καρβουνα αναμμενα....... - Page 19
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast
Results 271 to 285 of 305
  1. #271
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    kaneis den apanta

  2. #272
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Quote Originally Posted by spr1980 View Post
    Κάτι άσχετο. Magistra, εσύ που έχεις σχετική εμπειρία όπως κι εγώ από την ασθένεια, έχεις σκεφτεί εναλλακτικούς τρόπους θεραπείας ή έχεις δοκιμάσει κανέναν? Εγώ αυτή την στιγμή φάχνω να πιαστώ απ' οτιδήποτε του στυλ "ο πνιγμένος πιάνεται από τα μαλλιά". Έκανα γνωσιακή 1 χρόνο. Βοηθήθηκα ελάχιστα. Θα είχαν άραγε σημασία ομοιοπαθητική, νευροανάδραση, κάποια άλλη σχολή ψυχοθεραπείας? Κουράστηκα τόσα χρόνια με υποτροπές....Βέβαια είμαι πεποισμένη ότι στα φάρμακα και πάλι θα καταλήξω. Και πάλι καλά που υπάρχουν κι αυτά...Απλά με τρενάρει ο γιατρός μου. Την τελευταία φορά που πήγα μόνο που δεν του πήρα το χέρι να τα συνταγογραφήσω εγώ, αλλά αυτός, εκεί, να πάμε συντηρητικά. Κι εγώ παλεύω. Μερά με την μέρα, ώρα με την ώρα, σε άνιση μάχη με τον ευατό μου, τον οποίο ούτε καν αναγνωρίζω....Κάθε εμπειρία από χρόνια πάσχοντα με ιδψ (τίγκα στους ψυχαναγκασμούς) που το ξεπέρασε, εναλλακτικά και μη, θα ήταν ευπρόσδεκτη.
    Σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις το όνομα του γιατρού σου ;ενδιαφέρομαι να βρω ενα ψυχίατρο στην Αθηνα που να ειναι συγκρατημένος με τα φαρμακαΑν θέλεις μου στέλνεις πμ
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  3. #273
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Θέλω να σου στείλω πμ αλλα δν έχεις συμπληρώσει τα 50 μνμτα.....

  4. #274
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Marouliw. σου έστειλα πμ αλλα μάλλον δεν το πήρες δεν ξέρω τι να κάνω για να μπορέσω να στέλνω πμ γι αυτό σου γράφω εδώ το mail μου [email protected]. Σε παρακαλώ στείλε μου mail. Ευχαριστώ πολυ
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  5. #275
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    emena de m apantaei kaneis

  6. #276
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by mar_c View Post
    emena de m apantaei kaneis
    Mar_c γεια,
    Προκειμένου να αντάλλάξουν προσωπικό μήνυμα μέλη μεταξύ τους σ αυτο το σαιτ, πρέπει να έχουν ποστάρει δημόσια, τουλάχιστον 50 φορές.
    Εσυ βρίσκεσαι πολύ πριν τα 50, με αποτέλεσμα να μην μπορείς ούτε να λάβεις απο κάποιο μέλος τις πληροφορίες που θές. Στο ποστ #273 αυτό σου
    λεει η Μαρουλιώ. Θέλει να σε βοηθήσει αλλά δε μπορεί. Ενδεχομένως κ άλλοι να θέλουν να σε βοηθήσουν.
    Απο την άλλη, δεν ξέρω αν ειναι καλή ιδέα αν γράψει στοιχεία εδώ δημοσίως.
    Κάνε λίγη υπομονή και ψυχραιμία. Με τον ένα ή τον άλλο τροπο πιστεύω θα σε βοηθήσει κάποιος απο δω.

  7. #277
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    330
    ...........

  8. #278
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    euxaristo par apolu gia thn apantisi.
    ayto den einai sosot omos(me ta mnm)..isos tha eprepe na to doun oi diaxeiristes
    epeidi einai gia mena polu shmantiko na exw auti tin pliroforisi amesa grafo ena email an mporeite boithiste
    [email protected]

  9. #279
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by mar_c View Post
    emena de m apantaei kaneis
    loipon ?

  10. #280
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Γεια σου μακ είχα χάσει τον κωδικό του μαιλ μου για να σου στείλω...σε λιγο σου στελνω

  11. #281
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Σου εστειλα

  12. #282
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Quote Originally Posted by katerinaki View Post
    Marouliw. σου έστειλα πμ αλλα μάλλον δεν το πήρες δεν ξέρω τι να κάνω για να μπορέσω να στέλνω πμ γι αυτό σου γράφω εδώ το mail μου [email protected]. Σε παρακαλώ στείλε μου mail. Ευχαριστώ πολυ
    Γεια σου εσυ τι θα ήθελες δεν κατάλαβα? Είσαι Κρήτη? Νόμιζα οτι είχες ρωτήσει την spr1980 και όχι εμένα.....

  13. #283
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Δεν είμαι Κρήτη Σορρυ νόμιζα ότι ο γιατρός ειναι Αθηνα
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

  14. #284
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Δεν πειράζει στειλε πμ στην spr1980 αν και δεν ξέρω αν και αυτή είναι αθηνα

  15. #285
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    13
    adsgdfhgdfhdfhdfg

Page 19 of 21 FirstFirst ... 91718192021 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •