Αγχος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Αγχος

  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33

    Αγχος

    Καλησπερα σας με εχει φαει το αγχος δεν εχω δουλεια ουτε φιλες μονο μια ειδικα το βραδυ βλεπω εφιαλτες κ ξυπναω και κοιμαμαι δυσκολα.Εχτες το βραδυ κοιμηθηκα κ ειδα εφιαλτες παλι και ξυπνησα και ημουν ψυχολογικα χαλια με ειχε παρει απο κατω.Πολλες φορες νιωθω ενα κομπο στο στομαχι ενα βαρος δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω.Αυτο που με αγχωνει ειναι οτι ειμαι μονη μου πεφτει βαρυ να μην εχω φιλες ουτε συντροφο ουτε δουλεια να μην εχω καποιον να με στηριξει να μου πει ειμαι διπλα σου.Βγαινω βολτα εξω μονη μου κ με κοιτανε σαν εξωγηινη επειδη εκεινοι εχουν παρεες εχουν σχεσεις η ειναι παντρεμενες κ οταν γυρναω σπιτι νιωθω χαλια κ λεω γιατι σε μενα γιατι να μην εχω και εγω παρεες..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    τι ηλικια εχεις?μενεις με τους γονεις σου?λες οτι θες να εχεις παρεες,εχεις κανει κατι γιαυτο?σε κοιτανε σαν εξωγηινη..γιατι?εισαι η μονη που θα πας μια βολτα χωρις παρεα?και το να μην εισαι παντρεμενη σε κανει να νιωθεις μειονεκτικα?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Καλησπέρα Αφροδίτη, είμαι στην ίδια θέση με σένα, δεν είσαι μόνη σου πάντως.......Αν μπορούσα θα σου έστελνα προσωπικό μήνυμα να το συζητάγαμε, αλλά επειδή είσαι καινούριο μέλος δεν έχουμε αυτή τη δυνατότητα, δυστυχώς. Πάντως καλύτερα να τα λέμε να τα βγάζουμε από μέσα μας αν αυτό μας βοηθάει......Πολύς κόσμος είναι μόνος του πάντως, αλλά και με παρέα να είσαι δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα.......

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Ειμαι 31 ναι κ ζω με τους γονεις μου.Δεν κανω ευκολα παρεες εχω μονο μια φιλη η οποια εχει κ αλλες παρεες κ βγενουμε μια φορα την βδομαδα.Το πιο σημαντικο τωρα θα ηταν να χα φιλους κ εναν συντροφο για γαμο δεν σκεφτομαι τοσο.Ειμαι κλειστος χαρακτηρας κ γιαυτο δεν κανω ευκολα παρεες .

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Καλησπέρα Αφροδίτη, είμαι στην ίδια θέση με σένα, δεν είσαι μόνη σου πάντως.......Αν μπορούσα θα σου έστελνα προσωπικό μήνυμα να το συζητάγαμε, αλλά επειδή είσαι καινούριο μέλος δεν έχουμε αυτή τη δυνατότητα, δυστυχώς. Πάντως καλύτερα να τα λέμε να τα βγάζουμε από μέσα μας αν αυτό μας βοηθάει......Πολύς κόσμος είναι μόνος του πάντως, αλλά και με παρέα να είσαι δεν είναι και τόσο ρόδινα τα πράγματα.......
    το ξερω αλλα δεν παλευεται με τιποτα δεν μπορω να κοιμηθω ησυχη.Με φαγε το αγχος δεν ξερω τι να κανω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Καλησπερα και απο εμενα. Γιατι δεν λες στην φιλη που εχεις να σου συστησει εναν φιλο της μπας και προχωρησεις τουλαχιστον το θεμα της σχεσης να εχεις τον ανθρωπο σου και μετα σιγα σιγα να κοιταξεις και για καμια δουλεια? Αν γινει αυτο θα ερθουνε και οι παρεες μετα υποθετω.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Γιατί δε λες τη φίλη σου ότι νιώθεις μόνη τον υπόλοιπο καιρό (όταν δεν κάνετε παρέα); Για να σε συστήσει και στις άλλες παρέες.

  8. #8
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by jpsunshine View Post
    Γιατί δε λες τη φίλη σου ότι νιώθεις μόνη τον υπόλοιπο καιρό (όταν δεν κάνετε παρέα); Για να σε συστήσει και στις άλλες παρέες.
    γιατι ειναι περιεργη μια φορα βγηκαμε κ συναντησε μια φιλη της και δεν μου την γνωρισε .

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Καλησπερα και απο εμενα. Γιατι δεν λες στην φιλη που εχεις να σου συστησει εναν φιλο της μπας και προχωρησεις τουλαχιστον το θεμα της σχεσης να εχεις τον ανθρωπο σου και μετα σιγα σιγα να κοιταξεις και για καμια δουλεια? Αν γινει αυτο θα ερθουνε και οι παρεες μετα υποθετω.
    Εδω δεν βρισκει αγορι εκεινη θα μου βρει εμενα?αποκλειεται αστα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by afrodith View Post
    Εδω δεν βρισκει αγορι εκεινη θα μου βρει εμενα?αποκλειεται αστα
    Καλα αυτο που λες δεν κολλαει. Μπορει απο τον κυκλο της καποιος να δειξει ενδιαφερον για σενα. Δεν λεμε να σου τον φερει στο πιατο κοριτσι.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Γιατί περίεργη; Επειδή συνάντησε μια φίλη της και δε σου τη σύστησε;

  12. #12
    Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by jpsunshine View Post
    Γιατί περίεργη; Επειδή συνάντησε μια φίλη της και δε σου τη σύστησε;
    Ειναι ναι γιατι εγω αν ημουν στην θεση της θα της γνωριζα τις φιλες μου

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Posts
    109
    Εάν δεν κάθησε η φίλη της να γνωριστείτε καλά δε θα γινόταν και τίποτα απλά με το να σε σύστηνε στην κοπέλα γιατί πολύ απλά δε θα την ξαναέβλεπες. Καλύτερα να της πεις ότι θες να σε συστήσει σε καινούριες παρέες. Δεν πρέπει να ντρέπεσαι για κάτι που θα ήθελες να συμβεί. Έχεις βγάλει ένα συμπέρασμα από μια στιγμή κι αυτό είναι λάθος νομίζω.
    Last edited by Deleted-Member26062015; 24-06-2015 at 07:32.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Αφροδίτη σε καταλαβαίνω! Έχω βρεθεί σε ίδια και χειρότερη θέση από σένα όπως είμαι τώρα! (Σε χειρότερη δηλαδή) Κάνε υπομονή και ίσως τα πράγματα φτιάξουν!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    να κανουμε και καμια κανταδα να περασει η ωρα
    https://www.youtube.com/watch?v=6He1fOdyRws
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΑΓΧΟΣ πανω στο αγχος
    By sogoku in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 11-06-2015, 11:39
  2. ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
    By SILIA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 19-02-2009, 22:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •