ψυχοπλακωμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262

    ψυχοπλακωμα

    τις τελευταιες μερες ξυπναω με ψυχοπλακωμα καθε πρωι και δεν μπορω να συγκεντρωθω να κατσω να διαβασω,να κανω κατι τελως παντων,θελω μονο να ξεχνιεμαι λες και μου εχουν δεσει τα χερια,αλλες φορες κοιμαμαι λιγο παραπανω για να μην νιωθω αλλα αυτο δεν ειναι λυση,εχω μεινει πισω σε πολλα πραγματα τα τελευταια 2 χρονια και τωρα νιωθω αγχος αναμεικτο με θλιψη
    εχει περασει κανεις σας κατι παρομοιο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    896
    Bγες εξω, ξενυχτησε μεθυσε κι ολα καλα θα πανε, θα δεις, δεν ειναι τιποτα το ανυσηχητικο. Μετα το restart ερχεται απο μονο του..

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    βρε κοπελια, ετσι όπως το περιγραφεις ,χωρις να θελω να σε φρικαρω αλλα είναι συμπτώματα μελαγχολειας στην καλητερη ! Προσωπικα κι χωρις να είμαι γιατρος ,θα ελεγα να το ψαξεις,μπορει να σου λυπουν καποια ηχνοστοιχεια, βιταμηνες!
    Αν διαβασεις τα συμπτώματα της κατάθλιψης καπως ετσι ξεκινα! σορρυ που το λεω!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Quote Originally Posted by σακης View Post
    Bγες εξω, ξενυχτησε μεθυσε κι ολα καλα θα πανε, θα δεις, δεν ειναι τιποτα το ανυσηχητικο. Μετα το restart ερχεται απο μονο του..
    εγω θα σ ελεγα να παρεισ ενα ηρεμιστηκο και να πεσεισ για υπνο αλλα με το μεθυσι οντωσ τα πραγματα ειναι καλυτερα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2014
    Posts
    704
    Μπορείς να πεις περισσότερα πράγματα; Π.χ δεν έχεις όρεξη για τίποτα; Για τον εαυτό σου τί νιώθεις; Θες να κοιμάσαι όλη μέρα; Αναβάλλεις πράγματα και μετά νιώθεις ακόμα πιο άσχημα; Όταν λες τις τελευταίες μέρες, τι ακριβώς εννοείς; Δηλαδή πριν ξυπνούσες με όρεξη; Τι πιστεύεις ότι άλλαξε αυτές τις τελευταίες μέρες που ξυπνάς έτσι;

    -Συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις-

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    παιξανε πολλα πραγματα ρολο στην τωρινη μου κατασταση,η φοιτητικη μου ζωη δεν ειναι αυτη που ηθελα,ειχα καποιες παρεες στην αρχη που για χ λογους απομακρυνθηκαν και τωρα λεμε με το ζορι ενα γεια,δεν ξερω πως να το πω δεν αντεχεται η μοναξια και να αναρωτιουνται ολοι τι ρολο βαρας ετσι μονη σου,νιωθω αποτυχημενη και αναγκασμενη να ζω στο περιθωρειο και δεν εχω καποιο σοβαρο ελαττωμα ουτε ασχημη ειμαι ουτε χαζη,ειχα καποιες ιδιαιτεροτητες σαν προσωπικοτητα που οι αλλοι δεν καταλαβαινουν και με κανανε περα,δεν ξερω γαμωτο τι φταιει ξερεις πως ειναι να ζεις αποκκομενος στο περιθωρειο να εχουν ολοι τις παρεες τους και να μην σε εχουν καμια αναγκη?
    δεν υπαρχει χειροτερο

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    υπαρχει χειροτερο το χειροτερο ειναι αυτα και να μην εχεισ να φασ και πολλα αλλα που αμα στα πω θα φρικαρεισ
    λοιπον συμβουλη γραψου σε ενα γυμναστηριο να κανεισ γνωριμιεσ παρε σκυλο και βγαλτον βολτα να κανεισ γνωριμιεσ
    γινε εθελοντρια μια φορα τη εβδομαδα καπου να κανεισ γνωριμιεσ πιασε δουλεια να κανεισ γνωριμιεσ γραψου σε ενα συλλογο
    αυτεσ ειναι οι επιλογεσ σου και μην περιμενεισ τιποτα τ ουσιαστικο απο αυτα αλλα τουλαχιστον δε θα σαι μονη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. σαν ψυχοπλάκωμα μοναξιάς.
    By ioannis2 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 05-08-2011, 13:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •