ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1

    ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ''ΜΑΖΙ'' ΑΣ ΠΟΥΜΕ.. ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ...
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.. ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ..! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ... ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΦΤΑΙΩ.. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ.. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ... ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ?> ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ... ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ... ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ?? ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ.. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ..ΜΕΤΑ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟ ΑΝΑΙΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΥΝΔΥΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΑΖΙ.. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ!... Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ??? ΄ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κοπελα μου η αποσταση εχει δυσκολιες, αυξανεται η ζηλεια, η ανασφαλεια που ειναι ο αλλος και τι κανει και γενικως φερνει προστριβες. Eσυ γιατι δεν πας εκει που μενει αυτος εστω για λιγο?

  3. #3
    εγώ εφυγα γτ τελειωσα τις σπουδες μου και εκτος απο αυτο εχω παει 4 φορες μεχρι τωρα... εκεινος μετα απο 3 χρονια ηρθε πριν 1 μηνα στο μερος μου... κατι που μου αρεσε δεν λεω αλλα αυτη η ''ευτυχια'' κρατησε για μερες μολις χωριστηκαμε ηταν ολα τα ιδια παλι...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Συγνωμη απο τα 4 χρονια το τελευταιο εξαμηνο δε λες οτι ειναι απο αποσταση? το 3 χρονια τι ειναι? δε το καταλαβαινω. Το εξαμηνο αυτο δεν ειναι τοσο τραγικο, παλευεται, αλλο οτι υπαρχουν καποιες διαφωνιες. Μετραει χρονια αυτη η σχεση, δεν ειναι κατι επιδερμικο.

  5. #5
    εννοω οταν λεω μετα απο 3 χρονια οτι τα διαστηματα που εφευγα δλδ πασχα καλοκαιρι χριστουγεννα δεν ερχοταν ποτε μαζι μου... για διακοπες ρε παιδι μου να δει πως ζω κ εγω στο μερος μου τι κανω και ολα αυτα και να μην μου λεει οτι δεν με εμπιστευεται...στους 6 μηνες πηγα 4 φορες...εκεινος 1 κ αυτη μετα απο δικες μου ενεργειες... για εμενα παλευεται για εκεινον οχι....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ενταξει καταλαβα τι εννοεις. Αυτη η μουρμουρα που λες τωρα σε τι συνισταται? τι λεει ο ενας στον αλλο?

  7. #7
    η μουρμουρα ειναι οτι θελει να παω εκει αν ειναι να συνεχισουμε να ειμαστε μαζι... αλλα δεν ειναι ευκολο για εμενα...η οικογενεια μου οπως κ καθε οικογενεια εχει καποιες αρχες και δεν γινεται να φυγω και να παω να συγκατοικησω μαζι του ετσι απλα χωρις τπτ...
    πες μου λιγο... δεν ειναι πολυ κουραστικο να μου βαζει το μαχαιρι στο λαιμο και να μου λεει η αυτο η τελος!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Βασικα για να καταλαβω εσυ πηγες για σπουδες εκει και αυτος ειναι απο κει? καλα καταλαβα?

  9. #9
    Πολυ σωστα κατάλαβες...!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μαλιστα. Και εσυ τελειωσες οποτε γυρισες στο πατρικο σου φανταζομαι. Κοιτα αυτο που σου λεει δεν ειναι παραλογο, δηλαδη πως θα προχωρησει αυτη η σχεση? Ο ενας εδω κι ο αλλος απο κει και θα περνανε τα χρονια? Βασικα για ποσο αποσταση μιλαμε?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by rafailia90 View Post
    .... ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ.. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ..
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
    μην μας κουφαινεις...
    τι θα πει 'δεν το δεχεται"?
    δεν εχουν λογικη αυτα που λες.
    αν θελεις να χωρισεις καποιον, δεν ειναι στο χερι του να το δεχτει. απλα, φευγεις!
    τι θα κανει? θα τα εχει με το μαξιλαρι σου?

    μαλλον αυτο που θελεις να πεις, ειναι οτι δεν ξερεις τι θελεις και τι να κανεις.
    κατσε σκεψου τι θελεις, ΕΣΥ και μετα θα βρεις μια χαρα το πως να το κανεις ;)

  12. #12
    Νευριαζει κ αρχίζει κ φωνάζει κ βρίζει οποτε του λεω να χωρίσουμε! Το θεμα ειναι οτι εγω εχω κουραστεί κ εχω ξενερωσει με ολα αυτα τα γεγονότα!! Κ δεν ξερω με τρομάζει οποτε του λεω να χωρίσουμε ... Τι να κανω ;;;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Οτι αντιδρα ετσι σημαινει οτι σε θελει κ του κακοφαινεται η προοπτικη του χωρισμου. Δεν ειχατε συζητησει ετσι ας πουμε σε καποια φαση τι θα κανετε μολις τελειωσετε με τη σχολη εφοσον καταγεστε απο μακρινα μερη?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by rafailia90 View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ''ΜΑΖΙ'' ΑΣ ΠΟΥΜΕ.. ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ...
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.. ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ..! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ... ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΠΛΕΟΝ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΦΤΑΙΩ.. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ.. ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ... ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΙ?> ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ... ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ... ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ?? ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ.. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ..ΜΕΤΑ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΤΟ ΑΝΑΙΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΥΝΔΥΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΑΖΙ.. ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ!... Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ??? ΄ΔΕΝ ΞΕΡΩ...
    Ναι. Δεν σας φταίει η απόσταση, σας φταίει ότι είναι χειριστικός και δεν σε σέβεται.
    [I][SIZE="1"]Well you're up so high, how can you save me when the dark comes here tonight to take me up my front walk and into bed, where it kisses my face and eats my head...[/SIZE][/I]

  15. #15
    Ειχαμε συζητήσει πολλές φορες πριν το ενδεχόμενο να κανουμε κατι πιο σοβαρό αλλα εκεινος δεν εχει μια σταθερή δουλεια και δεν νιώθει έτοιμος για κατι τετοιο!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Σχεση απο αποσταση
    By alexakis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 15-11-2014, 17:15
  2. ''Σχεση'' απο αποσταση!!
    By Ιωαννα! in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 168
    Last Post: 21-09-2014, 14:26
  3. σχεση απο αποσταση
    By violeta92 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 13-06-2014, 20:31
  4. Προβλήματα σε σχέση από απόσταση
    By Takis 36 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 59
    Last Post: 13-06-2014, 00:19
  5. Σχεση και αποσταση
    By Λυδια32 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 19-07-2011, 21:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •