Κωδικός Facebook στο ζευγάρι.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    4

    Σας ευχαριστώ.

    Ευχαιριστω για τις απαντήσεις σας,αλλά για δικούς μου λόγους σβήνω το thread αυτό.
    Last edited by NightBlue; 24-05-2015 at 16:32.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εμενα δε μου φαινετε σοβαρο το ολο θεμα να σου πω ο καθενας εκει μεσα ανεβαζει πραγματα για να περνα την ωρα του

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτο το πραγμα δεν ειναι κρυφη παρακολουθηση αφου αυτα που ανεββαζουν οι χρηστες προοριζονται για να τα βλεπει ενα κοινο πως γινετε οταν γινετε ενα ματς κ στις κερκιδες υπαρχει κοσμος για να δει τον αγωνα? κατι τετιο..
    ειναι σα να ανακοινωνεις γεγονοτα σε ενα κοινο οπως μια κοινωνικη εκδηλωση που πας για λογους διασκεδασης.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    4
    Η αλήθεια είναι ότι έχει μεγαλοποιηθεί σε υπέρμετρο βαθμό το συγκεκριμένο μέσο.Προσωπικά πάντα το θεωρούσα ένα μέσο ,το οποίο,όπως όλα στη ζωή,χαρακτηρίζεται ανάλογα πως το χρησιμοποιείς.Γιαυττό άλλωστε και δεν είχα αναρωτηθεί ποτέ μέχρι τώρα το να έχω τους κωδικούς του άλλου,για τον οποιονδήποτε λόγο.Τελικά είναι καθαρά θέμα πως το βλέπει ο καθένας.
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Αλέξανδρε για τις απαντήσεις σου.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ παλι πες οτι ξερεις ενα κωδικο οκ? εσυ που ξερεις αν αυτη εχει φτιαξει κ αλλη σελιδα που αν την βρεις σφυρα μου που μπορει να βρισκεται ακομα κ διπλα σου αλλα να μη ξερεις οτι ειναι αυτη? ετσι δε βγαζεις ακρη γιατι αυτη μετα θα γνωριζει οτι διαβαζεις τις συνομιλιες της κ θα τις διαμορφωνει αναλωγα για να στις πασερνει να τις ακουσεις.
    οπως πας σε ενα κλαμπ για να διασκεδασεις κ ξεδωσεις κατι αναλωγο ειναι κ το φβ... ειναι απλα ενα κοινωνικο δικτυο τιποτε παραπανω..
    αναβεζεις πραγματα για τη διασκεδαση σου για να γελασεις η να ενημερωσεις τους φιλους σου για πραγματα που εκανες στη ζωη σου.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    4
    Αλέξανδρε ειλικρινά με χαροποιεί που ήσουν ο πρώτος που είχα συνομιλία εδώ μέσα.Η πρώτη μου εντύπωση που μου δίνεις είναι καταπληκτική.Σε ευχαριστώ εκ βαθέων φίλε μου και σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αυτο το πραγμα δεν ειναι κρυφη παρακολουθηση αφου αυτα που ανεββαζουν οι χρηστες προοριζονται για να τα βλεπει ενα κοινο πως γινετε οταν γινετε ενα ματς κ στις κερκιδες υπαρχει κοσμος για να δει τον αγωνα? κατι τετιο..
    ειναι σα να ανακοινωνεις γεγονοτα σε ενα κοινο οπως μια κοινωνικη εκδηλωση που πας για λογους διασκεδασης.

    Δεν διαβασα το αρχικο μηνυμα μιας και σβηστηκε , αλλα το fb εχει φιλτρα. Δηλαδη μπορει να ανακοινωνεις κατι ακομα και μονο σε ενα συγκεκριμενο ατομο ή ακομα και σε κανενα , απλως να θελεις να χρησιμοποιησεις τις αποθηκευτικες δυνατοτητες του μεσου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ παλι αν θες να επικοινωνισεις με καπιον θα βρεις το τροπο ακομα κ χωρις φιλτρα κ emeil υπαρχουν για τον ιδιο λογο πχ δε μπορει να εξαρταται μια σχεση απο ενα μονο μεσο επικοινωνιας...
    οπιος θελει βρισκει τροπους οπιος δε θελει βρισκει αιτιες.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    209
    μην μπαινεις στο τριπακι αυτο, μην ανταλλαζετε κωδικους, καποιος θα πληγωθει (αν οχι και οι 2 σιγουρα ενας)

Similar Threads

  1. Πως μπορει να τσακωθει ενα ζευγαρι!
    By Chemistry in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 30-01-2012, 22:07
  2. Facebook
    By Chemistry in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 01-01-2012, 23:26
  3. facebook
    By vince8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 12-09-2011, 14:48
  4. σχεση -ζευγαρι- χημεια -συναισθηματα
    By MANOLIS_35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 04-03-2008, 18:42
  5. Ζευγάρι σε κατάθλιψη
    By Arriel in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 30-10-2007, 20:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •