αλλη μια αποτυχημενη Επιλογή μου....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337

    αλλη μια αποτυχημενη Επιλογή μου....

    Καλησπερα σε ολους σας.
    Μολις σημερα καταφερα να δωσω ενα οριστικο τελος στην υποθεση που με βασανιζε τοσο καιρο..
    Μερικοι ισως θυμαστε την ιστορια που χα ποσταρει με το παληκαρι που δεν τα πηγαιναμε καλα εδω και μηνες. Για τα στραβα που βλεπα και γκρινιαζα....
    Μετανιωνω που απο το φλεβαρη που αρχισε η κατρακυλα της σχεσης δεν εφυγα οριστικα.
    Εφταιγε και αυτος ομως....μου δινε ελπιδες οτι με θελει και αν το προσπαθουσαμε ολα θα φτιαχνανε! Πώς ομως;;;
    Υστερα απο την ανακαλυψη των μνμ που ανταλλαζε με μια παντρεμενη τον καιρο που ημασταν σε διασταση, η σχεση οδευε καθημερινα προς το τελος... αλλα εγω αρνιομουν να το δω. Πρωτα απ ολα ηθελε να βλεπομαστε κρυφα μηπως και τα βρισκαμε και αργοτερα θα ξαναρχοταν στους δικους μου, οπως ηδη εκανε επι ενα χρονο.
    Τρεις μηνες ημασταν συνεχεια πισω μπρος....οποτε εκανα την αρχη και τον ενοχλουσα αυτος επεμενε να με δει.αφου με επειθε με γεμιζε ελπιδες, μετα εγω στην πορεια θυμομουν καθε τρεις και λιγο ολα οσα με ενοχλουσαν και του τα χτυπαγα. Εκανα πισω το ιδιο κσι αυτος. Μετα παλι μια απο τα ιδια!!
    Τη μια να κανει σαν τρελος οποτε με συναντούσε την αλλη να απομακρυνεται οποτε του θυμιζα τα λαθη μας κσι αυτα που με δυσκολευαν. Επαψα να τον ποθω ερωτικα πια....νομιζα πως θα αλλαζα και παλι θα τον ηθελα οοως παλια.
    Τελικα σημερα πια θυμηθηκε να μου πει οτι καλυτερα να προχωρησω...να κοιταξω να βρω αλλον!! Ξαφνικα μετσνιωσε ενω πριν δυο βδομαδες με ρωτουσε εναγωνιως εαν θα μασταν μαζι...
    Στροφη 360μοιρων μεσα σε λιγες μερες!! Το ξερω οτι τσαντιστηκε γιατι δεν τηρησα τους ορους του. Κρυφη σχεση, σεξ οποτε ηθελε και χωρις να εχω ορεξη, μια φορα τη βδομαδα να ερχεται στα κρυφα στο δικο μου σπιτι ,διπλα απ των γονιων μου και να μην ξανατολμησω να μουρμουρισω για τιποτα!! Να ξεχασω φυσικα οσα ειχαν γινει...να μην ξαναμιλησω.
    Βρεθηκε απο πανω! Και φλερταρε με αλλες και ακουγε τους κολλητους τοσο καιρο...και με εβρισε οταν εστειλα μνμ στην παντρεμενη που φλερταρε μαζι της!
    Πιστευω οτι ειχε μετανιωσει καιρο τωρα....δεν ηθελε γαμο ενω εκεινος ηταν που με προσεγγισε με σοβαρο σκοπο απ την αρχη! Ποτε δεν τον πιεσα για γαμο εγω!!!
    Γιατι αυτους τους τρεις μηνες το κωλοβαρουσε;;γιατι δεν ελεγε την αληθεια;;
    Γιατι εσεις οι αντρες δεν εχετε την τολμη και τα κοτσια να πειτε τελος; οταν βλεπετε το αδιεξιοδο;;;
    Πως παλι θα το ξεχασω και αυτο;;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    ε δεν ηθελε να το τελειωσει,ηθελε απλα να εχει μια καβατζα για ενα π@δ@μα η να περναει καλα οταν ειχε ορεξη.το ερωτημα ειναι γιατι εσεις οι γυναικες ειστε τοσο ηλιθιες και δεν καταλαβαινετε αυτα που καν μπαμ απο χιλιομετρα!τοσ καιρο σου φωναζει "θελω απλα να εισαι μια καβατζα να εχω να π@δ@ω"και εσυ επεμενες να το δεχεσαι δεν φταιει αυτος λοιπον.κοιτα λοιπον να προχωρησιες παρακατω με καποιον ανθρωπο σοβαρο,με καποιον καποιον ανθρωπο που θα σε θελει πραγματικα και θα ειναι διπλα σου στα παντα,και ασε τους μαλακες!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    ε δεν ηθελε να το τελειωσει,ηθελε απλα να εχει μια καβατζα για ενα π@δ@μα η να περναει καλα οταν ειχε ορεξη.το ερωτημα ειναι γιατι εσεις οι γυναικες ειστε τοσο ηλιθιες και δεν καταλαβαινετε αυτα που καν μπαμ απο χιλιομετρα!τοσ καιρο σου φωναζει "θελω απλα να εισαι μια καβατζα να εχω να π@δ@ω"και εσυ επεμενες να το δεχεσαι δεν φταιει αυτος λοιπον.κοιτα λοιπον να προχωρησιες παρακατω με καποιον ανθρωπο σοβαρο,με καποιον καποιον ανθρωπο που θα σε θελει πραγματικα και θα ειναι διπλα σου στα παντα,και ασε τους μαλακες!
    Αυτους τους τρεις μηνες μονο δυο φορες ειχα κανει κατι μαζι του. Πως απο σοβαρη σχεση κατεληξα καβαντζα δε το καταλαβαινω.
    Επι ενα χρονο καθε σ/κ ερχοταν σπιτι μου, τρωγοπινε με τους δικους μου, πηγαινα στους δικιυς του. Ολοι ηξεραν στον τοπο μας οτι παμε σοβαρα.
    Πως μετανιωσε τοσο πολυ;; εκείνος που τρεις προτασεις γαμου μου χε κανει;;; εγω πιστευω με ειχε καβαντζα στην περιοτωση που δεν εβρισκε κατι αλλο και ηθελε με μ εχει σε μια ακρη για να επιστρέψει σε μενα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    το γιατι μετανιωσε η κατα ποσο τα εννοουσε απο την αρχη...ποιος ξερει?σημασια εχει να μην καταντας "ο μ@λ@κ@ς" της παρεας και η καβατζα!η ειστε μαζι και ειναι ολα καλα η αν για καποιο λογο καποιος δεν γουσταρει πια,το δυαλατε και τελειωσε το θεμα!ειναι δυνατον να ανεχεσαι να εχει και αλλη σχεση και να θελει να εχετε κρυφη σχεση,να κανετε σεξ οποτε θελει αυτος,ακομα και αν εσυ δεν εχεις ορεξη κλπ κλπ ολα οσα ειπες?ελεος!τι εισαι?η αξιοπρεπεια σου...???
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    [QUOTE=spiros1981;539758]το γιατι μετανιωσε η κατα ποσο τα εννοουσε απο την αρχη...ποιος ξερει?σημασια εχει να μην καταντας "ο μ@λ@κ@ς" της παρεας και η καβατζα!η ειστε μαζι και ειναι ολα καλα η αν για καποιο λογο καποιος δεν γουσταρει πια,το δυαλατε και τελειωσε το θεμα!ειναι δυνατον να ανεχεσαι να εχει και αλλη σχεση και να θελει να εχετε κρυφη σχεση,να κανετε σεξ οποτε θελει αυτος,ακομα και αν εσυ δεν εχεις ορεξη κλπ κλπ ολα οσα ειπες?ελεος!τι εισαι?η αξιοπρεπεια σου...???[/QUOT

    Δεν ξερω εαν ειχε παραλληλη σχεση το τελευταιο διαστημα...φλερταρε ομως...το θεμα ειναι οτι μεχρι πριν δυο βδομαδες με ρωτουσε εανθα μαστε μαζι!!!! Θα βρισκομασταν ελαχιστα γιατι εργαζεται και σε 2η δουλεια ως αργα. Μενουμε και μακρια.
    Πως ξαφνικα αλλαξε αποψεις και μου πε σημερα πως εαν θελω μονο σεξ μπορει να δωσει;;; τρεις μηνες φασκει και αντιφασκει! Αυτο ορωτη φορα το ξεστομισε σημερα!
    Καποιος τον επηρεαζει υποθετω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    τρεις μηνες φασκει και αντιφασκει!
    ε τρεις μηνες λοιπον δεν καταλαβες οτι κατι δεν παει καλα?εγω απο την πλευρα μου εχω να σου πω αυτο που σου ειπα και πριν:ξεκολλα απο εκει και ην το σκεφτεσαι καν,ουτε τι,ουτε πως,ουτε γιατι!να σκεφτεσαι μονο οτι ευτυχως εφυγες απο εναν τετοιο ανθρωπο!ο ανθρωπος ειναι αλητης!και προχωρα παρακατω κοριτσι μου.να βρεις καποιον που θα σου αξιζει και θα σε κανει πραγματικα ευτυχισμενη,οχι καποιον που ψαχνει για θυματα!αυτη ειναι η γνωμη μου,σωστη η οχι δεν ξερω,αλλα αυτο πιστευω οτι ειναι το σωστονα κανεις
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    ε τρεις μηνες λοιπον δεν καταλαβες οτι κατι δεν παει καλα?εγω απο την πλευρα μου εχω να σου πω αυτο που σου ειπα και πριν:ξεκολλα απο εκει και ην το σκεφτεσαι καν,ουτε τι,ουτε πως,ουτε γιατι!να σκεφτεσαι μονο οτι ευτυχως εφυγες απο εναν τετοιο ανθρωπο!ο ανθρωπος ειναι αλητης!και προχωρα παρακατω κοριτσι μου.να βρεις καποιον που θα σου αξιζει και θα σε κανει πραγματικα ευτυχισμενη,οχι καποιον που ψαχνει για θυματα!αυτη ειναι η γνωμη μου,σωστη η οχι δεν ξερω,αλλα αυτο πιστευω οτι ειναι το σωστονα κανεις
    Νιωθω παλι μουδιασμενη.....πικρια....το χω ξαναζησει αυτο....

    Ωραια γκρινιαζα στη διαρκεια της σχεσης...αλλα εβλεπα πραγματα που μ ενοχλουσαν.περυσι πουπηγα νατον αφησω με εκανενα νιωσω ενοχες και ετσι συνεχιζα...
    Αυτο που μου στοιχιζει ειναι γιατι δεν ξεκουμπιζοταν αφου εβλεπε πως τον απερριπτα ερωτικα;;;; επι τρεις μηνες επεμενε να με καταφερει να μ εχειως καβατζα;;;
    Θυμαμαι που συνεχεια μου λεγε να κανω ο,τι θελω και να μην ακουω κανεναν!! Αυτο εννοουσε λοιπον; να θελω Ελεύθερη σχεση πλεον;;; απο κει που το ξεκινησαμε φανερα ολο αυτο;;;
    Απαραδεκτος!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Αθηνα
    Posts
    377
    τωρα μην λες χαζομαρες.καλα εκανες που γκρινιαζες αφου εβλεπες πραγματα που δεν σου αρεσαν.τι επρεπε να εισαι?ενα αβουλο παιχνιδακι του?θα νιωσεις και ενοχες δηλαδη?στην σχεση αμα δεν υπαρχει και λιγο γκρινια και λιγο ζηλια και λιγο απολα,σημαινει οτι κατι δεν παει καλα,καποιος δεν ενδιαφερεται αρκετα μαλλον.αυτος ειναι αλητης,ηθελε να ξεφτιλισει την αξιοπρεπεια σου,εσυ δεν φταις σε κατι.προχωρα παρακατω κοπελια μεχρι να βρεις κατι που σου αξιζει,κατι αληθινο.οσο κοιτας πισω δεν προκειται να προχωρησεις ποτε.ηρεμησε πεσε για υπνο και ξεκινα μια ομορφη μερα αυριο κανοντας καινουρια αρχη στην ζωη σου.καληνυχτα απο μενα!
    χαλαλι οσα ειπαμε κι εχουνε πια χαθει,
    χαλαλι οσα με χρεωσες,εγω τα κανω χαδι...!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by spiros1981 View Post
    τωρα μην λες χαζομαρες.καλα εκανες που γκρινιαζες αφου εβλεπες πραγματα που δεν σου αρεσαν.τι επρεπε να εισαι?ενα αβουλο παιχνιδακι του?θα νιωσεις και ενοχες δηλαδη?στην σχεση αμα δεν υπαρχει και λιγο γκρινια και λιγο ζηλια και λιγο απολα,σημαινει οτι κατι δεν παει καλα,καποιος δεν ενδιαφερεται αρκετα μαλλον.αυτος ειναι αλητης,ηθελε να ξεφτιλισει την αξιοπρεπεια σου,εσυ δεν φταις σε κατι.προχωρα παρακατω κοπελια μεχρι να βρεις κατι που σου αξιζει,κατι αληθινο.οσο κοιτας πισω δεν προκειται να προχωρησεις ποτε.ηρεμησε πεσε για υπνο και ξεκινα μια ομορφη μερα αυριο κανοντας καινουρια αρχη στην ζωη σου.καληνυχτα απο μενα!

    Καλημερα. Σ Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!

    Καλα...εκανα εναν υπνο....χαλια....το κινητο μιυ ακομα να το ανοιξω. Ποιος ξερει τι χαζομαρες θα χει στειλει!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    ...
    Δεν ξερω εαν ειχε παραλληλη σχεση το τελευταιο διαστημα...φλερταρε ομως...το θεμα ειναι οτι μεχρι πριν δυο βδομαδες με ρωτουσε εανθα μαστε μαζι!!!! Θα βρισκομασταν ελαχιστα γιατι εργαζεται και σε 2η δουλεια ως αργα. Μενουμε και μακρια.
    Πως ξαφνικα αλλαξε αποψεις και μου πε σημερα πως εαν θελω μονο σεξ μπορει να δωσει;;; τρεις μηνες φασκει και αντιφασκει! Αυτο ορωτη φορα το ξεστομισε σημερα!
    Καποιος τον επηρεαζει υποθετω
    ε, αν φλερταρε, εσυ γιατι εμπαινες σε συζητησεις μαζι του? ας του το εκοβες.
    το "ξαφνικα", προφανως κατι προεκυψε απο τα διαφορα φλερτ. θα εκανε καποια αλλη γνωριμια.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Λοιπόν Christine αν σου είπε ότι μόνο σεξ μπορεί να δώσει, εγώ νομίζω ότι σε γουστάρε αρκετά απλά τον παίδεψες πολύ βρε κοπελιά με τα πίσω μπρος και μπορεί να θέλει να σε τσιτσιρίσει ή μπορεί να ζητά να πάρει τη ρεβάνς ποιος ξέρει? Α γυναίκα είμαι γιατί η απάντησή μου είναι ολίγον τι αντρική!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Λοιπόν Christine αν σου είπε ότι μόνο σεξ μπορεί να δώσει, εγώ νομίζω ότι σε γουστάρε αρκετά απλά τον παίδεψες πολύ βρε κοπελιά με τα πίσω μπρος και μπορεί να θέλει να σε τσιτσιρίσει ή μπορεί να ζητά να πάρει τη ρεβάνς ποιος ξέρει? Α γυναίκα είμαι γιατί η απάντησή μου είναι ολίγον τι αντρική!
    Και εγω σκεφτηκα την πιθανοτητα να θελει να με τσιτσιρισει οπως ωραια το πες! Εγω του κανα τα βασανιστηρια αυτα επειδη τον επιασα να φλερταρει με παντρεμενη γειτονισσα του!! Και μετα αφου της εστειλα μνμ για να δω τι συμβαινει χωρις καμμια προθεση να τημειωσω αυτη τον ενημερωσε για την κινηση μου και αυτος με εβρισε με πολυ ασχημα και απρεπη λογια.
    Για αυτο απο κει και επειτα οποτε εκανε κινηση τον εψηνα μετα. Καταλαβες;;;
    Ο καημος του ειναι ενας! Ποτε δεν τον πιστεψα για τη σοβαροτητα του και το οτι ειναι αθωος. Επισης το οτι με επηρεαζουν τριτοι αρνητικα για αυτον. Του χει κατσικωθει γιατι καποτε του χα αποκαλυψει οτι με επηρεαζε καποια γνωστη μου μεσω ιντερνετ. Απο τοτε μου λεει οτι με κουμανταρουν ενω αυτον δεν τον ακουω.
    Πως ομως να βασιστω πανω του με την επιπολαιη συμπεριφορα του;;;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    ..... Του χει κατσικωθει γιατι καποτε του χα αποκαλυψει οτι με επηρεαζε καποια γνωστη μου μεσω ιντερνετ. Απο τοτε μου λεει οτι με κουμανταρουν ενω αυτον δεν τον ακουω.
    Πως ομως να βασιστω πανω του με την επιπολαιη συμπεριφορα του;;;
    να βασιστεις στο να κανετε τι, ομως?
    αφου λες σου ζητησε να μην εχετε τπτ, εκτος να θες μονο σεξ... αλλαξε γνωμη?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Αχ συγνώμη δεν γνωρίζω όλες αυτές τις λεπτομέρειες, εσύ ενδιαφέρεσαι? θέλεις να τα ξαναβρείτε? πιθανόν να έκανε σχέση με παντρεμένες γιατί φοβάται την δέσμευση κλπ . Πάντως εσύ τον ελκύεις αλλά κάτι μου λέει ότι θέλει να σε πάει εκεί που θέλει αυτός. Μια φίλη μου είχε μια ανάλογη εμπειρία. Περιληπτικά στα λέω είχαν σχέση πάνω από δυο χρόνια αλλά εκείνη ζήλευε πολύ και γενικά τον είχε στην πρίζα. Εκείνη ήταν φουλ ερωτευμένη κι εκείνος έτσι έδειχνε πριν τα σκατώσει η φίλη μου , αφού λοιπόν του είπε να χωρίσουν ενώ στην πραγματικότητα τον ήθελε εκείνος μάλλον πληγώθηκε πολύ και κάτι έσπασε μέσα του. Όταν η φίλη μου το μετάνοιωσε και προσπαθούσε να τον προσεγγίσει ξανά εκείνος στην αρχή δεν ήθελα αλλά μετά της είπε να έχουν ελεύθερη σχέση, μόνο σεξ και γενικά χωρίς δεσμεύσεις τελικά δεν άντεξε η φίλη μου αυτή τη συμπεριφορά γιατί τον αγαπούσε και πληγωνόταν. Αυτό βέβαια την πήγε πίσω πολύ και εκείνος μάλλον πήρε την εκδίκησή του.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να βασιστεις στο να κανετε τι, ομως?
    αφου λες σου ζητησε να μην εχετε τπτ, εκτος να θες μονο σεξ... αλλαξε γνωμη?
    Βρε εννοω οτι μεχρι πριν λιγες μερες ηθελε να ξαναρχισουμε τη σχεση μας κανονικα και χτες αλλα ειπε!! Οτι θελει σεξ πλεον μονο!!

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. επιλογη
    By deleted_member27-11-2015 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 09-07-2014, 17:26
  2. Είμαι ανίκανη και άχρηστη.Μια αποτυχημένη.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 22
    Last Post: 10-03-2014, 21:11
  3. Είμαι και επιτυχημένη και αποτυχημένη μαζί
    By Αναζητηση in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 30-01-2014, 15:31
  4. Η επιλογή στη ζωή
    By cina in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 02-11-2012, 15:35
  5. Είμαι αποτυχημένη????
    By Χάιντι in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 102
    Last Post: 18-10-2010, 12:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •