Τον ξενερωσα και τωρα με απογευγει, Τι κανω τωρα ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7

    δδδασφφδς

    δσαφδσγεργρφγςρτε3
    Last edited by mir_20; 20-06-2015 at 16:50.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Δεν έκανες καμμιά χαζομάρα βρε κοριτσάκι μου. Τον ξενέρωσες γιατί άλλαξες πορεία και πήγες να του μιλήσεις? Είναι δυνατόν??

    Μπορεί να σε φλέρταρε στο εργαστήριο χωρίς όμως να σημαίνει πως θέλει συνέχεια μαζί σου. Μπορεί να σε γουστάρει ο κολλητός. Μπορεί κανένας και να χαβαλεδιάζουν απλώς φλερτάροντας. Μπορεί να έφυγε και να μη σου μίλησε γιατί κατάλαβε ότι τον γουστάρεις κ δε θέλει. Μπορεί να είχε άλλα στο μυαλό του.

    Επίσης δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει "κανω υπομονη (απο τοτε που εκανα την βλακεια μ κ τον ξενερωσα) διχνοντας του αδιαφορια...μηπως και καταλαβει οτι δεν ειμαι αυτη που νομιζει ...!!!!!" Ποια νομίζει ότι είσαι????

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Εγώ γιατί κατάλαβα ότι αρέσεις στον κολλητό του; Σου την "πέφτει" ο κολλητός του;

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7
    cebook δεν μου μιλαει ...και τετοια ...υπαρχει περιπτωση να τον εβαλε ο αλλος ?
    Last edited by mir_20; 20-06-2015 at 16:51.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Εγώ γιατί κατάλαβα ότι αρέσεις στον κολλητό του; Σου την "πέφτει" ο κολλητός του;
    Κι εγώ αυτό κατάλαβα!! Τι ζώδιο είσαι pillow???

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7
    αν μονοι μας να μου λεει αυτο το πραγμα για να με κολακευσει ? δεν ξερω αλλα μου φανηκε πολυ προσθετο ολο αυτο ....
    Last edited by mir_20; 20-06-2015 at 16:51.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Κι εγώ αυτό κατάλαβα!! Τι ζώδιο είσαι pillow???
    Θα σου στείλω σε μήνυμα, δεν θέλω να λέω δημόσια τίποτα προσωπικό.; )

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7
    δεν νομιζω να αρεσω στο κολλητο γιατι δεν μου εδειξε πιο μπροστα κατι ...

    το θεμα ειναι τι να κανω εγω με τον αλλον ? ηταν θετικο σημαδι που ηρθε κ ο κολλητος του στην παρεα την τελευταια φορα που βγηκαμε ή οχι ?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by mir_20 View Post
    θα σου απαντησω οταν βγηκαμε και ειχαμε καθισει σε μια καφετερια ολη η παρεα αρχισε να με ρωταει αυτα τα αναλυτικα που ειπα πιο πανω και μου εκλεισε το ματι σε καποια φαση και οταν το διαλυσαμε και πηγαμε στο μετρο και ημασταν μαζι (καθως ειχαμε κοινη πορεια) μου ειπε οτι << σκεφτηκα πως παλι καλα που μ εστειλε και η χ (εγω δλδ) τις διορθωσεις και πηγε καλα η εργασια >> γιατι ειμασταν μαζι ολο το παρεακι σε μια εργασια και αυτος που μ αρεσει δηλαδη και ο κολλητος του κ ο φιλος μ ...αλλα το θεμα ειναι οτι στο facebook που ελεγα στον κολλητο του να κανει διορθωσεις στην εργασια βαριοταν την ζωη του και δεν ηθελε να κανει τιποτα και απο οτι ειχα καταλαβει βαριοταν κ που μιλουσε μαζι μ .... και μετα ξαφνηκα οταν ημασταν μονοι μας να μου λεει αυτο το πραγμα για να με κολακευσει ? δεν ξερω αλλα μου φανηκε πολυ προσθετο ολο αυτο ....
    Ωχ από ότι κατάλαβα σε θέλανε για την εργασία. :/ Μην τους ξανακάνεις το χατήρι.........Αν σε ήθελε πραγματικά θα στο 'χε δείξει τόσο καιρό. Μην εμπιστεύεσαι τόσο εύκολα τα αγόρια και μην υποτιμάς τον εαυτό σου αν εσύ θέλεις κάποιον για σύντροφο, αυτοί έχουν το πρόβλημα, όχι εσύ.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7
    λυ απλα δεν μ ειπε να ανταλλαξουμε.... νομιζω οτι τον τρομαξα πολυ ...και για αυτο ποναω τωρα .... ποιος ξερει τι καταλαβε για εμενα
    Last edited by mir_20; 20-06-2015 at 16:53.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Συγγνώμη αλλά επιμένω ότι σε θέλαν για την εργασία.......αφού σου ζήτησαν να την κάνετε μαζί, και δεν βαριόντουσαν να την κάνουν είναι φως φανάρι........Δεν τον τρόμαξες πολύ εσύ, στο είπε και μια κοπέλα από πάνω, εσύ μια χαρά φέρθηκες, αυτοί έχουν το πρόβλημα! Απλά τον έχεις εξιδανικεύσει τώρα στο μυαλό σου επειδή σου αρέσει.....:/

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7
    λος παντων
    Last edited by mir_20; 20-06-2015 at 16:53.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Ότι και να λες έχεις δίκιο!! Όσο για την ομάδα, εσύ είπες ότι βαριόντουσαν να κάνουν την εργασία, ο ένας τουλάχιστον, άρα βρήκαν εσένα να τους βοηθήσεις.......τουλάχιστον ο ένας τεσπα, προσπάθησε να τον ξεχάσεις τώρα, δεν αξίζει τον κόπο!! Γενικά αγόρια το 'χω πει, πολύ λίγα αξίζουνε!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    7
    αξιζει...ωωψχχχχχχχχ
    Last edited by mir_20; 20-06-2015 at 16:53.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Αα κατάλαβα! Σόρυ, είχα κατάλαβει λάθος!

    Quote Originally Posted by mir_20 View Post
    το θεμα ειναι που να βρεις εναν που να αξιζει...
    Την ίδια απορία είχα κι εγώ μέχρι που σταμάτησα να ασχολούμαι με αγόρια. Αν θες να ερωτευτείς ή έχεις ανάγκη από μια συντροφιά σε καταλαβαίνω, αλλά πίστεψέ με, καλύτερα μόνη σου παρά με έναν που δεν αξίζει. Πρέπει να το πάρεις απόφαση, είναι δύσκολο, αλλά σκέψου το, αν έχεις έναν που δεν αξίζει θα χάσεις τον εαυτό σου, ενώ άμα είσαι μόνη σου τουλάχιστον θα τον έχεις, τι αξίζει πιο πολύ για σένα; Ζύγισέ τα και δες! Και άμα έρθει κάτι καλό, που αξίζει, ας έρθει! Αλλά να είσαι καλά εσύ με σένα πρώτα. Α, και μια λύση για να ξεχνιέσαι είναι να έχεις καλούς φίλους, μήπως κατά βάθος σου λείπει αυτό; Γιατί εγώ αυτό κατάλαβα για τον εαυτό μου, έκανα παρέα με τα λάθος άτομα!

Similar Threads

  1. μου διαγνωσαν χθες διπολικη τι θα κανω τωρα??? :(
    By athanasoudaki in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 42
    Last Post: 29-11-2022, 15:27
  2. Τι να κανω τωρα που χαθηκα ?
    By fevgatos67 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 17-11-2013, 20:30
  3. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  4. Τι κάνω τώρα;
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 14-07-2011, 14:22
  5. Και τωρα τί κάνω?
    By almost_good in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 09-06-2010, 04:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •