Τυψεις..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: Τυψεις..

  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74

    Τυψεις..

    Πριν 6 χρονια εκανα κατι με εναν 7 χρονια μεγαλυτερο μου...ημουν 17 και αυτος 24..
    Με εκανε να κλαψω πολυ, ηθελε απλα να παιξει μαζι μου..κ επαιξε τουλαχιστον το καταλαβα νωρις και δεν προχωρησα..
    Ορκιστηκα τοτε μεσα μου οτι δεν προκειται να ξανα πεΣω κοροιδο κανενος και οτι δεν θα ξαναερωτευτω..
    Μετα απο λιγους μηνες εμφανιστηκε στην ζωη μου το αγορι μου..ηρθε την καλυτερη στιγμη μου στεγνωσε ολες τις πληγες
    Κ εγω τις δικες του.ειμαστε μαζι 5 χρονια και λεμε τωρα να μεινουμε μαζι οπου να ναι..
    Ο πρωτος που σας ειπα ενω ηξερε οτι εκανα σχεση μαθαινα παντα οτι ρωτουσε για μενα, παντα ρωτουσε και παντα οταν βλεπομασταν εξω πεταγε βλεμματα..παντρευτηκε και εχει και παιδι τωρα αλλα χωρισε. Εμενα ποτε ξανα δεν με ενοιαξε γιαυτον. Κ λογικο μετα απο τι μου εκανε.
    Χτες βραδυ βγηκα με την παρεα μου για ενα ποτο κ ειδα καποιους γνωστους μου, πηγα και χαιρετησα και ξαφνικα τον ειδα
    Μπροστα μου, αλλαξε ανανεωθηκε, μου μιλησε καλα και πρωτη φορα του μιλησα καλα,
    Μολις τον ειδα κατι φουντωσε μεσα μου, ξερει οτι εχω αγορι και δεν μιλησαμε παραπανω,
    Το ξεκοψα γιατι ηταν το αγορι μου πιο διπλα, οταν εφευγε απο το μαγαζι δεν με χαιρετησε που ημουν με το αγορι μου.
    Ενιωσα τυψεις που φωντασα οταν τον ειδα και που πιο διπλα ηταν το αγορι μου:-( το θεμα ειναι οτι εγω ποτε μου δεν εχω κανει κατι κακο στο αγορι μου και νιωθω φουλ τυψεις..αλλα απο εκεινη την ωρα τον σκεφτομαι ενω ξερω οτι ειναι χαζος.
    Δεν αξιζει καν να τον σκεφτομαι. Το εχει παθει ποτε κανενας αυτο; Τι να κανω; Ξερω οτι δεν αξιζει καν την σκεψη μου. Απλα φοβΑμαι μην ξαναφουντωσω οταν τον δω. Ενιωσα παιδι οταν τον ειδα. Δεν μπορω να το εξηγησω. Αλλα το αγορι μου το αγαπαω πολυ ποτε δεν εχω σκεφτει αλλον οσο ειμαστε μαζι ουτε καν αυτον που σας αναφερα..πφφ
    Last edited by crazyelena; 18-07-2015 at 03:06.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,595
    Quote Originally Posted by crazyelena View Post
    Πριν 6 χρονια εκανα κατι με εναν 7 χρονια μεγαλυτερο μου...ημουν 17 και αυτος 24..
    Με εκανε να κλαψω πολυ, ηθελε απλα να παιξει μαζι μου..κ επαιξε τουλαχιστον το καταλαβα νωρις και δεν προχωρησα..
    Ορκιστηκα τοτε μεσα μου οτι δεν προκειται να ξανα πεΣω κοροιδο κανενος και οτι δεν θα ξαναερωτευτω..
    Μετα απο λιγους μηνες εμφανιστηκε στην ζωη μου το αγορι μου..ηρθε την καλυτερη στιγμη μου στεγνωσε ολες τις πληγες
    Κ εγω τις δικες του.ειμαστε μαζι 5 χρονια και λεμε τωρα να μεινουμε μαζι οπου να ναι..
    Ο πρωτος που σας ειπα ενω ηξερε οτι εκανα σχεση μαθαινα παντα οτι ρωτουσε για μενα, παντα ρωτουσε και παντα οταν βλεπομασταν εξω πεταγε βλεμματα..παντρευτηκε και εχει και παιδι τωρα αλλα χωρισε. Εμενα ποτε ξανα δεν με ενοιαξε γιαυτον. Κ λογικο μετα απο τι μου εκανε.
    Χτες βραδυ βγηκα με την παρεα μου για ενα ποτο κ ειδα καποιους γνωστους μου, πηγα και χαιρετησα και ξαφνικα τον ειδα
    Μπροστα μου, αλλαξε ανανεωθηκε, μου μιλησε καλα και πρωτη φορα του μιλησα καλα,
    Μολις τον ειδα κατι φουντωσε μεσα μου, ξερει οτι εχω αγορι και δεν μιλησαμε παραπανω,
    Το ξεκοψα γιατι ηταν το αγορι μου πιο διπλα, οταν εφευγε απο το μαγαζι δεν με χαιρετησε που ημουν με το αγορι μου.
    Ενιωσα τυψεις που φωντασα οταν τον ειδα και που πιο διπλα ηταν το αγορι μου:-( το θεμα ειναι οτι εγω ποτε μου δεν εχω κανει κατι κακο στο αγορι μου και νιωθω φουλ τυψεις..αλλα απο εκεινη την ωρα τον σκεφτομαι ενω ξερω οτι ειναι χαζος.
    Δεν αξιζει καν να τον σκεφτομαι. Το εχει παθει ποτε κανενας αυτο; Τι να κανω; Ξερω οτι δεν αξιζει καν την σκεψη μου. Απλα φοβΑμαι μην ξαναφουντωσω οταν τον δω. Ενιωσα παιδι οταν τον ειδα. Δεν μπορω να το εξηγησω. Αλλα το αγορι μου το αγαπαω πολυ ποτε δεν εχω σκεφτει αλλον οσο ειμαστε μαζι ουτε καν αυτον που σας αναφερα..πφφ
    οταν λες οτι τον καταλαβες και δεν προχωρησες, εννοεις οτι δεν εκανες σχεση μαζι του, η οτι δεν εκανες σεξ μαζι του? η και τα δυο? ποσο καιρο γινοταν αυτο το "κατι" που κανατε μαζι, τοτε στα 16 σου?
    τι περιπου σου εκανε τον καιρο της γνωριμιας σας? μπορεις να περιγραψεις περιληπτικα ποια ηταν αυτη η απαραδεκτη συμπεριφορα που κατεληξες οτι ηταν κοροιδια?

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Mε ειχε πληγωσει απιστευτα, ημουν 17 χρονων ενα αθωο κοριτσακι,
    Δεν ηξερα απο ερωτες, εκεινο το καλοκαιρι λοιπον, μου εστελνε καθημερινα στο φβ
    Τον γνωριζα ηδη. Μου εκανε ερωτικες εξομολογησεις..μου ελεγε οτι θελει να κανει σχεση μαζι μου
    Και εγω τον πιστευα...με λιγα λογια ενα βραδυ μου εκανε εκπληξη σε ενα μαγαζι που ημουν
    Με την παρεα μου! Μ ειπε να παμε μια βολτα και φιληθηκαμε πολυ ωρα.(το πρωτο μου φιλη)
    Μετα αυτος ηθελε να προχωρισουμε αλλα εγω δεν ενιωθα καν ετοιμη για κατι τετοιο.
    Και αυτος θυμωσε θυμαμαι και εγω τρομαξα και αρχισα να τρεχω.
    Την επομενη μερα εμαθα απο μια φιλη μου οτι με κοροιδευε.
    Τα ειχε εδω κ λιγους μηνες με μια κοπελα στην ηλικια του
    Και την ηθελε πολυ. Το χειροτερο ειναι οτι την εφερε στο χωριο
    Και την αγκαλιαζε μπροστα μου, την φιλουσε μπροστα μου..κ.α πολλα
    Μετα οταν εκανα σχεση η κοπελα του τον χωρισε γιατι εμαθε για μενα!
    Δεν του ξαναμιλησε, ετσι εμαθα. Οταν λοιπον εκανα σχεση μου ζητησε συγγνωμη
    Αρχισε να μου αφιερωνει στο ραδιο τραγουδια
    Αλλα εγω ημουν παντα ψυχρη μαζι του. Αργοτερα παντρεφτηκε
    Και περπαρουσαν μαζι και μου εκανε ματιες, εγω αλλαζα δρομο.
    Και παντα ρωτουσε μια φιλη μου ολοκληρωσα με το αγορι μου ενω δεν τον αφορουσε καν.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,667
    ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΙΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΑΚΟΜΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. τυψεις!!!!!!!!
    By weirdthings in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 5
    Last Post: 24-09-2014, 15:47
  2. τύψεις και φοβίες
    By LoremPuella in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 23-08-2014, 13:57
  3. Παιδικες τυψεις!
    By chtinick in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 16-06-2014, 01:51
  4. Τύψεις...
    By chris6 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 08-09-2011, 22:14
  5. τύψεις κλπ...ΒΟΗΘΕΙΑ...!!!!!!!!!
    By lill in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 397
    Last Post: 31-08-2010, 21:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •