Ημερολογιο - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 73
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    για τα αδεσποτα υπαρχουν ανα πολλά διαστήματα διάφορα προγράμματα στείρωσης αδεσποτων δωρεαν!
    μεσω fb ειδικα αν ενημερωνεσαι συχνα θα βρεις σιγουρα. ειδικα αν εισαι αθηνα.
    τωρα οκ το εμβολιο, το εχω παρει κ 4 ευρω παλια κ 8 απο αλλο κτηνιατρειο. αλλα εγω τους το κανω μονη μου αλλιως καταλαβαινω δεν αξιζει να πληρωνεις 30ευρω για να πατησει μια ενεση.

  2. #47
    Δυστηχως μενω επαρχια αλλα η μαμα μου ξερει να κανει ενεσεις! δηλαδη αν παω στο κτηνιατρειο και τους πω οτι θα το κανουμε εμεις θα μου το δωσουν τοσο φθηνα το εμβολιο?

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Δυστηχως μενω επαρχια αλλα η μαμα μου ξερει να κανει ενεσεις! δηλαδη αν παω στο κτηνιατρειο και τους πω οτι θα το κανουμε εμεις θα μου το δωσουν τοσο φθηνα το εμβολιο?
    κ γω σε νησι μενω αν το ψαξεις με φιλοζωικες ισως σε βοηθησουν καποια στιγμη με δωρεαν στειρωση, βασικα παντα κανουν τιμες ειδικες για αδεσποτα μεσω φιλοζωικων. αλλα το δωρεαν ειναι πιο δυσκολο αν εισαι επαρχια.
    τωρα για τα εμβολια φυσικα τουλαχιστον εγω σε οποιο κτηνιατρειο εχω παει μου δινουν εμβολιο. οκ αντε να σε ρωτησουν αν ξερεις να κανεις το εμβολιο. κ στο τελος να το δωσουν. κανονικα τη τιμη του εμβολιου σου χρεωνουν. εξαρταται το κτηνιατρειο πανω απο 8ευρω δε νομιζω οτι θα στο χρεωσει.

  4. #49
    Σ'ευχαριστω πολυ! θα το πω και στην μητερα μου που ξερει απο ενεσεις να παμε να το αγορασουμε και παλι ευχαριστω!

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    σημερα δεν εκανα τιποτα βυθιστηκα στις μαυρες σκεψεις μου!
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  6. #51
    Ftatl απ'οτι καταλαβα οταν εισαι απασχολημενη ξεχνιεσαι.Μιας και ειναι καλοκαιρι κανε πολλα μπανια ασε που το δροσερο νερο της θαλασσας θα σε αναζοωγονηση! δες ταινιες,δες αστεια βιντεακια στο youtube.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Με τιποτα ομως δεν μπορω να χαρω. Τιποτα δεν εχει νοημα νιωθω οτι δεν ανηκω εδω. Δεν ειμαι για αυτο εδω το μερος. Ποσο θελω να ψοφησω κατι να γινει και να ψοφισω γτ δεν ξερω να ζω.

  8. #53
    Quote Originally Posted by ftatl View Post
    Με τιποτα ομως δεν μπορω να χαρω. Τιποτα δεν εχει νοημα νιωθω οτι δεν ανηκω εδω. Δεν ειμαι για αυτο εδω το μερος. Ποσο θελω να ψοφησω κατι να γινει και να ψοφισω γτ δεν ξερω να ζω.
    Μην λες τετοια πραματα ftatl! φυσικα και μπορεις να ζησεις απλως χρειαζεσαι βοηθεια.Σου προτειναμε πολλα πραματα για να χαλαρωσεις και να ξεχαστεις αλλα αν εισαι τοσο χαλια οσο λες μηπως εχει ερθει η ωρα να πας σε εναν ψυχιατρο η ψυχολογο? εγω λαμβανω φαρμακευτικη αγωγη για την καταθλιψη,το αγχος και της παραληρητικες ιδεες αλλα μαζι με τα φαρμακα βαζω προσπαθεια και εγω.Κανω διαφορα πραματα που με ευχαριστουν για να ξεχαστω και να χαλαρωσω.Για παραδειγμα με χαλαρωνει πολυ ενα ζεστο μπανιο η ενα ζεστο ποδολουτρο επισης μου αρεσει να αναβω αρωματικα κερια η να ψεκαζω το σπιτι με ενα αρωμα που με χαλαρωνει (εμενα μ'αρεσει πολυ το τριανταφυλλο)

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    σημερα ενιωσα ο πιο αχρηστος ανθρωπος δεν θελω να παλεψω αλλο εξαλλου δεν εχω να παλεψω για τιποτα δεν εχω αντοχες. απλα δεν θα κανω τιποτα για ολα υπαρχει μια τελευταια λυση θα περιμενω την καταλληλη στιγμη.
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  10. #55
    Τι ακριβως εννοεις "για ολα υπαρχει μια τελευταια λυση θα περιμενω την καταλληλη στιγμη?''

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    ειμαι εγω τρελλη?? ειμαι??? παραδεξου το γαμω το χριστο σου εχω κουραστει να ζω μεσα στη τρελλα σου τοσο που θελω να πεθανω, να πεθανω πριν απο σενα θελω...
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΦΕΡΟΜΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ
    εγω τρελαινομαι και λεω να το γιορτασω λογω της ημερας....
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    ΓΤ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΓΤ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ
    Παγκοσμια ημερα ψυχικης υγειας
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. Αγαπημενο μου ημερολογιο,
    By howtodream8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 25-03-2013, 02:52
  2. ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
    By ME&I in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 13-04-2011, 15:20
  3. To ημερολογιο του φόβου
    By margo44 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 121
    Last Post: 23-01-2008, 14:51
  4. ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ
    By giota73 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 23-07-2007, 21:10
  5. Ημερολόγιο
    By frouto in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 254
    Last Post: 11-07-2007, 12:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •