γνωριμια μεσω ιντερνετ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    26
    ναι το παιχνιδι.σορυ τα ειπα λιγο μπερδεμενα.εχουμε μιλησει μερικες φορες εκτος απο μεσα στο παιχνιδι που μιλαμε συνεχεια.γιατι να την παρω.μου εχει ανοιχτει.εγω δεν ανοιχτηκα πολυ και ηταν μεγαλο λαθος ισως την πειραξε.τεσπα δεν ειναι εκει το θεμα μου.να την πω δηλαδη να βρεθουμε?τι να την πω?ερχομαι?? χαχαχα δεν ξερω τι να κανω αληθεια.μια στις τοσες ειχε πει ερχετε στην πολη που μενω.αλλα δεν μπορω να περιμενω το ποτε και το αν.θελω να το προχωρισω.αν δεν ενδιαφερετε τουλαχιστον να το μαθω.η μπορει να ενδιαφερετε για απλη γνωριμια ξερω γω?χωρις κατι παραπανω

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    θα παιξουμε κ μεις το παιχνιδι των 40 ερωτησεων απ οτι φαινετε οταν λες μακρυα ποσο μακρυα δηλαδη? καταρχην εισαι σιγουρος οτι η τοποθεσια που γραφει ισχυει η μηπως την εγραψε ετσι για να μη την ενοχλουνε χαχα
    χχαχαχααχαχχααχαχαχαχαχαχ αχα
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by alexalex View Post
    ναι το παιχνιδι.σορυ τα ειπα λιγο μπερδεμενα.εχουμε μιλησει μερικες φορες εκτος απο μεσα στο παιχνιδι που μιλαμε συνεχεια.γιατι να την παρω.μου εχει ανοιχτει.εγω δεν ανοιχτηκα πολυ και ηταν μεγαλο λαθος ισως την πειραξε.τεσπα δεν ειναι εκει το θεμα μου.να την πω δηλαδη να βρεθουμε?τι να την πω?ερχομαι?? χαχαχα δεν ξερω τι να κανω αληθεια.μια στις τοσες ειχε πει ερχετε στην πολη που μενω.αλλα δεν μπορω να περιμενω το ποτε και το αν.θελω να το προχωρισω.αν δεν ενδιαφερετε τουλαχιστον να το μαθω.η μπορει να ενδιαφερετε για απλη γνωριμια ξερω γω?χωρις κατι παραπανω
    Πρωτου πας μεχρι εκει καλο ειναι πρωτα να βεβαιωθεις αν ενδιαφερεται και εκεινη..
    αλλα πες οτι ενδιαφερεται. πως θα καταφερετε να γνωριστειτε αν ειναι τοσο μεγαλη η αποσταση μου λες?
    εσυ κι αυτη ειστε φοιτητες, μαθητες τι?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    aμα μοιραστεις πραγματα σε βαθος με τον αλλο θα σε θυμαται οπου κ αν μενει αλλα πρεπει να σαι σιγουρος οτι ειναι ο καταληλος πριν το κανεις..

    κ δεν ειναι τα παντα μονο για σχεση ειναι αρκετα ριχο αυτο απο μονο του...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    δεν διαφωνω αλεξ καθολου, αλλα υπεισερχεται ο παραγοντας της ηλικιας εδω!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    330
    να την μιλουσα στο facebook σαν ο κλασικος πεφτουλας που μιλαει σε ολες μονο και μονο για να πηδηξει? το πιο πιθανο απλα να θελει να εχει παρεα στο παιχνιδι. γενικα δεν εχω πολλες ελπιδες αλλα θελω να προσπαθησω
    Μην προσπαθείς να μπείς στο μυαλό της!! Διεκδίκησε και μείνε στο ότι θέλεις να προσπαθήσεις. Δεν έχει σημασία το όποιο αποτέλεσμα. Στην χειρότερη περίπτωση, άντε να μην θέλει να κάνετε σχέση ή οτιδήποτε τελοσπάντων. Ε ΚΑΙ???? BIG FUCKING DEAL!! Αυτό που θα σου μείνει είναι ότι προσπάθησες.

    εχω κανει πολλα λαθη γενικα σαυτο το θεμα
    Όπως? Τι είναι λάθος για σένα? Επίσης τι είναι πέφτουλας που γράφεις παραπάνω?

    και δεν εχω ιδεα τι σκεφτετε γενικα
    Δεν είναι ότι δεν υπάρχει λόγος. Είναι λάθος να σκέφτεσαι το τι μπορεί να σκέφτεται. Εγκλωβίζεσαι στην παγίδα της πρόβλεψης (άμυνα) και στην υπερ-ανάλυση. Δεν πας πουθενά με αυτά.

    μου εχει προτεινει και αυτη να παω
    Πολύ ωραία. Πήγαινε.

    Οι τέλειες προϋποθέσεις είναι μια ουτοπία! Τις περισσότερες φορές στη ζωή μας (αν όχι όλες), οι καταστάσεις δεν είναι ιδανικές (με βάση αυτό που εμείς έχουμε ως ιδανική συνθήκη). Εμείς όμως καλούμαστε να προχωρήσουμε με ΑΥΤΑ τα δεδομένα. Υπάρχει και το «ρίσκο», αλλά μας μένει το «προσπάθησα». Τα ‘αν’ δε βοηθάνε. Αφήνουν πίσω τους ανθρώπους. Αν έχει γκόμενο? Αν δε με θέλει? Αν την ξενέρωσα? Αν εκείνο ήταν λάθος? Αν είχα κάνει αλλιώς? Αν της ξηγηθώ και δε θέλει και τότε νιώσει ένοχη? (κλασσική περίπτωση βλάβης - Στα κόλαση του Δάντη για 500 χρόνια αυτές οι ενοχές! Είναι να μη σου τύχει! Αν πιστεύει ότι είμαι πέφτουλας? Αν έχει έμπολα? Αν πέσει ο δείκτης του χρηματιστηρίου εκείνες τις μέρες?.... Άμυνες, άμυνες, άμυνες…

    Και αφήνω την καραμέλα για το τέλος. Την «ευνουχιστική» καραμέλα για την ακρίβεια. Την πιο λογική!!! ΟΥοοουυ. Αν δεν δείξει ενδιαφέρον, ΔΕΝ γουστάρει. Μην κάνεις τίποτα. Καταρχήν πως ορίζεται αλλά και πως αντιλαμβάνεται κάποιος το ενδιαφέρον? Κατά δεύτερον, είμαστε όλοι ίδιοι? Ποιος ο συσχετισμός της λογικής με το συναίσθημα, anyway?

    ΑΝ λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου, εκείνη σου έλεγε πχ μέσω τηλεφώνου ότι δεν γουστάρει σχέση, ΑΛΛΑ εκείνη το κάνει για να σε δοκιμάσει??? Να δει την αυτοπεποίθησή σου, να τσεκάρει αν όντως γουστάρεις και κατά πόσο διεκδικείς? Δε εξυπηρετεί αυτό το Αν ε? :)Το πιο σκληρό ΑΝ!

    Στην καθαυτή ερώτησή σου alexalex, αν και στο γράφω με διαφορετικό τρόπο στο 1ο μου μήνυμα, στο προτείνω ξανά και με πιο απλά λόγια. Μην προτιμήσεις την επικοινωνία μέσω διαδικτύου. Το πιθανότερο είναι να μη δέσει το γλυκό, αλλά να καεί στο φούρνο.
    Τράβα στην πόλη της να βγείτε βόλτα. Κάνε της έκπληξη. Σου ορκίζομαι ακόμα χωρίς να την ξέρω, ότι δε θα πέσει από την καρέκλα της όταν μάθει την απρόβλεπτη για κείνη, κίνησή σου. Δε ξέρω και δε μπορώ να ξέρω τι θα νιώσει. Μπορώ να φανταστώ όμως ότι δε θα πέσει από την καρέκλα της. Αυτό μου αρκεί.

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    Πρωτου πας μεχρι εκει καλο ειναι πρωτα να βεβαιωθεις αν ενδιαφερεται και εκεινη..
    αλλα πες οτι ενδιαφερεται. πως θα καταφερετε να γνωριστειτε αν ειναι τοσο μεγαλη η αποσταση μου λες?
    εσυ κι αυτη ειστε φοιτητες, μαθητες τι?
    και πως θα βεβαιωθω?εχεις δικιο ειναι ενα μεγαλο προβλημα η αποσταση δεν ειναι και μικρη.δεν ξερω μπορει και να ταχω χαμενα :P
    αυτη φοιτητρια.εγω οχι

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by 1984muzzy View Post
    να την μιλουσα στο facebook σαν ο κλασικος πεφτουλας που μιλαει σε ολες μονο και μονο για να πηδηξει? το πιο πιθανο απλα να θελει να εχει παρεα στο παιχνιδι. γενικα δεν εχω πολλες ελπιδες αλλα θελω να προσπαθησω
    Μην προσπαθείς να μπείς στο μυαλό της!! Διεκδίκησε και μείνε στο ότι θέλεις να προσπαθήσεις. Δεν έχει σημασία το όποιο αποτέλεσμα. Στην χειρότερη περίπτωση, άντε να μην θέλει να κάνετε σχέση ή οτιδήποτε τελοσπάντων. Ε ΚΑΙ???? BIG FUCKING DEAL!! Αυτό που θα σου μείνει είναι ότι προσπάθησες.

    εχω κανει πολλα λαθη γενικα σαυτο το θεμα
    Όπως? Τι είναι λάθος για σένα? Επίσης τι είναι πέφτουλας που γράφεις παραπάνω?

    και δεν εχω ιδεα τι σκεφτετε γενικα
    Δεν είναι ότι δεν υπάρχει λόγος. Είναι λάθος να σκέφτεσαι το τι μπορεί να σκέφτεται. Εγκλωβίζεσαι στην παγίδα της πρόβλεψης (άμυνα) και στην υπερ-ανάλυση. Δεν πας πουθενά με αυτά.

    μου εχει προτεινει και αυτη να παω
    Πολύ ωραία. Πήγαινε.

    Οι τέλειες προϋποθέσεις είναι μια ουτοπία! Τις περισσότερες φορές στη ζωή μας (αν όχι όλες), οι καταστάσεις δεν είναι ιδανικές (με βάση αυτό που εμείς έχουμε ως ιδανική συνθήκη). Εμείς όμως καλούμαστε να προχωρήσουμε με ΑΥΤΑ τα δεδομένα. Υπάρχει και το «ρίσκο», αλλά μας μένει το «προσπάθησα». Τα ‘αν’ δε βοηθάνε. Αφήνουν πίσω τους ανθρώπους. Αν έχει γκόμενο? Αν δε με θέλει? Αν την ξενέρωσα? Αν εκείνο ήταν λάθος? Αν είχα κάνει αλλιώς? Αν της ξηγηθώ και δε θέλει και τότε νιώσει ένοχη? (κλασσική περίπτωση βλάβης - Στα κόλαση του Δάντη για 500 χρόνια αυτές οι ενοχές! Είναι να μη σου τύχει! Αν πιστεύει ότι είμαι πέφτουλας? Αν έχει έμπολα? Αν πέσει ο δείκτης του χρηματιστηρίου εκείνες τις μέρες?.... Άμυνες, άμυνες, άμυνες…

    Και αφήνω την καραμέλα για το τέλος. Την «ευνουχιστική» καραμέλα για την ακρίβεια. Την πιο λογική!!! ΟΥοοουυ. Αν δεν δείξει ενδιαφέρον, ΔΕΝ γουστάρει. Μην κάνεις τίποτα. Καταρχήν πως ορίζεται αλλά και πως αντιλαμβάνεται κάποιος το ενδιαφέρον? Κατά δεύτερον, είμαστε όλοι ίδιοι? Ποιος ο συσχετισμός της λογικής με το συναίσθημα, anyway?

    ΑΝ λοιπόν και εγώ με τη σειρά μου, εκείνη σου έλεγε πχ μέσω τηλεφώνου ότι δεν γουστάρει σχέση, ΑΛΛΑ εκείνη το κάνει για να σε δοκιμάσει??? Να δει την αυτοπεποίθησή σου, να τσεκάρει αν όντως γουστάρεις και κατά πόσο διεκδικείς? Δε εξυπηρετεί αυτό το Αν ε? :)Το πιο σκληρό ΑΝ!

    Στην καθαυτή ερώτησή σου alexalex, αν και στο γράφω με διαφορετικό τρόπο στο 1ο μου μήνυμα, στο προτείνω ξανά και με πιο απλά λόγια. Μην προτιμήσεις την επικοινωνία μέσω διαδικτύου. Το πιθανότερο είναι να μη δέσει το γλυκό, αλλά να καεί στο φούρνο.
    Τράβα στην πόλη της να βγείτε βόλτα. Κάνε της έκπληξη. Σου ορκίζομαι ακόμα χωρίς να την ξέρω, ότι δε θα πέσει από την καρέκλα της όταν μάθει την απρόβλεπτη για κείνη, κίνησή σου. Δε ξέρω και δε μπορώ να ξέρω τι θα νιώσει. Μπορώ να φανταστώ όμως ότι δε θα πέσει από την καρέκλα της. Αυτό μου αρκεί.

    καταρχην σευχαριστω πολυ για το σχολιο σου.δεν την μπορω την επικοινωνια μεσω διαδικτιου αλλο αλλα ειναι ο μονος τροπος προσωρινα να την πλησιασω οσο γινετε περισσοτερο.ωραια.πχ αποφασιζω να παω.εκπληξη δεν γινετε να της κανω επειδη ουτε την ξερω την πολη,ουτε εχω που να μεινω στην πολη.ειναι αρκετα μακρυα για να πω παω και οτι γινει και ας μην βρεθουμε.δεν ξερω πως να της το πω το ''θελω να ερθω θελω να βρεθουμε''..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    330
    Χμ.. Όντως ζόρικη φάση όπως την περιγράφεις. Το ότι δεν γνωρίζεις καλά ή καθόλου την πόλη της δεν είναι πρόβλημα. Είναι όμως ένα πρακτικό πρόβλημα το ότι δεν έχεις που να μείνεις. Υποθέτω δεν τίθεται ούτε ζήτημα φιλοξενίας από κάποιον. Οκ Ας πάρουμε αυτά ως δεδομένα.

    Για μένα, καλείσαι να αρκεστείς στα δεδομένα σου και να βάλεις το μέγιστο των δυνατοτήτων σου με αυτά τα δεδομένα. Τι εννοώ?
    Σε τι πράγματα είσαι ή νιώθεις καλός-δυνατός? Πχ αν κατασκευάζεις πράγματα με τα χέρια σου, (χόμπυ, ενασχόληση, εργασία) πες της με έξυπνο τρόπο ότι εγώ ειμαι καλός και φτιάχνω αυτά στον ελεύθερο χρόνο μου, (απεύθυνση σε εκείνη) ---> αλλά ξέρεις που να σου εξηγω και γώ τώρα?!?... Αυτό είναι να στο εξηγώ από κοντά ή να το βλέπεις από κοντά…. (αφήνοντας υποννοούμενα σε εκείνη ότι το καλύτερο θα ήταν να βρεθείτε από κοντά για να δει του λόγου το αληθές). Το καλύτερο βασικά είναι να «εκμεταλλευτείς» αυτά που αρέσουν σε κείνη. Αυτά είναι θεμιτά και για καλό σκοπό μικρά ψεματάκια.

    Αν την ενδιαφέρουν συγκεκριμένα δρώμενα, τότε πες της σε ενδιαφέρουν και σένα και ότι γίνεται κάποιο event στην πόλη σου ή βρε παιδί μου σε πόλη στο μεσοδιάστημα. Σε μετακινήσεις στο μεσοδιάστημα που σας χωρίζει έστω αυθημερόν εγώ θα ήμουν υπερ. Τουλάχιστον από την πλευρά σου. Τώρα αν εκείνη δεν είναι… ξέρω γω τι να πω? Άλλο καπέλο. Δηλαδή μην τα χάνεις αυτά. Πες της ότι βρίσκεις καλή την ιδέα να πήγαινες και συ και γιατί όχι και εκείνη και επί την ευκαιρία να τα λέγατε και από κοντά.

    Σας χωρίζει θάλασσα ή στεριά? (σπίτια σας). Αν αυτή είναι σε νησί, πες της ότι ίσως να ήταν καλή ιδέα να πας από κει τώρα για καλοκαίρι (μιας και δεν έχεις ξαναπάει και μόνο σε φωτο το έχεις δει αυτό το νησί). Αλλά που να πηγαίνεις και συ τώρα αφού δεν έχεις που να μείνεις??! (απεύθυνση σε εκείνη αυτό). Καλά το σενάριο να έρθει στην πόλη σου εννοείται το εκμεταλλεύεσαι στο να την φιλοξενήσεις. Όχι και μπαμ με τη μια Α! θα μείνεις σε μένα.. Παίξτο και λίγο ιστορία και γίνε δεκτικός στο τέλος.


    Γενικότερα μιλώντας, ρίξε και ένα βλέφαρο σε αυτή τη σελίδα. Είναι γενικοί κανόνες που θα σε βοηθούσε να γίνεις πιο… πώς να το πω? Παίχτης…
    Δεν ειναι για να λύσει το πρόβλημα της απόστασης, αλλά ίσως βοηθήσει στο να την κάνεις να βρίσκει 'καλές ιδέες' στις προτάσεις σου.
    http://www.e-keimena.gr/index.php?op...ises&Itemid=41

    Στην πιθανή και εύλογη ερώτηση ‘και τι γίνεται ΑΝ ψηθεί η φάση και τα «βρούμε» μετά από την συνάντηση’? Θέλω να πω.. και τι γίνεται μετά? Σχέση εξ αποστάσεως?...
    Εδώ τώρα τι να πω? Δεν υπάρχουν συνταγές και ότι ‘ετσι γίνεται ή δεν γίνεται’. Πολλοί άνθρωποι (ευαίσθητοι και μη), υποστηρίζουν ότι η αγάπη δε γνωρίζει σύνορα. Εντάξει, το λέει και το cosmopolitan στη σελίδα 42 αλλά χέσε το τελευταίο. Κάποιος από τους 2 ή και οι 2 κάνουν την κίνηση σε κάποια φάση να επιδιώξουν μόνιμη επαφή από κοντά. Πες της οτι ειναι κουραστικό να ζείς σαν τον πρωταγωνιστή στο express του μεσονυκτίου. Οτι θα ήθελες κάτι άλλο, μήπως να το διαρθρώσουμε αλλιώς? Alexalex δεν ξέρω αν εγώ μπορώ να σου προτείνω κάτι άλλο. Είναι σίγουρα ζόρικη φάση. Τα δεδομένα σας τα ξέρεις εσύ. Αλλά ακόμα και έτσι στη ζόρική φάση που είναι, καλό είναι να προσπαθείς! Δεν έχει σημασία η έκβαση.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Νομιζω απ το ιντερνετ ειναι λιγοτερο το τρακ, απο κοντα νομιζω θα τραυλιζεις απ το στρες. Kαλυτερα να μιλησεις απ το φβ.

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Νομιζω απ το ιντερνετ ειναι λιγοτερο το τρακ, απο κοντα νομιζω θα τραυλιζεις απ το στρες. Kαλυτερα να μιλησεις απ το φβ.
    να μιλησω για πιο πραγμα απο φβ?

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    της το εχεις πει ποτε εστω και απεξω απεξω οτι θελεις να συναντηθειτε απο κοντα κι αν ναι, πως αντεδρασε αυτη?


    κοιτα αν ειναι φοιτητρια υπαρχει ενα μπονους: αν πας θα μεινεις σπιτι της, οποτε θα μπορεσετε να περασετε περισσοτερο χρονο μαζι. (αν μενει με τους γονεις της ακυρο αυτο, αλλα νομιζω πως δεν το διευκρινιζεις).

    κοιτα γενικως μην κολλας και πολυ..
    πρωτον δεν ξερεις αν η κοπελα θελει σχεση.
    δευτερον εστω και να θελει, η αποσταση ειναι μεγαλο μειονεκτημα γιατι το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ γνωριζεστε καθολου απο κοντα, οποτε μεχρι να γινει αυτο θα πρεπει να ειστε συνεχεια στους δρομους και γενικως η αποσταση για τις φρεσκες σχεσεις δεν ειναι οτι πρεπει.

    εγω στην θεση σου θα κρατουσα μια πισινη..
    εκτος κι αν δεν σκεφτεσαι την σχεση και απλως ετσι γουσταρεις να παιχτει ερωτικο παιχνιδι και χαλαρα -ας το πω ετσι για να συννενοηθουμε-
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    της το εχεις πει ποτε εστω και απεξω απεξω οτι θελεις να συναντηθειτε απο κοντα κι αν ναι, πως αντεδρασε αυτη?


    κοιτα αν ειναι φοιτητρια υπαρχει ενα μπονους: αν πας θα μεινεις σπιτι της, οποτε θα μπορεσετε να περασετε περισσοτερο χρονο μαζι. (αν μενει με τους γονεις της ακυρο αυτο, αλλα νομιζω πως δεν το διευκρινιζεις).

    κοιτα γενικως μην κολλας και πολυ..
    πρωτον δεν ξερεις αν η κοπελα θελει σχεση.
    δευτερον εστω και να θελει, η αποσταση ειναι μεγαλο μειονεκτημα γιατι το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ γνωριζεστε καθολου απο κοντα, οποτε μεχρι να γινει αυτο θα πρεπει να ειστε συνεχεια στους δρομους και γενικως η αποσταση για τις φρεσκες σχεσεις δεν ειναι οτι πρεπει.

    εγω στην θεση σου θα κρατουσα μια πισινη..
    εκτος κι αν δεν σκεφτεσαι την σχεση και απλως ετσι γουσταρεις να παιχτει ερωτικο παιχνιδι και χαλαρα -ας το πω ετσι για να συννενοηθουμε-
    με τους γονεις μενει.το ξερω ακουγετε χαζο αυτο αλλα εχω κολλησει

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Aμα της πεις οτι σ αρεσει καλυτερα απ το φβ νομιζω. Και γενικα αμα ειναι να πεις το κατι παραπανω απ το φβ δεν θα εχεις στρες.

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Aμα της πεις οτι σ αρεσει καλυτερα απ το φβ νομιζω. Και γενικα αμα ειναι να πεις το κατι παραπανω απ το φβ δεν θα εχεις στρες.
    ναι αλλα ειναι σιγουρα καλη ιδεα να το κανω ετσι?δεν ειναι περιεργο χωρις να εχουμε συναντηθει ποτε?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. γνωριμια μεσω ιντερνετ!τι πιστευετε??
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 09-01-2021, 04:21
  2. Νέα γνωριμία....
    By moby in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 05-04-2013, 02:05
  3. Νεα γνωριμια.Προβλημα :/
    By tHe_V1rus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2013, 13:54
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 13:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 16:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •