Βisexual ζητά βοήθεια...!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    4

    Exclamation Βisexual ζητά βοήθεια...!

    Λοιπόν, είμαι Βisexual και είμαι 16 χρονών. Πρι από κάποιο διάστημα είχα σχέση με μια κοπέλα αλλά χωρίσαμε. Αυτό το διάστημα μου αρέσει ο ξαδερφός μου( τον γουστάρω τρελά). Αυτός είναι 15 χρονών και είναι straight και δεν ξέρω πως ( και αν πρέπει) να τον προσεγγίσω. Παιδιά θέλω να με βοηθήσετε και όχι να με κράξετε. Πείτε μ τι πρέπει να κάνω για να παιχτεί καμία φάση μεταξύ μας χωρίς βέβαια να φάω πόρτα και να μαθευτεί και εν τέλει να γίνω ρεζίλι. Παρακαλώ μην κράξετε...απλά βοηθήστε..! :confused::confused::confused:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by theonymous View Post
    Λοιπόν, είμαι Βisexual και είμαι 16 χρονών. Πρι από κάποιο διάστημα είχα σχέση με μια κοπέλα αλλά χωρίσαμε. Αυτό το διάστημα μου αρέσει ο ξαδερφός μου( τον γουστάρω τρελά). Αυτός είναι 15 χρονών και είναι straight και δεν ξέρω πως ( και αν πρέπει) να τον προσεγγίσω. Παιδιά θέλω να με βοηθήσετε και όχι να με κράξετε. Πείτε μ τι πρέπει να κάνω για να παιχτεί καμία φάση μεταξύ μας χωρίς βέβαια να φάω πόρτα και να μαθευτεί και εν τέλει να γίνω ρεζίλι. Παρακαλώ μην κράξετε...απλά βοηθήστε..! :confused::confused::confused:
    αν ο ξαδερφος σου ηταν γυναικα δηλαδη και σου αρεσαν μονο οι γυναικες, δεν βλεπεις κανενα προβλημα σε αυτο που περιγραφεις?

  3. #3
    Δεν ειναι κακο να εισαι bisexual η gay.Για εμενα η σεξουαλικη ταυτοτητα καποιου δεν εχει απολυτως καμια σημασια αλλα η αιμομιξια ειναι κακο πραμα.Τι συγγενεια εχετε? ειστε πρωτα ξαδερφια? δευτερα?

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν ο ξαδερφος σου ηταν γυναικα δηλαδη και σου αρεσαν μονο οι γυναικες, δεν βλεπεις κανενα προβλημα σε αυτο που περιγραφεις?
    Δεν ισχυριστηκα πως δεν εχω προβλημα...αν δεν ειχα προβλημα δεν θα το ανεφερα καν !

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Δεν ειναι κακο να εισαι bisexual η gay.Για εμενα η σεξουαλικη ταυτοτητα καποιου δεν εχει απολυτως καμια σημασια αλλα η αιμομιξια ειναι κακο πραμα.Τι συγγενεια εχετε? ειστε πρωτα ξαδερφια? δευτερα?
    Πρωτα....μα ποια αιμομιξια.....?

  6. #6
    Οταν δυο συγγενεις συναψουν ερωτικη σχεση αυτο λεγεται αιμομιξια.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    4
    ναι ομως οχι αναμεσα σε 2 αντρες....μονο σε αντρα και γυναικα γτ υπαρχουν επιπτωσεις στο παιδι αν μεινει εγκυος....σε 2 αντρες ομως...? τι επιπτωσεις εχει ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    theonymous αν δε κανω λαθος η σεξουαλικη πραξη απο μονη της λεγεται αιμομοιξια. ασχετα αν θα γεννηθει παιδι ή οχι.
    αλλα ρε συ δεν ειναι αυτο το θεμα.
    εσυ λες οτι αυτος ειναι στρειτ! αρα δε παιζει να γινει τπτ.

  9. #9
    Σωστα σου το ειπε η Gothly η σεξουαλικη πραξη με συγγενικο προσωπο λεγεται αιμομιξια.Δεν παιζει ρολο αν θα γεννηθει παιδι η οχι.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    σαμπως να τρολαρεις ιερωνυμους...
    δηλαδη θα πηγαινες με την αδερφη σου, αν επαιρνε αντισυλληψη και ηταν βεβαιο οτι δεν θα μεινει εγγυος? ολα καλα?

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    6
    Πώς θα σου φαινόταν αν ερχόταν μια πρώτη ξαδερφή σου που τόσα χρόνια την έχεις στο μυαλό σαν "την ξαδερφούλα μουυυ" και ξαφνικά σου την πέσει; Ειδικά αν ήσουν μόνο ομοφυλόφιλος και δε σου άρεσαν καν οι γυναίκες, ειδικά τότε πώς θα σου φαινόταν; Έχει ελπίδες η ξαδερφούλα;

Similar Threads

  1. Μοναχικός και Αντικοινωνικός ζητά ΒΟΉΘΕΙΑ
    By bill_90 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 19
    Last Post: 14-07-2014, 02:11
  2. Μοναχικός και Αντικοινωνικός ζητά ΒΟΉΘΕΙΑ
    By bill_90 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 1
    Last Post: 12-07-2014, 03:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •