facebook
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: facebook

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770

    facebook

    Μου συμβαίνει ένα περίεργο πράγμα. Εγώ πηγαίνω σε μία εκκλησία με το παλιό από εκεί κάνω παρέα με ορισμένους και μιλάμε μια χαρά αλλά όταν τους κάνω αίτημα φιλίας στο φβ δεν το αποδέχονται ενώ όλοι μεταξύ τους είναι φίλοι στο φβ!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Δεν το αποδέχονται εννοείς το απορρίπτουν ή απλά δεν κάνουν αποδοχή;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Είναι μία που με αγκαλιάζει και με φιλάει όταν με βλέπει κάθε φορά σαν να με αγαπάει πολύ και όταν της κάνω αίτημα φιλίας στο φβ δεν το αποδέχεται το απορρίπτει!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ετσι κ αλλιως αν θες να επικοινωνισεις με καπιον κ μειλ θα βρεις κ τηλεφωνο τι δε το αποδεχονται το ετοιμα φιλιας? μιλας σοβαρα τωρα? αμα βαλεις καμια φωτο με κανενα τεκνο να εισαι αλαμπρατσετα θα το αποδεχτουν αμεσως!!!!!!!
    μαλον η σελιδα που εχεις δεν ειναι αρκετα εκθεσιακη για να τους κανει θα πρεπει να βελτιωσεις τις διακοσμησεις
    :cool::cool::cool:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ετσι κ αλλιως αν θες να επικοινωνισεις με καπιον κ μειλ θα βρεις κ τηλεφωνο τι δε το αποδεχονται το ετοιμα φιλιας? μιλας σοβαρα τωρα? αμα βαλεις καμια φωτο με κανενα τεκνο να εισαι αλαμπρατσετα θα το αποδεχτουν αμεσως!!!!!!!
    μαλον η σελιδα που εχεις δεν ειναι αρκετα εκθεσιακη για να τους κανει θα πρεπει να βελτιωσεις τις διακοσμησεις
    :cool::cool::cool:
    χαχαχαχα λες Αλέξανδρε;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Είναι μία που με αγκαλιάζει και με φιλάει όταν με βλέπει κάθε φορά σαν να με αγαπάει πολύ και όταν της κάνω αίτημα φιλίας στο φβ δεν το αποδέχεται το απορρίπτει!
    Μμμ, ξέρει ότι είσαι εσύ; Μήπως δέχεται πολλά αιτήματα και τα απορρίπτει χωρίς να βλέπει ότι είσαι εσύ; Μου φαίνεται παράξενο.. Της έχεις στείλει μήνυμα; Γιατί δεν τη λες όταν βρεθείτε να σε αποδεχτεί; Ντρέπεσαι; Κι επίσης μπορεί να θέλει να γνωριστείτε καλά πρώτα πριν σε κάνει φίλη στο fb. Ή μπορεί να κρατάει το fb για πολύ κοντινά άτομα. Αλλά στην αρχή λες ότι "τους" κάνεις αίτημα και μετά αναφέρεσαι σε μία κοπέλα. Και σκέψου ότι μια αγκαλιά και φιλιά όταν πρωτοβλέπεστε (κάθε φορά όχι μόνο την πρώτη), δε σημαίνει απαραίτητα ότι σε αγαπάει τόοοσο. Μπορεί να 'ναι και στο χαρακτήρα της. Έχω ακούσει για κοπέλα που το έκανε αυτό σε άλλη κοπέλα και μετά έμαθε ότι από πίσω της έλεγε λόγια. Δε λέω ότι θα συμβαίνει απαραίτητα απλά όλα μπορέι να είναι πιθανά!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Μπα αυτή η συγκεκριμένη, την ξέρω, τους φιλάει όλους γιατί θέλει να κάνει την καλή να την αγάπανε. Εμένα με βλέπει πολύ συχνότερα από κάποιους άλλους που έχει στο φβ. Της είχα πει μια φορά γιατί με απέκλεισε γιατί μια φορά με είχε αποκλείσει και μου απάντησε δεν ξέρω να το χρησιμοποιώ το φβ και έκανα άλλο προφίλ και της ξαναέκανα αίτημα φιλίας και το απέρριψε. Την δικαιολογία δεν ξέρω να το χρησιμοποιώ δεν την πολυπιστεύω πώς έγινε τότε φίλη με τους 200 φίλους που έχει; Σημειωτόν ότι ποτέ δεν μάλωσα με αυτήν αλλά μια φορά κατηγόρησα μια φίλη της σε αυτήν για κάτι που νόμιζα ότι έκανε αλλά τελικά δεν μου είχε κάνει τίποτα και έφταιγα εγώ.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Μάλλον σου λέει δικαιολογίες και δεν θέλει να σε δεχτεί... Μην την ξανακάνεις add και μαζί της θα είναι καλύτερα να είσαι επιφυλακτική γιατί ποτέ δεν ξέρεις. Μην παρακαλάς κανέναν.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Αλήθεια τη ζήτησες μετά συγνώμη ή το άφησες έτσι; Μάλλον δικαιολογία είναι.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Α τώρα είδα τι πρόσθεσες. Μάλλον την πείραξε αυτό που είπες για την φίλη της!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Quote Originally Posted by -moonlight- View Post
    Α τώρα είδα τι πρόσθεσες. Μάλλον την πείραξε αυτό που είπες για την φίλη της!
    Μπορεί να είναι έτσι αλλά δεν το πιστεύω κιόλας! Αυτή είναι μεγάλη γυναίκα στην ηλικία της μαμάς μου. Η κόρη της στα 18 της πλησίασε τον αδελφό μου ντε και καλά να τον βοηθήσει γιατί ο αδελφός μου είχε προβλήματα σαν αυτά της moonlight και ο αδελφός μου της την έπεσε, την ερωτεύτηκε, αλλά αυτήν δεν τον ήθελε και τον κορόιδευε τον έπαιρνε τηλέφωνο στο κινητό και έκανε την ερωτευμένη μαζί του και άλλα τέτοια. Ο αδελφός μου από τότε δεν θέλει να τους βλέπει γιατί δεν του φερθήκανε καλά τον διώχνανε μάνα και κόρη και άλλα τέτοια. Εμένα αυτή η γυναίκα μου έλεγε τα παράπονα από τον αδελφό μου και ότι δήθεν ο αδελφός μου δεν είναι καλός χαρακτήρας και ότι πήγε να φιλήσει την κόρη της (ενώ η κόρη της ήτανε αγγελούδι, μωρέ τι μας λέει)! Και δημιουργήθηκε παρεξήγηση. Αυτή μας έπαιρνε τηλέφωνο στο σπίτι και δεν μιλούσε σε ακατάλληλες ώρες και πολλές φορές και άλλα τέτοια. Αλλά εμένα μου μιλούσε αυτή η γυναίκα παρόλη την παρεξήγηση που έγινε μεταξύ των παιδιών και μάλιστα με μεγάλη καλοσύνη και ευγένεια.
    Μάλλον είναι πονηρή και δεν μας πάει καθόλου γιατί εμείς τα παιδιά εγώ και ο αδελφός μου δεν έχουμε κάνει οικογένεια και δεν δουλεύουμε ενώ τα παιδιά της και δουλεύουνε και παντρεμένα είναι. Μας κοιτάει αφ' υψηλού!!!! Υπάρχουν πολλά φίδια και στις εκκλησίες που κάνουνε τους καλούς ανθρώπους... τι να πω!

    Εμένα με αυτήν την κίνηση της δείχνει να μην με υπολογίζει καθόλου ούτε αν στενοχωρηθώ ούτε και αν πειράχτηκα! Φρίκη!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Quote Originally Posted by jpsunshine View Post
    Αλήθεια τη ζήτησες μετά συγνώμη ή το άφησες έτσι; Μάλλον δικαιολογία είναι.
    Όχι τι συγνώμη να της ζητήσω! 2 φορές της έκανα αίτημα φιλίας γιατί την πρώτη φορά μου είπε ότι δεν ξέρει να το χειρίζεται και με την δεύτερη κατάλαβα ότι κάτι τρέχει.

    Πάντως τι διπρόσωπος είναι ο κόσμος μας. Ορισμένοι είναι τόσο κακοί άνθρωποι που θέλουνε να σε τρελάνουνε. Και να νευριάσεις χεστήκανε! Βρε ούστ από εδώ αν δεν με θέλει αυτή μία δεν την θέλω εγώ 10!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Όχι τι συγνώμη να της ζητήσω! 2 φορές της έκανα αίτημα φιλίας γιατί την πρώτη φορά μου είπε ότι δεν ξέρει να το χειρίζεται και με την δεύτερη κατάλαβα ότι κάτι τρέχει.

    Πάντως τι διπρόσωπος είναι ο κόσμος μας. Ορισμένοι είναι τόσο κακοί άνθρωποι που θέλουνε να σε τρελάνουνε. Και να νευριάσεις χεστήκανε! Βρε ούστ από εδώ αν δεν με θέλει αυτή μία δεν την θέλω εγώ 10!
    Όχι για το facebook. Για το ότι κατηγόρησες τη φίλη της εννοούσα!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Ωχ τώρα το διάβασα το προηγούμενο ποστ. Ε τότε είναι μπλεγμένα τα πράματα και φαίνεται δεν είναι τόσο καλή απέναντί σου! Επομένως γιατί περιμένεις να σε αποδεχτεί στο facebook;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,770
    Quote Originally Posted by jpsunshine View Post
    Ωχ τώρα το διάβασα το προηγούμενο ποστ. Ε τότε είναι μπλεγμένα τα πράματα και φαίνεται δεν είναι τόσο καλή απέναντί σου! Επομένως γιατί περιμένεις να σε αποδεχτεί στο facebook;
    μπα δεν έχει τίποτα μαζί μου σίγουρο είναι αυτό δεν δείχνει κάτι τέτοιο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Facebook
    By Chemistry in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 01-01-2012, 23:26
  2. facebook
    By vince8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 12-09-2011, 14:48
  3. facebook
    By kyknos25 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 26
    Last Post: 01-09-2011, 22:51
  4. FACEBOOK ?
    By the_downward_spiral in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 16-01-2011, 14:00
  5. facebook
    By kyknos25 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 17-06-2010, 14:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •