bespar - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: bespar

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    271
    Το σπουδαιότερο κακό είναι ότι δεν μπορώ να ζήσω φυσιολόγικά σε αυτό το χάλι ούτε βάρος μπορώ να σηκώσω ούτε να σκύψω ούτε να βγω να κάνω μια απλή βόλτα σαν άνθρωπος? Εσύ είσαι η κοπέλα που της είπαμε να πάει να κοιτάξει τον αυχένα σωστά?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Ναι! Δεν πήγα, δεν θέλω άλλους γιατρούς! Δήμητρα με λένε. Το κοπέλα μου άρεσε!!! είμαι 43 θα μπορούσα να σε είχα κάνει στα 17? χαχαα! Άργησα όμως να παντρευτώ και τώρα έχω δυο τετράχρονα αγοράκια δίδυμα. Dcat σε καταλαβαίνω, φάση είναι θα περάσει, προσπάθησε να μην κλείνεσαι μέσα και όλα θα γίνουν. Σε λίγο θα πάω κι εγώ τους μικρούς μια βόλτα παρά τη ζαλάδα θα βγω έξω, όλα στο μυαλό μας είναι!!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    271
    Γιατί γελάς μια χαρά νέα κοπέλα είσαι! Τι να πω μακάρι να είναι όλα περαστικά! Αν δε σε ενοχλεί οκ πάντως αν έχεις διαθεση κάποια στιγμή να πας σε κανένα φυσίατρο να σου πεί να κάνεις καμιά άσκηση στο σπίτι καλό θα ήταν!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    116
    Παιδιά,το bespar το παίρνω (5mg )πρωί-(5 mg)βράδυ 4 ημέρες τώρα και ήδη δουλεύει....
    Επιτέλους μετά από 2 χρόνια απίστευτου άγχους αρχίζω να βρίσκω τον εαυτό μου που τόοοοσο είχα επιθυμήσει....
    Απαλλάχτηκα από αυτό το μόνιμο κόμπο στο λαιμό και νιώθω μία εσωτερική ηρεμία και γενικά είμαι πιο αισιόδοξη και κάνω θετικές σκέψεις και πάλι...βέβαια με βοηθάει πολύ και η ψυχοθεραπεία...Το δουλεύω πολύ και εγώ από μόνη μου...
    Είμαι πολύ χαρούμενη!!!
    Το μόνο που έχει μείνει είναι το στιγμιαίο μούδιασμα σε όλο μου το κορμί λες και με διαπερνάει ηλεκτρικό ρεύμα...Ίσως πάω για μαγνητική να αποκλείσω κάθε περίπτωση παθολογικού παράγοντα ή ίσως είναι κάποια παρενέργεια του φαρμάκου...Θα δείξει...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    818
    Το ηλεκτρικό ρεύμα μου το έκανε και εμένα το buspar όταν το πήρα μαζί με νευροντίν...
    Πρόσεξε τι άλλα φάρμακα παίρνεις και κυρίως να το παίρνεις φαγωμένη...

    Μη σε αγχώνει παρενέργεια του μπεσπάρ είναι την είχα...
    Αν σε πιάνει σε τοοοοοοοοσο μικρή δόση είσαι ΠΟΛΥ τυχερή κοπέλα

  6. #21
    Το bespar το είχα πάρει κι εγώ για κτώ μήνες περίπου. Δυστυχώς, ενώ στην αρχή είχε εντυπωσιακά αποτελέσματα, μετά σιγά σιγά ατόνησε η δράση του και έτσι το έκοψα μόνη μου αντί να πάω στο γιατρό να μου αυξήσει τη δόση ή να μου το αλλάξει. Όμως, τελικά ακόμα και τώρα νιώθω κάπως καλλίτερα από πριν το πάρω καθόλου. Άγχος και κατάθλιψη έχω.
    Όταν το έπαιρνα ένιωθα κάτι σαν ρεύμα να διαπερνά το κεφάλι μου στιγμιαία, κάτι σαν μικρές εκρήξεις ρεύματος.

  7. #22

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    116
    Quote Originally Posted by Johnc View Post
    Τζον σορρυ δεν έχω χρόνο να δω το βιντεακι... Πες μου έχει σχέση με το bespar?και αν ναι...τι λέει??

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    298
    Μάρω λέει γενικά για τα φάρμακα οτι κάνουν ζημιά στο μυαλό.Δεν λέει για μπεσπάρ κάτι αλλά.Εννοείτε πως δε σου λέω σε καμία περίπτση να σταματήσεις τη θεραπεία τώρα που είσαι καλύτερα.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    104
    Καλησπέρα,παίρνω και εγώ το bespar εδώ και μια εβδομαδα περιπου.Έχει παρατηρήσει κανεις να του δημιουργεί κάψιμο στο σωμα??

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. bespar
    By pythagoras23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-2011, 04:08
  2. bespar
    By coyotaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-09-2009, 16:39
  3. Xanax Vs Bespar
    By katoikos in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 16
    Last Post: 16-08-2009, 01:40
  4. Bespar και Xanax
    By chrissy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 25-05-2009, 10:01
  5. Bespar κανείς ;
    By ΛΙΛΑ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 31-12-2008, 13:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •