Ανεκπληρωτος (ισως) ερωτας. Τι να κανω?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16

    Ανεκπληρωτος (ισως) ερωτας. Τι να κανω?

    Γεια σας παιδια καλως σας βρηκα και συγχαρητηρια για το φορουμ σας.
    Το θεμα μου ειναι οτι εχω εναν ερωτα που μαλλον παει να γινει ανεκπληρωτος. Για να γινω πιο σαφης ειμαι φοιτητης τελευταιο ετος. Τον τελευταιο καιρο αρχισε να με ενδιαφερει μια κοπελα. Δεν την ηξερα πολυ καλα αλλα τελος παντων μεσω κοινης γνωριμιας καταφερα να γνωριστουμε. Οσο τη γνωριζα τοσο περισσοτερο μου αρεσε, και με ενδιεφερε και ετσι σε καποιο σημειο εφτασα να κολλησω σχεδον μαζι της. Τη σκεφτομαι συνεχεια δεν περνα ουτε 5 λεπτο χωρις να μου περασει απο το μυαλο και χωρις να με απασχολησουν τα ζητημτα που θα σας αναφερω. Δεν εκανα καποια κινηση πχ να της πω να παμε για καφε γιατι θεωρουσα οτι ειναι πολυ νωρις και θα με παρει για λυγουρι και πεφτουλα. Ηθελα δηλ να γνωριστουμε καλυτερα. Και τωρα εχουμε φτασει στις εξετασεις δινουμε καθε μερα σχεδον και τι να της πω θα μου πει τωρα εχουμε διαβασμα. Μετα το τελος των εξετασεων θα παει σπιτι της καθως ειναι απο αλλη πολη οποτε...καταλαβαινετε. Δε θελω ουτε να το σκεφτομαι οτι θα τη χασω. Τη θελω τρελα αυτη την κοπελα με ενδιαφερει πολυ και οχι μονο ερωτικα θελω να ειμαι συνεχεια μαζι της να μιλαμε να ακουω το γελιο της. Καθε φορα που χωριζουμε αισθανομια ενα κενο, μια θλιψη. Δε λεω οτι την αγαπω γιατι ειναι βαρια κουβεντα και τι να πω ισως γινω μελο. Πειτε μου τι να κανω? Θα μου πειτε οτι ειμαι δειλος και τα γνωστα γιατι δεν εκανα κινηση. Τι να σας πω ισως εχετε δικιο παντα πιστευα οτι υπαρχουν ανθρωποι που προτιμουν να τους τρωει το σαρακι του τι θα ειχε γινει αν απο το να τους τρωει το σαρακι της απορριψης. Μαλλον εγω ειμαι απο τους πρωτους αλλα δε θελω ουτε να σκεφτομαι την απορριψη απο αυτη τη κοπελα δεν ειναι σαν τις αλλες κοπελες που ειχα γνωρισει μεχρι τωρα. Οι φιλοι μου μου λενε οτι ειμαι ερωτευμενος με μια δυνητικη κατασταση και οχι με αυτην καθαυτη την κοπελα δε ξερω ισως να εχουν δικιο. Πειτε μου τι να κανω? Νσ παω το καλοκαιρι στο νησι της? με εχει καλεσει να παω αρκετες φορες αλλα και παλι τι θα πετυχω να συναντηθουμε το καλοκαιρι 1 2 3 μερες και μετα τελος η αντε και στην εξεταστικη του σεπτεμβρη αν χρωσταμε. Με υατην την κοπελα ειναι πιστευω οτι πιο κοντα εχω γνωρισει στον πραγματικο ερωτα, δεν εχω ξανανιωσει ετσι με εχει συναρπασει.
    ΥΓ. Σας παρακαλω μην μου πειτε το κλισε θα βρεις κατι καλυτερο αν μπορειτε Σας ευχαριστω για το χρονο σας και συγνωμη για το μεγαλο ποστ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εισαστε συμμαθητες?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Πολύ ωραίο όλο αυτό!! Πολύ ρομαντικό!! Η κοπέλα φαντάζομαι είναι στο τελευταίο έτος κι αυτή! Από τη συμπεριφορά της τι έχεις καταλάβει? Δείχνει κάποιο ενδιαφέρον πέρα από φιλικό? Δεν έχει τύχει να βγείτε βράδυ με άλλους συμφοιτητές? Είναι ελεύθερη σίγουρα? Δεν έχει κάποια σχέση? Λοιπόν εγώ θα έλεγα να προσπαθήσεις να την προσεγγίσεις, μπορείς να της προτείνεις να διαβάσετε μαζί ή να πάτε για ένα σύντομο καφέ γιατί όχι? Πρέπει να δημιουργήσεις το κατάλληλο έδαφος για να την πλησιάσεις ερωτικά κι αυτό προϋποθέτει να βγείτε οι ΔΥΟ ΣΑΣ!!!! Α μετά την εξεταστική δεν φαντάζομαι να φύγει αμέσως, να της προτείνεις να βγείτε ένα βραδάκι κάπου όμορφα, σε ένα ταβερνάκι ίσως... αχ που πάτε εσείς παιδιά τώρα??? Εγώ στην εποχή μου ως φοιτήτρια στην Αθήνα τότε χαχαχα!! γελάω για να μην κλάψω πήγαινα σε ρεμπετάδικα, κουτούκια, μουσικές σκηνές και φυσικά συναυλίες. Αχ ωραίες εποχές!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by alfaf View Post
    ..... ειμαι φοιτητης τελευταιο ετος. .... Και τωρα εχουμε φτασει στις εξετασεις δινουμε καθε μερα σχεδον και τι να της πω θα μου πει τωρα εχουμε διαβασμα. Μετα το τελος των εξετασεων θα παει σπιτι της .......
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εισαστε συμμαθητες?
    παλι στον αυτοματο πιλοτο ο κερασης...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by alfaf View Post
    ......Μαλλον εγω ειμαι απο τους πρωτους αλλα δε θελω ουτε να σκεφτομαι την απορριψη απο αυτη τη κοπελα δεν ειναι σαν τις αλλες κοπελες που ειχα γνωρισει μεχρι τωρα. Οι φιλοι μου μου λενε οτι ειμαι ερωτευμενος με μια δυνητικη κατασταση και οχι με αυτην καθαυτη την κοπελα δε ξερω ισως να εχουν δικιο. Πειτε μου τι να κανω? Νσ παω το καλοκαιρι στο νησι της? με εχει καλεσει να παω αρκετες φορες αλλα και παλι τι θα πετυχω να συναντηθουμε το καλοκαιρι 1 2 3 μερες και μετα τελος η αντε και στην εξεταστικη του σεπτεμβρη αν χρωσταμε. Με υατην την κοπελα ειναι πιστευω οτι πιο κοντα εχω γνωρισει στον πραγματικο ερωτα, δεν εχω ξανανιωσει ετσι με εχει συναρπασει.
    ΥΓ. Σας παρακαλω μην μου πειτε το κλισε θα βρεις κατι καλυτερο αν μπορειτε Σας ευχαριστω για το χρονο σας και συγνωμη για το μεγαλο ποστ
    ωωωωωωωω καλα...
    εσυ εισαι ηροσωποποιηση του ανεκδοτου 'αι σιχτιρ κι εσυ κι ο γρυλλος σου"
    μα... σε εχει καλεσει στο νησι της κι εσυ εχεις προκαταβαλει οτι θα κανετε μονο 2-3 συναντησεις και μετα τιποτε???
    δε νομιζω να σε τρωει η σκεψη της απορριψης, μαλλον το αγχος και η ελεγκτικη διαθεση σε τρωει... μηπως εισαι τελειομανης και control freak?
    θα πρεπει να το ξεπερασεις και η γνωριμια αυτη ειναι μια πρωτη, καλη ευκαιρια.
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΕΣ στην ζωη χρυσε μου για το ποτε και μεχρι τοτε μας θελει καποιος, ουτε συμβολαια για το πως θα θα παει μια γνωριμια μας.
    θα εισαι σε καλο δρομο αν πηγαινεις εκει που εισαι επιθυμητος και φευγεις απο εκει που εισαι ανεπιθυμητος, χωρις να κολλας και να κυνηγας.
    περαν τουτων, ουδεν....

    ρεζουμε:
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ, ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ?????? ΟΤΙ ΒΡΕΞΕΙ ΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ!!!
    αν δεν γινει κατι καλο με αυτην, μπορει να περασεις ομορφες διακοπες, η να γνωρισεις μια αλλη κοπελα!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Πολύ ωραίο όλο αυτό!! Πολύ ρομαντικό!! Η κοπέλα φαντάζομαι είναι στο τελευταίο έτος κι αυτή! Από τη συμπεριφορά της τι έχεις καταλάβει? Δείχνει κάποιο ενδιαφέρον πέρα από φιλικό? Δεν έχει τύχει να βγείτε βράδυ με άλλους συμφοιτητές? Είναι ελεύθερη σίγουρα? Δεν έχει κάποια σχέση? Λοιπόν εγώ θα έλεγα να προσπαθήσεις να την προσεγγίσεις, μπορείς να της προτείνεις να διαβάσετε μαζί ή να πάτε για ένα σύντομο καφέ γιατί όχι? Πρέπει να δημιουργήσεις το κατάλληλο έδαφος για να την πλησιάσεις ερωτικά κι αυτό προϋποθέτει να βγείτε οι ΔΥΟ ΣΑΣ!!!! Α μετά την εξεταστική δεν φαντάζομαι να φύγει αμέσως, να της προτείνεις να βγείτε ένα βραδάκι κάπου όμορφα, σε ένα ταβερνάκι ίσως... αχ που πάτε εσείς παιδιά τώρα??? Εγώ στην εποχή μου ως φοιτήτρια στην Αθήνα τότε χαχαχα!! γελάω για να μην κλάψω πήγαινα σε ρεμπετάδικα, κουτούκια, μουσικές σκηνές και φυσικά συναυλίες. Αχ ωραίες εποχές!!!
    Από τη συμπεριφορα της εχω καταλαβει ότι μαλλον με βλεπει φιλικα αυτό βεβαια είναι προσωπικη μου αποψη. Μαλλον είναι ελευθερη. Ναι για καφε το εχω σκεφτει να της πω μονο που δε γινεται να την πετυχω ποτε μονη της καθως σχεδόν παντα είναι με τις φιλες της. Φοβάμαι όπως προανεφερα μηπως με παρει για λυγουρι και τοτε η υποθεση θα είναι αστα να πανε. Μετα την εξεταστικη δεν ξερω αν θα φυγει αμεσως δεν το εχουμε συζητησει. Πχ λετε να την παρω τηλ να ρωτησω πως παει και καλα η εξεταστικη? Σας ειπα με αυτή τη κοπελα δεν ξερω είναι διαφορετικα και φοβάμαι μηπως λογω της χρονικης πιεσης κανω καποια τελειως λαθος κινηση και και νομιζει ότι είμαι καποιος που δεν ειμαι

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωωωωωωωω καλα...
    εσυ εισαι ηροσωποποιηση του ανεκδοτου 'αι σιχτιρ κι εσυ κι ο γρυλλος σου"
    μα... σε εχει καλεσει στο νησι της κι εσυ εχεις προκαταβαλει οτι θα κανετε μονο 2-3 συναντησεις και μετα τιποτε???
    δε νομιζω να σε τρωει η σκεψη της απορριψης, μαλλον το αγχος και η ελεγκτικη διαθεση σε τρωει... μηπως εισαι τελειομανης και control freak?
    θα πρεπει να το ξεπερασεις και η γνωριμια αυτη ειναι μια πρωτη, καλη ευκαιρια.
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΕΣ στην ζωη χρυσε μου για το ποτε και μεχρι τοτε μας θελει καποιος, ουτε συμβολαια για το πως θα θα παει μια γνωριμια μας.
    θα εισαι σε καλο δρομο αν πηγαινεις εκει που εισαι επιθυμητος και φευγεις απο εκει που εισαι ανεπιθυμητος, χωρις να κολλας και να κυνηγας.
    περαν τουτων, ουδεν....

    ρεζουμε:
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΛΕΣΕ Η ΚΟΠΕΛΑ, ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ?????? ΟΤΙ ΒΡΕΞΕΙ ΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ!!!
    αν δεν γινει κατι καλο με αυτην, μπορει να περασεις ομορφες διακοπες, η να γνωρισεις μια αλλη κοπελα!!!
    remedy θα ηθελα να γινει κατι από εδώ και να συνεχιστεί στις διακοπες...οκ ποσο θα κατσω πες στο νησι; μια βδομαδα το πολύ και μετα τι; Τι ακριβως εννοεις λεγοντας κοντρολ φρικ γιατι δε σε καταλαβαινω. Σας ειπα με αυτή τη κοπελα ενιωσα πραγματα που δεν ειχα ξανανιωσει ενθουσιασμο δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα. Αυτό που λες να γινει κατι με καποια άλλη ενώ είμαι στο νησι μαζι της το βλεπω πολύ χλωμο

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    Επισης papa πως να της πω να παμε για καφε αφου δινουμε κάθε μερα μαθηματα? Και πληροφοριακα δεν ειμαστε Αθηνα που ειπες

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by alfaf View Post
    remedy θα ηθελα να γινει κατι από εδώ και να συνεχιστεί στις διακοπες...οκ ποσο θα κατσω πες στο νησι; μια βδομαδα το πολύ και μετα τι; Τι ακριβως εννοεις λεγοντας κοντρολ φρικ γιατι δε σε καταλαβαινω. Σας ειπα με αυτή τη κοπελα ενιωσα πραγματα που δεν ειχα ξανανιωσει ενθουσιασμο δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα. Αυτό που λες να γινει κατι με καποια άλλη ενώ είμαι στο νησι μαζι της το βλεπω πολύ χλωμο
    εννοω οτι θελεις να προδιαγραψεις απο τωρα οοοολη την εξελιξη για να αποφασισεις να κανεις το πρωτο βηματακι!!!
    δεν γινονται αυτα.
    θα πρεπει να παρεις ενα ελαχιστο ρισκο.
    ηδη το οτι σε καλεσε ειναι παρα πολυ ενθαρυντικο, οτι κι αν συμβει στην συνεχεια.
    εισαι και πολυ απαισιοδοξος. γιατι δηλαδη το βλεπεις χλωμο να γινει κατι με αλλη, αν δεν γινει με αυτην??? διακοπες θα ειστε!! εισαι πολυ αρνητικος. χαλαρωσε λιγο.
    βεβαια, καλο θα ειναι να βγειτε και πριν τις διακοπες. αν δεν βολεψει ομως, να πας, μην το αφησεις.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εννοω οτι θελεις να προδιαγραψεις απο τωρα οοοολη την εξελιξη για να αποφασισεις να κανεις το πρωτο βηματακι!!!
    δεν γινονται αυτα.
    θα πρεπει να παρεις ενα ελαχιστο ρισκο.
    ηδη το οτι σε καλεσε ειναι παρα πολυ ενθαρυντικο, οτι κι αν συμβει στην συνεχεια.
    εισαι και πολυ απαισιοδοξος. γιατι δηλαδη το βλεπεις χλωμο να γινει κατι με αλλη, αν δεν γινει με αυτην??? διακοπες θα ειστε!! εισαι πολυ αρνητικος. χαλαρωσε λιγο.
    βεβαια, καλο θα ειναι να βγειτε και πριν τις διακοπες. αν δεν βολεψει ομως, να πας, μην το αφησεις.
    Ισως και να εχεις δικιο ρεμεδυ τι να πω. ΕΙπα ότι δε μπορει να γινει κατι με αλλην γιατι όπως ξεκαθαρισα δεν είμαι στο επιπεδο του απλως μου αρεσει που λες οκ αν δε γινει μαυτην υπαρχουν κι άλλες. Ναι εννοείται ότι θα παω αλλα όπως λες θελω να γινει και κατι πριν τουλάχιστον μια εξοδος αλλα πως; Και επανερχόμαστε σε αυτό που ειπα παραπανω παω στο νησι της καθομαι ποσο 1 βδομαδα και μετα τι;;;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Αθήνα δεν είστε οκ αλλά εκεί που είστε δεν έχει κανένα καφέ? Και τι σχολή είναι αυτή που δίνεται κάθε μέρα? (μη μου πεις δεν χρειάζεται). Μέρη για να βγείτε δεν έχει για να της προτείνεις μετά την εξεταστική να πάτε κάπου? πχ σινεμά θερινό, να δείτε ένα αγαπημένο καλλιτέχνη?? αλλά αν έχετε περάσει σε καμμιά μικρή πόλη χλωμό το βλέπω, έχεις δίκιο. Αλλά κάτι ωραίο θα έχει κι εκεί δεν μπορεί, βάλε λίγο την φαντασία σου να δουλέψει και κάτι θα βρεις. Θα συμφωνήσω με τη Remedy να πας στο νησί, ωραία θα είναι και ως τότε ελπίζω κάτι να βρεις για να την πλησιάσεις. Μην αργείς πολύ όμως γιατί μπορεί να ξεφουσκώσει. Μου έχει συμβεί όταν ήμουν κι εγώ φοιτήτρια, κοιταζόμασταν με ένα συμφοιτητή μου ώρες ατελείωτες αλλά κανείς δεν έκανε το πρώτο βήμα, εμείς ακόμα χειρότερα δεν είχαμε κοινούς φίλους. Εσύ μπορείς να την πλησιάσεις μιλάτε, βλεπόσαστε, μην φοβάσαι για χυλόπιτα. όλα μέσα στη ζωή είναι, πάρε το ρίσκο όπως γράφει και η Remedy!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Αθήνα δεν είστε οκ αλλά εκεί που είστε δεν έχει κανένα καφέ? Και τι σχολή είναι αυτή που δίνεται κάθε μέρα? (μη μου πεις δεν χρειάζεται). Μέρη για να βγείτε δεν έχει για να της προτείνεις μετά την εξεταστική να πάτε κάπου? πχ σινεμά θερινό, να δείτε ένα αγαπημένο καλλιτέχνη?? αλλά αν έχετε περάσει σε καμμιά μικρή πόλη χλωμό το βλέπω, έχεις δίκιο. Αλλά κάτι ωραίο θα έχει κι εκεί δεν μπορεί, βάλε λίγο την φαντασία σου να δουλέψει και κάτι θα βρεις. Θα συμφωνήσω με τη Remedy να πας στο νησί, ωραία θα είναι και ως τότε ελπίζω κάτι να βρεις για να την πλησιάσεις. Μην αργείς πολύ όμως γιατί μπορεί να ξεφουσκώσει. Μου έχει συμβεί όταν ήμουν κι εγώ φοιτήτρια, κοιταζόμασταν με ένα συμφοιτητή μου ώρες ατελείωτες αλλά κανείς δεν έκανε το πρώτο βήμα, εμείς ακόμα χειρότερα δεν είχαμε κοινούς φίλους. Εσύ μπορείς να την πλησιάσεις μιλάτε, βλεπόσαστε, μην φοβάσαι για χυλόπιτα. όλα μέσα στη ζωή είναι, πάρε το ρίσκο όπως γράφει και η Remedy!!!!!!!!!!!!
    papa το θεμα είναι μεχρι τοτε τι κανουμε. Και αν παω να τη βρω το καλοκαιρι χωρις να εχει γινει κατι ουτε μια εξοδος πριν και παλι τα πραματα τα βλεπω δυσκολα...αυτό με το τηλεφώνημα πως σου φανηκε;

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    και με τη χυλοπιτα που λες χανω και το καλοκαιρι... Όπως προανεφερα δε θελω καν να μου περνα από το μυαλο τετοια σκεψη

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Μιλάτε καθόλου τώρα? Μέσω fb ή στη σχολή? Αν ναι, κάλεσέ την έξω για ποτό ή κάτι τέτοιο αλλά χαλαρά, στο στυλ "έσκασα από το διάβασμα, πάμε για μια μπύρα?" Ούτε λιγούρης δείχνεις και βολιδοσκοπείς την κατάσταση.

    Στο νησί να πας εφόσον σου δώσει θετικά δείγματα. Και τι θα πει "θα μείνω στο νησί μια βδομάδα και μετά τι?" Μια βδομάδα τι θα κάνεις δλδ, καμμιά κίνηση, τπτ???

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by imagine View Post
    Μιλάτε καθόλου τώρα? Μέσω fb ή στη σχολή? Αν ναι, κάλεσέ την έξω για ποτό ή κάτι τέτοιο αλλά χαλαρά, στο στυλ "έσκασα από το διάβασμα, πάμε για μια μπύρα?" Ούτε λιγούρης δείχνεις και βολιδοσκοπείς την κατάσταση.

    Στο νησί να πας εφόσον σου δώσει θετικά δείγματα. Και τι θα πει "θα μείνω στο νησί μια βδομάδα και μετά τι?" Μια βδομάδα τι θα κάνεις δλδ, καμμιά κίνηση, τπτ???
    Nai fysika kai μιλαμε αλλα όπως σου ειπα σπανιότατα την πετυχαινω μονη της συνηθως είναι με τις φιλες της και μπροστα τους δε μπορω να της ζητησω να βγουμε. Εννοω εστω ότι γινεται κατι στο νησι της μετα πως να το συνεχισω. Εννοείται ότι αν είμαι μια εβδομαδα μαζι της διακοπες θα κανω κινηση

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί και Ίσως.
    By Antreas MpR in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 09-12-2014, 21:25
  2. ερωτας με την πρώτη ματια? ερωτας εξ αποστάσεως? υπάρχουν? αντέχουν?
    By Angel_Love in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-05-2014, 12:52
  3. ίσως πάσχω από ιδψ
    By maria1@ in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 22-09-2013, 22:01
  4. Replies: 134
    Last Post: 30-07-2011, 22:33
  5. Ανεκπληρωτος ερωτας
    By lynyrd skynyrd in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-2011, 18:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •