εχετε κανει χρηση mdma?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    4

    εχετε κανει χρηση mdma?

    ??????????
    Last edited by george20; 08-06-2015 at 20:38.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Quote Originally Posted by george20 View Post
    αν ναι ποια ειναι η αποψη σας για αυτο και πως ηταν η εμπειρια σας θεωρειτε οτι ειναι επικινδυνο?:confused:
    Μιλάς για το έκστασι, ε; Που παρεμπιπτόντως είναι από τις αιτίες που μερικοί παθαίνουν ψυχωσικά συμπτώματα. Ναι είναι σούπερ επικίνδυνο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eγω νομιζα οτι το mdma , ειναι το macademian chocolate , της Hagendatz ( τα παγωτα ) . Ωραια γευση . Παχυντικο ομως .

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by foufoutos32 View Post
    Μιλάς για το έκστασι, ε; Που παρεμπιπτόντως είναι από τις αιτίες που μερικοί παθαίνουν ψυχωσικά συμπτώματα. Ναι είναι σούπερ επικίνδυνο.
    το mdma δεν ειναι το ιδιο με το εκστασι το εκστασι μπορει να περιεχει το οτιδηποτε μεσα ενω το mdma ειναι η καθαρη ουσια... δεν εχω σκοπο να το παρω απλα ρωταω γιατι εχω ακουσει οτι το παιρνουν πολυ στα παρτυ και θελω να μαθω για αυτο

  5. #5
    Εχω ακουσει πως σε κανει πολυ ενεργητικο και νιωθεις οτι αγαπας ολο τον κοσμο.Επισης,αλλαζει την αντιληψη της πραγματικοτητας καπως,οξυνονται οι αισθησεις νομιζω.Ολα αυτα για ενα 24ωρο,αναλογα και την ποσοτητα φανταζομαι.

    Γενικα μεινε μακρια απο αυτα,δεν αξιζει τον κοπο,πιο πολυ η περιεργεια και η αισθηση του απαγορευμενου ειναι που σε παει εκει.

    Βρες καμια γκομενα εκει στα παρτυ και ασε τα χαπια.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    george, δεν καταλαβαινω τι ψαχνεις, εδω.
    εισαι 3 μηνες, εχεις κανει 3 ποστ, και στα τρια ρωτας ποιοι παιρνουν ναρκωτικα, τι ναρκωτικα παιρνουν, και αν τους αρεσε.
    ΕΣΥ?
    παιρνεις τπτ καλο?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    george, δεν καταλαβαινω τι ψαχνεις, εδω.
    εισαι 3 μηνες, εχεις κανει 3 ποστ, και στα τρια ρωτας ποιοι παιρνουν ναρκωτικα, τι ναρκωτικα παιρνουν, και αν τους αρεσε.
    ΕΣΥ?
    παιρνεις τπτ καλο?
    οχι βεβεα ειμαι 20 χρονων και δεν εχω δοκιμασει ποτε απλα ρωταω για να ακουω ιστοριες απο αλλα ατομα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by george20 View Post
    οχι βεβεα ειμαι 20 χρονων και δεν εχω δοκιμασει ποτε απλα ρωταω για να ακουω ιστοριες απο αλλα ατομα
    μονο οι ιστοριες για ναρκωτικα σε ενδιαφερουν? τιποτε αλλο, δεν σε ενδιαφερει?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μονο οι ιστοριες για ναρκωτικα σε ενδιαφερουν? τιποτε αλλο, δεν σε ενδιαφερει?


    χα χα χα ! καλο χιουμορ ! Ε , μα .!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    προσοχη με τις ψυχοτροπες ουσιες πολυ την πατησαν και κατεληξαν να καταπινουν ψυχοφαρμακα για να ξεπερασουν φοβιες, κρισεις κλπ!

    κι εξαλλου κανεις δεν σου εγγυαται οτι δεν θα φας κριση μολις παρεις μια τετοια ουσια. γιατι λοιπον να το ρισκαρεις? (καλα βεβαια εσυ ρωτας πληροφοριακα)

    Προσωπικα: λιγο κρασακι, ωραια μουσικη, καλη παρεα, ο ερωτας και τα ναρκωτικα να λειπουν :cool:
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    114
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    προσοχη με τις ψυχοτροπες ουσιες πολυ την πατησαν και κατεληξαν να καταπινουν ψυχοφαρμακα για να ξεπερασουν φοβιες, κρισεις κλπ!

    κι εξαλλου κανεις δεν σου εγγυαται οτι δεν θα φας κριση μολις παρεις μια τετοια ουσια. γιατι λοιπον να το ρισκαρεις? (καλα βεβαια εσυ ρωτας πληροφοριακα)

    Προσωπικα: λιγο κρασακι, ωραια μουσικη, καλη παρεα, ο ερωτας και τα ναρκωτικα να λειπουν :cool:
    66psy δεν νομιζω προσωπικα οτι μπορεις να παθεις κρισεις απο το mdma,ολα καλα ειναι οταν το περνεις!! αγαπη προσ ολους χαρουμενη διαθεση , ενεργεια κ γενικα ολα τελεια!!!με το lsd τα παθεινεις τα περιεργα! bad trips και αγιος ο θεος! εχω περασει τις καλυτερες κ τις χειροτερες στιγμες στη ζωη μου! απλα με το mdma η καταχρηση ισως σε κανει λιγο παρανοηκο μετα απο πολυ καψιμο! οπως επισης κ το χορτο (μου ειχε βγαλει απειρες φορες αρνητικοτητα αγχος κλπ) ειμαι πλεον πολυ αρνητικη σε ολα αυτα!!!! καλα περασαμε τοτε!!!νομιζα τα ψυχολογικα τα εβγαλα απο αυτα αλλα με τοσα χρονια αποχη (κ δεν θελω ουτε να τα δω μπροστα μου) ξανα επαθα τα ιδια χωρις να εχω παρει το παραμικρο για 4-5 χρονια!!!!! τωρα οπως το λεσ συμφωνω μαζι σου λιγο κρασακι, ωραια μουσικη, καλη παρεα, ο ερωτας και τα ναρκωτικα να λειπουν!!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Ρε για όνομα του Θεου κάντε delete το θέμα, εδώ μέσα μπαίνουν παιδάκια που πάσχουν από ψυχικές νόσους, δηλαδή να το διαβάσει κανά παιδάκι και να αρχίζει να ψάχνεται για mdma? Έχει που έχει το πόνο του να κολλήσει και με το mdma και δεν είναι μόνο αυτό, αν δεν το χειριστεί σωστά μπορεί και να πεθάνει κόσμος από το mdma. Κάντε το delete αυτό το θέμα είναι απαράδεκτο, εδώ υπάρχει κόσμος που ψάχνει να βρει τρόπο να αυτοκτονήσει.

    Δεν είναι μαγκιά αυτό το πράγμα, για όνομα του Θεού κάντε delete αυτά τα θέματα!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Χρηση ναρκωτικων ? absofuckenlutely not !

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Depressed_soul View Post
    Ρε για όνομα του Θεου κάντε delete το θέμα, εδώ μέσα μπαίνουν παιδάκια που πάσχουν από ψυχικές νόσους, δηλαδή να το διαβάσει κανά παιδάκι και να αρχίζει να ψάχνεται για mdma? Έχει που έχει το πόνο του να κολλήσει και με το mdma και δεν είναι μόνο αυτό, αν δεν το χειριστεί σωστά μπορεί και να πεθάνει κόσμος από το mdma. Κάντε το delete αυτό το θέμα είναι απαράδεκτο, εδώ υπάρχει κόσμος που ψάχνει να βρει τρόπο να αυτοκτονήσει.

    Δεν είναι μαγκιά αυτό το πράγμα, για όνομα του Θεού κάντε delete αυτά τα θέματα!!!
    ...ενω το ποστ της εκσπερμάτωσης σε σαμπουαν ...ειναι πιο πρεπον για παιδακια... τουλάχιστον απο εδω μπορουν να μαθουν και 2 πραγματα για την εξαρτηση... επισης αυτοι που θελουν να αυτοκτονησουν δεν παιρνουν αυτα τα ναρκωτικα... αυτα ειναι για να σε ανεβασουν...οποτε αν τελικα τα πάρουν μαλλον θα αποτυχουν απο τον στοχο τους

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    114
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ...ενω το ποστ της εκσπερμάτωσης σε σαμπουαν ...ειναι πιο πρεπον για παιδακια... τουλάχιστον απο εδω μπορουν να μαθουν και 2 πραγματα για την εξαρτηση... επισης αυτοι που θελουν να αυτοκτονησουν δεν παιρνουν αυτα τα ναρκωτικα... αυτα ειναι για να σε ανεβασουν...οποτε αν τελικα τα πάρουν μαλλον θα αποτυχουν απο τον στοχο τους
    πολυ σωστη ρεα!!!!!!


    οσο για το ποστ εκσπερματωσης σε σαμπουαν....σοβαρα τωρα υπαρχει τετοιο θεμα????? :D να ξερεις γελαω μονη μου ..ξεχασα τισ μαυριλες μου!!! ευχαριστω χαχαχαχ

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 00:29
  2. ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα?
    By KARMA in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 18-12-2020, 01:33
  3. Ποναω να βλεπω το φιλο μου να κανει χρηση!!!!!
    By Eleni Morfid in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 21
    Last Post: 04-03-2012, 19:27
  4. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 01:37
  5. Έχετε κάνει εγκεφαλογράφημα?
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 34
    Last Post: 06-02-2010, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •