Αποκλεισμος μελους
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483

    Αποκλεισμος μελους

    καλησπερα εχω τον λογαριασμο ftatl και ειναι ο μονος λογαριασμος που εχω δεν ειχα ποτε αλλο προφιλ αλλα εχει γινει το εξης εχω μπει απο τον υπολογιστη μιας φιλης που εχει κι αυτη λογαριασμο τον οποιο εχετε αποκλεισει χωρις λογο και χωρις να δωσει καμμια αφορμη για το οτιδηποτε.
    ο λογαριασμος της φιλης μου ειναι lamya οταν ειδε οτι αποκλειστηκε σας εστειλε μηνυμα μεσω της ιστοσελιδας του epsychology αλλα δεν ελαβε καμμια απαντηση και προσπαθησε να φτιαξει κι αλλο λογαριασμο αφου στον πρωτο την ειχατε αποκλεισει.
    σας εστειλε μηνυμα και της απαντησατε οτι εχει πολλαπλα προφιλ και οτι θα διατηρουσατε το αρχικο. προσπαθησε να μπει απο το αρχικο αλλα παλι δεν μπορεσε.
    και σκεφτηκαμε μετα οτι ισως δεν μπορουσε να μπει επειδη θεωρηθηκε απο το συστημα οτι ο αρχικος λογαριασμος ειναι ο δικος μου γτ εχω μπει απο τον υπολογιστη της αρκετες φορες.
    μπορειτε να επαναφερεται τον αρχικο λογαριασμο της???
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Flatl , οι αυτοματοι αποκλεισμοι χωρις λογο , γινονται αυτοματα απο το συστημα για εντοπισμο διπλοπροφιλων.

    Καλυτερα να στειλει email στο [email protected] για να το διευθετησει.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    εστειλε μηνυμα στο μειλ που λες και της ειπαν αυτο οτι εχει πολλα προφιλ γι αυτο πηρα την πρωτοβουλια να ανοιξω θεμα εδω μηπως και το κοιταξει καποιος.
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Flatl , ισως εχει συμβει αυτο που υπεθεσες , δηλαδη ο δικος σου λογαριασμος να θεωρειται ο πρωτος , για αυτο να μην μπορει να συνδεθει. Απο οτι ειδα, εσυ εχεις κανει εγγραφη αρκετο καιρο πριν την Lamya.
    Ας ξαναστειλει μειλ.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Αθήνα
    Posts
    92
    Ευχαριστώ ftatl για την προσπάθεια! Μου απάντησαν στο email οτι τον ενεργοποίησαν ξανά, οπότε όλα εντάξει. Ελπίζω μόνο επειδη τωρα είμαι στο νησί μη γυρνόντας Αθήνα εχω το ίδιο θέμα με τη διεύθυνση. θα δείξει!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Quote Originally Posted by Lamya View Post
    Ευχαριστώ ftatl για την προσπάθεια! Μου απάντησαν στο email οτι τον ενεργοποίησαν ξανά, οπότε όλα εντάξει. Ελπίζω μόνο επειδη τωρα είμαι στο νησί μη γυρνόντας Αθήνα εχω το ίδιο θέμα με τη διεύθυνση. θα δείξει!
    αντε καλη περιηγηση!
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ftatl View Post
    καλησπερα εχω τον λογαριασμο ftatl και ειναι ο μονος λογαριασμος που εχω δεν ειχα ποτε αλλο προφιλ αλλα εχει γινει το εξης εχω μπει απο τον υπολογιστη μιας φιλης που εχει κι αυτη λογαριασμο τον οποιο εχετε αποκλεισει χωρις λογο και χωρις να δωσει καμμια αφορμη για το οτιδηποτε.
    ο λογαριασμος της φιλης μου ειναι lamya οταν ειδε οτι αποκλειστηκε σας εστειλε μηνυμα μεσω της ιστοσελιδας του epsychology αλλα δεν ελαβε καμμια απαντηση και προσπαθησε να φτιαξει κι αλλο λογαριασμο αφου στον πρωτο την ειχατε αποκλεισει.
    σας εστειλε μηνυμα και της απαντησατε οτι εχει πολλαπλα προφιλ και οτι θα διατηρουσατε το αρχικο. προσπαθησε να μπει απο το αρχικο αλλα παλι δεν μπορεσε.
    και σκεφτηκαμε μετα οτι ισως δεν μπορουσε να μπει επειδη θεωρηθηκε απο το συστημα οτι ο αρχικος λογαριασμος ειναι ο δικος μου γτ εχω μπει απο τον υπολογιστη της αρκετες φορες.
    μπορειτε να επαναφερεται τον αρχικο λογαριασμο της???
    τις προηγουμενες φορες που εμπαινες απο τον υπολογιστη της, γιατι δεν σε 'επιανε" το συστημα? εκανες κατι διαφορετικο? εσβηνες καποια ηλεκτρονικα ιχνη, ας πουμε?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τις προηγουμενες φορες που εμπαινες απο τον υπολογιστη της, γιατι δεν σε 'επιανε" το συστημα? εκανες κατι διαφορετικο? εσβηνες καποια ηλεκτρονικα ιχνη, ας πουμε?
    οχι απλα εμπαινα και οταν ηθελα να βγω εκανα μια αποσυνδεση! δεν ξερω γτ το συστημα δεν με επιανε! εν τω μεταξυ η κοπελα ειχε πολυ καιρο να μπει στο φορουμ και μπηκε πριν 2 βδομαδες και την προηγουμενη βδομαδα μπηκε και ειδε οτι αποκλειστηκε!
    εκεινη την περιοδο εμπαινα κι εγω απο τον υπολογιστη της ισως και γι αυτο.
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ftatl View Post
    οχι απλα εμπαινα και οταν ηθελα να βγω εκανα μια αποσυνδεση! δεν ξερω γτ το συστημα δεν με επιανε! εν τω μεταξυ η κοπελα ειχε πολυ καιρο να μπει στο φορουμ και μπηκε πριν 2 βδομαδες και την προηγουμενη βδομαδα μπηκε και ειδε οτι αποκλειστηκε!
    εκεινη την περιοδο εμπαινα κι εγω απο τον υπολογιστη της ισως και γι αυτο.
    προφανως το οτι δεν εμπαινε εκεινη , ειναι η εξηγηση. εκεινη 'επιασε" ως νεωτερο μελος, μολις προσπαθησε να ξαναμπει.κι απ
    οτι βλεπω εχει πολυ μικρη συμμετοχη. μολις μερικα μηνυματα ολα μαζι πριν εναν χρονο κι εκτοτε τπτ...

Similar Threads

  1. Αποκλεισμός μέλους (krino)
    By justme in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 195
    Last Post: 26-09-2010, 12:39
  2. Replies: 21
    Last Post: 04-07-2006, 03:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •