enough is enough.please help - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Quote Originally Posted by Μερμηγκας View Post
    Σορυ ρε συ κ ευχαριστω για τις απαντησεις!δεν εχω βρει ουτε εναν ανθρωπο να μ πει εμπειρια απ τα ζολοτριν...η γιατρος μ λεει οχι ζολοφτ γτ τα ζολοτριν ειναι λιγο πιο ελαφρια....οσο για το θεμα σ το χα παθει κ εγω ενα διαστημα π ημουν αγχωμενη κ απλα εφυγε μια μερα!!
    chill αγαπητη μου,ξεκινα με 0.25 οπως σου πε ,αλλωστε ειναι ελαχιστη δοση,και βλεπεις σε 2 βδομαδες,τοσο κανουν περιπου ολα να δρασουν.
    δεν ειναι το τελος του κοσμου.

    ολα καλα θα πανε.
    εγω θα τα κοψω μ λεει ο γιατρος μου το Σεπτεμβρη px.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    116
    Παιδιά,παθούσα και εγώ...
    Άγχος φουλ εδώ και 2 χρόνια περίπου...Με αποκορύφωμα από τη γέννα μου και μετά,δλδ. 12 μήνες τώρα...φοβίες,πανικοί,άγχος διαρκές και έντονο καθημερινά...
    Νομίζω είμαι στη φάση της λύτρωσης από αυτό το Γολγοθά με κάποιες υποτροπές,κάτι το οποίο απ΄ότι μου είπε η ψυχολόγος είναι και το επιθυμητό.Θέλει να υπάρχουν υποτροπές γιατί έτσι φαίνεται να λειτουργεί η θεραπεία...
    Λοιπόν,εγώ έχω να σας πω ότι καλυτερα είναι να μείνετε μακριά από τα κωλοφάρμακα...Εγώ πήρα ζολοφτ για 3 μήνες ,μου επιδείνωσαν πάρα πολύ το πρόβλημα, τα έκοψα μαχαίρι καθώς η ψυχίατρος δεν ήταν διατεθειμμένη να μου τα αλλάξει...
    Τώρα 1μιση μήνα μετά τη διακοπή,είμαι πολύυυυ καλύτερα και με τη βοηθεία της ψυχολόγου,με τη βοήθεια της δική σας αλλά και με τη δύναμη που έχω μέσα μου να παλευώ με αυτό το πράγμα...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ Προτεινω είναι να πάρετε βιταμίνες,άφοβα...
    Β COMPLEX ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ, Ω3 ΚΑΙ ΦΟΥΛ SUPERFOODS...(ACAI BERRY,ΠΥΡΗΝΕΣ ΒΕΡΙΚΟΚΟΥ,CACAO BEANS,ΚΡΑΝΜΠΕΡΙ,ΣΜΕΟΥΡΑ-RASPBERRIES,GOJI BERRY,BLUEBERRY ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ...)αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου μνμ. να σας στείλω από που θα τα προμηθευτείτε...
    Με λίγα λόγια βρείτε φυσικούς τρόπους καταπολέμησης όλων αυτών πριν πάτε στην επιλογή των αντικαταθλιπτικών...
    Επίσης,ένας ακόμη φυσικός και ανώδυνος τρόπος είναι να εφαρμόσετε κάθε μέρα(όσο πιο συχνά μπορείτε)ΤΗ ΜΕΘΟΔΟ ΤΩΝ ΑΝΑΠΝΟΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΥΘΥΠΟΒΟΛΗΣ...


    Πιστέψτε με θέλει πολύ χρόνο να βγούμε από αυτό το μαρτύριο,την καθημερινή διαμάχη με τον εγκέφαλο μας και τις συνέπειες αυτού δλδ. τα σωματικά συμπτώματα που προκαλούνται από αυτή την εσωτερική σύγκρουση,ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΌ ΑΥΤΟ!!!ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΙΜΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΤΡΟΠΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΑ ΥΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •