμέντα και όταν έφαγε την χυλόπιτα με την άρνησή σου να πας στο σπίτι άλλαξε τροπάριο....
    Εγω πάντως στην θέση σου, θα κοίταγα τι ήθελα πραγματικά και δεν θα έκανα κάτι με κάποιον μόνο και μόνο για να μην τον πληγώσω και δεύτερη φορά....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καταρχην δεν μου φαινεται περιεργο που ενιωσες αβολα. Δεν νομιζω να ειχε σωστη συμπεριφορα. (Για μενα σιγουρα δεν ειχε )

    Και κατα δευτερον , αν δεν θελεις μια σχεση και το λες και δεν την κανεις , δεν κανεις το χατηρι στον αλλον για να μην τον πληγωσεις ... ετσι νομιζω τουλαχιστον. Γιατι ισως μετα μονο χειροτερα θα΄ναι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    πφφ κριμα.. με τετοιο τιτλο, νομιζα οτι θα διαβαζα κατι για την μηχανη του χρονου :p

    εφοσον δεν ξερεις καν τι θελεις η ιδια, γιατι προβληματιζεσαι τοσο?
    ξεκαθαρισε πρωτα τι θελεις να κανεις και μετα το αν ειναι αυτος διαθεσιμος για τα αναλογα.
    εσυ προσπαθεις να διαγνωσεις αν ειναι σοβαρος και να τον εχεις σταντμπαι για ΝΑ σκεφτεις, ΚΑΠΟΤΕ, αν θελεις κι εσυ κατι.

    το μονο που εχω να πω να λαβεις υποψιν, ειναι το οτι επειδη σου ειπε τι αισθανοταν στο μακρινο παρελθον οταν ηταν νεαρουλης και σου ειχε κανει εκεινη την προταση, μην θεωρησεις δεδομενο οτι και τωρα αισθανεται ετσι, ουτε οτι δεν θελει κατι εντελως ευκαιριακο, τωρα.
    αυτο το στορι με τις φωτο με τα εσωρουχα, δεν ειναι και πολυ ενθαρρυντικο για κατι διαφορετικο..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πφφ κριμα.. με τετοιο τιτλο, νομιζα οτι θα διαβαζα κατι για την μηχανη του χρονου :p

    εφοσον δεν ξερεις καν τι θελεις η ιδια, γιατι προβληματιζεσαι τοσο?
    ξεκαθαρισε πρωτα τι θελεις να κανεις και μετα το αν ειναι αυτος διαθεσιμος για τα αναλογα.
    εσυ προσπαθεις να διαγνωσεις αν ειναι σοβαρος και να τον εχεις σταντμπαι για ΝΑ σκεφτεις, ΚΑΠΟΤΕ, αν θελεις κι εσυ κατι.

    το μονο που εχω να πω να λαβεις υποψιν, ειναι το οτι επειδη σου ειπε τι αισθανοταν στο μακρινο παρελθον οταν ηταν νεαρουλης και σου ειχε κανει εκεινη την προταση, μην θεωρησεις δεδομενο οτι και τωρα αισθανεται ετσι, ουτε οτι δεν θελει κατι εντελως ευκαιριακο, τωρα.
    αυτο το στορι με τις φωτο με τα εσωρουχα, δεν ειναι και πολυ ενθαρρυντικο για κατι διαφορετικο..


    Πραγματι!! Το οτι πηρε τοσο θαρρος μετα απο τοσα χρονια που ανταλασσαμε μια τυπικη καλημερα, αφου κατα την αποψη του επρεπε να ξεχασει το παρελθον, φτανοντας στο σημειο με το που του δωσα το θαρρος να αρχισει να πλασαρει τον εαυτο του στελνοντας μου φωτο με εσωρουχο, αυτο δε μ αρεσε!!
    Δεν ηθελα να τον προσβαλλω για ολο αυτο, αλλα σιγουρα εχασε ποντους. Ποιος νομισε οτι ητανε;;; οτι με μερικες φωτο θα με εκανε να τον ποθω;;;; καιμετα να κανει τον δύσκολο; ;; ισως και κατι σαν εκδίκηση για την τοτε απόρριψη μου1
    Αφου λοιπον ανταλλαξαμε κινητα, ξαφνικα τον επιασαν ντροπες και δισταζε να τηλεφωνισε.προτιμουσε να στελνει μνμ γιατι δε θα κολλαγε οπως ελεγε! Περασαν δεκα μερες ωσπου να το αποφασίσει να παρει τλκ τηλεφωνο!! Δλδ ξαφνικα εγινε σοβαρος και μετρημενος!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Πραγματι!! Το οτι πηρε τοσο θαρρος μετα απο τοσα χρονια που ανταλασσαμε μια τυπικη καλημερα, αφου κατα την αποψη του επρεπε να ξεχασει το παρελθον, φτανοντας στο σημειο με το που του δωσα το θαρρος να αρχισει να πλασαρει τον εαυτο του στελνοντας μου φωτο με εσωρουχο, αυτο δε μ αρεσε!!
    Δεν ηθελα να τον προσβαλλω για ολο αυτο, αλλα σιγουρα εχασε ποντους. Ποιος νομισε οτι ητανε;;; οτι με μερικες φωτο θα με εκανε να τον ποθω;;;; καιμετα να κανει τον δύσκολο; ;; ισως και κατι σαν εκδίκηση για την τοτε απόρριψη μου1
    Αφου λοιπον ανταλλαξαμε κινητα, ξαφνικα τον επιασαν ντροπες και δισταζε να τηλεφωνισε.προτιμουσε να στελνει μνμ γιατι δε θα κολλαγε οπως ελεγε! Περασαν δεκα μερες ωσπου να το αποφασίσει να παρει τλκ τηλεφωνο!! Δλδ ξαφνικα εγινε σοβαρος και μετρημενος!
    Σιγά την εκδίκηση!
    Μάλλον δεν του σηκώνεται από κοντά και θέλει να φτιάχνεται από μακριά!
    Υπάρχουν και τέτοιοι ξέρεις...
    Δεν τον ενθάρρυνες και μαζεύτηκε.
    Αν δεν κατάφερε να κάνει μια σχέση της προκοπής τόσα χρόνια και όπως λες οι γυναίκες την κάναν με ελαφρά πηδηματάκια, κάτι δεν πάει καλά.
    Στα 41 δεν θα στρώσει, μάλλον θ΄αρχίσει να χειροτερεύει.
    Για ποιο πράγμα προβληματίζεσαι λοιπόν δεν κατάλαβα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Σιγά την εκδίκηση!
    Μάλλον δεν του σηκώνεται από κοντά και θέλει να φτιάχνεται από μακριά!
    Υπάρχουν και τέτοιοι ξέρεις...
    Δεν τον ενθάρρυνες και μαζεύτηκε.
    Αν δεν κατάφερε να κάνει μια σχέση της προκοπής τόσα χρόνια και όπως λες οι γυναίκες την κάναν με ελαφρά πηδηματάκια, κάτι δεν πάει καλά.
    Στα 41 δεν θα στρώσει, μάλλον θ΄αρχίσει να χειροτερεύει.
    Για ποιο πράγμα προβληματίζεσαι λοιπόν δεν κατάλαβα.
    Ελα μου ντε;;;;; απλα αραιωνω σιγα σιγα... αν συνεχισω τα μνμ θα περιπλεξω την κατασταση..παντως αυτος ουτε ενα μνμ εστειλε ξανα απο προχτες που του ξεκαθαρισα τη θεση μου. Μην τον ειδατε τον Παναη!!
    Καλυτερα!
    Οσο για τις σχέσεις του που δεν κρατουσαν πανω απο δυο,τρεις μηνες απλα ισχυριστηκε οτι δεν υπηρχε συναισθημα και απο τις δυο πλευρες. Ενω λοιπον το σεξ ηταν καλο οι γυναικες αραιωναν στο τελος. Μαλιστα μου πε οτι στην τελευταία περίπτωση, ενω η κοπελα εβλεπε πως δεν ταιριαζαν, αυτος επεμενε!!

Similar Threads

  1. Παρελθόν
    By nikiii in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 28-03-2015, 12:28
  2. Παρελθόν!
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 05-02-2015, 14:18
  3. Παρελθόν...
    By wundeer in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 14-04-2013, 00:35
  4. κολλημενη στο παρελθον
    By makedreams in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 19-11-2012, 17:13
  5. Επεστρεψε και τώρα τι γινεται ?
    By Laura in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 31-07-2006, 16:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •